-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wpadam na sekundę, bo ogarniam dziś "przytuliskowe" wątki, niewyróbka z tymi naszymi psami... Boski Maks, i razem - cała rodzinka pieknie wyglądacie, U mnie o dziwo nie ma juz masakry zwierząt, Paćka zajarzyła, że nie wolno , ciesze się bardzo, czasem tylko kładzie się na Mai lub Bezie, ale one nawet nie drgną wtedy, więc nawet nie interweniuję :) zapomniałam się Wam pochwalić...zaraza sie rozprzestrzenia i będę znów ciocią, mój brat z bratową zostaną rodzicami :D...mają już córę 19 letnią i teraz ..jajko -niespodzianka :D -
Guniu dziekuję za błyskawiczna reakcje i obecnośc Homera na FB i na Kundelku :) :loveu: To jeszcze poproszę o poreklamowanie naszych nowych dwóch koteczek gabinetowych: [B]Zojka,[/B] czteromiesięczna łobuziara, podrzucona do jednego z domów w Kielanówce w Nowy Rok, bardzo przytulaśna, robi same smieszne rzeczy, jej nowy właściciel na pewno będzie miał przy niej wciąz dobry humor, przytulaśna i mruczasta, załatwia sie do kuwety oczywiście, mozliwość sterylki w gabinecie w Boguchwale po uzyskaniu odpowiedniego wieku na preferencyjnych warunkach. Zaszczepiona, odrobaczona z książeczką zdrowia. [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2275/dscf2127t.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3350/dscf2131ld.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/410/dscf2138l.jpg[/IMG] [B]Rita,[/B] dorosła kociczka, spokojna, bardzo grzeczna, czysta, łagodna, na razie czeka ją jeszcze zabieg, poniewaz ma problem z oczkiem, trzeba "naprawić" zawijającą się do wewnątrz dolną powiekę, na pewno sprawia to Ricie spory dyskomfort, kicia zostanie też przy okazji wysterylizowana. Gdyby ktoś chcial nas wspomóc finansowo w kosztach zabiegu to można wpłacić pieniążki na konto Stowarzyszenia. [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2850/dscf2235r.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5034/dscf2236mg.jpg[/IMG] Kontakt w sprawie kotków na Justynkę : 602 670 139 Guniu wszystkie wcześniejsze kotki gabinetowe mają domy, ostatnio jakoś się wspaniale udało, były taśmowe adopcje :)
-
zrobię mu coś w przyszłym tygodniu, tylko to pewnie żadna rewelacja nie będzie, bo błoto u nas po pas..ale może to i dobrze....
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
że miewa sporadycznie łagodne ataki pochodzenia padaczkowego, dlatego bierze raz dziennie połówke Lumianlu, ataki nie sa kłopotliwe dla człowieka, po prostu drętwieją jej tylne łapki i musi chwile posiedziec i przeczekac ten stan... -
[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/609/74051538379170171262348.jpg[/IMG] Dejzi wciąz w DT czeka na domek, ale jest intensywnie ogłaszana . Opis z FB : "Jest przekochana! wpatrzona w tego jedynego człowieka będzie na pewno! bardzo radosa psinka, zachowuje czystość w domu, uwielbia spacery i zabawy w śniegu, piłki, piszczałki maskotki... nie niszczy zostając sama, grzecznie czeka, a jak tylko zobaczy opiekunkę na horyzoncie cieszy się jak... jak psiak, który ma w końcu ciepło i miłość:)" Z bazarku uzbierałyśmy 101 zł, które przelewam na konto Mikropsów w ramach wsparcia kosztów sterylki .
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a co by miała nie biegać, nie demonizujmy jej ;) -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Dziaduś jest bardzo rozbrykany i jurny, bo Wilma ma cieczkę, zapiernicza, że aż miło popatrzeć i ustawia się w kolejce do kobity, żeby [B]powąchać i nacieszyć oko[/B] :evil_lol:, a w nocy śpi w ocieplanym kontenerku i tak mu źle, bo wolałby stać pod boksem ukochanej :lol:[/QUOTE] a i liznąć co nieco :D ....jeszcze w nim sporo pałera jest :D -
najlepsze jest to, że ten wielki "gupek" Elvis, ma respekt do Maczo i chyba się go troche boi :D
-
bardzo chętnie przytuliłaby ja cała męska część naszego przytuliska, a ona sama co wyczynia:crazyeye:...stoi w boksie i doopska mało nie wyciśnie przez kraty, a kawalerka stoi po drugiej stronie i wylizuje:shake::mad:, od czasu do czasu próbując sie pożreć z zazdrości:shake:
-
Nowy psiak dostał imię Homer :) Jest przekochany, ma ok. 4 miesięcy, więc urośnie na bardzo dużego psiaka, jest bardzo mądrym szczeniakiem, wpatrzonym w człowieka i chcącym się uczyć, rano w boksie po całej nocy nie było ani kupy, ani siku, za to jak wyskoczył to siuśkał ze 2 minuty non stop, tak trzyma, aby zachowac czystośc, niewiarygodne, że ktos mógłby sie go pozbyć, ale póki co bardzo prosze o wrzucenie go na "Kundelki", ewentualnie rzeszowiaka, że znalaziono takiego psiaka i jest u nas w przytulisku, kontakt na kogokolwiek;) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4590/dscf2147os.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9746/dscf2152x.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/945/dscf2175h.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5296/dscf2182ge.jpg[/IMG]
-
MAŁA -mix beagle i teriera znalazła super dom!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']Mała zostanie Mają :) [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::evil_lol: -
Fajna i bardzo mądra...i właśnie dostała cieczkę:roll:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No z tymi zębami to jest porażka, niby idą, niby już mają wyjśc, a ciągnie się to tygodniami....mamonabank, stosowałam Camilię to są takie kropelki hoeopatyczne, mam wrażenie ( bo na 100% pewna nie jestem ) że przynosiły ulgę, wciskasz dziecku zawartośc małego pojemniczka do pyszczka i to sie po dziąsłach rozprzestrzenia i ponoć przynosi ulge, spróbowac możesz, n apewno nie zaszkodzi, gryzaki to tez taka chwilowa ulga, żel na dziąsła Calgel mam wrażenie , że do niczego był, Dentinox najlepszy chyba, możesz też na noc czopek z paracetamolem dać, w aptece Ci dadzą odpowiednia dawke do wieku dziecka. Jest jeszcze taki bajer jak Viburcol, to są czopki homeopatyczne ( niby na recepte, ale jak się farmaceuta zamysli w aptece to sprzeda bez ) mozna spróbować w stanach większego rozdrażnienia u dziecka, maja działanie uspokajające, tylko trzeba je podawać regularnie rano i wieczorem, nie mam 100% pewności, że działały, ale faktycznie pare razy po aplikacji Paćka mi się uspokajała ( może to był zbieg okoliczności ) Wydaje mi się, że nie ma więcej sposobów na ząbkowanie. Trzeba to przeżyć. Andzike jak książke czytałaś, to "kumasz bazę", w filmie jest praktycznie to samo, tyle, że oglądasz dodatkowo różne obrazy do tego :) Jeżeli usiłowałaś wcielić to w życie to na pewno wszystkie dobre rzeczy są tego następstwem. Mamonabank jak nie znasz tematu to poznaj koniecznie, bardzo ciekawe i działa :) Jak sie nie dowierza to warto spróbowac na przykładzie błękitnego piórka , o którym gdzieś tam jest napomknięte :) No i wynika z tego, że rownież te niefajne rzeczy mamy na własne życzenie, więc trzeba unikać myślenia o nich ;) Taka mała anegdotka z gabinetu Justynki: Przychodzi pani z kotkiem , no i skarży się, że kotek ma jakąś dziwną kupkę , nigdy takiej nie miał, nie jest taka całkiem rzadka, no ale wie pani, taka troche gęściejsza...no taka [B]paćka[/B] mu stamtąd leci....:crazyeye::crazyeye::evil_lol: -
Debi - słodka, delikatna sunia w nowym domku!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Agula no własnie się nie zmieści, musze prosić moda o dodanie nam postu, w jednym może być tylko 5 zdjęć. Justynka ją oceniła na jakieś 7, max 8 miesięcy, była ich z Mikim zbadać, bo jacyś "niewyraźni" byli. Ale wszystko jest chyba w porządku. -
Debi - słodka, delikatna sunia w nowym domku!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Melduje sie u Debi. Agula śliczne foty natrzaskałaś ( to Ty ? ) ja jak tam sama jestem to na pewno Cie nie pobije, bo Debi jest bardzo ruchliwa i cięzko mi ja moim aparatem złapać na mrozie nie rozmazaną :D Karolciu super natrzaskałaś, mam nadzieje, że ktoś zadzwoni, bo ona fajowa jest :) mała, łagodna, śliczna kłapouszka :) Pamiętam w pierwszym dniu w przytulisku była tak przerażona, że sikała pod siebie, juz jest znacznie lepiej, zdecydowanie czas na dobry dom, zanim jakies kolejne mrozy nadejdą. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
o matko Andzike uświadomiłaś mi, że tez mam taki pokrowiec do spacerówki gdzieś...tylko gdzie ????? :D My teraz sporo tuptamy na własnych nóżkach po obejściu, :) ( trudno to nazwać ogrodem... boszszeeee ile mam tam psich goowien :-o:-o:lol:) [QUOTE]Mi się zmywarki bardzo, bardzo chce, ale to raczej dopiero jak się spełni marzenie o wygranej w Totka i ta zmywarka będzie miała gdzie stanąć A marzenie mogłoby się jakoś w miarę szybko zacząć spełniać, bo za pięć tygodni muszę wracać do pracy .... [/QUOTE] ten film widziała??? [URL]http://film-sekret.blogspot.com/[/URL] ja dzieki temu mam dom ( będąc w sytuacji praktycznie beznadziejnej nagle się całe "puzzle" zaczęły układać w kierunku budowania domu :), przyszedł mi na prawdę lekko, łatwo i przyjemnie), myślę że obecny obrót spraw zawodowych tez mam dzieki temu, bo bardzo chciałam pozytywnych zmian w tym kierunku, czekam na jeszcze lepsze rzeczy ...ba nawet myślę, że Bezę też dlatego mam , bo często myślałam o niej w tym kontekście, że u mnie miałaby najlepiej :D ( i jeszcze wiele innych rzeczy ) Polecam :) Co do powrotu do pracy, może nie będzie tak strasznie, bądź dobrej myśli, w końcu to jeszcze 5 tygodni, kto wie co się jeszcze wydarzy ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ufff....Paćka zawieziona do żlobka, ciężko było, wyła dziś jak nie wiem....dzwoniłam pytać, podobno się potem uspokoiła, ale jest nieswoja:roll: a ja sprzątam ponoworoczne zgliszcza w domu, bo wczoraj nic mi się nie chciało, a jeszcze w Sylwestra tuż po wyjściu gości, kiedy zostałam z gigantyczną stertą brudnych garów do mycia , moja ukochana nowa zmywarka pokazała mi środkowy palec : "myj se sama, ja biorę wolne", idealny moment, serwis przyjedzie dopiero w poniedziałek, kocham ich:mad: -
[quote name='Andzike']Dziewczyny, jakby któraś z Was robiła bazarek z chłopięcymi ciuszkami 74+ to będę bardzo wdzięczna za info :)[/QUOTE] A co Kacper się rozrósł po Świętach :D Patrycja świątecznie i mikołajowo :) [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5554/dscf2043z.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/680/dscf2041l.jpg[/IMG] nie ma to jak serniczek z brzoskwinią: [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2387/dscf2054x.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich mam i dzieciaczków, dużo radości, uśmiechu i przede wszystkim zdrówka!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kochane !!! Najserdeczniejsze życzenia dla Was, Waszych bąbli i wszystkich bliskich!!! Oby nadchodzący 2013 był najszcześliwszym rokiem w Waszym dotychczasowym życiu, aby każego dnia było milion powodów do radości, szczęścia i uśmiechu, życzę spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności i sukcesów, sięgajcie z odwagą i wiarą po wszystko co dodaje Wam skrzydeł !!!!! Miłego wieczorku dzisiaj!!!! U nas dzieciowy sylwester, jakby co, to zapraszam!!!!!!:lol: -
Pozwoliłam sobie podkraść z Fejsbuka, mam nadzieję, że "bogutki" nie mają nic przeciwko ;) Nelson rządzi :) [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7482/73652154376864898027297.jpg[/IMG]
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]I ja składam wszystkim najserdeczniejsze Noworoczne Życzenia, obysmy wkroczyli w Nowy Rok pełni nadziei, optymizmu i sił witalnych, tak, żeby wszystko szło nam "jak z płatka" :D :D :D A dziś udanej i mocno bąbelkowej zabawy !!! ...and remeber....NIE STRZELAJCIE!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
figuś cudo, dziewczyny bardzo dziekujemy za wszystko co robicie:loveu::loveu: