-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Zrobiłam parę fot dzisiaj Mukiemu, ciężko było, bo on ma motorek w doopce, ale mam nadzieję, że cokolwiek się nada do wklejenia na FB. [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1803/dscf2274t.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/7749/dscf2275s.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2876/dscf2280ao.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4434/dscf2283m.jpg[/IMG]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
FF u mnie pan monter od zmywarki był w poniedziałek rozpoznał zepsuty czujnik, który trzeba zamówić, no i zapowiedział się z nowym na najbliższa środę, czyli jeszcze tydzień jak bez ręki:shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
No to Ritek trzeba jeść :D Mała czarna wpadajcie do mnie na strzyzonko, mam nadzieję, że po starej znajomości Frociak mnie także zaakceptuje :) -
Beciu to tymi przyziemnymi sprawami to ja już się zajmę ;)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Paćka dziś w żłobku przepieknie poszła z "ciocią" za rączke na salę, wogóle sie na matkę nie oglądając:shake: Andzike o 4??:crazyeye: Uspokoiła się trochę śniezyca, jak przyjechałam do psiaków, to wszystko w budach siedziało zakopane, nikt nie chciał wychodzić :D, rozwaliłam sobie paskudnie palec w przytulisku, mam świetne wytłumaczenie, że nie moge myć garów:lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Flo na prawdę bardzo ładne. Potrzebuje Twojej porady, w końcu jestes restauratorka i na pewno się na tym znasz, ale napisze Ci na PW. Packa wciąz śpi, a ja musze do przytuliska jechać.....chyba pójde obudzić, śpi juz 12 godzin, ładnie z jej strony, nie :D Jakas straszna pogoda u nas jest, wichura nie z tej ziemi i snieżyca, kiedy wiosna?????? -
Figuś, dzięki :) Ty wczoraj edytowałaś swój post i ja nie zaglądnełam, bo mi sie nie pokazało, że nowy wpis jest, wybacz. Miki faktycznie jest malutki, kilkukilogramowy i młodziutki, z charakteru zupełnie normalny i przyjazny , tak więc wszystko super :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
E, no to Francja-elegancja teraz ( co to za panele?? ).....biedne bose dziecko :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wreszcie coś mogę na spokojnie napisać.... MamoNB o jakiej pielęgnacji kotów mówisz?? jeszcze czego, sierściuchy cholerne, Śruba to jeszcze jako tako sie zachowuje, ale Rogaś od czasu przeprowadzki jest pogniewany i szcza mi po domu, tak więc mają szlaban na jakąkolwiek pielęgnację :D..ale tak na poważnie, to nic nie robię z kotami, tylko na wiosnę Rogasia z raz , czy dwa porządnie powyczesuję i to taką szczotką-pudlówką ( metalowe druciki - bo tym najlepeij wyłazi) i tyle, Śruba sie nie nawidzi czesać, więc sie nawet nie wygłupiam;) Teraz mi włosów nie gubią, delikatnie tylko. Flo fakt, cycowanie jest fajne, ale te ssaki nadużywają tego dobrodziejstwa i trzeba ich czasem przywoływać do normalności, ja od początku uczyłam Paćkę umiaru, na całe szczęście dawała sie oszukiwać smokiem....a propos smoka, dziś jak po nia do żłoba pojechałam, to sobie podglądałam przez okno co robiła, a ta mądrala stała oparta jak w barze o krawędź basenu kulkowego i próbowała 2 obce smoki porzucone nieopodal...no i smarki już przyniosla w nosie kolejne.... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kurczę, a ja Huberta obstawiałam :), ale Henio takie na prawdę oryginalne...Henryk :) ładnie :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jak widac impreza bardzo udana, szybko teraz sie zaczyna imprezować....za naszych czasów.....:shake::D Paćka cudowała z godzinę jeszcze po kąpieli, ale ja mam na nią teraz taki patent, że po wydojeniu kaszki, kładę do łóżeczka, siadam obok na krzesełku i czekam,aż uśnie, bardzo mi się to sprawdza, dziś to chwilę trwało, bo tak się rozgadała, że hej, siedziałam i chichrałam się w rękaw, co oni ja tam w tym żłobku uczą ?? :D Andzike, fakt, ja się hormonów boję, właśnie mam "te" dni, mój stary powinien leżec krzyżem i dziękować że jeszcze żyje :D :D -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jaki demon Agula ??? dziś Homerowi łape Miki pogryzł , poleciałam po jakieś waciki, a potem razem ze mną Kaja hop do boksu i pomagała, nie chciała wyjść, zostala z Homerem w boksie i lizała mu ranę, nie podejrzewaliście jej o to chyba, nie ? :) ja też byłam zdziwiona :) -
Wyślę Maczo do Mikropsów na reklame i pomoc w szukaniu domu, ale podobnie jak u Mikiego potrzebuję fajnego tekstu, u Maczo warto uderzyć chyba w to, że musiał miec bardzo traumatyczne przeżycia, bo jest nieśmiały i bojący, że może ktos mógłby chociaż dać DT , no sama nie wiem....
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Niedźwiedzica:loveu: Wszystkiego najlepszego Frociu w Nowym Roku, no i ma się rozumieć dla całego stadka najlepsze życzenia :) -
Rozmawiałam z Mikropsami, ale miejsc na DT nie mają, zreszta im zawsze łatwiej suczke wcisnąć niz chłopaka, natomiast trzeba podesłać foty z tekstem i będa nam naszych mikrusów reklamować, a mają spory zasięg, więc do dzieła. ja powysyłam tylko jakby tak która ciotka stworzyła jakis fajny tekst, taki łzawy, łąpiący za serce, nie musi byc długi...Figuś Ty zdolniacha jesteś, coś w ten deseń , że Miki biedny, bo ma jedną łapkę mniej sprawną i kuleje, przez to pomimo, że młodziutki to nie ma szans na dom.... Ta sama prośba o Maczo.....
-
Za część pieniędzy z bazarku Beci zakupiłyśmy na allegro duży, porządny transporter: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3276/dscf2246d.jpg[/IMG] [URL]http://allegro.pl/transporter-dla-psa-gulliver-5-wym-81x61x60-iata-i2927633062.html[/URL] A dziś zawiozłam do przytuliska wór 15 kilogramowy bardzo dobrej karmy dla starszych psów , który podarowała nam nasza kochana Jadwinia, dziękujemy Jadwiniu w imieniu psiaków:loveu::loveu: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3778/dscf2239o.jpg[/IMG] a dzis błota nie było, za to lodowisko takie, że hej, nie wiem co sie dzieje, ale kilka psiaków ma biegunkę, Elvis to wiadomo, z powodu zjadania budy, a reszta ekipy??? Maczo niemrawy, Miki niemrawy ( co nie przeszkodziło mu ucharatac Homera w kostkę:mad: ) Homer z ucharataną łapą, Wilma cieczkuje, Terry smutas, Majka się chyba do cieczki szykuje też, kawalerowie ze wsi aż podchodza pod przytulisko...czeski film:shake::shake:, strasznie dużo tych psiaków mamy, gdzie te czasy jak ich, 5, 6 siedziało:-(:-( Chyba trzeba się za Homera zabrać i szybko mu jakiś fajny dom znaleźc, bo najwyraźniej nikt go nie szuka.....:roll:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
FF nie mam sylwestrowych bo byliśmy zajęci piciem ;):eviltong: ..fajny jest nastrój tego oczekiwania i przygotowań, baaardzo miło to wspominam, nawet tak o porodzie człowiek nie myśli....ale w szoku jestem jak to leci..Ty już torbę pakujesz:crazyeye::lol: Wizualizuj Andzike, wizualizuj, nie ma ociągania, psy potrzebuja przestrzeni i nowego większego narożnika:evil_lol:Ja sobie tak zwizualizowałam ( tzn. tak było w projektach na ładnych rysunkach ) , że dookoła domu będzie takie coś jakby z kamieni szarych nieregularnych poukładane, no ale cały czas była rozmowa, że przecież kostkę się kładzie no i na kostkę się szykowaliśmy, a tymczasem okazuje sie, że będziemy jednak robić tzw. press beton, na betonie odciska się takim szablonem imitację kamieni....:lol: PP jest zaskakujące :) A jak się czuje Czaputkowa??? Moje dziecie dzisiaj zasnęło w drodze ze żłobka do domu i nie chciało się dobudzić: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9161/dscf2242ud.jpg[/IMG] wstała około 16.30 dopiero, ciekawe co mnie teraz czeka przy usypianiu, na razie tatuńcio poszedł kąpać potfora:roll: , w złobie juz jest ok, dziś wparowała na salę i od razu poleciała wyrzucać zabawki z szafek...wycofałam się po cichutku :) -
Nie wiem czy czasem Majka nie zamierza dołączyc do Wilmy, będziemy miec tandem cieczkujący i totalny bajzel w przytułku:roll:
-
[quote name='Andzike']Weekendowe poranne barłożenie :) [IMG]http://imageshack.us/a/img688/9669/img2013010500785.jpg[/IMG] Szirka woli odsypiać w spokoju ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img515/6036/img2013010200782.jpg[/IMG][/QUOTE] ach te fiolety w sypialni :D
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to już kolejna nasza sucz, która znajduje domek u właścicielki hoteliku :D... może teraz pora znaleźć jakiś niedopsiony hotelik dla Sońki:cool3: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wpadam jak po ogień...Andzike, a Paweł z butli nie wieźmie, musi Cie na cycka budzic :D :D :D Pokaz jakie Juldanowa kupiła, bo tez musze moim kupic na dół legowiska, na górze w sypialni nie poradze chyba nic na nocne "osuczenie" mamanb dzieki za fotki , adoracja mnie rozwaliła :D -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
ale uparty dziad.. a Terutek jak zwykle przekochany i w Wilmie zakochany, a i ona chyba go preferuje wśród grupy schroniskowych lowelasów -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Sonia wesoła, radosna, cieszy się na spacerki, wie jak wygląda jej dzień. Jak przychodzę, to ona ładnie biegnie do boksu i czeka na swoją kolejkę, potem idziemy na spacerek, śmieje się, macha ogonkiem, potem się głaskamy, przytulamy i ona wie, że wtedy wracamy. Potem znowu do boksu, nie ma z nią żadnego problemu, jest bardzo mądra i posłuszna, jednak nie dla każdego.[/QUOTE] A to ja mam tak Agula, że Sońka czeka grzecznie w boksie aż powypuszczam resztę bandy, wie kiedy jej kolej, wybiega na chwilę polatać, siku, koopa i zaraz czeka w wejściu do boksu na michę, wdrążoli michę i wie, że zaraz będzie wypuszczona na całodzienne latanie, macha mi na pożegnanie ogonkiem zawsze, niewiarygodnie mądra sucz :) -
[quote name='GuniaP']Facebook to robota Mati :)[/QUOTE] A obie szalejecie , nie nadążam ...Mati:loveu: Dziewczyny ! Info odnośnie ogłoszeń i ich skuteczności: ( rozmawiałam z Mikropsami jaki to one mają system ) ogłaszają tylko na dwóch stronkach gumtree i tablica na Wawe, ale robią nowe ogłoszenie codziennie ( daje się ważnośc 1 dzień i po prostu codziennie odświeżasz, co kosztuje tylko jedno lub dwa kliknięcia ) tu jest ich bardzo fajny poradnik na temat szukania psom domów: [url]http://nightguides.pl/mikro/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=26[/url]