-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
majuska replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za polecenie i kontakt do Katarzyny005, zgodziła się zrobić nam wizytę :) -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
majuska replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Julia dziękuje :) Haniu jeżeli możesz podeślij mi numer do katarzyny na PW, będę bardzo wdzięczna, domek chce już w sobotę przyjechać do nas po psiaka, pasowałoby to zdążyć "ogarnąć" ;) -
Andzike to jak se jeszcze synusia barłożącego ( we fioletach ) wychowasz to ja dziękuję :D
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
majuska replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Haniu potrzebuje pilnie kogoś do wizyty PA w Jaśle, masz tam może kogoś do polecenia ??( Jamniś Jogi nie może jakby co;) ) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
no to ba :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no to już wiem czym uszczęśliwić dziecię w przyszłości figuś :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Na BB wkleiłam , ale i tu się pochwalimy, ze względu przede wszystkim na Paćkowego fana, Antoniego : Kuchenne rewolucje [url]https://picasaweb.google.com/112816677289324950388/KuchenneRewolucje?authkey=Gv1sRgCLTlqNKm_siV4AE[/url] -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
a miałam dzis telefon o Terrego ( miałam dziś wogóle milion róznych telefonów :) ) , ale zastanawiam sie czy to nie ten sam bałwan co zawsze, jakiś taki dziwny typ, zwymyślał, mnie, że zachowujemy się jakbyśmy co najmniej dziecko oddawały do adopcji...bałwan i tyle:roll: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
..a ..jeszcze miałam coś wcześniej napisać, ale oczywiście coś mnie rozproszyło :) FF pielęgniarki tak pierniczą, że ZZo to takie do DE jest, bo im sie nie chce z tym pieprzyc ;) ( to jest dodatkowa robota dla nich ) ja sporo o tym poczytałam, popytałam kilku lekarzy, koleżanki położne itp. itd. nikt nie widział w tym problemu ;) cały zachód tak rodzi tylko u nas się babkom wmawia, że musi boleć, ja tez nie do końca wierze w to, że mi drugiej dawki nie chcieli dac bo bym niby nie urodziła, ale dobra jest, było-minęło, bachor zdrowy i kochany i właśnie zasnał w trudach i znoju :D -
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
oj figuś nie muszą się bić, wystarczy, że zjawi się[B] ten[/B] jeden ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'] I PATO na wieczorek, widzicie lalkę na dole ostatniego zdjęćia?? Antoś ją tak obdzierał ze spodni:-)[/QUOTE] :D :D :D dobry fotograf wszystko pięknie uchwycił :D..i Tośka bez buta :D ważne że pyszczki uchachane :) Gratki dla rodziców Felicji :) -
U Mikiego drgnęło...trzymajcie kciukasy ;)
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
U Homera się dzieje...niebawem napiszę szczegółowo niech no sie tylko wyklaruje wszystko do końca :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja płaciłam 800 zł, ale uważam że warto :D Andzike to była plaża, na prawdę, stary mój sobie łazikował, kawke zrobioną przez położne popijał, żarcikami strzelał, ja sobie skakałam na piłkach, uchachana byłam i wesolutka, az tu nagle zaczynam czuć, za każdym skurczem robi sie coraz mniej wesoło, połozna mówi, jest pełne rozwarcie, ja mówię, ale kurna boli, dać jeszcze ZZo!!, a ona: nie możemy , musi pani rodzić tak, bo dzieciatko jest bardzo duże, musimy wszystko czuć i jeszcze mi OKSy dołożyli, żebym smoka wyparła, dwie godziny prawie, rodzenia na żywca , 4540 kg :) Moja smoczyca wcale teraz jakas wielka nie jest, pucułowata tylko na mordce, a reszta ciałka taka chudzinkowa nawet :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie no pomagali, babka ogłoszenia ze zdjęciem rozwiesiła, jej mąz wczoraj i dzis ze mna go szukał i pomagał łapać, ale po prostu stwierdzili, że nie dadza rady z takim strachulcem, że boją się, że zaraz znowu ucieknie, on sra ze strachu pod siebie, babka jest wrażliwa , mocno to poprzeżywała i twierdzi, że jemu tam u nas będzie lepiej, bo zna to otoczenie przytuliskowe, ma swoja kumpele Majkę..no co zrobisz, nie przeskoczysz pewnych tematów na siłę..... ja tak właśnie wołałam od wejścia na IP o znieczulenie, aż się śmiali ze mnie, a anastezjologowi miłośc wyznałam jak mi podał to ZZO :) -
Pieron wie kto tą nasza Fionkę krył ? psiaki duże powyrastały, ale śliczna mordka :) nie da się nie kochac chyba, nie:cool3:
-
Maczo już złapany i grzeje doopę w przytulisku, pojechałam rano, ale dziada nie było, zmartwiłam sie, ale wspólnymi siłami wielu odśnieżających akurat ( bo zima dziś zaatakowała) mieszkańców wsi udało sie go odnaleźc, przyleciał do mnie, a jakże, a ja podstępem, go podeszłam, dostał w parówkach sedalin, myslicie, że zasnął ?, a skądże, adrenalina była w nim, że hej, udało mi się go jednak po pół godzinie skakania w zaspach złapać, poddał się, owinęłam w kocyki i zostawiłam w ogrzewanym boksie w kontenerku przytuliskowym , niech dojdzie do siebie, wieczorkeim juz go Magda do Majki wypuści i wszystko wróci do normy, domek szlag trafił:shake:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No mały ...ujek złapany, odpoczywa w ogrzewanym kontenerku w przytulisku, cała wieś mi kibicowała to musiało się udać, bardzo sympatyczna wieś :D No ale domek poszedł na straty.... Andzike to Felicja juz jest, czy sie dopiero przeciska?, kurcze , trzymam kciukasy !!!! &&&&& to są piękne chwile jednak, pomimo tego cholernego bólu :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Flo ja jestem zalogowana na amen, jak włączam kompa i wchodzę na dogo to już jestem zalogowana, ale fakt cos ostatnio świrowało, subskrypcje mi wywlało.. FF no to co mamy zrobić, musi Paćka wybaczyć :D Póki co śpi już 14stą godzinę , nie wiem czy sie tu chwaliłam, przebiły nam sie w bólach górne czwórki ( nadal za to nie mamy jednej dolnej dwójki :D ) czekamy na Tośkę. Andzike...Felicja....no, no....fajne imię :) Trzymajcie kciuki jadę zaraz łapac tego małego gnojka z naszego przytuliska, pogoda jest tragiczna, leci z nieba ciapa, a na ulicach jest jej po kostki, co to kuźwa ma być? chce lekki mróz! -
Spędziłam dziś pół dnia w Zarzeczu...nie jest źle, Maczo jest zlokalizowany, ale pomimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie go złapać, byłam, nawet w przytulisku po Majke , owszem przybiega do niej, ale nie ma szans człowiek się do niego zbliżyć, tak więc właśnie wróciłam z niczym, jutro pojadę z środkiem usypiającym w kiełbasie i wtedy go , mam nadzieję, złapię. Z domku raczej klapa, bo Pani twierdzi, że jemu jest lepiej u nas i nie chce go męczyć, no i ma po tym wydarzeniu sporą traumę,
-
Maczo pojechał wczoraj do nowego domu, zrobiłam mu w niedzielę rzeszowiaka i zadzwoniła przemiła pani, nie ukrawyała, że chce go już dziś, że zrobi wszystko aby mu było dobrze, znała wszystkie szczegóły ode mnie co to za psiak i niczym sie nie przerażała, jak przyjechała do przytuliska , ja "wydarłam" przerażonego Maczo z budy, a ona wzięła go bez strachu na ręce, głakała, tuliła, pojechał w kontenerku, dopiero w domu zostal wypuszczony, kontenerek stał w kaciku, żeby w razie czego miał tam swoje bezpieczne schronienie, podobno było całkiem nieźle, troszke z mężem go podkarmili smakołykami z ręki, dawał sie głaskać, około 18 wzięła go na smycz na siku do ogródka ( kupa byla wcześniej w domu, z nerwów ) no i zaliczyli krótki spacerek, Maczo się wysikał pod drzewkiem, wchodząc do domu, zaparł sie nóżkami, wydarł głowę z obroży i przeciskając pod bramką zwiał, aż furczało:shake:, no i dooopa.....cisza w sprawie psów, kurna, jak się cos udało , to sie musiałao spaprać. Domek jest bardzo niedaleko od przytuliska, w lini prostej, polami, to może byc 3-4 km, jest szansa że Maczo do nas wróci,wczoraj wieczorem tam byłam , ale ani śladu, jad tam zaraz porozglądac się i porozwieszać ogłoszenia, ta pani tez cos podobno wczoraj rozwiesiła, szukali go, ale jak zanleźć w nocy małego przerażonego pieska:shake:zajadę chyba do przytuliska po Majkę, może do niej wyjdzie... Trzymajcie kciuki, żeby sie znalazł.....
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jeżeli sądzicie, że urywa mi sie telefon w sprawie Homera to jesteście w błędzie......cicho szaaaaa:shake: Natomiast błagam o kciuki dla Maczo, mocne kciuki proszę!!!!!! -
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jeju figus mi to samo, teraz jak w ustawienia wchodze to nie mam ani jednego wątku, jeżeli nie przeczytam wszystkich nowych wpisów, to przy kolejnym odświeżeniu już mi ich nie pokazuje, więc pewnie wiele mi ich umknie, bo ja tak teraz z doskoku siedzę figuniu zrobiłam mu rzeszowiaka, tablice, tarnowiaka, brzozowiaka, stamtąd zawsze najwięcej odzewu było, jeszcze krosno24 zaraz dorobię;)