Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Haniu gdybyście byli zdecydowani i posiadali fundusze to polecamy tą firmę, od której my mamy kontener, bardzo porządni, dobry kontakt , transport, dobra cena, jak cos do damy kontakt ;) A ja dziś odebrałam trochę puszek z przedszkola w Racławówce, panie zrobiły zbiórkę z dzieciakami, niestety aparat mi "zdechł" w przytulisku i juz nie obfociłam ale jutro to zrobię;) [B]No i wieść główna - mamy nowego psa - w typie shar-peia ( mogę sie nie znać, jak coś to mnie poprawcie ;) ) Biegał wczoraj po Kielanówce, był bez obroży, ta którą ma na sobie podarowana została przez ludzi , do których wbiegł na posesje i zgłosili ten fakt do nas. Trudno uwierzyć, że ten pies nie ma właściciela. Proszę o reklamę wszędzie gdzie się da i ogłoszenia, że jest u nas!!!! [/B] Psiak jest raczej spory, maści brązowej-czekoladowej, troche znać mu żebra. ( foty niezbyt dobre, bo ciężko było go uchwycić ) [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8179/dscf2509v.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/313/dscf2511e.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/750/dscf2512r.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5456/dscf2514w.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/405/dscf2517cp.jpg[/IMG]
  2. Zapomniałam dodac, że chodzi mi o RC Fibre, to własnie jest karma na zakłaczenie :D FF , zobaczysz, że pomimo iż z tych samych genów, to każdy bachor inny, a może akurat będziesz mieć to dziecko śpiące, moja Kaśka praktycznie od noworodka spała całe noce, a w dzień raczyła kwęknąć co trzy godziny na cyca, którego doiła góra 10 minut...złote dziecko było :)
  3. Pewnie jeszcze cyca chce :D Spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia dla najoryginalniejszej z ofc i oczywiście kolejnych wspaniałych jubileuszy :)
  4. szczerze powiedziawszy to ja bym nie przyspieszała , tyle spokoju co w brzuchu Henio siedzi :D Zamiast whiskasa polecam RC, też tak działa, a chyba zdrowsze, Paćce sie przydarzyło zjeśc kilka chrupek RC i żyje i ma się dobrze :D
  5. zakonna dzięki wielkie za pomoc, my juz nie wyrabiamy z tym naszym stadem
  6. Malawaszko nasza Ty kochana, ponieważ "gad " jest u nas od wczoraj i jeszcze sie nie "rozwinął" , pozwól, że go trochę poznam, wtedy Ci wszystko opiszę, ten sznup jest raczej średniakiem tak z 12-15 kg bym mu dała, ogólnie jest do ludzi ( do mnie:cool3: ) fajny i przyjazny, przybiega jak się go zawoła, pomizia się, popieści, ale jest ponoć zaciekłym mordercą kur, pałętając się dusił po wsi drób ( nie dziwię sie mu , coś jeść trzeba:roll: ) i chłopy juz mieli go truć:shake:...więcej info i fot po weekendzie, ok ?? Co do kastarcji, jeżeli będzie taka potrzeba to się zrobi;)
  7. a bo my na BB sie przeniosły trochę ;) Andzike widziałaś co mamy w Boguchwale: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9039/dscf2451m.jpg[/IMG]
  8. ja widze w opisie jakiś tekst o Ani z Zielonego wzgórza ....WTF ????
  9. Haniu wtrącaj sie oczywiście jak najbardziej i radź nam :) Beciu super wiadomość, może rzeczywiście karma, a dzięki zaoszczędzonym w ten sposób środkom na jej zakup, zreperujemy budę:) Oto nasz nowy nabytek :) Terier okazał sie być pięknym sznaucerem "pieprz i sól" w związku z tym pozwoliłam sobie go nazwać [B]Peper[/B], mam nadzieję, że zaakceptujecie. Psiak jest wieku około 2 lat, ruchliwy, przyjazny i przytulaśny w sumie, póki co czuje sie jeszcze troszke u nas nieswojo, biega i wszystko obwąchuje, a reszta bandy się na niego wydziera. Myślę, że uda nam się znaleźc dla niego jakiś dom, zwłaszcza gdy wyfryzujemy go na prawdziwego sznupa wraz z nadejściem wiosny ;) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4117/dscf2439g.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3774/dscf2449n.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3263/dscf2451e.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4913/dscf2452a.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/899/dscf2456m.jpg[/IMG]
  10. można sobie konto złożyć jakie sie chce, po prostu nie wpisujesz swojego imienia i nazwiska i nie chwalisz sie innymi informacjami tylko zapisujesz sie jako np. Majuska Majuskowa :D , tylko potem musisz jeszcze sobie grono znajomych nakombinowac, żeby różne wieści rozpowszechniać, nie? jak cos udostępniasz i pokazujesz u siebie, widza to Twoi znajomi, liczysz, że oni udostępnia to dalej i na zasadzie "kuli śnieżnej " info zatacza coraz szersze kręgi....ja z FB to też mam "różnie" mam konto, owszem, ale jak mnie czasem dopadnie seria jakiś tragicznych fot dotyczących rzezi fok, transportu koni i zdjęć z rzeźni to potem parę dni choruję.....:shake:
  11. [quote name='Agula99']Majuska nie napisałam,że podaje się sam makaron lub puszki (puszki się podaje w lecie), tylko że podawanie samych puszek teraz to morderstwo = puszki szybko się kończą, a sponsorów brak, żadnych legend tutaj nie ma. Ale jak chcesz to możesz puszki same podawać, mi to na prawdę nie przeszkadza, byle ktoś je nam sponsorował.[/QUOTE] Nie rozumiem o co Ci chodzi. Na moja jedną wizytę w schronie schodzi około 1,5 puszki mokrego ( na 12 psów to chyba ma prawo tyle zejść, nie? ), ewentualnie góra 2 batony , o ile własnie mamy batony, bo ostatnio Magda kupowała większą ilość za datek adopcyjny. Poza tym, Agula jeżeli się puszki skończą to będa psy jeść suchą, trudno, to jest schron, mnie też nie stać na to, żeby fundować psom mokre jedzenie z własnej kieszeni. Daj mi znać w jaki sposób mogę Ci przekazać te pieniążki z bazarku na uzupełnienie zapasów. Figuś dawaj namiary na kogo uważasz, jak chesz na mnie to na mnie, Sońkę to może już umówmy się, że na Becię, a inne psiaki oprócz Kaji to możesz śmiało na mnie ;)
  12. O proszę i Agula też Wilmą zachwycona...nieźle nas w sobie rozkochała:D, ona to tak do rany przyłóż, spokojnie do spania w łóżku z łbem na podusi i pod kołderką ;)
  13. A cóz to sie z nim porobiło?? jeszcze ostatnio ( w poniedziałek go widziałam) był grzeczny..... Ale na poważnie to się martwię, bo idą ponoć duże mrozy a ten bałwan bez budy.... dzis była w gabinecie fajna pani z kotkiem, która kiedys miała identycznego psa, troche gawędziłyśmy, przeszło jej przez myśl.....ale jednak nic z tego.......;(
  14. Dziewczyny wg mnie ten kudłatek to dwa rózne psy, inny kolor włosa, jeden bardziej szorstki drugi bardziej puchaty, musiałoby sie regularnie golić psa, żeby mu sie tak włos zmienił, na uszach różna długość włosa też, to dwa różne psy. Natomiast kolak jak dla mnie to ten sam pies, w dodatku cudny .
  15. Wypaśną kanapę ma :D...ale ponoć w łóżku śpi
  16. a i widziałam dzis na zdjęciu ( niezbyt dobrej jakości bo w komórce ) tego nowego niby-teriera...wg mnie to "sznaucer" jest :) pójdzie do mnie na tuning jak się ociepli i wyadoptujemy;)
  17. Agula czy ktos daje psom same puszki, bo mi o tym nic nie wiadomo?? podobnie jak samego makaronu też psom nikt nigdy nie dawał....nie twórzmy legend plisssss. Psów jest dużo, nigdy tyle nie było, w tym 4 bardzo duże, które potrzebują zjeść, więc karma, nie czarujmy się, schodzi, wór suchej, 15 kg, schodzi praktycznie w 3-4 dni. Kupiłyśmy na razie awaryjnie duży worek Pedeegre. Nie do końca jest jeszcze wszystko dograne z gminą co do finansowania przytuliskowych wydatków, zresztą środki które są przewidziane i tak nie pozwalają na niewiadomo jakie dogadzanie żywieniowe psom, więc będziemy sobie musiały jakoś inaczej radzić, a przede wszystkim zmaksymalizować wysiłki na szukanie domów psom.
  18. Wieści z Mikusiowego domku: [QUOTE]Witamy W załączeniu przesyłamy kilka fotek Mikiego. Może nie są najlepsze ale to tylko dla tego , że uchwycenir Mikiego na zdjęciach graniczy z cudem. Powiedzieć o nim że ma ADHD to za mało . Miki jest radosny i wesoły , bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu ( Właśnie w tej chwile wsuwa podręcznik do Matematyki wokół nas do I kl gimnazjum) Poza tym musi być przy każdym jednocześnie - nie ważne czy w dzień czy w nocy. Przed nami jeszcze wizyta u weterynarza o wyniku której poinformujemy innym razem. Pozdrawiamy Mikusiowa Rodzinka [/QUOTE] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2455/broniwejcia.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/10/czekamnakolacj.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9924/mojelegowiskoaleniespiw.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7848/mjnowydom.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6670/tylkosekundaodpoczynku.jpg[/IMG]
  19. [I]Dziadunio który wczoraj do nas trafił niestety odszedł..był w stanie tragicznego wycieńczenia[/I] :( Musimy zewrzeć jakoś szyki, jak Becia pisze...jest ciężko. Gmina przeznaczyła na ten rok znowu środki na opiekę nad bezdomnymi zwierzetami, ale robiłyśmy z dziewczynami obliczenia i wcale nie wygląda to dobrze, przy takiej liczbie psów, w dodatku wielu chorych, jest na prawde kiepsko, będziemy musiały sie nieźle gimnastykowac aby nam ich wystarczyło:roll: [B]Magik [/B]ma ogromne szanse przez FB wg mnie, jest psem zupełnie bezproblemowym, zachowa czystośc, przeleży cały dzień na kanapce, pomizia się, zgodliwy do wszystkich, mądraliński, chodzi na smyczce, no napawdę ma wielkie szanse, a i jego uroda siwej mordki chwyta za serce. Leków właściwie nie bierze, tylko Justynka podarowała mu słoik geriadoga, n alepsza kondycję i możemy mu to w wyprawce również ufundować ;) [B]Mati[/B] ( bo nie ukrywam, że tu na Ciebie bardzo liczymy ) powiedz tylko słowo co potrzebowałabyś do założenia mu wydarzenia na FB, to wszystko Ci podeślemy.... [B]Ja mogę wziąć na tapetę Terrego i Wilmę[/B], będe ich pilnować, aby mieli wszystko na czasie, ale więcej nie dam rady, te psiaki darzę sporym uczuciem więc zrobię wszystko co w mojej mocy, aby im najlepsze domy znaleźć, mam tylko prośbę do Szarikowej, może w sobotę zrobiłybyśmy Wilmie jakąś nową sesję, bo nie ma zbyt dobrych fot, natomiast Terry ma sporo i na pewno coś wygrzebię. Kto może to zadeklarujcie tutaj wzięcie pod opiekę psiaka, dwóch ( ile dacie radę ) tak aby być w stanie pilnować regularności ogłoszeń, kto potrzebuje fot to wołać, kto może nowe teksty popisać to też wołać, wspólnymi siłami musimy uderzyć!!!!
  20. Póki co, to tak średnio z ich "spanielkością" no nie? ale widać , że szczęśliwe :)
  21. Nie wiem co robić, nie mamy tyle boksów juz nawet, trzeba psy łączyć w pary, nadzieja w tym, że Homer za tydzień jedzie do nowego domu to zwolni boks....ale psów przybywa o wiele więcej niz dajemy rade wyadoptować, więc w końcu sie nie pomieszczą:shake:
  22. bo ludzie nie szukaja po dziwnych stronach, tylko kilku najpopularniejszych, tablica, gumtree i regionalne, tak jak u nas rzeszowiak, tarnowiak, krosno24, brzozowiak i wystrarczy tu robić na krótkie terminy, tak, żeby były mozliwiei najwyżej, niż na te różne nieznane strony których i tak nikt nie ogląda ;)
  23. Niestety mamy 2 nowe psy, załamka...jeden jakiś staruszek wycie ńczony, wychudzony itp. a drugi psiak jest w typie teriera, grasował w okolicznych gospodarstwach dusząc kury...leżymy na całego
  24. dzwoniłam dzis do Mikusiowego domku, wszystko jest w jak najlepszym porządku, Miki w pierwszy dzień był jeszcze odrobinę " przygaszony" , ale juz w pełni rozwinął skrzydła, bardzo towarzyski, jest w dziesięciu miejscach naraz , oczywiście spi w łóżku, od pierwszej nocki, ciekawe skąd wiedział, że tak się śpi :D Mam obiecane fotki jak będzie wolna chwila :)
  25. I ja dogorywam, a od jutra znów muszę do przytuliska na to zimno i pewnie znowu mi się pogorszy, nie mam się kiedy wyleczyć, ledwo zipię.... Flo boskie zdjęcia, zwłaszcza 8 mi sie podoba :D O jakim roku macierzyńskiego piszecie, przepisy sie zmieniły??
×
×
  • Create New...