Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. [quote name='mala_czarna']To taki diabełek kochany :) Majuska, zapraszam do nas!!![/QUOTE] dziekuję bardzo za zaproszenie, ale ja teraz mało mobilna jestem, zrezygnowałam z poprzedniej pracy, bo malolata 14 miesięczna w domu i trudno sie gdzies wyrwać...ale kto wie, kto wie, jak by mnie tam na Wawkę kiedyś znosiło, to się zapowiem ;) :)
  2. on jest harpaganem...ale szkoda łobuza...i jeszcze jakąś ranę ma pod ogonem, antybiotyk bierze...
  3. Cudeńko, te orzechowe oczka:loveu:
  4. o tak... [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1609/dscf2399y.jpg[/IMG]
  5. Oczywiście, Wilma jak najszybciej do domu, wg mnie..to ona, nie Majka jest psem idealnym, przyjazna do wielu psów u nas, mam wrażenie, że rozumie każde słowo jakie do niej wypowiadam, bardzo kontaktowa, miziasta, przytulasna, podskakuje z radości jak szczeniak przy powitaniu, jest przefantastyczna, ma teraz jakąs infekcje oka, ale to przejściowe, potrzebny dom z fajnymi ludźmi, takimi którzy ją docenia, żaden stróż, do domu, do miziania pies :)
  6. Jamniś strasznie się cieszę, widziałam te psiaki na FB, gratuluję takich sukcesów i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe akcje &&&&&&&&&
  7. NO nawet nie wiesz Beciu jak mi serce stanęło jak się dowiedziałam o tym...
  8. Miki bardzo chętnie pojechał, w domu jest takich dwóch chłopaczków, Debi została niestety....ale w pierwszej wersji Pani sobie uptrzyła naszego Terrego..chłopcy jednak przegłosowali Mikiego...
  9. Oznajmiam iż [B]Miki is in da haus [/B][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3558/dscf2436x.jpg[/IMG]
  10. A dzisiaj opuścił przytulisko i pojechał do nowego domku nasz Miki. Przyjechali po niego, brnąc przez snieżycę bardzo fajni Państwo, Miki pojechał pod Jasło.:multi::multi: Cieszymy się szczególnie, ponieważ to maluch kulejący na tylną łapkę, jak widać są ludzie, którym nie przeszkadzają takie drobne defekty :) Dostaliśmy też w prezencie worek suchej karmy, dziękujemy bardzo!!!! [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3558/dscf2436x.jpg[/IMG]
  11. Kocie wieści : [B]Łobuziara Zojka już w nowym domku![/B]!:lol: Natomiast do grona szukających swojej przystani dołączył Zorro : młodziutki, przytulaśny, grzeczny i czyściutki kocurek, jest zdrowy, domek dostanie go juz wykastrowanego oczywiście, tak więc spieszyć się ludziska, bo to przewspaniały kociak!!! [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/57/dscf2423j.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8365/dscf2431je.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1077/dscf2435w.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7036/dscf2422w.jpg[/IMG]
  12. Nie chcę nic mówić, ale poprzedni Terrutek chyba ze 2 lata siedział..... Smutnieje, smutnieje, czasem tylko sie z Wilma powydurnia, dzikie skoki, bieganina...Wilma udaje, że go zagryza, jest wtedy szczęśliwy, a potem wraca do boksu i pomimo, że inne psiaki tam wariują pod jego "nosem" to on siedzi w budce i nie wyłazi....
  13. zobaczymy ....nie omieszkam jej powciskać:eviltong:
  14. Super psiak , Karolciu to Twój wielki sukces, taki super dom mu załatwiłaś :)
  15. oj, no to zobaczymy ;) no najwyższa pora na niego....
  16. Dobra, nie klikajcie już, bo to miał być wątek jednostronicowy :D
  17. No pewnie, że do kontenerka, z dziadkiem Magikiem se będą siedzieć ;)
  18. u Homera jak już napomknęłam się dzieje...nie będe was dłużej trzymać w niewiedzy :) Homer pojedzie do Gdańska :D ...do niesamowitego domu, zapsionego po uszy i to samymi bidami schroniskowymi, mam ciągły kontakt z przyszłą Panią Homera, no bo jak widzicie jest to nie lada przedsięwzięcie, ale jestem pewna, że to [B]ten[/B] dom. Bardzo duże mieszkanie z wyjściem prosto do parku, psy mają zapewnione wszystko czego im do szczęścia potrzeba, jest też działka na wyjazdy, oraz wycieczki nad morze...Dlaczego Homer ? Bo Pani od zawsze marzyła o rodezjanie :)....dodatkowo zapoznając sie na FB z profilem naszego przytuliska razem z mężem postanowili wziąć w wirtualna opieke naszego Mukiego, wzruszyli sie bardzo jego losem. W tym momencie debatujemy już tylko nad transportem, w którym pomaga nam niezawodny P. Mariusz - ten który Dejzi do Wawki wiózł, tak więc dziewczyny ...kciukasy trzymajcie!!!! Aha...co do wizyty, to nie musimy robic, wystarczy popytać APSĘ od tropjłapków z Palucha bo zna dom na wylot ;)
  19. Wizyta pomimo "wiatru w oczy " się odbyła, Państwo Mikusiowi zdali egzamin śpiewająco, sympatyczna, ciepła rodzinka, , domek w spokojnej okolicy, oczywiście ogrodzony, wyprawka juz czeka, jestesmy umówieni około 10 w przytulisku jutro, tak więc trzymajcie kciukasy za drogę, bo jest bardzo ślisko!!!! Katarzynie jeszcze raz wielkie , wielkie dzięki!!!!!:Rose:
  20. Karolciu zrób może tak na krótki termin i potem tylko odświeżanie , tak jak Mikropsy robią, możesz dac kontakt na mnie ;)
  21. Ano mała :D :D...wiadome było, że coś zeżre :D
  22. [quote name='Andzike']Hehehe, absolutnie nie :) tylko sypialnia jest wariacją na temat fioletu - reszta pomieszczeń jest w bardziej stonowanych kolorach :)[/QUOTE] to dokładnie tak jak u mnie :D
  23. [quote name='Andzike'] Majuska - Paćka jak zawsze boska :) A kuchnię mam w takim samym kolorze i stylu :D[/QUOTE] i niech zgadnę...fioletowe dodatki:razz::evil_lol: ? jakby co to wreszcie łaskawie mi naprawili zmywarkę :lol: Andzike Maja mi obrzygała foczkę i ją prałam w pralce,ale foczka jakoś tak dziwnie spęczniała, nie wiem czy nie zepsułam:roll::oops:
  24. Jest chętny domek dla Mikiego pod Jasłem, bardzo sympatycznie brzmiący przez telefon, ludziom odszedł pies i chcą dać nowy dom jakiejś bidzie, oczywiście tylko dom wchodzi w grę, żadne budki , niesprawna łapka nie stanowi żadnej przeszkody, udało sie nam znaleźć Katarzynę005 z Jasła , która zgodziła sie przeprowadzić wizyte, za co bardzo bardzo dziękujemy :) Tak więc trzymajcie nieustająco kciuki bo wizyta chyba jutro :)
×
×
  • Create New...