Chciałam zadzwonic dzisiaj do babki, ale dwa razy miała tel nieaktywny, nie wiem czy padnięty czy zasięg, bo jakby mi się udało pojechać jutro, to czy ktoś tam będzie. Bo niby bez dzwonienia lepiej, ale jakby nikogo nie było to jazda na darmo ...Zadzwonię jutro rano, bo teraz już za późno..