-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
kaskadaffik replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dziwczyny trzeba będzie szukac chyba więcej takich Panów Jacków, katastrofa.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/177101-Jamniczka-na-lanuchu-i-4-szczeniaki-ratujmy-je-pseudohodowla[/url] -
Dobra jechać może się uda, nawet jak stary śpi do 11, to że niby byłam na zakupach ;) ale podpowiedzcie mi co ja mam dokładnie pytać i tam zrobić, jak faktycznie sunia będzie na łańcuchu to mam szukać komisariatu? i na jakie prawo się powoływać...? Sory że tak pytam ale nigdy nie byłam na takiej interwencji
-
Ja jestem bardzo grzeczniutka :) do pewnego momentu, moja koleżanka wogóle nie jest grzeczna, ale rozpyszczona zawsze :) juz do niej dzwoniłam że jest zgłoszona na ochotnika do wyjazdu, spoko. Targ w Szczucinie jest w środy i soboty, napewno jak maluchy podrosną, czyli za jakiś tydzień gość zacznie je tam wynosić jak nie pójdą... Tam zawsze jest w hu....jjjjj szczeniaków różnej maści niestety :( :( :( od zawsze :( :(
-
Dziewczyne o jechanie nie ma sprawy, tylko muszę mojego Tza wyczaić żeby nie wiedział, może gdzies pojedzie... mam zajebiście wygadaną koleżankę, opatrzy się, no kasa z bazarków się najwyżej na auto uzbiera jak nie to zobaczymy, tylko powiedzcie mi co mam robić i kogo ewentualnie zawiadamiać, bo Kostek pisała że się wypisuje jeśli o pomoc TOZ chodzi nie wiem dlaczego bo się nie znam ....
-
Właśnie juz widziałam teń łańcuch, skur..syn........ ja mojego jamnika za wódkę wykupiłam bo mieli go uśpić, ale takie trzymanie suni maleńkiej to już przegięcie :( :( :( Mi się też wydaje że ten kudłaty jamnik to tatus i rozmnażanie jest co półroczne pewnie bo debil pisze że jeden maluch jest szorstki ... napewno po tatusiu.. a sunia teraz napewno jest na krówskim łańcuchu po to żeby nie odchodziła od małych, żeby wykarmiała ... beda lepsze na sprzedaż, pulchniejsze :( :(
-
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
kaskadaffik replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Faktycznie przepiękne zdjęcia, łezka mi się zakręciła bo pamiętam jak mój Daffik był taki maleńki jak go tato w kieszeni przyniósł :) za litr wódki :( a teraz Daffik ma 13 lat i wygląda jak Ząbek 5 lat później :) Super dziewczyny że sunie sa bezpiecne i mają jakieś widoki na domki stałe :) :) :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to super że są wiadomości na bieżąco :), a mogę jeszcze raz prosić o link do malamutów bo zapodziałam ... -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super Havana że napisałaś, bo my jesteśmy uczulone trochę ;) niedawno poszedł do dt amstaff Ambo przekochany, a okazało się że pogryzł dziewczynkę, super że są wieści i wszystko narazie ok :) Trzymamy kciuki, oby tak było dalej, wielkie dzięki dla Was i dla Jamora jeszcze raz, noi dla nowego domku :) :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Halo czy wszystko w porządku u Bronka, jakiś kawałeczek wieści ... -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to będziemy cierpliwie czekać :) -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
O Motyla noga, nie cieszę się narazie, bo wiemy jak nasza paninka lubi się pokazać, ale za to kciukasy mocno zaciśnięte :) :) :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Haha mówiłam, że nie posiedzi, kolejka się pewnie ustwiała, oby tylko domek zdawał sobie sprawę że to będzie potężne psisko kiedyś :) A ze spanielka się niesamowicie cieszę, bo mi się znajomy wydawał, miałam nawet jakieś ogłoszenia po Mielcu powiesić, a on już w domku swym :) :) -
Aga u teścia jeździłam na gębę do kwietnia i dostałam staż miał być do tego kwietnia i już po nim, bo nie ma pieniędzy w UP, bo podobno nowy rok, a dwa miesiące temu nie było, bo koniec roku, DEBILIZM, kto miał dostać to dostał, niestety ja aż takich wtyków nie mam ;) Teraz to mi się pasuje zatrudnić i sobie sama opłacać składkę, zajść w ciążę i ciągnąć od państwa przez półtora roku ;) Tylko kandydata na ojca muszę znaleźć odpowiedniego ;) ;) Rudasku a na psiaki zawsze coś się udybie :) Ja zawsze stoję za plecami dziwczyn i je podziwiam, bo i tak sukces, że jestem tam wpuszczana za bramę, co za pierwszym razem wydawało mi się nie do osiągnięcia ;) Teraz stoję cicho za nimi, ale to co widzę miłe nie jest, wszystko spływa... a poświęcenie jest nie tylko fizyczne, ale i finansowo potęzne, ale nie będe się też rozpisywać , bo może jakiś nieprzyjaciel czycha ;)
-
Przelałam narazie 20 zł, które z bazarku zostały po wpłacie na Rudego, czy można to potraktować narazie jako moja wpłata stała, bo się właśnie dowiedziałąm, że zostałam na lodzie bez stażu, a obiecuje że bazarki na 100% będę wystawiać i napewno wpłaty na Lorka będę uiszczać, nawet po pół z bazarku narazie, pół swoje. Czy nikt się nie będzie oburzał za to ?....
-
No przelałam, 160 zł na kastrację i 20zł narazie na Lorka, mam nadzieję że się nikt nie obrazi że z bazarku przeznaczyłam jako moja wpłatę, ale właśnie w UP mi powiedzieli że mój staż nie będzie przedłużony :( i w tym momencie szukam pracy jak wielu :( czy nikt nie ma nic naprzeciw, że z bazarku poszło jako moja deklaracja ? Rudasku czekamy na odjajczenie :)
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Aga u mnie wszystkie zdjęcia są ok i z głową :) nie wiem czemu Halcia nie widzi, a zdjęcia są dobre i uważam że nie trzeba więcej robić... -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Pati zdjęcia psiaka są w każdym ujęciu, nie wiem jaka pozę mógłby jeszcze przybrać, a skąd ten potencjalny domek? Ja obstawiam że w tym tygodniu psinka napewno znajdzie domek, w schronisku jest dopiero 3 dni.