Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Nawet nie chcę myśleć co takie przestraszone maleństwo przeżyło :( ale nie wiem co poradzić dalej .........
  2. Pani wydaje się być swiadoma dziskuska, ciekawe jak będzie na żywo ... Tak czy owak kciuki trzymamy, bo Sunia jakoś nie ma szczęścia :(
  3. Tylko że z rozmowy wyraźnie wynika, że to się dzieje przy każdej cieczce, teraz się wykupi tak jak wcześniej pisaliście, a na lato będzie to samo, a tak tanio jest napewno dlatego żeby był zbyt, bo zaraz i tak będą następne, a przy nieodrobaczonych, nie zaszczepionych szczeniakach karmionych mlekiem matki jak najdłużej nie ma w zasadzie żadnych kosztów. Dla nich 4 psiaki po 55 zł, to 220 zł gratis, czyli pewnie i tak dużo dla nich, a po prostu jest to normalka, psy się i tak będa rodzić gdy jest suka i pies razem niekastrowane, proste pieniądze, a tak tanio żeby poszły. Tak myślę, noi teraz opcja z wybraniem się tam i sprawdeniem jak jest na żywo, ale najgorsze jest to, że ja nie widze narazie żadnych podstaw, żebym mogła jej coś osobiście zarzucić :( tylko ten łańcuch na zdjęciu, ale sądze że to było żeby szczeniakom nie uciekała z cycami :(
  4. Dziękujemy, super że wszystko u Was dobrze :) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01?p=13835565#post13835565[/url]
  5. Hopkamy malutki i zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01?p=13835565#post13835565[/url]
  6. Takie alarmy są najbardziej wyczulone na złodzieja ;) mój Ambo jak ktoś do nas do domu wchodzi, nawet się z miejsa nie rusza i milczy jak grób :) to szczekacz chyba lepszy :) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01?p=13835565#post13835565[/url]
  7. Wszyscy będziemy głęboko wierzyć to domek napewno się znajdzi, a tymczasem zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01?p=13835565#post13835565[/url]
  8. No czyli wszystko jest tak jak myślałyśmy dokładnie. Pani bardzo miła, typowa Pani ze wsi, zapytana czy psiaki odrobaczone- TAK, czego nie widać, czy psy sa szczepione na cokolwiek - NIE bo przecież weteryniarz chodzi tylko raz w roku, ale matka szczeniaków przecież szczepiona, więc wystarczy. Psinki teraz mają po 2 miesiące, Pani jest z siebie bardzo zadowolona bo ma 3 jamniki i jeszcze wyżła dużego, jamniki mieszkają na polu, wyżeł też, "no bo przecież nie pozwolę synowi do domu psów puszczać" Pytałam czy można te psy zobaczyć na rynku w Szczucinie, w lecie jak są mioty to tak, teraz zimno to nikt nie jeździ z nimi na rynek. Pani wogóle z zadowoleniem powiedziała, że tym się syn trudni i zajmuje :( Pytałam gdzie teraz przebywają pieski, oczywiście nie wprost tylko podeszłam ;) Są w stajni, maja zagrodę zrobioną, ale już są samodzielne mogą jechać do domu, nie sa zależne od matki. Są dwa brązowe i dwa czarne, 3 krótkowłose, jeden długo i zapytałam czy oboje rodziców mogłabym zobaczyć, "alez oczywiście" ten szorstki to napewno ojciec. Adres Błotnowola 2, naprzeciwko remizy, można podjechać, nie ma problemu zobaczyc psiaki. I teraz powiedzcie mi, jakie mamy podstawy do czegokolwiek, Pani potwierdziła wszystko co myśleliśmy, ale pewnie suka jest już może bez łańcucha bo nie karmi :( i
  9. Jak się nam tak dłuży to zabijajcie czas na bazarku ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01[/url]
  10. A macie do nich jakiś namiar, zaraz jej tu napiszę i zdjęcia zniszczonego pokoju wyślę i litanie o Ambo napiszę to jej się odechce, jak tak łatwo umie się psa pozbywać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  11. http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01 ZAPRASZAM !!! Święta racja pies nie dla IDIOTÓW, dzisiejszy wysp na dogo nieszczęść przytłacza.... A na allegro znalazłam szczeniaki malamuta za 50 zł :( Ciekawe ile z nich nie skończy w schronie :(
  12. Kuźwa co za wysyp :( :( na Lenartowicza podjadę potem, zobaczę, ale czy już ją zabrał Kierownik czy jest tam? Na paliwo już wstarczy to jest 45km, w dwie 90km, to 30 zł spokojnie zje, nie więcej. Dobra dzwonię, numer się nie wyświetla, mogę nagrac już próbowałam, umiem ;) jeszcze jakieś sugestie ? hm...
  13. Ręce mi opadają , skąd tych jamniczych nieszczęść tyle :( :( Przyzwyczaiła się piz...d..aaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! To jak go tak kocha niech go z łańcucha spuści i nie bije i nie straszy, przecież widać że to kłębuszek nerwów i strachu :(
  14. Aga zastrzegę sobie numer żeby mu nie wyświetlało, bo mi dziewczyny radziły żeby nagrać rozmowę... tylko napiszcie mi tak w miarę dokładnie o co mam go jeszcze zapytać, bo juz plan rozmowy mam, ale napewno mi coś ucieknie przez tel, spiszę sobie na kartce co potrzeba
  15. U mnie też małe z dużym czego nie przypuszczałam nigdy, ale małe goni malamuta, a ten goni kocichę, która znowu małego kocha, kto by to pojął ;)
  16. oPCJĘ DYKTAFON MAM I ZNALAZŁAM :) tylko czy przy rozmowie włączam to i nagrywa, no nic jutro do kogos zadwonię i spróbuję jak to działa , spoko :)
  17. O kurdę a kto mi powie teraz jak nagrac rozmowę na Nokie 5200?? która tam była blondyna niech blondynie teraz pomoże :)
  18. Lara właśnie dlatego pytałam czy sama mam się tam zjawić jako ja czy z kimś? a Kostek nie chce słyszeć o współpracy z organizacjami, a ja się nie znam :( Narazie myślę że zadzwonie i podpytam gościa o wszystko co mi do łba przyjdzie.... dalej zobaczymy ?
  19. O matko nie żartujcie jakbym tak zabrała 5 parówek do domu ..... nie dośc że Ambo by zwariował, Daffik by je zjadł to tz by ocipioł do reszty :) :) :)
  20. Może plan dobry tak czy siak jutro do gościa dzwonię..... zapytam o to o tamto, podziękuję, a jak mi adres da to zobaczymy ...
  21. A banerek mi się nie zmieści, trzymajcie kciuki żeby nasza Brawurka poszła do domku, w sobote wizyta, to mi się jamniory zmieszczą :)
  22. A co za problem małe psy do kartonu :( chociaż nie, ja myślę że gośc się nie będzie fatygował, pokaże u siebie, bo normalna rzecz.... łańcuch na wsi nic nowego :(
  23. Sama juz nie wiem co dalej ale na pewno pierwsz rzecz to telefon do gościa, jutro zadzwonię i się postram grzecznie dogadać i dopytać gdzie, kiedy, czy będzie miał więcej szczeniaków później za jakies pól roku bo babcia chętna ale na lato, żeby ciepło było, czy ma oboje rodziców żeby zobaczyć?
  24. Kostek nie żartuj, mieszkałabym z parówami pod mostem, już raz wzięłam sunię malutką to miałąm sie razem z nią wynosić ;) a malamuta sie mendzior zgodził ze schronu wziąć bo jego typ, ale ja i tak się cieszę, że Ambo jest z nami, a Daffik jamnik to całe moje życie :) :)
  25. Dziad napewno będzie chciał nas wpuscić zeby szczeniorki pokazać, bo u zależy żeby je sprzedać, tylko że jka sie z nim umówię, to on sunię do domu zaniesie ze szczeniorkami...... cobym nie widziała jak naprawdę na codzień żyje, o to się boję, że nic kutafonowi nie udowodnimy :(
×
×
  • Create New...