-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
kaskadaffik replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Nawet nie chcę myśleć co takie przestraszone maleństwo przeżyło :( ale nie wiem co poradzić dalej ......... -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pani wydaje się być swiadoma dziskuska, ciekawe jak będzie na żywo ... Tak czy owak kciuki trzymamy, bo Sunia jakoś nie ma szczęścia :( -
Tylko że z rozmowy wyraźnie wynika, że to się dzieje przy każdej cieczce, teraz się wykupi tak jak wcześniej pisaliście, a na lato będzie to samo, a tak tanio jest napewno dlatego żeby był zbyt, bo zaraz i tak będą następne, a przy nieodrobaczonych, nie zaszczepionych szczeniakach karmionych mlekiem matki jak najdłużej nie ma w zasadzie żadnych kosztów. Dla nich 4 psiaki po 55 zł, to 220 zł gratis, czyli pewnie i tak dużo dla nich, a po prostu jest to normalka, psy się i tak będa rodzić gdy jest suka i pies razem niekastrowane, proste pieniądze, a tak tanio żeby poszły. Tak myślę, noi teraz opcja z wybraniem się tam i sprawdeniem jak jest na żywo, ale najgorsze jest to, że ja nie widze narazie żadnych podstaw, żebym mogła jej coś osobiście zarzucić :( tylko ten łańcuch na zdjęciu, ale sądze że to było żeby szczeniakom nie uciekała z cycami :(
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Takie alarmy są najbardziej wyczulone na złodzieja ;) mój Ambo jak ktoś do nas do domu wchodzi, nawet się z miejsa nie rusza i milczy jak grób :) to szczekacz chyba lepszy :) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01?p=13835565#post13835565[/url] -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Wszyscy będziemy głęboko wierzyć to domek napewno się znajdzi, a tymczasem zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01?p=13835565#post13835565[/url] -
No czyli wszystko jest tak jak myślałyśmy dokładnie. Pani bardzo miła, typowa Pani ze wsi, zapytana czy psiaki odrobaczone- TAK, czego nie widać, czy psy sa szczepione na cokolwiek - NIE bo przecież weteryniarz chodzi tylko raz w roku, ale matka szczeniaków przecież szczepiona, więc wystarczy. Psinki teraz mają po 2 miesiące, Pani jest z siebie bardzo zadowolona bo ma 3 jamniki i jeszcze wyżła dużego, jamniki mieszkają na polu, wyżeł też, "no bo przecież nie pozwolę synowi do domu psów puszczać" Pytałam czy można te psy zobaczyć na rynku w Szczucinie, w lecie jak są mioty to tak, teraz zimno to nikt nie jeździ z nimi na rynek. Pani wogóle z zadowoleniem powiedziała, że tym się syn trudni i zajmuje :( Pytałam gdzie teraz przebywają pieski, oczywiście nie wprost tylko podeszłam ;) Są w stajni, maja zagrodę zrobioną, ale już są samodzielne mogą jechać do domu, nie sa zależne od matki. Są dwa brązowe i dwa czarne, 3 krótkowłose, jeden długo i zapytałam czy oboje rodziców mogłabym zobaczyć, "alez oczywiście" ten szorstki to napewno ojciec. Adres Błotnowola 2, naprzeciwko remizy, można podjechać, nie ma problemu zobaczyc psiaki. I teraz powiedzcie mi, jakie mamy podstawy do czegokolwiek, Pani potwierdziła wszystko co myśleliśmy, ale pewnie suka jest już może bez łańcucha bo nie karmi :( i
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak się nam tak dłuży to zabijajcie czas na bazarku ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01[/url] -
http://www.dogomania.pl/threads/177112-Hypnose-Lancome-PERFUMOWANE-BALSAMY-PSIE-KALENDARZE-ZAPALNICZKA-PAS-MEDYCZNY-14-01 ZAPRASZAM !!! Święta racja pies nie dla IDIOTÓW, dzisiejszy wysp na dogo nieszczęść przytłacza.... A na allegro znalazłam szczeniaki malamuta za 50 zł :( Ciekawe ile z nich nie skończy w schronie :(
-
Kuźwa co za wysyp :( :( na Lenartowicza podjadę potem, zobaczę, ale czy już ją zabrał Kierownik czy jest tam? Na paliwo już wstarczy to jest 45km, w dwie 90km, to 30 zł spokojnie zje, nie więcej. Dobra dzwonię, numer się nie wyświetla, mogę nagrac już próbowałam, umiem ;) jeszcze jakieś sugestie ? hm...
-
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
kaskadaffik replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Ręce mi opadają , skąd tych jamniczych nieszczęść tyle :( :( Przyzwyczaiła się piz...d..aaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! To jak go tak kocha niech go z łańcucha spuści i nie bije i nie straszy, przecież widać że to kłębuszek nerwów i strachu :(