Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Masienka mam jakie filmiki ale cienkie, muszę zrobić następne, Jak wgram to tu wstawię, a gdzie ten obiecany Bronek ??
  2. Zakołnierzony ma się dobrze, ładnie je w kołnierzu i pije bez problemów , zastrzyki w dooopsko dostaje, że aż użreć chce, ale wcale mu się nie dziwię domięśniowe, bolące, tylko nie mogłam mu mięsnia bardzo znaleźć....Miejmy nadzieję że po operacji będzie nabierał ciałka :) Czuje się bardzo dobrze i jest radosny :) Asia trzyma gada wystawiona na pierwszy ogień przy zastrzykach, ale jeszcze tylko dwa :)
  3. O ludzie toz to nie ten sam Pies co na pierwszych kościstych zdjęciach, jak bull wygląda :)
  4. Hmmm.... jak narazie odpukac jeszcze na żadnym futrze nie znalazłam kleszcza, a wyczesuje i głaskam często , więc mam nadzieje że nie ma ich faktycznie, jk narazie zamówiona Kiltix założyłam Lennonowi bo dziewczyny kupiły, zapytam Asi czy coś już działała na kleszczory jutro :) a u Olka wszystko dobrze :)
  5. U Lennona po staremu :) Dostaje tabletki Hepatil, Rutinoskorbin, kurcze i juz sie zmotałam czy coś jeszcze, bo teraz wszystkie psiaki w hoetlu prawie mają tablekti jakieś, jest zadowolony, teraz dostał na jakiś czas boks z zewnętrznym wybiegiem, żeby się nie znudził :) Aha i mu założyłam dzisija Kiltix, Asia kupiła :) miejmy nadzieje że nie zgubi... bo kolega umie się z obroży wywinąć jak mało który ;)
  6. Dziewczyny możecie spokojnie na ogłoszeniach pisać że Marsik to przytulaśny, bardzo przywiązany do człowiek apsiak, chodzi wypuszczony krok w krok za nami, nawet biegać nie chce tylko łepek wsadza do miziania, uwielbia byc czesany, jego wzrok po prostu rozbraja miłością, skarb dla kogoś kto by Go chciała pokochać, ja Go uwielbiam :) :) A Ares to taki Ares !!! jak się rozpędzę to i przeskoczę przez scianę :) Szczekacz podwórkowiec ;) żaden pies mu nie umknie, ale zawołany przychodzi, 2 sekundy daje się pomiziać i długa :)
  7. Kasia ma 3 filmiki ;) ale problem z wgraniem :) będą, są następne w kolejce do wgrywania u Rodziców :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=h6jRAgiAYu4[/url] Halcia zapomiałam że ten wgrałam :)
  8. W sumie sprawdziłąm wszystkie bazarki mamy: 31 zł z "koguciego " 26 z kartkami 75 Agusiazet ma wpłacić jeszcze za książkę 56 zł z ostatniego z różnosciami 188 zł mamu dla Suni :)
  9. [quote name='agusiazet']Nie martw się Radunia, Woluś też już niedługo będzie miał swojego Pana!!![/QUOTE] Tak, tak i tak się cieszę :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/271/09f1fc1f4b7326b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/187/625c1d5b16596d61med.jpg[/IMG]
  10. Asia zauważyła że Odyn źle oddychał jak leżał np. koło kominka. Być może to temperatura tak na Niego wpływa....
  11. Ale przepiękny, to zdjęcie z pycholek otwartym w uśmiechu rewelacja :) :)
  12. O matko jedyna wreszcie mi się udało Pręguska znaleźć, mam juz wszystkie psaiki z hotelu tylko jeszcze Fanty brakuje :) Pręgusek to super szczekający pies :) ma się bardzo dobrze, mieszka sobie z Łolim i teraz dostali gratis Olka, z którym się dogadują super, Olek mieszkał z Gutkiem :) Filmik jakiś mam to wrzucę jutro, dziwie się bardzo że Pręgusek tak długo szuka domu, nie ma z nim żadnych problemów :)
  13. Asia to złoty człowiek, siedziałą tam przy Barnim od 10 do 14 i cały czas miała nóż na gardle, taka była zmartwiona ...:( ale misio juz jest u "siebie" odpoczywa, kołnierz dotarł, jak narazie na dobrej drodze :)
  14. [IMG]http://images36.fotosik.pl/161/b02ec8ce13db76c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/274/10850f085b2abfc2med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/10850f085b2abfc2med.jpg[/IMG]No to tyle na dzisiaj , to jest mój ulubieniec chyba , taka grzeczna przytulanka - malutki Marsik :) :)
  15. hALCIA MI NIE DZIAŁĄ PM :( szkielecik dziewczynka, rude dziewczynka, super mi zdjęcie zrobiłas jak się całowałam z Portosem, akurat z językiem ujęłaś , extra jest :)
  16. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=KE1p1oNsMMI[/URL] Tu się Marsik przewija, a to jest Koni która mieszka z Marsikiem, dogaduja się super, sunia jest spokojna, nie męczy Marsa, a to dla niego chyba najważniejsze po Aresie ;) Oczka ładne, jutro zdjęcia wrzucę :) Albo juz dzisiaj mam :) [IMG]http://images38.fotosik.pl/270/1714e7fec8f6caa5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/9ad3b8c059965cb3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/274/fc67ef2827593382med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/273/704642999eb38e70med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/62438b87be11d250med.jpg[/IMG]
  17. Właśnie dostałam od Asi wątek Uszatka, od dwóch tygodni widuje Go często, postaram się w miare możliwości wrzucić jakieś zdjęcia, może filmik :)
  18. Grubio ma się dobrze, teraz jest Zorro ;) ;) ma założona chustę na grzbiecie, bo siedział z Elzą i Uszatkiem troszke dla towarzystwa i mu Uszatek z miłości lizał ta ranę. Rana jest coraz mniejsza, juz tylko taka pręga została :) a żarłok jaki był taki jest, z ręki to razem z ręką ;) ;)
  19. Halcia piasek to może Ci kamień poczyści, się zetrze ;) heh szkoda że nie mogłam Ci zdjęcia zrobić jak miałaś buźkę i język ufafloniony :) Pieski maja siebie chociaż tyle , a oba cudne :)
  20. A żebym gołosłowna nie była to się postaram jakiś filmik skręcić :) to sobie gada w akcji zobaczycie :)
  21. Miziak jest ale do ludzi, jak Go wypuszczamy to na siłę trzeba odciągnąć od innych boksów bo nie chce iść nawet na bieganie, pali mu się posadzka pod łapami :) Ja nie wiem jakby wyglądało jego spotkanie z innym psem i nie chcę chyba się dowiedzieć ..... nieraz zamiast biegać jak jest Jego kolejka to przestoi przy bramie i strasznie szczeka na psy ... a jak słyszy że jedzie auto a już nie daj panie motor to szaleństwo total, nierz tak myslę gdzie on musiał być trzymany, że jest taki, ale też jak w schronisku na zdjęciach jest z psami ..... Ale do człowieka przychodzi, potuli się, ale nie za długo ;) i dalej w świat ..... a najlepiej znaleźć jakiś obiekt do obszczekiwania :) :)
  22. [url]http://www.youtube.com/watch?v=-C3obPPNu-k[/url] Nie ma tu dużo Olka, ale troszkę jest :)
×
×
  • Create New...