Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. 118 !!! narazie jest wielkie sprzątanie boksów i bedą remonty, większość Psinek miejsc od piatku nie zmieniła :) A czy myślicie że dałoby się karmę tak jak Łoliemu załatwić, wtedy byłoby taniej w hotelu .....
  2. Tadek jaki Ty się super fajny okazujesz :) :) :)
  3. Piękna , młoda i tyle przed Nią było.... przed Wszystkimi z Nich (*) (*) (*) (*) (*)
  4. A Halcia Ilian na swoim dawnym miejscu jest, Pestka jest bardzo przestraszona, narazie nie daje do siebie podejść, klapie dalej, ale zjadła ładnie i dostała narazie koleszkę Radka, który też dzisiaj przyjechał do hoteliku. Jest ?Jej wielkości, siedzą sobie w dwóch pokoikach narazie "za moimi plecami" żeby się z człowieka głosem oswoiła Malizna :) :) Jutro zakładamy obróżkę i wyruszymy na spacerek :{):)
  5. Jak niech jak najszybciej trafi ....!!!! Ona już tam jest :) :) od 8 rano, proszę o zmianę tytułu wątku, jeśli Wszystkim pasuje Pestka, niech zostanie bo do Niej bardzo pasuje :) :)
  6. Moje Kochane, takie biedne, niechciane, gdzie ten mądry, dobry człowiek dla Ciebie :(
  7. Olek dzisiaj dostał ta dużą kostkę, taką wędzoną, ale się gość cieszył, pół dnia miał zajęcie , tamte mniejesze smaczki też dostawał, ale to szybko mu szło, a ta po prostu była rewelacyjna :) Olus za mną biega, "chcę ale się lękam ", ale jest coraz bliżej zawsze, zawołany podchodzi, ale tak na odległość wyciągniętej ręki , ale jak co do jedzonka w ręce jest to bierze :) a ataki radości też są, ale to tylko w jego boksie, tam gdzie czuje się bezpieczny, wtedy daje się głaskać, wskakuje i nawet liże :) :) Ciężko jest mi poświęcać mu dużo więcej czasu, bo przy 20 paru psach, każdy z Nich by chciał choć chwilkę, robię tyle ile da radę :) :) ale jest grzeczny bardzo, oczywiście wyłączjąc niszczenie.....
  8. Biedny nie miał się jak nauczyć, ale już jest dobrze, bo ma mu kto pokazać, piękny w tych szelkach jest !!!!!!!!!!!!!!!
  9. A zapomniałam napisać, że Werka już wie jak ma na imię :) Pięknie przychodzi :)
  10. Może tytuł zminić już , żeby było bardziej ze wskazaniem na wyżełkę, bo Amorek już w domku :) :) Wera teraz mieszka z Lennonem :) :)
  11. SSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To czekamy na dobre wieści :) :) :)
  12. Bardzo się ciesze z Suni i z Gazdy !! Świetne dwie akcje, ja jutro zabieram rudaskę, tylko tak myślę, zacznijmy imiona nadawać bo się pogubimy, kto ma ochotę ochrzcić rudzinkę to propozycje przyjmujemy :) :)
  13. Bardzo się cieszę że Guciątko szczęśliwe i że przytył, bo nas to bardzo martwiło, że u nas nie umiałyśmy Go podtuczyć :) Do domku też w sobotę pojechał Łoli, który mieszkał z Olkiem i Pręguskiem, więc może teraz kolej na któregoś z Nich bo ładnie idzie :) :)
  14. :) :) :) :) :) :) :) i to na jakie szkolenie się załapał :) :) :) :) :)
  15. Bardzo się cieszę i jestem bardzo dumna z Rudasa z białym noskiem, Halcia nie zapeszaj i ściągaj baner :) :)!!!!!
  16. Prezes jest, ogromny, obok niego w boksie jest drugi, bardzo podobny, tylko jaśniejszy, a trzeciego ja nie widziałam albo mi umknęło ......
  17. Takie to ostatnio smutne dni nas dopadły, taka wielka tragedia do tego :( :(
  18. Kuźwa tak czułam, pamiętasz Aga jak gadałyśmy i właśnie tego się bałyśmy i popatrz , stało się :( :( nowe, biedne szczeniaczki :( :(
  19. Wiem co robić, wiem gdzie Sunia siedzi, więc wszystko będzie ok :) Dobrze że jednak Sunia a nie piesek, bo będzie nam łatwiej znaleźć dla Niej towarzysza :) :) :)
  20. Sylwia w ciąży, ale nie tą, tej nie wiemy na 100% czy zaciążona, tamta ma juz brzuch na ziemi , oby jeszcze nie urodziła ...........
  21. Ale jaja, ja dzisiaj myślałąm właśnie o Demi i z Tatą oglądaliśmy Jej zdjęcia w galerii, że podobna do naszej Fifki/Fruzi ;) a Ona prosto do Swego domku pojechała i juz taka szczęśliwa, REWELACJA!!!
  22. No tak właśnie o tej suczce pisałam :) ona nie daje się dotknąć, to ja z Sylwią wypatrzyłyśmy na hotel w piątek i cieszę sie, że też tak uważacie, bo pisałam podobnie jak Majuska, że to może być ciąża, a my dopilnujemy sterylki szybko. Ja w tym tygodniu będę chciała brać też Lobka i jamnisię do sterylki i napewno ma jechać Koni z hoteliku także rudziątko by szybko było ciachane, więc jaka decyzja ostateczna??
  23. Klusecze teraz powinien mieć na imie ;) Piękny się zrobił, a gdzie domek :(
  24. Ale super, to bardzo szybko Jarusiowi idzie, wie że jest u siebie z Kochającymi Go ludźmi, wielkie wielkie gratulacje za podejście i adopcję Jarusia, tyle bida czekała :) :) :) :)
×
×
  • Create New...