Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. [quote name='E-S']Na moim osiedlu jest jeszcze pies Oszust. Ale nie spuszczają go ze smyczy na osiedlu, żeby potem zamieszek nie wywołać i niepokojów społecznych wrzaskami :evil_lol:[/QUOTE] Mój znajomy miał psa imieniem UGRYŹ... Pies był kochany, ale jak go wołał to ludzie wpadali w popłoch :D :D i czasem awantury z tego były :/ Mi się podoba imię Moop lub Dredy (nie Dredziarz tylko Dredy) :) Najważniejsze to skąd wziąć dla niego tymczas i to bez kotów?
  2. [COLOR=Blue]Ma6da, doszła wpłata (20zł) :) DZIĘKUJEMY![/COLOR] [COLOR=Black]Obecny stan finansów Stefanka to:[/COLOR][COLOR=Black]+198,44zł ...a telefon niestety milczy :([/COLOR][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  3. To ja jeszcze raz Stefanka wrzucę, bo coś go nie widzę na wątku KUDŁACZY w potrzebie, a tu już się solidnie zakopał. wątek pieszczoszka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175743-Stefan-z-budowy-ma-DT-ale-potrzebuje-WSPARCIA-na-dalsze-LECZENIE-i-w%C5%82asnego-DOMU.[/URL] [IMG]http://images37.fotosik.pl/259/4839ef65c6ee9ca5med.jpg[/IMG] [SIZE=2][B]Stefan - Pieszczoch z budowy[/B][B] Stosunek do psów: [/B]przyjacielski (zwłaszcza do małych i średnich) [B]Stosunek do kotów:[/B] przyjacielski [B] Stosunek do dzieci: [/B]ns[/SIZE][LEFT][SIZE=2][B] Opis zwierzaka:[/B][/SIZE] Stefan to świetny pies! Sięga prawie do kolan, ma dość długą i bardzo bujną sierść o pięknym brązowo-rudym umaszczeniu. Ma około 3-4 lata i waży 22kg. [/LEFT] Jest bardzo przyjacielski, spokojny, cierpliwy i pogodny :) Szybko się uczy i jest posłuszny. Lubi szczotkowanie, głaskanie, przytulanie. Trochę ciągnie na smyczy. Potrafi trzymać czystość. Toleruje zarówno inne psy (zwłaszcza te mniejsze i średnie) jak i koty. Jest bardzo zainteresowany każdym czworonogiem w zasięgu jego wzroku. Prawdopodobnie polubiłby także dzieci. Stefan jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Stefan obecnie przebywa w DT w Jabłonnie k. Warszawy. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Kamila [B]608 014 406 [/B]Dominik [B]606 26 99 19[/B][B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
  4. były jakieś nowe zapytania o dziewczynki?
  5. Wczoraj Stefan znów spotkał na spacerze swojego kolegę sąsiada (wyrośniętego labka), któremu lubi podgryzać pupkę. Na "dzień dobry" znów go przyatakował, ale kaganiec nie pozwolił mu na wiele :D Po kilku chwilach jednak Stefan się uspokoił i nawet bawił się ładnie ze swoim większym kolegą :)
  6. [quote name='amikat']kociabando - dopisałam na pierwszej!!![/QUOTE] Dziękuję :)
  7. wspaniale!! Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni :kciuki: :helo:Nie zapomnijcie rozesłać znajomym linka do onetowego artykułu o Stefanie! :helo:
  8. Zastanawiam się czy nie należało by pójść ze Stefanem na strzyżenie?? Coraz cieplej się robi. Nigdy nie miałam tak puchatego zwierza, więc nie wiem. [B]Powinniśmy?? [/B]To potrzebne czy ludzie strzygą te psy jedynie dla urody? Ile może kosztować takie psie strzyżenie?
  9. [CENTER][U]Stefanek i koty[/U] fotorelacja :) Stefanek tarza się na swoim posłanku. Obok koteczka Psotka. [IMG]http://images45.fotosik.pl/283/0d5c211e05bdea35med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/51dbe922076b2631med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/195/eee7927aff95fb46med.jpg[/IMG] Tyson podsiadł Stefana na jego posłaniu, ale Stefan konfliktowy nie jest. Położył się obok :) [IMG]http://images46.fotosik.pl/282/146499db64c0e095med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/282/97c6938cfa77c1acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/278/fcf8b0c880747fb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/279/59072c2bfb0f7272med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/1edb30006ed4f38cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/282/b9dd1abec913bb64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/283/c9e87b12b4fd1c4bmed.jpg[/IMG] Stefanek i Tyson coraz częściej polegują sobie razem :) Stefan chciałby też czasem razem pobiegać, co Tysonowi już mniej odpowiada. Bywa, że Stefan chce się bawić z kotami tak jak, gdyby to były pieski. Wtedy koty przed nim uciekają na wyższe partie mieszkania (bez popłochu oczywiście) :) a jeśli nie uciekną to też nic się nie dzieje, bo Stefan po prostu chce się z nimi bawić. Kończy się na powąchaniu lub trąceniu zalotnie nosem :) Wspólne spanie wychodzi im jednak świetnie :) [IMG]http://images48.fotosik.pl/282/e54194dd4c0832b4med.jpg[/IMG] Generalnie powiem Wam, że w Stefanie ostatnio zaszły zmiany. Nie wiem czym to jest spowodowane. Może po prostu zaczyna czuć się jak u siebie w domu? A może małe porcje jedzenia zaczynają przynosić skutek (staram się troszkę odchudzić Stefanka)? Może nieco stracił na wadze (nie mam jak tego sprawdzić) i się ożywił? A może to wiosna tak na niego działa? W każdym razie zrobił się zdecydowanie żywszy i nauczył się od Fąfla, że w mieszkaniu można trochę brykać... no i zaczął trochę brykać. Mniej już śpi, coraz częściej robi sobie te swoje patataje dookoła ściany przedzielającej kuchnię z pokojem; coraz częściej też interesuje się zabawkami. Piłeczkę na smakołyki ukochał najbardziej :), ale ją dostaje tylko na czas naszego wyjścia z domu. Na spacerach też jakoś szybciej zasuwa i bardzo interesuje go wszystko co się jakoś bardziej rusza - dzieci, pieski, kotki. Wszystko. Na szczęście jest to jednak całkowicie pozytywne zainteresowanie :) [IMG]http://images48.fotosik.pl/282/c81dbedbe32036a3med.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. Wspaniale! Bardzo się cieszę, że u Kąska coraz lepiej! :multi::multi::multi:
  11. [quote name='Dorota_Phoenix']zobaczcie...skóry z kota [url]http://www.allegro.pl/item973270233_skory_z_kota_garbowane.html[/url][/QUOTE] To chyba trzeba gdzieś zgłosić!!!?
  12. [quote name='mru']wieści :) [SIZE=4]Pit jest psem o silnym instynkcie stadnym, nie lubi samotności. Powoli przyzwyczajamy go do pozostawania samemu. Ma bardzo wrażliwy przewód pokarmowy, nie toleruje suchej karmy. Bardzo smakuje mu gotowane mięso z warzywami i ryżem.Apetyt mu dopisuje. Zaczyna reagować prawidłowo na komendy przywołania. Uwielbia pieszczoty,głaskanie, kontakt z ludźmi. Nie jest agresywny do innych zwierząt. [SIZE=2]nie jest!!! wow[/SIZE] [SIZE=2]ciekawe, czy to znaczy, że mogę go ogłaszać... ;)[/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] WOW!! Rewelacyjne wieści!!! Kto by pomyślał, że z niego taki stadny pieszczoch będzie ?! :loveu::loveu::loveu:
  13. No idealnie by było, gdyby zakochali się, zabrali jednego z psiaka, a potem znalazła by się ich jamnisia i kochaliby oba pieski i pieski też by się kochały i wszyscy byli by happy :) I za to trzymam kciuki!!! (a teraz spadam bo do domu czas)
  14. a o wpłatę zapytam jeszcze raz. Doszła??? [quote name='Kociabanda2']07-04 wysłałam w imieniu swojej Cioci Dany 30zł na Bratka. Czy wpłata już doszła? Nie widzę na pierwszej.[/QUOTE]
  15. super wieści!!! Strasznie się cieszę :multi:
  16. [quote name='koosiek']No nic, w takim razie odświeżę ogłoszenia po kotkach. [/QUOTE] Dzięki Koosiek :)
  17. zapisuję kochanego pycholka :)
  18. Kochani wysłałam do wszystkich znajomych maila takiej treści: [I]Witam :) Nasz tymczasowicz - Stefanek dziś jest na Onecie!! :) To artykuł o nim i ogłoszenie zarazem (bo Stefan nadal szuka swojego wymarzonego domu): [URL]http://pies.onet.pl/44269,26,0,unikat_stefan__ktorego_nikt_go_nie_chce,artykul.html[/URL] Zapraszam do przeczytania i proszę o posłanie tej wiadomości dalej. Pozdrawiam Kamila [COLOR=Red] [/COLOR] [/I][SIZE=3][COLOR=Red][B]Bardzo proszę wszystkich na tym wątku, by rozesłali maila tej lub podobnej treści do swoich znajomych![/B][/COLOR][/SIZE]
  19. wspaniale!! :multi::multi::multi: Dzięki Feliksik!!! :loveu:
×
×
  • Create New...