-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
ja mogę wydrukować tylko czarno-białe do odbioru na Pradze (15:00) lub Tarchominie (około 17.00). Ponieważ zaraz po pracy, bez zwłoki, muszę jechać na Tarchomin mogę zaproponować jedynie odbiór w takich dzielnicach i godzinach. Jeśli odpowiadają Wam czarno-białe wydruki oraz taka forma odbioru to mogę zaraz zacząć drukować tak do 50 egzemplarzy.
-
Dla Cioteczek i Wujaszków Stefanka dziś świetne wiadomości, bo dzięki Feliksik na Onecie ukaże się artykuł i ogłoszenie, a Ciocia Ellig pokaże Stefanka potencjalnym domkom :multi: Ode mnie jeszcze jeden miły akcent: radosny Stefan :) [video=youtube;J77q3OdY3qI]http://www.youtube.com/watch?v=J77q3OdY3qI[/video]
-
Wspaniale! Dziękujemy Feliksik!!! Wątek Molly dziś widziałam. To naprawdę pilna sprawa. Dobrze, że potraktowałaś ją priorytetowo. Stefanek będzie na Onecie! :multi::multi: Może tam go wypatrzy jakiś wspaniały domek :loveu:
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że ta Pani tak mocno zainteresowała się Miki :multi: Trzymam kciuki!! -
Dzięki Ma6da!
-
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Kociabanda2 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kociabanda2']Witam, podsunęłam swojej Cioci bazarek Bratka z klawiaturami. Nad klawiaturą Ciocia Dana jeszcze się zastanowi, ale kazała od razu wpłacić 30zł na diagnozowanie Bratka :) [/QUOTE] 07-04 wysłałam w imieniu swojej Cioci 30zł na Bratka. Czy wpłata już doszła? Nie widzę na pierwszej. -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Przystojniak z Hena :) -
ok :) Czekamy ze Stefankiem cierpliwie :)
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciepło się na sercu robi jak się ogląda zdjęcia Biga z nowego domku :loveu: Widać po jego pycholu, że szczęśliwy bardzo! Strasznie się cieszę, że mu się tam dobrze wszystko układa. Ma koleżanki (psią i kocią), no i fajną Panią! Super :loveu::loveu: Jeszcze tylko zadbać o jego zdrowie i budę trzeba. -
To świetnie. Nie byłam pewna czy nie ładuję za dużo tych zdjęć do jednego maila :) Dzięki Ellig!! Gdyby któraś z tych osób, o których piszesz chciała zobaczyć Stefanka to niech zadzwonią i przyjeżdżają do nas! Na miejscu możemy im powiedzieć o nim więcej no i zobaczyli by go osobiście :)
-
wysłałam wszystko w czterech mailach. Mam nadzieję, że doszło? Dziękuję bardzo w imieniu Stefanka :)
-
[quote name='Ellig']....prosze przeslij mi maila ze zdjeciami Stefana z kotem, na spacerze plus tekst ogloszeniowy, mam 2 osoby zainteresowane adopcja na razie nic nie obiecuje ale trzeba spróbować :)[/QUOTE] !!! Kurcze dopiero dziś zajrzałam :( Dzięki Ellig!! Już się za to zabieram!
-
[quote name='Ewa Marta']Te podłużne sa bardzo mocne. Możesz wejść do jakiegoś sklepu zoologicznego i zapuytac o oryginalne, pomacac sobie i dopiero wtedy kupić na allegro:-)[/QUOTE] Podłużne... chyba wiem, o które chodzi :) Dzięki!
-
No Ellig też właśnie KONGi polecała tylko wkleiła kilka różnych tych zabawek i nie wiem, która z nich najlepsza będzie. A te KONGi to mocne są? Mój pies niby niewielki, ale mało co jest w stanie oprzeć się jego zębom :/
-
Odnośnie zakupionych kul na przysmaki powiem, że w przypadku Stefana to się na razie sprawdza. Załapał już co się z tym robi i codziennie wychodząc z domu zostawiamy mu jego kulę. Fąfel niestety szybko rozprawił się ze swoją zabawką :( Rozgryzł ją w drobny mak. Ellig, a z tych zabawek na przysmaki co polecałaś jest jakaś super mocna dla takich psuj jak nasz Fąfel? W tych co ja kupiłam w starciu z naszym Fąflem poległo zamknięcie (najsłabszy element zabawki) :( Mogłabyś coś doradzić?
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
My kobiety podobno z natury mamy w sobie jakąś magię (niestety ja mam problemy ze znalezieniem jej w sobie - dobrze się skubana chowa :D) ;) Kobity użyjmy jej! Zaklinajcie jak się da tę Panią by pokochała Miki całym sercem :) ;) Miki tak długo już czeka w lecznicy na swój domek... wreszcie pojawiła się jakaś szansa, nadzieja dla niej. Musi się udać! -
ja już kilka plakatów powiesiłam: w drodze z pracy na przystanek (Praga ul. Wspólna droga), potem przesiadka na ochocie niedaleko dworca zachodniego :) Dziś postaram się powiesić tego więcej no i jeszcze kilka może w Jabłonnie dowieszę :) Niestety okolice w których bywam są dalekie od miejsca, gdzie zaginął Anioł, ale nigdy nic nie wiadomo. Powiesić kilka plakatów nic nie kosztuje :)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
wspaniale! Trzymam kciuki, by ta Pani się odezwała i by okazała się dobrym domkiem dla Miki :) -
stary ślepy Grafitek - już na swoim! w 100% :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, ja też gdzieś widziałam, że u AlinyS jest miejsce. -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ładnie :D A jak kot rehabilitant znosi tę swoją funkcję? Mam nadzieję, że się jakoś bardzo nie stresuje? Czy to znaczy, że w nowym domku Biga wszystko układa się na tyle dobrze, że Big będzie mógł tam już zostać? -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zdrowiej Idolku. Niech Cię brzuszek już nie boli :) -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Kociabanda2 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedactwo :(