Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Fatalnie :( Biedny Johny. Nikt nie dzwonił? Nie było żadnego zapytania o niego nawet?
  2. Dzięki Koosiek, że jesteś :) Sunia jest przesłodka. Trzeba jej tylko jakiegoś miejsca na świecie.
  3. [quote name='koosiek']Misio wciąż bezdomny, a ja nawet nie mam kiedy go odwiedzić :([/QUOTE] Biedny Saturn :( Nikt nie dzwoni z ogłoszeń???
  4. Przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  5. ale tu cichutko... :( _________________________ Johny przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  6. Piękna Pixi :loveu: Dziękujemy za zdjęcia!! Mam nadzieję, że z czasem będzie jej się poprawiać.
  7. Omenku przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  8. Topiczku przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  9. Cioteczki przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  10. [quote name='koosiek']Może ta Izusia, która ma Bąbelka, mogłaby skoczyć? Albo jeszcze z Piaseczna jest chyba Ewajanka.[/QUOTE] Też o Izusi pomyślałam :) Tyle, że Izusia nie ma jeszcze żadnego doświadczenia chyba.
  11. a teraz? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/URL]!!! [URL="http://www.dogomania.187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne!!![/URL]
  12. Dybuk w górę!! No do jasnej... Ciotki muszą Cię w końcu zauważyć.
  13. Przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  14. [quote name='Aneczka&Sułtan']wrzuciłam kawalera na szpice w potrzebie na dogo. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/1895-Szpice-w-potrzebie!!!/page262[/URL] reszta for które znalazłam to albo malamut albo husky. Mam nadzieję, że ktoś ze szpiców się pojawi i podpowie (tak właśnie mnie się udało z Lolunią). Teraz trzeba będzie na Bąbla uważać, bo domy się będą zabijały żeby mieć tak orginalnego psa w typie tak nieczęsto spotykanej rasy :evil_lol:[/QUOTE] Och dzięki Ci dobra kobieto! :) Zapiszę sobie ten szpicowy wątek tak na przyszlość :) A mój Fąfel jest jedyny w swoim rodzaju - rasy fąflowej :D i nikomu go nie oddam!
  15. [quote name='mru']eeee fajnie z tym eskimo dogiem wymysliłyście![/QUOTE] dobrze czy źle?? No bo wiesz Mru, jak do tej pory to ja zawsze kulą w płot z tymi rasami strzelałam :D (Norę po przejrzeniu książki opisałam jako owczarka holenderskiego, a okazało się, że ona w typie owczarka niemieckiego długowłosego; o Pixelku napisałam, że podobny do rottweilera, a okazało się, że on w typie jakiegoś baucerona czy czegoś podobnego czego nazwy wymówić się nie da :D ). Dobrze opisałam tego kudłatego kurdupelka czy nie?
  16. Przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  17. [quote name='Aneczka&Sułtan']Jasne, zaraz poszukam, tylko napisz mi proszę do kiedy Bąbel ma DT bo szczerze nie chce mi się wertować wątku. Dziś już elaboraty o Loli pisałam, aż się zmęczyłam:) Opis z 1 postu?[/QUOTE] Tak, opis z pierwszego postu. Gdybyś mogła to wklej jego ogłoszenie i zdjęcia. Może uda mu się szybko znaleźć DS...
  18. [quote name='Atomowka']Hahaha ale wymyśliłyście z tym American Eskimo Dog:lol: Jesteście boskie[/QUOTE] no co? Źle? :eviltong:
  19. No i ja mam kolejną szczeniorkę po sąsiedzku w Jabłonnie... Przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  20. O nie! :( Jest, aż tak źle? ........ Trzymam mocno kciuki za niego. Co innego mogę zrobić?.... :(
  21. [quote name='izusia']No i pomysł super - ja go ponownie wykąpię po jego błotnych zabawach - jakbym go wyczesała to faktycznie będzie bardzo, bardzo podobny bo on tej sierści maaaa i maaa duuużo - taki skaczący (ADHD) okrągły Bąbelek. Kąpiel uda mi się zrealizować jak tylko gips mi z nogi zdejmą bo zgiąć się nie mogę :-P[/QUOTE] .... a co się w nogę stało????! _________________________ Kochane Cioteczki i Wujkowie PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/URL]!!!
  22. [quote name='Aneczka&Sułtan']Kamila napiszcie na forum szpiców. Może tam coś pomogą.[/QUOTE] Aniu, a możesz napisać? Ja nie znam żadnego forum szpiców :(
  23. Kochane Cioteczki i Wujkowie PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  24. Przepraszam za offa. PILNIE szukamy DS dla 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Biedactwo zabrane zostało od ludzi, którzy wywalali ją już dwa razy, ponieważ jednak do nich wracała chcieli wyrzucić ją z autobusu... Teraz jest na awaryjnym DT, ale nie może tam zostać. W tym tygodniu idzie na inne DT - tylko na 3 góra 4 tygodnie... Co potem? Potrzebny jak najszybciej DS! Proszę zajrzyjcie do niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne[/url]!!!
  25. oj, oby było jeszcze lepiej. Strasznie mi go żal, ale co zrobić? Jemu potrzebny jest bardzo kochający i stały już domek. Widać chłopak baaardzo powoli oswaja się z każdą nową twarzą w otoczeniu :( _________________ Przy okazji pozwolę sobie zaprosić wszystkie Ciotki i Wujków na wątek 4miesięcznej suni w typie collie smooth. Pomóżcie proszę szukać dla małej DS :) http://www.dogomania.pl/threads/187980-Lola-s%C5%82odziutki-szczeniak-mix-collie-smooth-szuka-DT-lub-DS-pilne!!!
×
×
  • Create New...