-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Dzięki uprzejmości kolegi, który udostępnił mi swoje konto na allegro udało mi się zrobić Bąblowi nowe ogłoszenie :) [URL]http://www.allegro.pl/item1119378531_babelek_niewielki_mlody_uroczy_piesek.html[/URL]
-
Trafiłam na innym wątku na bardzo fajne adresówki dla psów/kotów. Chyba się skuszę na taki :) : [URL]http://www.allegro.pl/item1103691473_identyfikator_stalowy_grawer_adresowka.html[/URL]
-
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
podrzucę sierotki -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vlk']jak tam Omenek? Mam nadzieję, że dobrze. Dziewczyny zmieńcie ciutkę tytuł, bo za każdym razem dostaję zawału jak tu wchodzę ;)[/QUOTE] Popieram zmianę tytułu :P Ten naprawdę wstrzymuje bicie serca :eviltong: Koosiek, dzięki za podrzucenie mi pomysłu :) -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
no proszę. Gotowany kalafior mu zasmakował :D A mój Fąfelek ostatnio wsunął całą paczkę migdałów i aż się do nich trząsł, tak mu smakowały :D Potem sprawdziłam czy figi też mu posmakują. Zjadł oblizał się, ale migdały wyraźnie lepsze mimo, że miał kłopoty z przeżuwaniem ich :D Sprawdziłam jeszcze zwykłych orzechów, ale wzgardził nimi. Pomemłał i wypluł :P -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze :( Czyli nie udało się go wyciągnąć na spacerek... :( Co tego biednego psa w życiu musiało spotkać, że tak trudno mu zaufać człowiekowi...? :( -
Ależ wspaniałe nowiny!!! :multi::multi::multi::multi: Nareszcie!!!!!!! Pesteczka ma dom :loveu: Tak się martwiłam, że ona tak długo na ten domek czeka, a przecież to jeszcze dzieciak. Xelka dzięki Tobie Pesteczka nie była sama, a to chyba było najgorsze dla takiego malucha. Strasznie się cieszę :grins:
-
To trzymamy kciuki za udane ciachanie jajeczek Wtorka :kciuki:
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
eh... szkoda, że Pan się nie pojawił. Nie rozumiem po co w ogóle się umawiał skoro potem nie przyjechał. No nie ważne. Trzymam zatem nadal kciuki za domek Loli. Oby zgłosił się po nią ktoś kto na nią zasługuje :) No Lolu naucz się szybciutko, że potrzeby załatwia się na podwórku nie w domu! :talker: -
ależ tu cichutko... :( a allegro Bąbelka dobiegło końca :( [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1083842738[/URL] [U][/U]
-
hehe :D Cieszę się, że łobuziak tak szybko doszedł do siebie po zabiegu i już dokazuje :D Naprawiaj Izusia tego laptopa, bo się nie możemy doczekać fotek :)
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
no to czekamy z niecierpliwością :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
kochany pycholek :loveu: Cieszę się, że Heniowi wreszcie się zaczyna układać! :multi: Mocno trzymam kciuki, by psiaki się polubiły i by nie było żadnych spięć :) -
[quote name='izusia']No i jesteśmy z Bąblastym w domu, mały dochodzi do siebie - jakby na kacu... Siedzi w gustownym żyrandolu na szyi.... Lekarz również powiedział, że psiak z ADHD he he tak się wił po głupim jasiu... Teraz śpi, albo raczej kima... był na dworze, ale siusiu nie robił. Jak psiaki karmiłam jako pierwszy na gumowych łapkach doszedł i czekał na swoje... a tu nic.... może dziś dostać tylko troszkę wody i nic więcej... Iza i Radek dają mu spokój - chyba łączą się z nim w bólu... Szczególnie że Bąbel nawet próbował do jajeczek swoich się dostać i to nachalnie, ale ten żyrandol.... dał narazie spokój....a Iza i Radek w tym czasie uważnie patrzyli co on robi....[/QUOTE] Dwa dni nie zaglądałam. Miałam strasznie ciężki weekend :shake: A tu widzę już po wszystkim. Jajeczka Bąbelka ciachnięte :) Trzymam kciuki żeby się wszystko ładnie goiło :) Wymiziaj Ewo Bąbelka ode mnie :loveu:
-
[quote name='paros']Link do plakaciku Bąbelka [URL="http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf"][B][COLOR=#800080]http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf[/COLOR][/B][/URL] [/QUOTE] Dzięki [B]Paros[/B]!!! Za link i za instrukcję :) Bardzo dziękuję! :loveu: [SIZE=3][COLOR=Red][URL="http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf"][B]ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO POBRANIA PLAKACIKU BĄBELKA![/B][/URL] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3]Bardzo proszę o pomoc w rozwieszaniu ogłoszeń, gdzie się da :Rose:[/SIZE]
-
Tak :) Wrócił z mokrymi łapami i uśmiechnięty :) Z uchem lepiej. Widać, że już nie jest takie zaróżowione, ale to jeszcze nie koniec leczenia. Na piątkowej wizycie zapłaciliśmy 42zł i obecny stan finansów Stefanka to 2,32zł. W najbliższy piątek czeka nas jeszcze jedna wizyta kontrolna. Mam nadzieję, że już będzie dobrze. Strasznie biedaczek płacze jak mu płuczemy to ucho :(