Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Dzięki uprzejmości kolegi, który udostępnił mi swoje konto na allegro udało mi się zrobić Bąblowi nowe ogłoszenie :) [URL]http://www.allegro.pl/item1119378531_babelek_niewielki_mlody_uroczy_piesek.html[/URL]
  2. Trafiłam na innym wątku na bardzo fajne adresówki dla psów/kotów. Chyba się skuszę na taki :) : [URL]http://www.allegro.pl/item1103691473_identyfikator_stalowy_grawer_adresowka.html[/URL]
  3. pojęcia nie mam jak wygląda dżungar. Nie ważne. Bardzo mi przykro Mru, że tak nagle odszedł :(
  4. dopiero tu trafiłam :( Biedne maleństwo :( Nie czytałam całego wątku, ale tak z opisu na pierwszej to bym powiedziała, że to mała nornica... No ale nornicę to by wet chyba rozpoznał. Poza tym nikt chyba nie hoduje nornic...
  5. k...wa!:angryy: No i gdzie ta łajza z sunią? Udało się z nim skontaktować? A swoją drogą to Pan powinien chyba zastanowić się czy może zostawić sobie jakiegokolwiek psa skoro sam na spacery z nim wychodzić nie może, a nie ma blisko nikogo komu mógłby powierzyć to zadanie...
  6. [quote name='Vlk']jak tam Omenek? Mam nadzieję, że dobrze. Dziewczyny zmieńcie ciutkę tytuł, bo za każdym razem dostaję zawału jak tu wchodzę ;)[/QUOTE] Popieram zmianę tytułu :P Ten naprawdę wstrzymuje bicie serca :eviltong: Koosiek, dzięki za podrzucenie mi pomysłu :)
  7. no proszę. Gotowany kalafior mu zasmakował :D A mój Fąfelek ostatnio wsunął całą paczkę migdałów i aż się do nich trząsł, tak mu smakowały :D Potem sprawdziłam czy figi też mu posmakują. Zjadł oblizał się, ale migdały wyraźnie lepsze mimo, że miał kłopoty z przeżuwaniem ich :D Sprawdziłam jeszcze zwykłych orzechów, ale wzgardził nimi. Pomemłał i wypluł :P
  8. kurcze :( Czyli nie udało się go wyciągnąć na spacerek... :( Co tego biednego psa w życiu musiało spotkać, że tak trudno mu zaufać człowiekowi...? :(
  9. Ależ wspaniałe nowiny!!! :multi::multi::multi::multi: Nareszcie!!!!!!! Pesteczka ma dom :loveu: Tak się martwiłam, że ona tak długo na ten domek czeka, a przecież to jeszcze dzieciak. Xelka dzięki Tobie Pesteczka nie była sama, a to chyba było najgorsze dla takiego malucha. Strasznie się cieszę :grins:
  10. Pięknie Pitek wygląda na tych zdjęciach :loveu: Ależ on ma tych blizn na pycholku :-(
  11. To trzymamy kciuki za udane ciachanie jajeczek Wtorka :kciuki:
  12. eh... szkoda, że Pan się nie pojawił. Nie rozumiem po co w ogóle się umawiał skoro potem nie przyjechał. No nie ważne. Trzymam zatem nadal kciuki za domek Loli. Oby zgłosił się po nią ktoś kto na nią zasługuje :) No Lolu naucz się szybciutko, że potrzeby załatwia się na podwórku nie w domu! :talker:
  13. ależ tu cichutko... :( a allegro Bąbelka dobiegło końca :( [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1083842738[/URL] [U][/U]
  14. hehe :D Cieszę się, że łobuziak tak szybko doszedł do siebie po zabiegu i już dokazuje :D Naprawiaj Izusia tego laptopa, bo się nie możemy doczekać fotek :)
  15. no to czekamy z niecierpliwością :)
  16. kochany pycholek :loveu: Cieszę się, że Heniowi wreszcie się zaczyna układać! :multi: Mocno trzymam kciuki, by psiaki się polubiły i by nie było żadnych spięć :)
  17. [quote name='izusia']No i jesteśmy z Bąblastym w domu, mały dochodzi do siebie - jakby na kacu... Siedzi w gustownym żyrandolu na szyi.... Lekarz również powiedział, że psiak z ADHD he he tak się wił po głupim jasiu... Teraz śpi, albo raczej kima... był na dworze, ale siusiu nie robił. Jak psiaki karmiłam jako pierwszy na gumowych łapkach doszedł i czekał na swoje... a tu nic.... może dziś dostać tylko troszkę wody i nic więcej... Iza i Radek dają mu spokój - chyba łączą się z nim w bólu... Szczególnie że Bąbel nawet próbował do jajeczek swoich się dostać i to nachalnie, ale ten żyrandol.... dał narazie spokój....a Iza i Radek w tym czasie uważnie patrzyli co on robi....[/QUOTE] Dwa dni nie zaglądałam. Miałam strasznie ciężki weekend :shake: A tu widzę już po wszystkim. Jajeczka Bąbelka ciachnięte :) Trzymam kciuki żeby się wszystko ładnie goiło :) Wymiziaj Ewo Bąbelka ode mnie :loveu:
  18. [quote name='paros']Link do plakaciku Bąbelka [URL="http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf"][B][COLOR=#800080]http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf[/COLOR][/B][/URL] [/QUOTE] Dzięki [B]Paros[/B]!!! Za link i za instrukcję :) Bardzo dziękuję! :loveu: [SIZE=3][COLOR=Red][URL="http://img291.imageshack.us/img291/2070/plakacik.pdf"][B]ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO POBRANIA PLAKACIKU BĄBELKA![/B][/URL] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3]Bardzo proszę o pomoc w rozwieszaniu ogłoszeń, gdzie się da :Rose:[/SIZE]
  19. Tak :) Wrócił z mokrymi łapami i uśmiechnięty :) Z uchem lepiej. Widać, że już nie jest takie zaróżowione, ale to jeszcze nie koniec leczenia. Na piątkowej wizycie zapłaciliśmy 42zł i obecny stan finansów Stefanka to 2,32zł. W najbliższy piątek czeka nas jeszcze jedna wizyta kontrolna. Mam nadzieję, że już będzie dobrze. Strasznie biedaczek płacze jak mu płuczemy to ucho :(
  20. o rany! Świetnie! Cieszę się, że dziewczynka ma już swój domek :)
×
×
  • Create New...