Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. jakieś tajemnice tutaj... :hmmmm:
  2. Pani Wioletto podpis ma Pani za wysoki. Skasują go Pani :( Bąbel nie ma jeszcze działającego banerka :( ale może wstawić Pani sam link. Byleby nie było wyżej niż u mnie :) A banerek Piksela może Pani skopiować ode mnie z podpisu :) Trzeba zaznaczyć (podświetlić) wybrany banerek i kliknąć prawym przyciskiem myszy. Potem wybrać z listy "kopiuj". Nie "kopiuj adres obrazka" nie "kopiuj adres odnośnika" tylko zwykłe "kopiuj". No z zwyczajnie wkleić w sygnaturę (to już Pani umie :) ). Sygnatura nie może być wysoka, bo admini nam ją wtedy kasują :D Co do noclegu to nie będzie potrzebny. Będziemy musieli wracać do naszych pociech, ale będziemy pewnie kombinować tak, by wyjechać do Państwa rano i wrócić dopiero przed wieczorem. Może być? Aha, a wstawianie zdjęć na wątek poćwiczymy sobie jak przyjedziemy do Was ;)
  3. o rany, przegapiłam wieści o Marusi :/ Cieszę się, że Nuka też ma się już lepiej :) i trzymam kciuki, by dziewczyny się polubiły. Fajnie, że Marusia zaczyna się otwierać :)
  4. [quote name='koosiek']Proszę, zajrzyjcie na wątek czterech szczeniaczków z ostrowskiego schronu: http://www.dogomania.pl/threads/186565-Trzy-przera%C5%BCone-szczeniaki-i-jeden-z-uszkodzonym-oczkiem-przepadn%C4%85-w-schronie... Już dwa maluchy stamtąd odeszły w ciągu kilku ostatnich dni za TM: http://www.dogomania.pl/threads/187693-Kostu%C5%9B-ODSZED%C5%81-ZA-TM-POM%C3%93%C5%BBCIE-RATOWA%C4%86-MISIA! Czy te mają być następne? :( Jeny... ja już nie wyrabiam :( Nie nadążam nawet czytać tych wszystkich wątków :( tyle tych bied wszędzie... Sam wątek szydłowski... eh... :( i jeszcze te szczeniaki... To normalnie ponad moje siły :( Nie nadążam za tym wszystkim co tu się dzieje. Nie rozumiem tego świata...
  5. postaram się :) Widzę, że fot mi nie odpuścisz :D Będę pstrykać w każdej wolnej chwili :)
  6. ............................ brak mi słów........ :(
  7. [quote name='Monika z Katowic']Były dwa telefony, ale rozmówcy niestety nie odezwali się drugi raz... Wieszam papierowe ogłoszenia w Katowicach. Czy ktoś z was może wywiesi w swoim mieście.[/QUOTE] A gdzie ten plakat? Mogłabym kilka powiesić :)
  8. och, a na wątku też będą fotki??
  9. no właśnie, były jakieś telefony w sprawie domku dla Topika??
  10. [quote name='izusia']Jeszcze żadnych pytań w jego sprawie nie było, ani tel. ani mail.[/QUOTE] to nie dobrze :( A do kiedy on może u Ciebie zostać??
  11. [quote name='mru']cisza :( nawet pani, któa jakis czas temu płakała przez telefon, ze ona teraz wyjezdza, ale zeby Pestke trzymac :P haha... [/QUOTE] Biedna Pesteczka :(
  12. Długo nie miałam czasu zajrzeć, a tu taka wspaniała wiadomość! :multi: Powodzenia Bratku!!!!!!!:loveu:
  13. [quote name='izusia']Bąbel ładnie się asymiluje z moim teamem. Iza trzyma Radzia i Bąbla krótko... Od kilku dni coś się zadziało - Radzio z Bąblem urządzają sobie wyścigi sprinterskie. Na polach, gdzie chodzimy ganiają pędem oboje. Nieważne czy trafią w drzewo, czy w moje nogi czy Izkę - szaleją niesamowicie...kałuża, błoto, metrowe krzaki - nic im nie przeszkadza. Iza tylko patrzy (... z dzieciakami ganiać w kółko przecież nie będzie dama...). [/QUOTE] O rany!! Syper!! :D :D Kochane dzieciaki :loveu: [QUOTE]Bąbel bardzo ładnie się słucha, reaguje ślicznie na swoje imię, ma słodziutką minkę - jest przesłodki... ale złapał za nogawkę listonosza - znajomego, który nagle wszedł do domu... czyli mam psa obronnego... Przestał już zupełnie dusić się. Nie daje się czesać - jeszcze boi się. Udało mi się tylko mu oczka przemyć i zakropić. Znów wypaćkał się w błocie - w trakcie biegów sprinterskich z Radziem...[/QUOTE] Kochany chłopak. Niesamowite, że tak szybko nauczył się Ciebie słuchać :) Oby tak dalej! A dzwonił ktoś może z ogłoszeń??
  14. jeszcze czekamy na wizytę Toyoty u Pani Wioli, ale już powoli myślimy o tym lub następnym weekendzie :)
  15. ależ ja mam od wczoraj niefart do wątku Idolka :/ Co tylko coś napiszę i już chcę wysłać... ciach! Dogo nie działa :angryy: Ewo Marto nie martw się kilka dni po operacji na pewno nie będzie dla Idolka komfortowe, ale potem będzie za to lepiej :) Trzymam kciuki za malucha i za Twoje nerwy :)
  16. Najświeższe wyniki badania moczu :) [IMG]http://images47.fotosik.pl/306/44754015511d699dmed.jpg[/IMG]
  17. [quote name='idusiek']ej ej,ciotki - nie płakać tylko sie cieszyć ciotki ,że tefan będzie miał swój ukochany wymarzony, stały i własny dom ! No no no !;)[/QUOTE] No ja się cieszę, że Stefanek będzie miał swój wymarzony domek :) Tylko się nad sobą użalam, że się z nim rozstać będzie trzeba :( No ale najważniejsze, że Stefan będzie miał wreszcie swoje miejsce na ziemi i kochanych człowieków, takich już na zawsze, a nie tylko na chwilę. Widać było, że Panie Wioletta i Agnieszka Stefankowi się spodobały, więc na pewno będzie dobrze :)
  18. [SIZE=3]Dobre wieści :) [B]Toyota[/B] pojedzie na wizytę przedadopcyjną do Pani Wioli :) DZIĘKI Toyota!! [/SIZE] Odnośnie wczorajszej wizyty u weta: - Stan ucha Stefanka szczęśliwie poprawił się na tyle, że nie było konieczne głębokie płukanie ucha :) Stefan dostał antybiotyk do podawania dwa razy dziennie i raz dziennie musimy wychodzić z nim na trawkę, by samodzielnie wypłukać mu to uszko. Potem na kontrolę. - Zęby obejrzane. Wet mówi, że jest nieźle i by mu tymczasem nie ruszać tego złamanego kła. - Odnośnie biegunek jakie ostatnio miewał mamy zebrać qoopki Stefanka z 3 dni na badanie i zobaczymy. Być może chodzi o jakiegoś pasożyta mimo, że Stefan przecież był już odrobaczany przed DT. Zrobimy badanie to się okaże. - historię leczenia dla DS dostaniemy jak się pokażemy na kontroli. - na odchudzanie wet zalecił mniej żreć :eviltong: Biedny łakomczuszek :evil_lol: No i ewentualnie z nowym wetem rozważyć przejście z Royal Urinary na [B]Hills[/B] KD lub [B]WD[/B] ze wskazaniem na WD. To jednak jak skończy się już Royal i po obejrzeniu wszystkich badań przez nowego weta. - wyniki badania moczu Stefanek ma dobre :multi: Niestety jesteśmy pierdoły i zapomnieliśmy wziąć rachunku za te zastrzyki i płukanie ucha :angryy: Poszło [B]34[/B]zł (dopisuję na pierwszej). Jak będziemy na kontroli to poprosimy wstecznie o rachunek za tą wizytę... :roll:
  19. [quote name='njangu'] Tylko jak ja zniosę oddanie Rudzielca :placz:[/QUOTE] Tego boję się najbardziej :( Ja też nie wiem jak się z nim rozstanę :placz: Myślę, że jak przyjedziemy ze Stefankiem do Pani Wioli i rodzinki to dłuuuugo nie wyjdziemy :) Damy czas Stefankowi na zapoznanie wszystkich domowników (z kotami włącznie :) ), na rozeznanie okolicy i samym sobie na pożegnania z nim... :placz: Bosheee, boję się tego dnia strasznie :( ale dla Stefanka tak będzie najlepiej. Będzie miał własny domek i własnych człowieków :), którzy będą mieli przecież znacznie więcej czasu niż my tylko dla niego :) Nareszcie ktoś będzie się z nim bawił i tylko z nim, bo drugi pies nie będzie non stop krążył :D. Będzie przytulany i tarmoszony i wyspacerowany i zadbany i w ogóle... myślę, że szczęśliwy. Tylko te kilka dni od rozstania będzie ciężkie.
  20. No ja się strasznie cieszę, że Panie Wiola i Agnieszka tak bardzo pokochały od pierwszego wejrzenia Stefanka, bo wydaje mi się, że on u Pań będzie miał dobrze jak pączek w maśle :D Tylko bardzo proszę Pani Wiolu (jak już Stefanek u Pani będzie, bo wierzę że wszystko pójdzie dobrze i już niedługo Stefan będzie u Pani i rodzinki :) ) [U]uważać na jego linię i kondycję[/U]!! :D Stefanek niestety ma skłonność do tycia i nawet moje odchudzanie jak widać nie przyniosło oczekiwanych rezultatów :(
  21. Rety, ale się cieszę, że nareszcie ktoś myśli o Heniutku :loveu: Trzymam kciuki i czekam cierpliwie :)
×
×
  • Create New...