-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Ciekawe jak tam Bąbelek po ciachnięciu jajek? ...
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
no nieźle :lol: Lolka grzeczna bądź, bo Scarlet straci cierpliwość do tych Twoich harcy :loveu: -
dobra :) Będę pamiętać na przyszłość, że do 18.00.
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
... kurcze :( Łzy się leją do oczu jak się patrzy na te zdjęcia... że już go nie ma z nami :placz: -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
hmm... No ja po kolejnych zmianach na dogo mam kłopot z zapisaniem zmian w postach po edycji, ale radzę z tym sobie, bo po przejściu na zaawansowaną edycję już zmiany się zapisują :) Poza tym jakoś durnie wyglądają wiadomości prywatne, ale poza głupim wyglądem nic im chyba nie dolega :D Też mam Mozillę. Mam natomiast problem z wgraniem na dogo plakaciku w pdf :( Nie z powodu dogo. Po prostu, cholera nie wiem jak się to robi :eviltong: Jakby któraś z Was Ciotki była tak miła i podesłała mi instrukcję jak tego dokonać na pw to będę wdzięczna :Rose: -
Cholera, wygląda na to, że ja i w niedzielę będę miała problem ze znalezieniem czasu :( Najbliższy jakiś luźniejszy weekend mam 17-18 lipca :( i to też pod warunkiem, że można do schronu przyjść jakoś bliżej wieczora :( W tym tygodniu nie uda mi się z Tobą Aniu pojechać do Wtorka i innych psiaków w Józefowie. Przepraszam :oops:
-
Cioteczki naprawdę nie mogę sobie poradzić z wrzuceniem plakatu Bąbla na wątek. :huh:Wiem, że da się to jakoś zrobić, ale nie mam pojęcia jak :( Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś mógłby mi opisać co muszę w tym celu zrobić????? :modla:
-
dobrze :) Będę pamiętać :)
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
trzymam :thumbs: -
no niestety z tym uchem nadal nie jest najlepiej, a zaczął już drugą połowę antybiotyku :/ Dziś idziemy na kontrolę. Zobaczymy co lekarze powiedzą.
-
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie na razie -
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
hehe :D Nieźle mała daje popalić nowemu DT :D -
Zrobiłam Bąblowi plakacik do rozwieszania, np. w lecznicach. Niestety nie umiem wstawić na wątek pdf-a. Pomoże ktoś????
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany :/ Może te upały odparują wreszcie tą wodę? Cieszę się jednak, że Big ma się dobrze w całej tej niełatwej sytuacji :) -
[quote name='TERESA BORCZ']Padaczka u psa jest tak samo do opanowania jak u człowieka. [/QUOTE] No ja nie wiem jak to wygląda u człowieka. Tym trudniej mi wyobrazić sobie padaczkę u psa. Obawiam się, że właśnie wiele potencjalnych domków ma podobnie. Co do pomysłu na podleczenie Johny'ego... Pani Tereso trzeba spróbować wszystkiego. Czemu nie gorczycy? :) Przecież nie zaszkodzi. W najgorszym wypadku nie pomoże. Tylko kto uszyje Johny'emu ten pas gorczycowy?
-
dzięki za opis :) Mam nadzieję, że trafimy do niego. Jeszcze nie jesteśmy z Anią umówione, ale postaramy się zgrać nasze weekendowe plany tak by wybrać się do Wtorka i jego koleżanki :)
-
Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)
Kociabanda2 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
dzień dobry Lolu :) -
uściskam uściskam Aniu :) Co do ucha to poprzednio miał zapalenie prawego ucha, tym razem lewego i inne niż poprzednie. Wtedy to było takie osłabieniowe po tych wszystkich lekach jakie dostawał w klinice i hoteliku. Teraz prawdopodobnie Stefankowi wpadło coś do tego ucha (jakieś ziarenko trawy czy coś) i stąd stan zapalny i infekcja. Niestety ciężko się mu to leczy :( Zobaczymy co weci w piętek na kontroli powiedzą. Aniu, buda bardzo przyda się jednemu z psiaków Mru! Przekazałam już jej, że buda u Ciebie czeka. Magda skontaktuje się z Tobą niedługo :) DZIĘKI!