Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. cudnie :loveu: żeby jeszcze z Kąskiem było tak dobrze jak z Pitem...
  2. poczytałam. W ogłoszeniu na pierwszej przydałoby się dodać, że dogaduje się ładnie z psami i kotami. Zawsze to zwiększa jej szanse na domek :) Lecę rozreklamować nieco wątek.
  3. poprawiałam nieco ogłoszenie na pierwszej
  4. [quote name='Aneczka&Sułtan']Dzień dobry Bąbelku. Widzę, że nasze wczorajsze rozważania Kamilo na temat Loli zaowocowały pomysłem na szukanie domu Bąblowi :) Bąbelku w typie American Eskimo Dog - siup do domu! Trzeba napisać, że rzadka rasa :P[/QUOTE] Dobra :D Jak skończę u Bąbelka to poczytam troszkę wątek Loli. Trzeba ją rozreklamować :)
  5. [quote name='mru']:( napisała do mnie golf szpicowaty i ten rudy śmieszny poszły wczoraj na giełdzie :(:(:( zastanawiamy się - czy były wykastrowane???[/QUOTE] .......................... :(
  6. [quote name='malawaszka']szkoda, że jednej się nie udało, a za drugą trzymam :kciuki:[/QUOTE] przyłączam się do kciukasów dla wiewióry :) Ciekawe co się stało z rodzicami tych maleństw... Czekam z niecierpliwością na kolejny szczęśliwy weekend Henia :) Nareszcie ten wspaniały pies ma szansę na dom...:loveu:
  7. [quote name='Beny']Witam wszystkich "dogomaniaków i dogomaniaczki" Wczoraj ciepły kącik znalazła u nas jedna z dziewczynek Poli. Wszyscy uważaliśmy, że to Lara jednak jak dzisiaj stwierdziliśmy to jednak Bella :)...ale nie ma to większego znaczenia. Teraz nazywa się Molly Kilka zdjęć z pierwszych dni :[FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://picasaweb.google.pl/robertb599/Molly?feat=directlink[/URL] pozdr Robert [/SIZE][/FONT][/QUOTE] Witamy serdecznie :) Gratuluję powiększenia rodzinki :loveu:
  8. [quote name='izusia']Charakter- zgodnie z opisem z linku ;-)) dokładnie[/QUOTE] he he :D To jak? Myślicie, że mogę mu wpisać, że jest w typie szpica American Eskimo Dog czy może chybiłam z tym eskimosem ?? Kompletnie się nie znam, więc zdaję się całkowicie na Wasze opinie :)
  9. podrzucę Wtorka :)
  10. [quote name='koosiek']Jakby się uprzeć, to można podciągnąć go pod szpica ;)[/QUOTE] Dzięki koosiek :) Właśnie poczytałam trochę o szpicach i chyba najbardziej podobny byłby do tego American Eskimo Dog: [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/American_Eskimo_Dog[/URL] Co myślicie??[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/American_Eskimo_Dog"] [/URL]
  11. Biedny Idolek... :( Jak w piątek do niego zaglądałam to myślałam, że już będzie z nim dobrze, a tu coś takiego :( Walcz Idolku! Oby było już tylko lepiej.
  12. [quote name='anita_happy'][url]http://www.allegro.pl/item1083842738_maly_piesek_z_pragi_warszawskiej_szuka_szczesci.html[/url][/QUOTE] Kurcze allegro się dzieciakowi kończy, a do Izusi nikt nie zadzwonił nawet tylko popytać :(
  13. Hej Cioteczki! Czy naszego Bąbelka dałoby się podciągnąć pod jakąś rasę?? Nie znam się na rasowcach :P Uważam, że najlepsza rasa to rasowy kundel :P No ale może łatwiej będzie mu znaleźć domek jak w ogłoszeniu podamy, że "w typie rasy" :P Czy on do jakiejś jest podobny????
  14. uff... Cieszę się, że Omen dochodzi do siebie :)
  15. O kurcze, to fatalnie, że on taki niedobry dla Radzia jest w domu :(
  16. [quote name='wiolabiszop']A więc jest ustalone wlasnie rozmawiałam z panią Joasia .Wizyta przed-adopcyjna na wtorek tj.29.czerwca.[/QUOTE] Świetnie :) No to czekamy. [B]Tripti, Kosu[/B], dzięki za podpowiadzi dot. adresówek :)
  17. Fajnie, że jesteś Kosu :) a gdzie to się takie grawerowane adresówki kupuje??? Masz jakieś sprawdzone miejsce, gdzie ładnie i wyraźnie grawerują?
  18. [quote name='wiolabiszop']Tak mamy upatrzoną obroże, smycz ale jeszcze to przemyślimy i poszukamy coś jnnego .Może coś na wyjeżdzie kupimy kto to wie.Dzisiaj spotkałam naszego weta i poinformowalam go że jak wszystko pojdzie pomyślnie to nie dlugo odwiedzę go ze Stefankiem Zeby zobaczył jakiego podopiecznego będzie mial .[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że się Państwo tak solidnie przygotowujecie na przyjęcie Stefanka!! :) Proszę wybrać piękną obrożę i smycz, żeby Stefek wyglądał ślicznie :loveu:No i zatroszczyć się od razu o solidną (niezniszczalną) ADRESÓWKĘ dla niego :) Najlepsze są chyba te grawerowane. Ja wypróbowałam już kilka niby świetnych plastików i powiem, że żaden nie przetrwał dłużej niż kilka miesięcy :/ No ale może ktoś na wątku orientuje się jakie adresówki są najlpesze i gdzie je ewentualnie zakupić? Sama chętnie posłucham dobrej rady w tym temacie, bo właśnie muszę Fąflowi sprawić nową (nie wiem którą to już). Widzę, że koniec obecnej rychło nadejdzie :roll:
  19. [quote name='Sol_1'] Fąfelek pewnie przezyje rozstanie z rudzielcem...[/QUOTE] Sądząc po tym jak wita Stefanka po każdej wizycie tego ostatniego u weta to chyba będzie mu go brakowało. Naważniejsze jednak, by Stefan miał swoich człowieków :) By był szczęśliwy :) A Fąfelka będziemy dużo tarmosić i przytulać, by bardzo nie tęsknił za przytulaskiem Stefankiem.
  20. [quote name='golf']poniewaz adres ktory jest podany w czipie jest nie aktualny i nikt nie wie gdzie przebywa wlasciciel....[/QUOTE] kurcze..... :(
  21. [quote name='Vlk']Trzymamy kciuki i ślemy dobre fluidy za Omenka![/QUOTE] Dołączam się :)
  22. [quote name='Bambino']Ale najważniejsze, że znalazłam swojego puchatego synka. Jest po prostu mój.[/QUOTE] Znaczy co??? :hmmmm: Grafitek nie szuka już DS, a jedynie pomocy w przetrwaniu do wyprowadzki?
  23. a czemu nie można namierzyć po chipie jej właściciela?? (czytałam wcześniej, że ma chipa, tak?)
×
×
  • Create New...