-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
cos te deklaracje nie sypią się jak z rękawa :placz::placz: nie znacie jakichś bogatych cioteczek?? mi już brakuje pomysłów? może ma ktoś jakieś układy w gazecie którejś i artykulik by o nim napisali??zawsze może jakieś serce wzruszy?? a jeśli płatne będzie to możne jakoś się złożymy?? hmm macie pomysł?
-
może w tym dziale coś pomożecie:placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f40/amstaff-drops-pilnie-szuka-hotelu-u-trasera-jesli-nie-zostanie-uspiony-pomocy-144126/#post12784367[/url]
-
BŁAGAMY O POMOC jeśli nie Drops zostanie uśpiony!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f40/amstaff-drops-pilnie-szuka-hotelu-u-trasera-jesli-nie-zostanie-uspiony-pomocy-144126/#post12784367[/url] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[CENTER][COLOR=Red][B]PILNEEEEEE[/B][/COLOR] [/CENTER] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f40/amstaff-drops-pilnie-szuka-hotelu-u-trasera-jesli-nie-zostanie-uspiony-pomocy-144126/#post12784367[/url]
-
[COLOR=Black][B]Tak było...[/B] Pies w schronisku jest już od miesiąca, wykastrowany, a mimo to ma zaburzone zachowania, jest niezrównoważony psychicznie. Nie radzi sobie z emocjami, które kłębią się w nim. Pracownicy boją się wejść do klatki posprzątać. Potrafi być agresywny, choć to zależy od jego humoru. Przez kraty merda ogonem i da się pogłaskać, łasi się. Po wejściu do klatki skacze, piszczy, wariuje, próbuje złapać za rękę, czasem za mocno. Nie da się wyjść z nim na spacer. Jak do tej pory nie było psa, z którym nie dałam sobie rady...do czasu Dropsika. On mnie pokonał. Nikt nie jest w stanie go utrzymać i okiełznać. Przy zakładaniu kagańca jest jazda hardcorowa. Potrafi złapać za rękę, albo nogę. Jednego pracownika capnął w rękę. Gdy udało mi się wyjść z nim jakimś cudem za bramę, nasz spacer trwał 3 min bo pokonał ciasny kaganiec i uruchomił atak szału!! Skacze, szarpie i od razu przegryza smycz i nie wiadomo co dalej! właścicielka oddała go bo bała się go i nie radziła sobie z nim. Myślałam że przesadza, ale jednak nie... [/COLOR][COLOR=#000000][B] [SIZE=3] Dnia 24.10[SIZE=3].2009[/SIZE] Dropsik pojechał do hoteliku[/SIZE] [/B][/COLOR] [COLOR=Black][B] w Bogatyni do pana Marka. Teraz jest pod okiem fachowca:) [/B][/COLOR][U][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]Dnia 24.11.2012 Drops został przeniesiony z Bogatynii do hotelu w Łodzi Centrum Zwierzak[/SIZE][/B][/COLOR][/U][COLOR=Black][B] kontakt w sprawie psa: 692486565 oraz mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/COLOR] [SIZE=4]od dnia 16.12.09[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Green][U][B]DROPSIK JEST JUŻ GOTÓW DO ADOPCJI[/B][/U][/COLOR][/SIZE]:smile::smile: dziś dostałam maila od pana Marka i dostaliśmy zielone światło:smile: [U][B]Oto podstawowe informacje o Dropsie:[/B][/U] energiczny, towarzyski, posłuszny, tolerancyjny do psów (ale dominujący), grzecznie chodzi na smyczy a jeszcze grzeczniej bez!! przychodzi na zawołanie, lubi aportowanie, nie łapie już za ręce! nie gryzie smyczy. Potrzebuje zainteresowania człowieka i ciągłej pracy z nim. Nie może to być pies zajmujący się sam sobą!! [SIZE=3][U][B]ZDJĘCIA:[/B][/U][/SIZE] [URL="https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Drops"]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/DropsGaleria[/URL] [CENTER][COLOR=Black][B][SIZE=4][COLOR=Magenta]Koszt utrzymania Dropsa w nowym hotelu wynosi 350zł[SIZE=4] + karma[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Black][B] [COLOR=Red] [/COLOR] [/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Chętnych do pomocy finansowej prosimy o wpłaty na poniższe konto:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [COLOR=#008000][SIZE=3][B]09 1750 0012 0000 0000 2188 4596 FUNDACJA KUNDEL BURY Pabianice 95-200 z dopiskiem "darowizna - Drops" + swój nick [/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][U][B]BANEREK:[/B][/U][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144126-hotel-URATUJE-MU-A-YCIE-amstaff-Drops-POTRZEBNE-DEKLARACJE"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7875/banerdrops5.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://imgcash5.imageshack.us/Himg197/scaled.php?server=197&filename=zmianarozmiaruimg6758.jpg&xsize=640&ysize=480[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6122/zmianarozmiaruimg6608.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash5.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=zmianarozmiaruimg6752.jpg&xsize=640&ysize=480[/IMG] [COLOR=Black][B] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8899/p11703683385231.jpg[/IMG] [/B] [/COLOR][CENTER][COLOR=Black][COLOR=Red][U][B]miesięczny koszt hotelu wynosi 350zł, płatne na koniec miesiąca[/B][/U][/COLOR][/COLOR] rozliczenie z poprzednich lat w poście 3 [/CENTER] [COLOR=Black][SIZE=3][U][B][COLOR=Red]Deklaracje miesięczne:[/COLOR][/B][/U][U][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/U][/SIZE] [B]240zł fundacja niemiecka [/B][/COLOR][B]25zł bebcik[/B] [B]10zł agaga21[/B] [B]10zł Yana[/B] [B]10zł wojtuś[/B] [B]50zł agnieszka32[/B] [B]5zł agusiazet [/B] [B]20zł itanka [/B] [B]razem: 370zł[/B] [COLOR=#008000][U][SIZE=4][B]rok 2013[/B][/SIZE][/U][/COLOR][COLOR=#ff00ff][SIZE=3][B][SIZE=1][B][SIZE=4]link do rozliczenia pieniążków Dropsa --> [URL="https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiRpVWiUGCWydFY2elJ1ZkxHNG92RFFMbGlIdzhzWVE#gid=0"]KLIK[/URL][/SIZE][/B][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black] [/COLOR][CENTER][COLOR=#008080][SIZE=4][U][B]TEKST I ZDJĘCIA DO OGŁOSZEŃ: [/B][/U][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [COLOR=Black] [/COLOR][B][COLOR=black][FONT=&]Drops - piękny dostojny amstaff czeka na dom[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black]Drops to duży i niezwykle piękny pies w typie amstaffa. Trafił do schroniska z powodu wyjazdu właściciela. Obecnie przebywa w hotelu dla psów w Łodzi pod okiem szkoleniowca. Drops ma ok. 5 lat, był wychowany w mieszkaniu. Jest to pies bardzo przyjazny, wesoły i energiczny. Drops uwielbia ruch i zabawę, jest skoczny i silny, dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Potrzebuje domu, który zapewni mu odpowiednią ilość ruchu i zajęcia. Drops wykonuje podstawowe komendy, potrafi chodzić na smyczy. Po długim szkoleniu czeka na dom... Szkoleniowiec, który pracuje z Dropsem w hotelu napisał o nim: energiczny, towarzyski, posłuszny , grzecznie chodzi na smyczy a jeszcze grzeczniej bez, przychodzi na zawołanie, lubi aportowanie. Do domu bez innych zwierząt. Potrzebuje zainteresowania człowieka i ciągłej pracy z nim. Nie może to być pies zajmujący się sam sobą. Drops jest zaszczepiony i wykastrowany.[/COLOR] Kontakt: Magda 692486565, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Agnieszka 793-046-770 (tylko po godz.18 ) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]ZDJĘCIA:[/B] [URL="https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Drops"]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/DropsOgOszenia[/URL]
-
[CENTER][COLOR=Red][B]UWAGA SPRAWA PILNA!! [/B][/COLOR][LEFT][COLOR=Black][B]Potrzebny ratunek dla Dropsa w postaci tresera, jakiegoś mądrego który przywołałby go do porządku. Pies w schronisku jest już od miesiąca, wykastrowany, a mimo to ma zaburzone zachowania, jest niezrównoważony psychicznie. Pracownicy boją się wejść do klatki posprzątać. Jest agresywny, choć to zależy od jego humoru. Nie da się wyjść z nim na spacer. Jak do tej pory nie było psa, z którym nie dałam sobie rady...do czasu Dropsika. On mnie pokonał. Nikt nie jest w stanie go utrzymać i okiełznać. Przy zakładaniu kagańca jest jazda hardcorowa. Potrafi złapać za rękę, albo nogę. Gdy udało mi się wyjść z nim jakimś cudem za bramę, nasz spacer trwał 3 min bo pokonał ciasny kaganiec i uruchomił atak szału!! Skacze, szarpie i od razu przegryza smycz i nie wiadomo co dalej! właścicielka oddała go bo bała się go i nie radziła sobie z nim. Myslałam że przesadza, ale jednak nie... Musimy znaleśc dla niego jakiś hotelik u tresera, bo jak nie to jego życiowa droga źle się skończy.... POMOCY!![/B] [/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
-
bardzo cieszy mnie fakt że kociaki przeżyły i mają się lepiej, bo oczy wyglądały tragicznie a teraz...proszę proszę :) wstawię je na miau:) wyżełka śliczna jest,może jeszcze ktoś się zgłosi:( a szczeniaczki też się cieszę ze wyzdrowiały bo było już licho z nimi:( niedługo będzie wrzesień,koniec wakacji to psiaki będą szły jak świeże bułeczki ;p :cool3::cool3: czytałyście tą dzisiejszą paranoję???co w zgierzu niby wolontariusze ukradli psy?? [url]http://lodzkie.naszemiasto.pl/wydarzenia/1035868.html[/url]
-
Mobil ma ok 9 lat i jest fantastycznym psem. Jest energiczny jak na ten wiek, towarzyski, umie chodzić na smyczy. Czasami dokuczają mu tylne łapy, ale szybko przechodzi:) Obecnie ma piękną lśniącą i czarną sierść, przytył do sensownych rozmiarów, bo wcześniej wyglądał rozpaczliwie. Pozostały mu jeszcze problemy z ropiejącymi oczami, ale i tak mniej niż wcześniej. Ostatnio wyszedł na pierwszy spacer od dawien dawna, gdzie moja pamięć nie sięga. Wyraźnie spodobało mu się to. Może wziąłby go ktoś na allegro?? [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9778/1008977.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9311/1008970b.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2088/1008981a.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2189/1008982z.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5550/1008990.jpg[/IMG] mam jeszcze kilka zdjęć na kompie jakby co;] a co do Wazyra to jak Bozię kocham tak zastraszonego i wypłoszonego psa jeszcze nie widziałam. Gdy udało mi się przekonać go aby wyszedł z budy, a następnie z boksu i ze schroniska to uciekł w dziurę pomiędzy murem a siatka!!! tragedia!! A gdy już trochę wzbudziłam w nim zaufanie wszedł za mną jak ogon depcząc mi po pietach !!! :placz: niestety jego przeszłości możemy sie jedynie domyślać gdyż tatuaż jest zagraniczny :(
-
a więc tak Misiek wg mnie ma na bank ok 8 lat lub nawet ciut więcej. Zęby prawie całkowicie starte, je tylko papki, karmy sucej by nie zjadł. Porusza się pokracznie ze względu na słabe krążenie w nogach dlatego przyjmuje drogie leki i na wzmocnienie sztywnych stawów. Miał robione RTG i inne badania, oglądało go dwóch wetów i każdy daje ok 8-9lat niestety. Po obcięciu faktycznie wygląda jak szczeniaczek ale to tak samo jak Diego który ma ok 14lat!! był naszym weteranem schroniskowym i tylko spał a jak wzięła go ta pani to przezywa drugą młodość! Sierść i wigor ma jak mały szczeniak. Nawet wchodzi przez okno do domu na parterze gdy mu nie pozwalają:)!! więc wiecie, wyglad to mylna spawa. Być może jak Misiu przytyje już do prawidłowej wagi to lepiej będzie wyglądał, zęby trochę oczyści się poprzez jedzenie, ale młodości to on raczej nie odzyska Hotelik o którym mówisz Olga jest faktycznie wspaniały i trzeba się tak postarać aby w październiku go przejęli, no chyba że śnieg spadnie już we wrześniu:) Puki co pilnie trzeba organizowac kasę, bo koszta hotelu to jedno a co miesiąc 200zł na leki to drugie:( ja już powysyłałam wiadomość na gg, pozostało jeszcze dogo fajnie by było uruchomić już aukcję cegiełkowa bo tekst wzruszający już jest:) a więc fundacji (jakaś) do boju :P :)
-
dziękuję za podpowiedzi już dodałam do pierwszego posta deklaracje, niestety dopiero jest jedna:( ogłoszeń nie będę do dawać bo to za dużo roboty, a nawet jeśli się jakieś powtórzą to zwiększa jego szanse:) boshe narazie mamy 20zł z deklaracji :placz::placz: jaka tragedia:( zaraz biorę się za rozsyłanie wątku, nie wiem jeszcze go kogo ale pomyślę czy jest ktoś chętny na wzruszający tekst?? aha i przydałoby się ulepszyć banerek w napis że zbieramy na hotelik:)
-
a więc tak... podliczyłam kasę na Bumisia i jeszcze mogę dwa razy go wyróżnić z kasiury Agatki:) co do innych ogłoszeń to nie wiem bo ja mam go tylko na allegro. Co do ogłoszenia w gazecie jestem zdecydowanie za. Ja się także dowiem ile kosztuje ogłoszenie u nas w gazecie, można by go dać w Pabianicach, łodzi i może w Zgierzu lub jeszcze dalej, tylko nie pisać z którego schroniska jest i telefon na mnie i modliszkę lub tylko na mnie, nie na schron. Tylko ogłoszenie musi być ze zdjęciem bo on urzeka mordką:) dziś wygasa jego allegro więc zmienię imię na Bumiś i wyróżnię go. Kto ma czas mógłby od nowa porozsyłać jego watek bo faktycznie ciotki o nim zapomniały
-
mam gorącą prośbę o fanów Loganka wiem że Logan na spore fundusze z deklaracji cudownych cioteczek. Może udałoby się choć parę groszy z tych deklaracji odstąpić dla Miśka - schroniskowego kumpla Logana. Psa próbowano utopić,a on się nie poddał. Pilnie potrzebny jest hotel dla niego ale nie ma ani złotówki :-( BŁAGAMY O POMOC http://www.dogomania.pl/forum/f1159/misiek-przezyl-wlasna-smierc-teraz-pilnie-prosi-o-finanse-na-hotelik-pabianice-141975/index6.html#post12618847 :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
moje kochanie ciągle patrzy zza krat:( on chyba już stracił nadzieję, nawet się nie stara jak ktos podchodzi bliżej :( jego kumpel Fafik to już wogóle tylko w budzi śpi :placz: -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ma allegro zrobione przeze mnie i nic poza tym