-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
co do suni to zobaczymy,może faktycznie jak się jakiś DT nie znajdzie to jakąś budę jej się wymyśli, a tam przecież i tak nikt nie przychodzi. W prawdzie niezłe gniazdko sobie znalazła. Bo pod płytami nagrobkowymi, więc nie pada jej na głowę, ale zimno :( Kurcze gdyby moja Kaja byla bardziej tolerancyjna co do obcych zwierząt u niej w domu to bym ją wzięła. Wygląda na bezproblemową sunie :( co do Lolka to ciesze się bardzo a zarazem będę tęsknić. Pokochałam go chyba całym sercem:( dobrze że on poszedł jako pierwszy bo najgorzej chyba znosił tą całą akcję. Oby dobry domek. Chyba dzisiaj do nich wieczorkiem zadzwonie, bo nie wytrzymam :eviltong: kot zrobi allegro suni??osobno od maluchów??
-
pepe [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4531/1009937.jpg[/IMG] Tola:[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/391/1009951.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/8095/1009891.jpg[/IMG] chyba widziełem koteczka :) [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6923/1009855d.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6315/1009927.jpg[/IMG] więcej rozkosznych zdjęć mam na kompie:)
-
Pepe vel Diablo :):evil_lol: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7964/1009851.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9537/1009887.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7838/1009920.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/228/1009895.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/594/1009918.jpg[/IMG]
-
a teraz trochę słodyczy :) Boluś:) [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9593/1009835.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2567/1009903e.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2016/1009902.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4356/1009945.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/710/1009948.jpg[/IMG]
-
matko dziewczyny ale wy macie tempo zabójcze ;) ruch jak na jarmarku i prawidłowo. Już na wszelki wypadek pożegnałam się dzisiaj z dzieciakami bo przy takim tempie do pn już ich nie będzie :(:) bardzo bym chciała (ale czy to realne to nie wiem) aby sunia po steryce trafiła na tymczas do kogoś :p może teraz postarajmy się znaleźć dla niej lokum hmm? ona chyba bezproblemowa jest a taka cudowna że żal jej odmówić. Dziś rozmawiałam z panem u którego pod brama ona ciągle śpi, a więc... Oni ja dokarmiają, ma miskę wyswioną z wodą też dlatego na moje przysmaki wcale sie nie rzucała:) a chuda jakaś mega też nie jest:p Dokarmiają ile mogą, więc aż taka głodna jak myślałyśmy nie chodzi. Magda jakbyś jechała do niej to miseczki są tam w środku na działce przy jej legowisku :) myślę że ze sterylką trzeba poczekać z tydzień, aby mleko zgubiła bo widziałam ze ma jeszcze;/ na ogłoszenia jest odzew i to spory, ale na ogół ludzi epytaja gdzie sa psy, jak duże będa itp. Jutro jakis pójdzie do adopcji więc trzymajcie kciuki, a reszta się jeszcze zastanawia. Proszę niech ktoś zrobi mamusi osobne wzruszające allegro, fotki umieszczam. Małe co prawda bo niechce aby tu dużo miejsca zajmowały. Fotek maluchów jest więcej to jak ktos chętny to maila podawać na pw lub tutaj. Dzieciaki są tak rozkoszne ze mogłabym patrzec i patrzeć na nie. Zauważyłam, ze Tola jest taka sama całuśna jak mamusia, ledwo się nachylę to buziaki strzela na prawo i lewo:) wdzięczne psiny :) ona ma takie cierpienie w oczach...:( [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6850/1009967q.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8153/1009965.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3523/1009962.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8577/1009961.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9605/1009960e.jpg[/IMG]
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
dostałam wpłatę od Ruta93 (30zł) i malagos 20zł :) dziękuje bardzo w imieniu babuni i reszty dziadków:) kupimy pysznej karmy ile się da :) oczywiście mile widziane dalsze wpłaty :) -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
widziałam właśnie, zasypało mi skrzynkę :) dziękuję,wszystkie już aktywowane zapraszałam już wiele, kiedyś cały wieczór siedziałam i wysyłałam.ale chyba muszę to powtórzyć, wy tez tam roześlijcie gdzie możecie -
czo oni nie są słodcy??Pepe z mamusią :)ta sunia jest piękna jak dla mnie, ma tyle cierpienia w oczach które ja uszlachetnia jeszcze bardziej. Dziś dała mi buziaka w policzek i to nie jednego:* chyba chciała podziękować:-( [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/385/1009809o.jpg[/IMG] igraszki...w czyjejś sierści:([IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4387/1009815.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1861/1009824.jpg[/IMG] tak wygląda mały morderca:)[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4500/1009829v.jpg[/IMG] a tak duży:)[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6060/1009833.jpg[/IMG]
-
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Fredek jest juz wykastrowany, dziś miał zabieg. Słuchajcie która z dobrych cioć dołorzyłaby sie do sterylki jego siostry?? bo może po zabiegu sie trochę uspokoja i wtedy byłaby szansa aby zostały razem. Bo jak narazie to dwa wariaty i biegaja po całej wsi. I wykastrowali Fredka w nadziei że nie będzi ejuż takim ciekusem. a więc kto da parę groszy?? sterylka kosztuje 250zł:( -
Agata chciałaś pomóc finansowo, wstawiłam dane do przelewu w pierwszym poście. Szczeniaki dostały surowicę, bo podobno po tym będą mniej osłabione(nie wiem,nie znam się) i krócej się czeka z kwarantanną. Gdy zobaczyłam dzisiaj tego 4-tego szczeniaka ... wryło mnie w ziemię:( Pepe,bo tak go ochrzciłam to wcielenie diabelskie! agresor całej grupy, gryzie, atakuje maluchy, takie bójki wszczyna nie na żarty że poważnie zaczynam sie obawiać. No ale może był głodny i zestresowany i dlatego. Dzieciaki mają chyba najlepsze lokum z możliwych tak na szybko wymyślonych. Co nie oznacza, że pilnie szukamy dla nich DT lub DS. Suni jest pewnie smutno tam samej,ale musieliśmy tak zrobić:-( prawda??czuję się jak zwyrodnialec, ze zabrałam dzieci matce,ale chyba tak trzeba??:-( one tak płaczą za mamą, najbliższe noce będą dla nich straszne,no ale dadzą radę. W kupie im cieplej, a jutro zawiozę im zabawki jakieś ;) Dziewczyny myślcie, myślcie!!
-
słuchajcie... ten pies trafił do nas już chyba po raz 4:( notorycznie podobno ucieka właścicielowi z ul. Warszawskiej i już nie zostanie wydany właścicielowi. Pan jest wogóle nieciekawy...w każdym razie jego wygląd mówi wiele... los psa jest bardzo niepewny,aby nie powiedzieć przesądzony:( chyba że coś wymyślimy. Pies jest łagodny, łasi się...przez kraty, a gdy się wchodzi...nieoczekiwanie atakuje. Żaden pracownik nie może posprzątać u niego bo rzuca się do ataku:( ratuje go chyba kastracja,ale tez niekoniecznie. Drops jest wykastrowany i nadal jest agresywny ;( Szkoda go bo ma śnupke bardzo przyjazną, sierść lśniąca i miła,ale wychudzony jest dość, zęby ma bardzo starte,kły to aż do połowy. Może gryzł kraty,bo podono trzymany był w kojcu :( wymyślcie cos bo stanie się cos o czym wszyscy wiemy....:placz::placz: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5582/1009758.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2509/1009759.jpg[/IMG] jak go zobaczyłam i pogłaskałam to wierzyć mi sie nie chciało że to taki bandyta, ale rano zaatakował starego doświadczonego pracownika, którego żaden pies nie tyka!
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
tak zdecydowanie tak... [SIZE=5][COLOR=DarkRed] zbieramy kasę na karmę dla seniorów, dla babuni[/COLOR][/SIZE] każdy grosz mile widziany [COLOR=Red][B]dane do przelewu:[/B][/COLOR] nr konta 26 1020 3437 0000 1702 0075 9431 Piechowska Magda Pabianice 95-200 tytuł: "dla babuni" to moje konto prywatne,ale bez obawy prowadzę wszystkie akcje dla psów więc nie przywłaszczam kasy :) konto zamieszczę też w pierwszym poście -
modlicha wszystko pochrzaniłaś:) to Lolek jest dzikusek a na rękach miałam Bolka :eviltong::eviltong::eviltong: no dobra ale to nieważne:evil_lol: jutro z rańca pojadę do suni bo nie wzięłyśmy dzieciaków maskotki którą się fajnie bawiły,a poza tym to zapach ich mamy:-( może będzie im łatwiej w całym tym horrorze. A po 9 jestem umówiona z Kasią w lecznicy, posprzątamy im, damy jeść, zawiozę zapas na kilka dni. Pokarzę jej co i jak i w weekend będzie do nich zaglądać, bo ja odpadam, wyjeżdżam i niema mnie do pn wieczór. :-( Napewno im tam smutno samym więc ucieszą się z ich przetyranego misia:) przy okazji dopieszczę sunię, a popołudnia magda może dać jej jeść, choć zostawiłyśmy jej spory zapas Co du suni....idealnie by było ją wyciachać i dać do DT bo on apotrzebuje specjalnej troski, cywilizacji. Trzeba ją uczłowieczyć. Jest strasznie zahukana, wystraszona jakby ja ktoś lał całe życie. Myślę że ona właśnie czuje się bezpiecznie w tamtym miesjcu i siedzi tam na stałe. Bo wiemy, że nie pierwszy raz tam urodziła, co widać po szczątkach:crazyeye::placz::placz: Widać po suni ze byłaby cudownym i wiernym przyjacielem, tym bardziej że tyle przeszła. Ale wszyscy dobrze wiemy że o DT teraz to raczej graniczy z cudem. Jak narazie ja zapłacę za szczepienia, a jak są jacyś chętni do pomocy finansowej to chętnie. kurcze nie chciałabym jej dawać do schronu bo ona zdziczeja tam już zupełnie:-( a dzisiaj byłam w schronie i niema ani pół boksu wolnego:placz::placz: tyle psów przyszło!! a szpitalik całyyy zawalony szczeniakami:placz::placz: nie mam pojęcia co robić [SIZE=5][COLOR=DarkRed]szukajmy DT dla całej rodzinki ale chyba osobno[/COLOR][/SIZE]
-
namiary na mnie: 692486565 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dziękuję ze chociaż ty zawsze jesteś :*
-
słuchajcie teraz nie mam czasupisać więc na szybko, resztę napisze wieczorem zaraz jadę z jedzeniem do nich i mam pastę na robaki. w pt. na 10 rano jestem umówiona z wetem tam na miejscu i je zaszczepimy surowicą tam na miejscu. to koszt 50zł. Narazie ja zapłacę, za wizytę i tak nie weźmie, to też dusza człowiek. Dostałam karmę dla juniorów ze schronu i od weta, więc na jeszcze kilka dni mam,ale chętnie podzięlę się zkimś obowiązkiem:p te psiaki lada dzień rozejdą się na prawo i lewo. Najgorsze że to pare metrów od TORÓW jest!! sunia juz ich nie pilnuje, łazi po całej okolicy. A maluchy już za mną chciały wyjśc i musiałam je chałasem wystraszyc i uciekły.więcej napisze wieczorem
-
180zł-czyli to jest na hotelik już tak?czy mamy to spożytkować teraz na leki? dzięki za tak hojną pomoc. już wczoraj miałam zamieścić wykaz kto i kiedy wpłacił,ale brak czasu. za dużo rzeczy już jest w tym pierwszym poście ;/ co by stamtąd wyrzucić?macie pomysł? dziękuje za przelew na allegro. ja gratki nie mam nie wiem kto ma
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
moje drogie, mam chyba dobre wieści :) [SIZE=5][COLOR=Red]BABUNIA POSZŁA DO ADOPCJI !!!!! ZNALAZŁA DOM!!! [/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi::multi: dziś gdy byłam w schronie przyjechała pani ze Zgierza, która prowadzi "dom starców" dla psów i przygarnia stare schorowane psy aby mogły spokojnie doczekać swoich dni u niej. Swoja działkę poświęciła na to, każdy ma swoją budę, zimą sianko w budzie, ma zaprzyjaźnionych wetów więc są szczepione i leczone. O babuni jak usłyszała to bez nawet ogladania jej powiedziała że bierze. Będzie miała ją u siebie w domu na kanapie:D ustrzegłam że może załatwiać sie pod siebie a ona na to, że ma podkładki dla psów i jej żadne zło nie straszne:) Jest działaczką TOZu Łódzkiego. wzięła też naszego staruszka Obelixa:) chciała jeszcze jednego ale ją powstrzymałam:p Ma ok 20 psów ale nie wychodzi poza ten limit. Teraz umarły jej dwa więc wzięła 2 następne. Dobra kobiecina. Od nas wzięła już kilka psów wiele lat temu. czyli akcja zakończona powodzeniem!Mam adres i telefon do tej pani, możemy zadzwonić za jakiś czas. myślę że dobrze by było złożyć się po pare groszy ile kto może i dać jej kasy na karmę,bo ona żyje z emerytury swojej i męża i datków innych ludzi. Jeszcze pobliska szkoła i nauczyciele jej pomagają. Jakby pojechało się kiedyś z wizytą i dało kasę na karmę to napewno byłaby wdzięczna. a więc...[B]KTO SIĘ DORZUCI NA KARMĘ DLA BABUNI?? [/B]babunia wogóle nie wiedziała o co chodzi jak ją wyjęli z boksu. włożyli do pudełka aby w aucie się nie przewracała to patrzyła jak oszołomiona, a Obelix skakał z radości jak oszalały!! [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2777/1009764.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4804/1009765.jpg[/IMG] -
kacha zatrudniam cię na etacie do pisania tekstów:) masz do tego dryg a napewno nie zajmuje ci to dużo czasu:) od dziś piszesz teksty dla każdego naszego psa:eviltong::eviltong: wpadłaś jak śliwka w kompot:eviltong::eviltong: