-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
masakra... taki cudowny pies i nadal pozostaje niezauważony:( to jakaś porażka:placz: -
Farciarz vel Ogonek bo takie też ma nowe imię z kotami dogaduje się jak najbardziej, pod warunkiem że mu z michy nie wyżerają :) ale biednego Miśka polubić nie chce i tak już chyba postanowił na dobre:( A nie daj Bóg jak się biedak trochę zatoczy na niego to od razu dostaje kuksańca:( zupełny brak tolerancji... :-( Kasa potrzebna jest bardzo. Może nie tyle na Ogonka (choć także) co na Miśka. Jego ostatnie leczenie kosztowało 350zł:( Proszę wasz roześlijcie wątek dalej, może znajdą się jakieś dobre duszyczki i wpłacą parę groszy.
-
ludzie kochani KASA POTRZEBNA!! robie się monotematyczna ale ostatnie leczenie Miśka wyniosło prawie 350zł!! ta pani nie może sama zostać z takimi finansami. Roześlijcie watek dalej, zróbcie bazarki, róbmy cokolwiek. Diego już trochę zaakceptował Miśka, aczkolwiek miłości nie ma, ale Farciarz-Ogonek nie chce go za Boga polubić:(
-
a co tu taka cisza??? hallooo kobitki gdzie wszyscy się podziali?? Farciarz został sam??:( wpłynęła jedna wpłata od ihabe w wysokości 40zł. BARDZO PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE dla Farciarza bo ostatnio była kasa potrzebna na jego zdrówko:( Zatruł się czymś i był przez 2 dni pod kroplówką a teraz ma antybiotyki. W dodatku przyplątało sie do tego zapalenie skory worka mosznowego i od wczoraj ma przemywane woreczek i pachwinę Cioteczki proszę was ruszcie jakoś głowa jakby mu pomóc. KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA:(
-
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
on cały czas czeka.... w jego oczach widać jeszcze nadzieję i pytanie..."gdzie sobie poszliście??" :placz::placz: -
jestem juz po długiej przerwie, jestem pod wrażeniem banerka ewatonieja:placz: wzruszający jak wymyślę jak tam do nich dotrzeć to pojadę i zrobię zdjęcia,ale nie mam prawka więc bazuję na innych a modliszka uciekła sobie w góry:( dom stały dla obu psów jest PILNIE potrzebny, ale dla Miśka bardziej gdyż jego stan "techniczny" nie pozwoli mu przeżyć zimy w piętrowej kamienicy;( i co zrobimy na jesień...znowu schron?? nie ma takiej opcji!!
-
przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko
-
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jak patrzę na niego w boksie to ryczeć mi się chce ;( on cały czas patrzy na furtkę i czeka z myślę..."a może oni wrócą"?? :placz::placz: on tak strasznie płacze, szczeka, skamle...to jakiś obłęd :placz::placz: serce mi pęka tym bardziej że był to mój ukochaniec ateraz wrócił... a teraz inna smutna wiadmość o jego schroniskowym kumplu: przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
piechcia15 replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko -
przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko
-
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
piechcia15 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko