Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9475/1008955.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8758/1008952.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4462/1008948b.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1614/1008945.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9418/1008927.jpg[/IMG]
  2. Fredek to cudowny kundelek, który z pyszczka ciut przypomina rasę hasky. Jak na jego krótkie życie bo ok. 6 mies. To już wiele przeszedł. Pewnego zimnego dnia został porzucony w lesie razem ze swoją siostrą jako małe białe kuleczki niczemu winne. Gdy zostały znalezione były strasznie wychudzone, zapchlone i zakleszczone. W związku z tym strasznie osłabione. Wyleczono je i wykarmiono. Przygarnęli je dobrzy ludzie z pobliskiej wsi i wspólnymi siłami wykarmili. Takim sposobem psy przywiązały się do miejsca i tam zostały. Na suczkę od razu znaleźli się chętni, którzy zgodzili się na moment wziąć i Fredka aby nie był bezdomny. Dlatego pilnie szukamy dla niego domu. Fredzio to cudowny pies!!! Wzrostem sięga kolana, większy nie będzie. Jest mądry i szybko uczy się tresury. Charakter ma raczej uległy, w tym rodzeństwie to raczej Fredka dominuje aczkolwiek to on dowodzi na ich wycieczkach do lasu. Nauczone już są mieszkać w ogrodzie więc cudownie by było gdyby znalazł się dom z ogrodem, gdzie mógłby spożytkować swą szczenięcą energię. Jest niezwykle przyjazny. Toleruje wszystkie istoty żywe. Prosimy o pomoc w jego imieniu!! On nie może zostać tu gdzie jest!! Kontakt w sprawie adopcji: 692486565, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7610/1008935.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3812/1008943.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9274/1008947.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7932/1008965.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2056/1008962l.jpg[/IMG]
  3. Samba już ani nie chuda, ani nie ze świerzbem [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] Co do jej zachowania: przez kraty podchodzi i da się pogłaskać, po wejściu do boksu strasznie boi się człowieka. Jest bardzo nieufna, chowa się, kuli, ucieka. [B]Nie jest[/B] przy tym agresywna. Bardzo się boi, jest napięta i niepewna, ale gdy pracownik złapał ją w końcu za obrożę nie stawiała oporu. Skóra jest już ładna, Samba przytyła. Psychicznie nie jest dobrze jeszcze, ale to wymaga czasu i na pewno schronisko nie sprzyja. Samba powinna trafić do kogoś kto miał wcześniej kontakt z rasą, kto wie jak się obchodzić z takimi psami. Nie będzie to pewnie pies łatwy, trochę czasu musi minąć żeby odzyskała zaufanie do człowieka. W sumie to najlepszy byłby DT u kogoś zaufanego... Jest wysterylizowana. jak narazie jeszcze nikt z nią nie wychodził bo skubana silna jest i stara się dominowac na spacerze, ciągnie tam gdzie ona chce. Innych psów prawdopodobnie nie toleruje bo rzuca się na kraty gdy przechodzi obok
  4. pieniążki dotarły, dziękujemy!! w Pn chyba będę miała zdjęcia to zamieszczę w końcu:)
  5. [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6420/p11702250649421.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8177/p11702420802203.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6990/p11702430813699.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7326/p11702310726431.jpg[/IMG]
  6. kurcze nie widziałam tego psiaka wczoraj?? edit: już wiem czemu nie poznałam teraz tego psa na zdjęciu: [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2379.jpg.jpg[/IMG] :) drobna różnica :)
  7. cały czas allegro od samego początku i gratkę a co więcej to nie wiem.:-(
  8. słuchajcie moja sasiadka zamierza kupić psa dla swojej 4-letniej córki, miłośniczki zwierzątek. Po długi namyśle zdecydowali się na labladora ze względu na ich stosunek do dzieci. Zamierzają go wziąść ok września, ale już można zacząć poszukiwania. Chcieli rasowego,ale zaproponowałam, że zawsze można pomóc jakiemuś skrzywdzonemu, tym bardziej że woleliby uniknąc kłopotów związanych ze szczeniakiem. A to fajna i rozsądna rodzinka więc dom sprawdzony. No więc najlepiej jakby był czarny, oczywiście sprawdzony do dzieci, cierpliwy,no i powiedzmy nie za stary. Myślę ze tak do 2 lat. Może wy sie bardzie orientujecie,bo na watku jest dużo ale nie wiem które są aktualne
  9. wczoraj jak podeszłam do boksu tak mocno się we mnie wtulił:( taki wypłowiały i zakurzony... płakać się chce że taki pies marnuje się w schronie :placz::placz::placz: a tam ktoś w świecie czeka na niego tylko o tym nie wie...
  10. a tak ze schroniskowych wieści to... mała kicia szylkretka poszła do domku:) nowy dom znalazły także: Jazgot (Dżeki)-Dłutów, Zoja pojechała do Holandii!!!!!!!!:multi::multi::multi: normalnie szok! i dziś juz jak wychodziłam to Neska wyżełka została zauważona w końcu i w pn pójdzie do adopcji do Łasku:) Wogóle to chcieli Atosa tego białego bo im sie bardzo spodobał, ale oczywiście pan R wtrącił swoje trzy grosze i stwierdził ż ejego nie opłaca sie brać bo on już od dawna tu jest i napewno ma ślady na psychice po schronisku!!! myślałam że mu walne tam przy tych ludziach!! z takim podejściem to już wiem dlaczego bumerang czy Pongo siedza tyle czasu :placz::placz: a tak z dobrych wieści to nic poza tym psów jest zatrzęsienie. Dziś wszystkie amstafy miały prysznic co najwyraźniej polubiły:) Gamoń jest cudowny. Kasia da jego fotki. ALe teraz widze na stronie że Gamonia już ktos nazwał Pedro. A on jest taki .... Gamoniowaty ;p Są nowe dwa koty:( jedna kocica czarno biała, ale boi sie bardzo i wyjśc nie chciała więc nie wiadomo jaka jest i kot też czarno biały, ale chyba jutro ma iśc do adopcji. a tak poza tym to Zgier wciąż atakuje swoimi nudnymi oskarżeniami. Dziś widziałam jakiegoś maila od kogoś do naszego prezydenta:p Ja nie wiem jak im nie szkoda czasu.:-o
  11. c.d [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7770/1008884.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1798/1008895.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/9798/1008894.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7348/1008889.jpg[/IMG] jeszcze na stronie schronu są dwie fotki jakby ktoś robił ogłoszenia
  12. Julek Bardzo ruchliwy pies. Trudno zrobic mu jakiekolwiek zdjęcie:) Bardzo sympatyczny, uwielbia pieszczoty i wspinaczki wysokościowe po KAŻDYM ogrodzeniu :) wiek ok 2 lata [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/93/1008881.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8375/1008913.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8361/1008904.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/7279/1008899.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5679/1008886.jpg[/IMG]
  13. dziś takie cudo poszło do adopcji do Łasku z naszego schroniska:) na szczęście nie był tam długo więc sierśc była jeszcze czysta i błyszcząca [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4403/1008851.jpg[/IMG] jest też owczarek niemiecki z hodowli z tatuażem w uchu :( starszy myślę że ok 8 lat. Czasm mu nogi już dokuczają:-(
  14. z takich staruszków jest kolega krówka z tego samego schroniska, którego ktoś próbował utopić. Nikt nawet nie zwraca na niego uwagi. Jest teraz w DT ale nie ma pieniędzy, nikt prawie nie pomaga, więc do Murki nawet nie ma co startować:placz::placz: a w obecnym DT może zostać do około października a co potem???schron znowuż??:placz::placz::placz: może ktoś z was mógłby pomóc??każdy grosz się liczy http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/index3.html#post12618847
  15. a my sie nie załamujemy tylko w błotku sobie pływamy :) kto chętny do kąpieli...? [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/4730/1008920.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5528/1008918.jpg[/IMG] a po błotku był prysznic :)
  16. a może któryś z cudownych darczyńców pomógłby Logana koledze z tego samego schorniska, którego ktoś próbował utopić?? teraz jest w DT ale potrzebne sa pieniądze na leczenia, a prawie żadnej pomocy nie ma:( błagam, każda złotówka się liczy :-(:-(:placz::placz::-(:-( http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847
  17. rozmawiałam z panią Szoguna przez chwileczkę :) Szogun pozostał przy swoim imieniu:) zadomowił sie na dobre i jest stróżem malutkiego dziecka:) tak mu sie spodobało że na krok nie odstępuje:) tylko tyle wiem i niestety na fotki chyba nie mamy co liczyć bo nie maja maila:(
  18. powiem brzydko i treściwie....dupa blada z nowym domem kolejny raz historia ze szpitalem. Dziś zadzwoniła żona że mąż jest w szpitalu i nie będzie w stanie opiekować się psem. Jeśli to prawda to dobrze ze teraz to wynikło a nie później:( ale szkoda:( ja chyba jakieś fatum ściągam na ludzi:placz::placz:
  19. nie juz został odebrany na szczęście, coś czuje że jak jutro tam pójdę to sie przeżegnam...tyle psów a to cudowne wieści do kochanego Dyzia: takiego maila dostałam od jego panów:) "[FONT=Arial][SIZE=2]dziękuję za wystawienie mnie na Allegro, dzięki temu znalazłem kochający dom. Czuję się tu wspaniale, dostaję pyszne jedzonko, jestem wyprowadzany na dłuuugie spacerki, gdzie mogę do woli napawać się cudownymi zapachami dzikiej zwierzyny. Ażeby nie być gołosłownym moi opiekunowie przesyłają w moim imieniu zdjęcia. Z psim pozdrowieniem,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]hau, hau,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Rudy (kiedyś Dyzio)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]PS. od właścicieli[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Rudy jest wspaniałym słodkim zwierzakiem, bardzo inteligentny i naprawdę zasługujący na lepszy los niż schronisko. Możemy tylko współczuć ludziom, którzy go porzucili bo nie wiedzą co stracili. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiamy" cudowne wieści [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5269/img2220l.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/971/img2217p.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2320/img2215h.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9601/img2211mbc.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/759/img2209a.jpg[/IMG] Dyzio teraz to mi bardziej przypomina dużego psa Dizgo hehe a nie mix amstaffa :) cudownie było go zobaczyć takiego szczęśliwego. Jak dla mnie marzeniem byłoby odwiedzić go i zobaczyć tą uśmiechniętą paszczę na własne oczy !! ehhh tęskni mi się za nim... [/SIZE][/FONT]
  20. kurcze jaki on jest świetny, a za kratami taki cichy i spokojny no i przede wszystkim smutny był, a teraz widać uśmiech na jego paszczy :)
  21. ciekawe co tam słychać u naszego starucha kochanego :) jak mu sie tam żyje...
  22. a moje kochanie nadal w schroniskowym boksie:( już sama nie wiem co wiecej można zrobić:( chyba dam go do telewizji;]
×
×
  • Create New...