Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. tu jest wątek Ogonka z którym tymczasowo Misiu mieszka, na fotkach jest też 3 współlokator Diego-pan i władca:) http://www.dogomania.pl/forum/f1159/wies-pod-lodzia-pani-umarla-pies-zostal-sam-w-dt-pomoc-finansowa-potrzebna-140475/ w końcu mam zdjęcia Miśka i od tej pory ruszamy z ogłoszeniami bo czas niestety leci. o samym psie: Misiu został określony na ok 8 lat. Niestety jego nogi dają mu popalić:-( Miesięczny koszt leków wynosi 200zł. Przyjmuje lekarstwa na krążenie, sztywne stawy i minerały uzupełniające braki. Misiu toleruje koty jak najbardziej co widać na zdjęciu. Z psami też się dogaduje, ale nie pozostaje obojętny na zaczepki, pomimo jego braku sił. Niestety nadal jest bardzo słaby i chwieje się gdy wiatr zawieje. Przy załatwianiu potrafi się przewrócić :-( tylne łapy stawia okrakiem jakby miał piłkę między nimi ;/ Ale ma wolę walki i sam prosi o spacery i maszeruje po wsi :p Nadal jest ciut nieufny w stosunku do ludzi i trzyma się z daleka, ale nie ma się co dziwić...:-( Ale opiekunce pozwala się dotykać. Mam filmek z jego udziałem, ale nie wiem jak wstawić:oops::p Misiu z wyglądu jest nie do poznania gdyż jest obcięty. Teraz mu jest chłodniej a poza tym był bardzo skołtuniony :-( Teraz bardzo przypomina Diega - 3 współlokatora:p Proszę o pomoc w ogłaszaniu Miśka: allegro, gratka i inne. Przypominam, że zbieramy deklaracje finansowe na hotelik dla niego!! Jeśli toś nie może dać co miesiąc, to może chociaż teraz wspomoże opiekunkę w kosztownym utrzymaniu psa??
  2. a teraz o samym psie: Ogonek jest sympatycznym towarzyskim psiakiem w wieku ok 8 lat. Toleruje koty gdyż był z nimi wychowywany. Natomiast w kontaktach z psami jest tak że to Ogonek decyduje o tym kogo polubi a kogo przegoni i nie ma reguły czy są to mali czy duzi. Lubi pieszczoty i spanie:) Pilnie potrzebuje DS gdyż w DT może przebywać tylko do ok wrzesień/październik. [SIZE=4][COLOR=Red]Proszę o pomoc w ogłoszeniach allegro,gratka i inne. Koniecznie musi znaleść się dom!! Czekamy także na deklaracje finansowe na hotelik jeśli nie znajdzie się DS [COLOR=Black]kontakt do ogłoszeń: 692486565 lub [email][email protected][/email][/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/346/dsc02418o.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/858/dsc02760a.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9190/dsc02680s.jpg[/IMG] a tutaj miał chore jajeczka :-( a w dodatku zatruł się czymś i marnie wyglądał... [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/941/dsc02802n.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5417/dsc02745zxt.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9767/dsc02741t.jpg[/IMG]
  3. [SIZE=4][B]Ogonek vel Farcik[/B][/SIZE] i koledzy [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5214/dsc02237.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/606/dsc02135.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1324/dsc02811u.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4413/dsc02657e.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7272/dsc02235c.jpg[/IMG]
  4. jeśli chodzi o ogłoszenia,nie ma zainteresowania, w schronie my dbamy o nie. Pedro vel Gamoń ma bzika na punkcie wody!! jak widzi szlauf to wariuje i dopomina się zabawy! wywala miskę z wodą i "rozmawia" z nią zawzięcie:eviltong: zwariowany pies. A gdy już podejdę ze szlaufem i leję na niego wodę to jest szał radości a poza tym cała nasze ekipa bullowatych uwielbia mokre zabawy :)
  5. olga przepraszam,ale nie pamietam, przeglądałam też wątek i nie ma takiej rozmowy, możesz mi przypomnieć? ostatnio jest za dużo zwierzaków na mojej głowie i mylą mi się różne sprawy ;p proszę o wyrozumiałość. Napisz proszę jeszcze raz swoją propozycję. obawiam się że deklaracje na DT sie nie uzbierają gdyż o jednorazową pomoc jak widziż jest ciężko a co dopiero co miesiąć:( a więc pytam: KTO BYŁBY W STANIE ZADEKLAROWAĆ COMIESIĘCZNĄ KWOTĘ NA DT DLA MIŚKA?? zbieramy fundusze
  6. ja nie wiem co my zrobimy z nim jak do jesieni dom dla niego się nie znajdzie, nie wyobrażam sobie biednej kobitki samej z takim zwierzyńcem w kamienicy: 3 psy(nie lubiące sie) i chyba 3 koty!!:crazyeye::crazyeye:
  7. czy ten mały porzucony benek musi przejśc kwarantannę czy można go jutro zabrać??bo wysłałam namiary jednej pani która szuka benka a jutro jedzie do rawy Maz. z Białegostoku (tam mieszka) to by go zabrała od razu (jeśli jej się spodoba oczywiście)
  8. Bajbus był wczoraj ze mną na spacerku, ojjj jak on się przytulał do mnie. Oczywiście na swój męski sposób abym nie myślała sobie że jest mientki:eviltong: jak usiadłam to stanął na wprost, pochylił sie i tylko co jakiś czas robił unik do przodu nastawiając łeb do głaskania:) ehh ci mężczyźni ;p
  9. miałam dzis cudowny dom dla Karlosa i to na Mazurach ale niestety...pan ma psa spaniela i to samca i koty więc myślę że Karlos wziąłby je tak na raz...:placz:
  10. a u psiaczków bida... ogród już tak zarósł że w pt czw ledwo co udało nam sie przejść rozgarniając chaszcze...! co najlepsze, wchodzę sobie na posesję (wiadomo jak) idę...a tu przede mną ktoś siedzi sobie na ławeczce:crazyeye::crazyeye: no więc myślę -właściciel- i cichutko na paluszkach zwiałam, ale po czasie okazało się ze to chyba bezdomni zadomowili się tam bo okna były pootwierane i pochowali się do środka. Wołałam ich ale nie chcieli wyjść bo mogliby chociaz tym psom wody nalewać:( Psy ciut schudły ale nadal o dziwo źle nie wyglądają, ale na banka tam nikt do nich nie wchodzi bo w garnkach jest jeden wielki syf i robale, teren zarośnięty że tylkoja jestem taka głupia i łaże po krzaczorach!! jeśli wogóle to chyba przerzucają jedzenie przez płot, bo psy ani kropli wody nie miały :( nalaliśmy im cały kubeł. Czarna cunia ciut lepiej chodzi, może stawy się nagrzały od słońca i lepiej jej jest. Jak ktoś tam tego nie skosi to niedługo nie będzie nawet im jak wody dać,bo na zwenątrz też zarosło tak, że działki wogóle nie widać :(
  11. przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/url]
  12. przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/URL]
  13. przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/url]
  14. przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/URL]
  15. przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/url]
  16. porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/URL]
  17. dziś znowu byliśmy na spacerku:) a potem grzeczny piesek w nagrodę za nie zdemolowanie swojej pani dostał kosteczkę:) porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/url]
  18. porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820
  19. bumiś był dzisiaj na spacerku, trochę sie poprzytulaliśmy, posiedzieliśmy w cieniu a potem była kąpiel prysznicowa :) mało mu się to podobało ale chłodniej chociaż była:) porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820
  20. porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/URL]
  21. porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/url]
×
×
  • Create New...