Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. oj przepraszam Samba i Drops mają wątki Drops [url]http://www.dogomania.pl/forum/f40/amstaff-drops-pilnie-szuka-hotelu-u-trasera-jesli-nie-zostanie-uspiony-pomocy-144126/index4.html[/url] Samba [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-pitbullka-red-nose-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/index10.html[/url]
  2. czy znacie jakiegoś alergologa w Łodzi?Mam straszne problemy z alergią ONka prawdopodobnie to trawy mu dokuczają:(
  3. przeczytałam w wypowiedzi milosnikkotow o jakichs badaniach za 1zł? czy to są badania alergologiczne czy jakie? naprawdę są za 1zł?skąd o tym wiesz? Szukam w łodzi alergologa dla mojego ONka. Ma straszliwe uczulenie, prawdopodobnie na trawy. Jest na diecie, schudł, wyłysiał miejscami:( strasznie się drapie:placz::placz: brał już sterydy, zastrzyki przeciwświądowe i inne cuda.
  4. właśnie wróciliśmy od weta... najpierw opisze objawy i stan psa,bo w końcu widziałam go osobiście: Faktycznie głowa przechylona w lewo, kręci się w lewo i przewraca się też na lewo ;/ Ze wzrokiem u niego chyba kiepsko bo potrafi przewracać się o różne przedmioty. Chodzi okrakiem,aby utrzymać równowagę. Jest bardzo pobudzony, ruchliwy. Nawet na chwile nie odpocznie,nie usiądzie, non stop chodzi. Trudno mu ustać w jednym miejscy nawet na chwilę. Ma wadę prawego oczka,ma coś z rogówką. Robi tez coś dziwnego. Staje w kącie, pochyla głowę i tak stoi jakąś chwilę, po czym idzie dalej. Ale tak poza tym to uroczy kochany psiak, który podbija serce od początku. Widać że przywiązał się do właścicielki, uspokaja się przy niej i wycisza. W końcu jego żywiciela :) u lekarza byliśmy w łodzi w Bernardzie Mnie osobiście pani doktór nie wzbudziła zaufania,może dlatego ze jeśli chodzi o lekarzy to młodzieży nie ufam:p Guzów czy tętniaków nie stwierdzi się naocznie i stwierdziła że takie objawy daje też zapalenie ucha środkowego. Obejrzała uchy,lewe było ciut zaczerwienione ale nic poza tym, ale mimo to dała i antybiotyk i krople do uszu;/ Co do stawania w kącie, to prawdopodobnie jest to efekt wysokiego ciśnienia śródczaszkowego. Postanowiła też że taki starszy pies nie powinien tak się wysilać i tyle chodzić więc trzeba go uspokoić i przepisała sedalin (w małej dawce 1/4tabletki) Serce bije trochę wolniej niż normalnie dlatego ja osobiście bałabym się dawać mu sedalin. A tak poza tym to chyba już. Pies jutro dostanie jeszcze zastrzyki jakies tam i w pn, ale w pn pojedziemy z nimi do innego weta w Pabianicach aby go obejrzał i też zdiagnozował. Zadała też pytanie czy to pora aby psa uśpić,ale pani nie umiała mi odpowiedzieć :( Zobaczymy jak będzie się trzymał po weekendzie, ale wydaje mi się ze takie życie nie ma sensu, a on i tak chyba nie jest świadomy tego, on ma swój świat. To smutne ale prawdziwe. Ten pies to studnia bez dna. wizyta kosztowała 160zł!!!!! i to za same leki:placz::placz::angryy::angryy::angryy::angryy: no przecież jak tak dalej będzie że pomoc finansowa będzie sporadyczna to ta pani pójdzie na dno:-(:-(
  5. ja już też się pogubiłam, wiem że chyba w jakiejś fundacji dobkowej jest gdzieś ogłoszony ale za Boga nie wiem gdzie, ma chyba tylko allegro robione ale też nie wiem czy cały czas czy od czasu do czasu aż dziw że nikt się nim nie interesuje, ten pies poprostu bzikuje w takiej klatce:(
  6. dziękuję wam za pomoc wiem przecież że bez kasy to nic się w dzisiejszych czasach nie zdziała:( no ale same widzicie PO DEKLARACJACH ANI ŚLADU:( co ja mam jeszcze zrobić:(
  7. czy to zdjęcie nie jest urocze? Lola + Tofik :) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7192/lolka.jpg[/IMG]
  8. teraz była wpłata dwa razy po 50zł od ludzi to kasa się znajdzie, potem będziemy myśleć. Padła propozycja aby dzisiaj jeszcze z nim jechać do całodobówki Bernard w łodzi, ale ja chyba nie zdążę to pani sama pojedzie jeśli też się wyrobi. Zobaczymy... CZEKAMY....
  9. ja mam zadzwonić czy wy macie znajomości i wpływy :D?? u jamora nie ma miejsca i mnie olano :(:placz:
  10. czekamy do pn co wet powie ale jak mamy go umieścić w DT skoro mamy 60zł:(:placz::placz::placz: przecież nie wyczaruje kasy:placz::placz::placz::placz:
  11. dziękujemy bardzo:loveu: aczkolwiek nie chcę krakać ale mam złe wieści... Misiu źle znosi zmienne pogody i ciśnienie. Zaczął przekrzywiać głowę w lewo, kręci się w lewo,wszystko robi w lewo:placz: boje się ze w mózgu coś mu się dzieje:placz: w pn jedzie do lekarza więc wstrzymajmy oddech i zaciskajmy kciuki... ehh ten pies to nie ma lekkiego życia:(
  12. ojeju ty troche wyolbrzymiasz tą jego agresję. Nie znasz psa a w słowach nie da się tak dokładnie opisać jaki stopień agresji to jest. On był bity, kuli się na widok podniesionej ręki i kija od szczotki, a potem znowu wpada w atak niepohamowanej radości, którą tak wyraża a nie inaczej. Ktos musi nauczyć go radzić sobie z emocjami. Koniec tematu, zobaczymy jak to sie potoczy
  13. raczej tak, a przecież bez sensu aby pies wracał do nas bo to kółko graniaste:(
  14. teraz oczywiście pies nie nadaje się do adopcji, ale czekam na opinię jamora, on zna się na rzeczy. Zobaczymy, ja go nie przekreślam tylko dlatego ze miał głupiego właściciela:( zobaczymy...
  15. a no właśnie cisza jest :( może we wrześniu będzie łatwiej o kasę:( Szkoda aby pies pożegnał się z życiem bo ludzie pieniędzy nie mają:(:placz::placz::placz:
  16. nie no on nie jest jakimś zjadaczem ludzi jak się wydaje z opisu. Myślę że jakby chciał mnie zjeść to by to zrobił jak zdjął kaganiec lub gdy weszło się do boksu. Myślę że jego "właściciel" uczył go takiego łapania za rękę, albo był bity i dlatego tak za każdym razem się zachowuje. Najgorsze w jego zachowaniu to skakanie, siła i emocje, których nie kontroluje. Zapytam na watku jamora, nie zaszkodzi, a może pomoże ale kasę można zacząć zbierać, a więc [SIZE=5][COLOR=Red]ZBIERAMY DEKLARACJĘ NA HOTELIK... kto pomoże??[/COLOR][/SIZE]
  17. witajcie w schronisku w Pabianicach pojawił się dzisiaj malusi rotek. Ma chyba ok 4miesięcy. Jest zdrowy i silny,ale bardzo spokojny jak na szczeniaka. Lubi przytulanki.Ma ranę na pyszczy,jakby mocno rozdrapane:( Pan znalazł go na ulicy (podobno) i wziął do domu,zrobił ogłoszenia,ale nikt nie zgłosił sie po niego więc oddał do nas. Taka jest wersja. Pies czeka na adopcję. Niestety za młody do kastracji więc dom musi być po stokroć sprawdzony!! kontakt:692486565 [email][email protected][/email] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9315/1009060.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4034/1009064.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6735/1009062.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3845/1009047.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7399/1009051.jpg[/IMG]
  18. aha mamy takie małe cudo:D facet znalazł rzekomo na ulicy, wziął go do domu i zrobił ogłoszenia ale przez dwa tyg. nikt się nie znalazł więc oddał go do nas. Jest przecudny. Spokojny jak na szczeniaka. Ładnie chodzi na zmyczy,jak go uwiązałam to usiadł sobie i czekał. Rozkoszny. Teraz tylko się modlić aby nie zdążył się niczym zarazić i szybko poszedł do adopcji!! Moim zdaniem ma gdzieś 3-4 mies.Ma jakąś ranke na pyszczku,jakby mocno rozdrapał:( [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9315/1009060.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6735/1009062.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4034/1009064.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3845/1009047.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7399/1009051.jpg[/IMG] mam więcej zdjęc jakby ktoś robił ogłoszenia, a ja dam go na wątek rotków.
  19. a więc tak... poszły dwa szczeniaki do adopcji, ten brązowy puchaty(oznaczony przez kasię jako 2) i jakiś inny który był na wprost nich. Dziś wyadoptowałam owczarka do Konstantynowa [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1843/1007729.jpg[/IMG] zaraz się rozpłaczę chyba bo Marley miał jutro jechać do domu i pan się wystraszył że jest ZA STARY!!(3 lata):shake::shake::crazyeye::crazyeye: no comment... Jawor nie wiadomo czy pojedzie do Niemiec bo od wczoraj już nie wstaje,nogi mu padły. Je w budzie. Jeśli w pn nadal będzie to samo to nie pojedzie to raczej nie przetrwa podróży, za duży stres.:( co do kotów Filipek czarny kocurek ma szanse na adopcję, ktoś się niem interesował ale nie wiadomo. Biała kropka przeziębiła się i jest na antybiotykach. Ma kaszel katar i chrypkę, ciężko jej się oddycha, bidulka. Oby tylko nie zaraziła reszty:(
  20. kurcze aż wstyd przyznać, ale ciagle czasu brak aby z nią wyjść na spacer i poznać ją:( jest na samym końcu schronu w pojedynczym boksie i zapomina się o niej :( Napewno nabrała pewności siebie i ma mocny charakterek. Cięta na wszystkie zwierzęta, ciągnie na smyczy i stara się dominować.
  21. ja kasy w to nie wkładam,a jeśli się znajdą deklaracje to pojedzie do hotelu z trenerami, już mam namiary tylko kasę trzeba uzbierać. Myślę że ten pies potrzebuje poprostu fachowej ręki, która nie będzie się go bała, bo on nie radzi sobie z taką ilością energii jaką posiada w sobie
  22. jak dla mnie to obojętnie kto robi aukcję cegiełkową byleby kasa z tego była, bo jak narazie niestety deklaracji brak, są tylko (aż) jednorazowe wpłaty na leki i utrzymanie. Zaczynam poważnie bać się o jego losy dalsze:( allegro można wyróżnić oczywiście Olga masz chyba skrzynkę zapchaną bo pw nie chce się wysłać dlatego dane daje tutaj, nie mam nic do ukrycia :P 26 1020 3437 0000 1702 0075 9431 Piechowska Magda Pabianice 95-200 Matejki 45m33
  23. widzę tu jakiegos okropnego pesymistę. Już nie takie psy wyprowadzało się na prostą. Ja jestem dobrej myśli. Poprostu miał głupiego pana i tyle...
  24. chyba nie ma,bo cafe to raczej kasia się chyba zajmowała,a nawet jeśłi ma to podwoimy jego szanse;p
  25. [CENTER][B][SIZE=3]ROZLICZENIE[/SIZE] [/B][/CENTER] [COLOR=green][B][SIZE=3]rok 2009/2010[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1][U]Wpłata jednorazowa(wykorzystane):[/U] piechcia15 70zł (bazarek) [/SIZE] [SIZE=1]50zł modliszka84 [/SIZE] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black]50zł bebcik 9.11[/COLOR][/SIZE][SIZE=1] 200zł Fundacja Niemiecka 15.11 [/SIZE] [COLOR=Black] [SIZE=1][B][U]grudzień(zapłacone) :[/U][/B] 10zł DAGA1505 16.11 100zł andzia69 19.11[/SIZE] [B][U][SIZE=1]styczeń(zapłacone):[/SIZE][/U][/B][SIZE=1] 200zł Fundacja niemiecka 12.12 100zł andzia69 28.12 10zł DAGA1501 4.01 90ZŁ PSIE KONTO[/SIZE] [SIZE=1][B][U]Luty (zapłacone 22.01) :[/U][/B] 50zł bebcik 12.01 10zł DAGA1505 14.01 200zł Fundacja niemiecka '01 100zł andzia69 1.02 40zł PSIE KONTO[/SIZE] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black][B][U]Marzec (zapłacone 25.02) :[/U][/B] 100zł andzia69 27.02[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=Black][B][U]Kwiecień (zapłacone 22.03) :[/U][/B] 200zł Niemcy 6.03[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]98zł od Marcela[/SIZE] [SIZE=1]100zł andzia69 30.03[/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=1][B][U]Maj (zapłacone 22.04) :[/U][/B] 30zł bebcik 6.04 20zł oska1983 8.04 50zł bico 14.04 150zł Aneta-amicus cz.1 14.04 10zł agaga21 14.04 30zł oska1983 14.04 15zł obraczus83 14.04 10zł Alicja 14.04 15zł Aimez_moi 14.04 50zł Aneta-amicus 14.04 50zł Lilu83 14.04 25zł Ulka18 15.04 10zł Yana 15.04 50zł Wunia 16.04 40zł DAGA1501 16.04 100zł malibo57 19.04 5zł agusiazet 20.04 razem: 660zł wydane:445zł zostało: 215zł [/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black][B][U]Czerwiec (24.05) :[/U][/B] 10zł agaga21 14.04 10zł wojtuś 30.04 5zł agusiazet 4.05 10zł Yana 6.05 100zł andzia68 7.05 50zł Beata M 7.05 200zł fundacja niemiecka 8.05 10zł DAGA1505 10.05 20zł Marta666 10.05 10zł fioneczka 12.05 razem 425zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=1][COLOR=Black][B][U]lipiec (zapłacony 22.06):[/U][/B] 240zł - z poprzednich miesięcy [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Black]10zł wojtuś 31.05 200zł fundacja niemiecka 1.06 50zł oska1983 8.06 10zł yana 10.06 5zł agusiazet 10.06 10zł fioneczka 14.06 100zł agnieszka32 24.06 20zł agaga21 24.06 10zł wojtuś 29.06 razem: 655zł zapłacone 400zł zostało 255zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black][B][SIZE=1][U]sierpień (zapłacony 26.07):[/U][/SIZE][/B][B][SIZE=1] [/SIZE] [/B][SIZE=1]255zł poprzedni miesiąc 200zł fundacja niemiecka 1.07 5zł agusiazet 2.07 60zł bebcik 5.07 20zł DAGA1505 7.07 10zł Yana 7.07 10zł fioneczka 12.07 10zł Alicja 26.07 50zł agnieszka32 1.03.12 razem: 620zł[/SIZE][/COLOR] [SIZE=1]wydane: 400zł zostało: 220zł[/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=1][B][COLOR=Black][U]wrzesień (zapłacone 22.08 ):[/U] [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=2][SIZE=1]220zł poprzedni miesiąc 10zł yana 4.08 200zł Fundacja niemiecka 5.08 30zł bebcik 5.08 10zł fioneczka 12.08 5zł agusiazet 16.08 10zł DAGA1505 18.08 100zł agnieszka32 18.08 razem: 585zł wydane: 400zł zostało: 185zł[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=1][B][COLOR=Black][U]październik (zapłacony 24.09) :[/U] [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Black]185zł z poprzedniego miesiąca[/COLOR][B][COLOR=Black] [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=2][SIZE=1]20zł agaga21 30.08 30zł bebcik 2.09 20zł wojtuś 7.09 10zł DAGA1505 7.09 10zł fioneczka 12.09 10zł yana 13.09 5zł agusiazet 21.09 30zł bebcik 24.09 razem: 320zł[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black][U][B]listopad (zapłacony 25.10) :[/B][/U] 400zł fundacja Niemiecka 1.10 10zł fioneczka 12.10 10zł yana 14.10 5zł agusiazet 20.10 100zł andzia69 25.10 50zł agnieszka32 25.10 razem: 575zł wydane: 425zł (+ 2x allegro) zostało 150zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=1][U][B]grudzień (zapłacone 25.11):[/B][/U] 150zł poprzedni miesiąc 50zł agnieszka32 25.10 200zł fundacja Niemiecka 18.10 50zł bebcik 3.11 10zł wojtuś 5.11 10zł yana 10.11 10zł fioneczka 12.11 20zł agaga21 18.11 razem: 500zł wydane: 400zł zostało: 100zł[/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=green][B]rok 2011[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=1][U][B]styczeń (zapłacone 21.12):[/B][/U] 100zł poprzedni miesiąc 200zł fundacja niemiecka 13.11 5zł agusiazet 29.11 10zł yana 10.12 10zł fioneczka 13.12 10zł wojtuś 16.12 100zł andzia69 2.02 [/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black]10zł agaga21 10.01[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=1] razem: 445zł[/SIZE][/COLOR] [SIZE=1]wydane: 400zł zostało 45zł[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=Black][U][B]luty (zapłacone 24.01): [/B][/U]45zł poprzedni miesiąc 200zł fundacja niemiecka 18.12 30zł bebcik 7.01 10zł agaga21 10.01 10zł yana 14.01 15zł fioneczka 17.01 10zł wojtuś 27.01 100zł andzia 2.02 50zł agnieszka32 4.02 razem: 465zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]wydane:400zł zostało: 65zł[/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=1][U][B]marzec (zapłacone 16.02) : [/B][/U]65zł poprzedni miesiąc 200zł fundacja niemiecka 8.01 5zł agusiazet 1.02 100zł andzia69 2.02 30zł bebcik 2.02 100zł agnieszka32 4.02 10zł yana 10.02 15zł fioneczka 16.02 30zł bebcik 23.02 10zł wojtuś 25.02 10zł agaga21 1.03.12 razem: 575zł wydane: 400zł zostało: 175zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B][U]kwiecień (zapłacone 28.03):[/U] [/B]175zł poprzedni miesiąc 200zł fundacja niemiecka 14.02 5zł agusiazet 1.03 30zł bebcik 3.03 10zł yana 11.03 15zł fioneczka 16.03 [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1]10zł agaga21 1.03.12[/SIZE][/COLOR] 50zł agnieszka32 1.03.12 [COLOR=Black][SIZE=1] razem: 485zł wydane: 400zł Zostało: 85zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][COLOR=black][SIZE=2][SIZE=1][U][B]maj (zapłacone 24.04):[/B][/U] 85zł poprzedni miesiąc 200zł fundacja niemiecka 21.03 10zł wojtuś 6.04 20zł yana 11.04 15zł fioneczka 18.04 10zł agaga21 26.04 5zł agusiazet 26.04 50zł agnieszka32 27.04 50zł andzia69 28.04 30zł bebcik 29.04 razem: 475zł[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1][U][B]czerwiec(zapłacone 24.05): [/B][/U] 200zł fundacja niemiecka 09.04 10zł agaga21 26.04 50zł agnieszka32 27.04 50zł andzia69 28.04 15zł fioneczka 16.05 10zł wojtuś 18.05 razem: 335zł[/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1][U][B]lipiec (zapłacone 23.06):[/B][/U] 10zł agaga21 26.04 200zł fundacja niemiecka 4.05 5zł agusiazet 30.05 55zł bebcik 2.06 10zł wojtuś 10.06 15zł fioneczka 16.06 50zł andzia69 27.06 50zł agnieszka32 29.06 10zł yana 31.08 razem: 405zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B]sierpień (zapłacone 21.07):[/B] 200zł fundacja niemiecka 28.05 15zł fioneczka 18.07 10zł yana 21.07 5zł agusiazet 24.06 35zł bebcik 24.06 50zł andzia69 27.06 50zł agnieszka32 29.06 10zł agaga21 22.07 20zł DAGA1505 26.07 10zł wojtuś 28.07 razem: 405zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][U][B]wrzesień (zapłacone 23.08 ):[/B][/U] 200zł fundacja niemiecka 25.06 10zł agaga21 22.07 50zł andzia69 27.06 5zł agusiazet 2.08 15zł fioneczka 16.08 50zł agnieszka32 16.08 10zł yana 29.08 10zł wojtuś 29.08 razem: 350zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B][U]październik (przelane 27.09):[/U] [/B] 200zł fundacja niemiecka 6.08 10zł agaga21 26.08 50zł agnieszka32 26.08 5zł agusiazet 29.08 30zł bebcik 14.09 15zł fioneczka 16.09 50zł andzia69 26.09 razem: 360zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B]listopad (zapłacone 24.10):[/B] 200zł funadacja niemiecka 3.09 10zł agaga21 26.08 50zł andzia69 26.09 10zł yana 30.09 5zł agusiazet 3.10 30zł bebcik 7.10 10zł wojtuś 10.10 15zł fioneczka 17.10 50zł agnieszka32 1.03 razem: 380zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B] grudzień (zapłacone 25.11):[/B] 200zł fundacja niemiecka 17.09 50zł andzia69 26.09 10zł yana 27.10 5zł agusiazet 31.10 [/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black]30zł bebcik 3.11[/COLOR][/SIZE][SIZE=1] 15zł fioneczka 16.11 10zł agaga21 24.11 50zł agnieszka32 1.12 [/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=1]razem: 370zł[/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]rok 2012[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][B][SIZE=1] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B]styczeń:[/B] 200zł fundacja niemiecka 27.10 10zł yana 3.11 10zł agaga21 24.11 10zł bebcik 28.11 5zł agusiazet 28.11 10zł yana 14.12 15zł fioneczka 16.12 10zł wojtuś 21.12 50zł agnieszka32 1.12 [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black]50zł andzia69 30.01[/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1] razem: 370zł[/SIZE][/COLOR] [COLOR=red]stan konta -30zł[/COLOR] [B]za hotel zapłacone 22.12 (od 25.12 do 24.01[/B]) [COLOR=Black][SIZE=1][B]luty: [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1]10zł agaga21 24.11[/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1] 200zł fundacja niemiecka 28.11 5zł agusiazet 29.12 30zł bebcik 4.01 50zł agnieszka32 1.12 10zł yana 26.01 15zł fioneczka 26.01 10zł wojtuś 27.01 50zł andzia69 30.01 razem: 380zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][COLOR=red]stan konta: -50zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1] [B]za hotel zapłacone 24.01 (od 25.01-24.02) [/B][COLOR=red] [/COLOR] [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B]marzec:[/B] 200zł fundacja niemiecka 12.12 50zł andzia69 30.01 5zł agusiazet 1.02 30zł bebcik 6.02 10zł yana 23.02 15zł fioneczka 27.02 10zł agaga21 28.02 50zł agnieszka32 1.03 10zł wojtuś 20.03 razem: 380zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][COLOR=red]stan konta: -70zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1] [B]za hotel zapłacone 24.02 (od 25.02-24.03)[/B] [/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B]kwiecień:[/B] 200zł fundacja niemiecka 7.02 10zł agaga21 28.02 30zł bebcik 28.02 5zł agusiazet 2.03 15zł fioneczka 26.03 50zł agnieszka32 27.03 50zł andzia69 27.03 10zł yana 27.03 10zł wojtuś 30.04 [B]razem: 380zł [/B][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]stan konta: -20zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=1] [B]za hotel zapłacone 25.03 (od 25.03-24.04)[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1][B][U] maj:[/U][/B] 200zł fundacja niemiecka 7.03 50zł andzia69 27.03 5zł agusiazet 6.04 10zł agaga21 19.04 10zł yana 24.04 15zł fioneczka 26.04 10zł wojtuś 30.04 50zł agnieszka32 30.04 25zł bebcik 4.05 [B]razem: 375zł [/B] [/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=#ff0000]stan konta: -35zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=1] [B]za hotel zapłacone 18.04 (od 25.04-24.05)[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Black][B][U] czerwiec:[/U][/B] 50zł andzia69 27.03 10zł agaga21 19.04 25zł bebcik 4.05 10zł yana 7.05 5zł agusiazet 14.05 200zł fundacja niemiecka 21.05 50zł agnieszka32 22.05 15zł fioneczka 28.05 10zł wojtuś 26.07 [B]razem: 375zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#ff0000]stan konta: -60zł[/COLOR] [B]za hotel zapłacone 21.05 (od 25.05-24.06)[/B][/SIZE] [COLOR=Black][SIZE=1][U][B]lipiec:[/B][/U] 200zł fundacja niemiecka 28.05 10zł yana 11.06 50zł agnieszka32 25.06 15zł fioneczka 26.06 25zł bebcik 2.07 5zł agusiazet 3.07 10zł agaga21 3.07 50zł andzia69 9.07 10zł wojtuś 26.07 [B]razem: 375zł [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=1]stan konta: -85zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=1][B] za hotel zapłacone 24.06 (od 25.06-24.07) [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=1][B]sierpień:[/B] 200zł fundacja niemiecka 25.06 50zł agnieszka32 25.06 25zł bebcik 2.07 5zł agusiazet 3.07 10zł agaga21 3.07 10zł yana 3.07 50zł andzia69 9.07 10zł wojtuś 26.07 15zł fioneczka 26.07 [/SIZE][B][SIZE=1]razem: 375zł [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=1]stan konta: -110zł[/SIZE][/COLOR] [SIZE=1][B]za hotel zapłacone 23.07 (od 25.07-24.08 )[/B][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=Black][B]sierpień:[/B] 50zł andzia69 9.07 30zł bebcik 6.08 10zł yana 16.08 200zł fundacja niemiecka 18.08 15zł fioneczka 26.08 50zł agnieszka32 6.09 10zł wojtuś 7.09 5zł agusiazet 3.10 10zł agaga21 2.10 [B]razem: 380zł[/B] [/COLOR][COLOR=#ff0000]stan konta: -130zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=1] [B]za hotel zapłacone 20.08 (od 25.08-24.09) [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black][U][B] wrzesień:[/B][/U] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=1][COLOR=Black]50zł agnieszka32 6.09 [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]30zł bebcik 17.09 10zł yana 17.09 200zł FN 19.09 15zł fioneczka 26.09 10zł wojtuś 27.09 10zł agaga21 2.10 5zł agusiazet 3.10 50zł andzia69 3.10 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Black] [B]razem: 380zł[/B] [/COLOR][COLOR=#ff0000]stan konta: - 150zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=1] [B]za hotel zapłacone 23.09 (od 25.09-24.10)[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Black][SIZE=1][B]październik:[/B] [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=Black][SIZE=1]200zł FN 19.09 50zł andzia69 3.10 15zł fioneczka 26.10 10zł wojtuś 31.10 25zł bebcik 7.11 50zł agnieszka32 15.11 10zł a[SIZE=1]gaga21 27.11 5zł agusiazet 4.12[/SIZE][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=Black][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=1]razem: 365zł [/SIZE][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][SIZE=1]stan konta: [/SIZE][B][B][SIZE=1]-175zł[/SIZE][/B][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Black][B][SIZE=1] za hotel zapłacone 20.10 (od 25.10-24.11)[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][COLOR=Black][SIZE=1][B]listopad:[/B] 50zł andzia69 3.10 200zł FN 2.11 25zł bebcik 7.11 20zł itanka 12.11 50zł agnieszka32 15.11 10zł yana 21.11 15zł fioneczka 26.11 10zł agaga21 27.11 10zł wojtuś 29.11 5zł agusiazet 4.12 razem: 395zł wydane: 75zł (5dni hotelowych) zostało: 320zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][SIZE=1]stan konta: +145zł[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][COLOR=Black][SIZE=1] [B]za nowy hotel (od 25.11-30.11) [/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Black][SIZE=3][COLOR=Blue][COLOR=Black][SIZE=1][B]grudzień:[/B] 20zł itanka 12.11 [/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black][COLOR=Black]10zł agaga21 27.11 240zł FN 3.12 [/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=1][COLOR=Black]5zł agusiazet 4.12 200zł Skarpeta Pabianicka 5.12 10zł wojtuś 18.12 15zł yana 21.12 320zł poprzedni miesiąc 22.12[/COLOR] razem: 820zł wydane: 550zł (350zł hotel+200zł szkolenie) zostało: 270zł [B]za hotel zapłacone 22.12 (od 1.12-31.12)[/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
×
×
  • Create New...