[quote name='elinka']Tak, potwierdzam, pieniądze 100zł na konto Morela już wpłynęły. Było jeszcze 20zł stałej deklaracji od Energy. Morelek pięknie dziękuje Energy i Pudlowej Skarbonce
[IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/t/thank_you/6.gif[/IMG][/QUOTE]
[B]Dziękuję za potwierdzenie Elinko, a przede wszystkim bardzo dziękuję za wyciągnięcie pudliszona ze schronu:loveu:[/B]