Czy mały miał naruszane części kostne kręgosłupa?
Może by operatora zapytać czy rzeczywiście miesiąc po operacji potrzeba go tak ograniczać?
Tylko pytam;)
A i jak jest przywiązany to się nie szarpie?
No i tak wchodzę i robię, ale zmienia się tak jakby podtytuł...
W 1 poście jest zmieniony a ten co się wyświetla wsród innych wątków niestety nie:shake:
Hrabciu jesteś bezpieczny we wspaniałym dt:)
A to małe zamarznie w schronie, tyle tu się osób o wielkim sercu zebrało, może ktoś na jakiś pomysł wpadnie...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236950-SAILOR-piękny-pies-na-CITO-potrzebne-DT[/url]!!!
[IMG]http://s1.pokazywarka.pl/i/1551947/197537/img-0064.jpg[/IMG]
Tak o nią, bo ten pudlowaty - morelka zamarza na dworze. [B]Dt na cito potrzebne[/B]
[IMG]http://s1.pokazywarka.pl/i/1551947/197537/img-0064.jpg[/IMG]
Czyli Czika choć pod tym względem jest bezpieczna. Dzięki za info.
Może ktoś wie jak zmienić główny tytuł wątku???
Niby cywilizowany kraj, a przynajmniej za taki się chce uważać, a psy zamarzają w schronach. Ludzie też ale tu niestety często na swoją prośbę, a zwierzęta?
D***pa tam:(
Żeby schroniska były na dworze? To paranoja jest, no:(
Jak dobry dom to na pewno tak nie zrobi, ale niestety życie pokaże, masz rację. Tego niestety nie da się przewidzieć:shake:
Ciekawe co powinnam zrobić z moimi suczydłami, które mi połowę domu pożarły...
Hej
Czy Borys dalej jest w schronisku?
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_fGjaO30BkTQ/TSoS44uqZqI/AAAAAAAAARI/SU2m5qlKPFQ/P1040009.JPG[/IMG]
Dość dawno był wstawiony na pudle w potrzebie...
Oby...ale nie jest na dworze?
Nie mam siły już. Widzę tyle nieszczęśliwych, cierpiących psiaków i nie mogę im pomóc:(
A jak przychodzi zima to już w ogóle szkoda gadać:(
[quote name='togaa']Moje słoneczko kochane- zasikane. Już za nim tęsknię....
Rudy patyczak jesli pożre Lolka, to wyłącznie z ciekawości ..
Ma japoniec takie figlarno - zaczepne spojrzenie i nieodpartą chęć eksperymentowania ; coś jak dzieci z muchami.[/QUOTE]
A no to jak tylko z takiego powodu go pożre to mnie Togaa uspokoiłaś:diabloti::evil_lol:
Oneczko pilnuj proszę małego zasiurańca, tak na wszelki wypadek:cool3:jakby Rudasek chciał sprawdzić co w nim w środeczku siedzi;)
No jak popatrzyłam na pierwsze zdjęcie to myślałam, że sobie jaja robisz Szafra:diabloti:takie cudo:loveu:
I zaraz cały garniturek się ukazał:evil_lol:
Monika na cito domek znalazła żebym małej do Lublina nie capnęła:diabloti::evil_lol:
[quote name='elinka']Ani jedno, ani drugie. Energy chodziło o to, że piesek bez podszerstka i mokry od deszczu siedzi w schronie w zewnętrznym kojcu, a tu mróz
:-([/QUOTE]
Dokładnie o to:(