[quote name='giselle4']Hrabalek pije swoje miksturki
nozki dalej drzą ale duzo mniej
ale wigoru ma za 2 mlode pieski
wiecej szaleje nic Kesh i Lucynka a moze tyle co oni razem
ale to dobrze
bo nostalgia i lezenie w kacie by jego zabiły
a tak zaakceptowal nas ,zaakceptował zwierzyniec
teraz tylko prawdziwy i najukochanszy domek:)[/QUOTE]
Pod Waszą opieką Giselle to nie dziwne, że tak odżył:):):) żeby wszyscy mieli choć w małej części takie serce i podejście do zwierząt to świat byłby piękny:)
Przy okazji cieszę się, żę może choć troszkę polecony przeze mnie specyfik pomaga:)