Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Hej Wam;) Shirka posiada taką adresówkę z allegro(srebrną kostke) i jestem bardzo zadowolona :razz:. Na adresówce jest imię ulica oraz mój numer telefonu;). Polecam takie rozwiązanie. Haszczak mojego znajomego się dzięki niej odnalazł dwa razy:)
  2. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła:mad:... przyganiał kocioł garnkowi:eviltong:
  3. [quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://img18.imageshack.us/img18/1568/20090822007.jpg[/URL] tez bym zrobila taka mine jakbym zobaczyla ufo :D tylko oczywiscie brzydsza :D:D:D:D ładna ta smyczka :loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy dziękujemy:cool3:
  4. dogomanka nie bój sięja tez nie będę spać w nocy:evil_lol:. I psa z pokoju nie wypuszcze:eviltong:
  5. Jaki on jest piękny :loveu:. Idol ma oczyska jak dwa węgielki:loveu: i pierwsza obróżka taka sama jaką dostała Shirka.Zakochałam się :eviltong:. A jak spędził pierwszą nockę?:cool3:
  6. hej hej hello:multi: Co słychać u Łowcy...jakieś fotki nowe ?:razz:
  7. Ymm mój śliczny Capri:loveu: fajniutki spacerek;)
  8. ja muszę się do Poznania do nowego zoo przejechać:cool3:. Wypada odwiedzić nową słoniarnię:razz:. P.S jakiś czas temu byłam we Wrocławiu w zoo napaliłamsiena wilki i ich nie widziałam:(
  9. Witamy Timka;). Co słychać?:razz: Widzę kręci go piłka nożna:eviltong:. Przygotowuje się do Euro 2012?:P
  10. [quote name='Basia Z.']No trudno żeby piesek był wesoły lubił sie bawić i jednocześnie nie był aktywny. Przecież bobernh nie mówi, że wogóle nie będzie z nim chodził na spacery. To mały piesek więc część energii zużyje nawet w mieszkaniu, na pewno nie potrzebyje tyle spaceru co beagle. Nie jest wcale wymagający i wyglądem też chyba odpowiada. Znam starsze małżeństwo, które sobie właśnie sprawiło russella i bardzo są z niego zadowoleni a pies też jest z nimi szczęśliwy. Polecam jeszcze foksteriera krótkowłosego - też bardzo fajny piesek i niezbyt wymagający, mimo że większy.[/quote] Tu się nie zgodzę odnośnie foksteriera (bo o JRT wypowiedzieli się już poprzednicy). Moja sąsiadka ma foksteriera gładkowłosego a znajoma szorstkowłosego i miałam okazje wielokrotnie wychodzić z suczką sąsiadki (wabi się Kaja) na spacery.I jeden i drugi pies ma ogromne pokłady energii i olbrzymi entuzjazm.Nie sadze żeby nie był niewymagający. Musi mieć bardzo dużo ruchu i zajęć.
  11. [quote name='Karolajna']U mnie psy już nie chcą spać :lol: Ostatnio dużo się u mnie dzieje.[/quote] Opowiadaj czekam niecierpliwie:diabloti: A co do hotelu 626 poczekam do wieczora:evil_lol:
  12. Wielki pies w małym ciele:razz:. Pozdrawiam
  13. Świetne foty :multi:. A ten ręcznik to taki boa dusiciel i Lunka z nim walczy :eviltong:. P.S widze że jej tez się pod pachami wyciera sierść od szelek;)
  14. Biedactwo:-(... ale broić i rozrabiać jej to nie przeszkadza:diabloti:
  15. [quote name='Czarnulka'][URL]http://img522.imageshack.us/img522/7110/20090820011.jpg[/URL] Jejku nie da jej sie winić za te jej piękne oczyska ;) [URL]http://img269.imageshack.us/img269/3585/20090822004.jpg[/URL] Widze ze interesuje sie frisbee ;)[/quote] Też wpadłam w kompletną hihawkę jak to zobaczyłam :eviltong: A co do frisbee to faktycznie interesuje się:multi: nawet przynosi... tyle że oddać nie chce :eviltong: hehe łobuz
  16. Witam śliczności:loveu:. Jak to Inari nie widzi od boku?:( Co się stało?
  17. jaki wywieszony jęzor:eviltong: Słodziak:loveu:
  18. sunshine

    Tofik ;)

    Wow! Super Tofiś dużo potrafi:razz: Gratulujemy!!:loveu:
  19. Śliczne puchacze:loveu:. wtuliła bym się w to futro:razz:
  20. Hej jak tam wypad?;). Jak wrócisz wpadnij do mnie nagrałam obiecane filmiki...kiepskiej jakości bo z telefonu ale nie są najgorsze:lol:. Pozdrawiamy!
  21. I jeszcze parę fotek na deser ;) Oto mina Shiry z dekiem od wiadra na śmieci-przyłapana na gorącym uczynku:evil_lol: Btw. paskudna jakość ale nie mogłam się oprzeć :diabloti: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7110/20090820011.jpg[/IMG] Dumna ze swojego nowego frisbee :razz: [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9183/20090822001.jpg[/IMG] UFO!:-o [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1568/20090822007.jpg[/IMG] Nie oddam! Moje! [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3585/20090822004.jpg[/IMG] [B]P.S Na poprzedniej stronie filmy [/B];)
  22. Hej obiecane filmiki:eviltong:. Jakość paskudna za co z góry sorki:lol:. No i tresura jakaś nijaka (nie umiem się skupić na dwóch rzeczach naraz:oops:) Mały trening w domu:) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=nfFtwYOuKKg"]YouTube - 20090822003[/URL] A tak mój piesek buszuje w moich pościelach:p [url=http://www.youtube.com/watch?v=caKhQXDD3CQ]YouTube - freesbee w łóżku[/url] Tutaj beztroskie hasanie na łące za butelką:eviltong: [url=http://www.youtube.com/watch?v=UWGGEL_VRhQ]YouTube - nałacezbutelką[/url]
  23. Gościu jest zgorzkniały.Sprawa go w najmniejszym stopniu nie dotyczy więc skoro nie chce pomóc po co miesza? Zwykła złośliwość człowieka i symptom staruszka szukającego zajęcia:diabloti:... Nie przejmujcie się Nim, obklejcie mu dom to bedzie miał zajęcie na jakiś czas;p. Powodzenia!
  24. Idolki dzisiaj nie ma:evil_lol:. Bawi się z Idolkiem pewnie^^. No to czeka ją pierwsza najgorsza nocka:diabloti:. Jak wpadniesz opowiedz jak tam maluch się sprawuje:loveu:
×
×
  • Create New...