-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[quote name='bianka19'][URL]http://img142.imageshack.us/img142/4942/zdjcie045kch.jpg[/URL] to zdjęcie śliczne :loveu: I jakbyś mogła to nagraj filmik o Shirce , nie musi być długi ;) Bo tylko chcę zobaczyć haszczaka , jak wogóle żyje w domu i na dworze :roll:[/quote] Hej jak tylko znajde czas to nagram;).A w domu pies praktycznie znika, ni ma go;p. Tak jak mówiłam większość czasu śpi. A nie przeszkadza w ogóle.Schodzi z drogi jak chodzisz i leży w miejscach gdzie sie nie poruszasz nie przeszkadza więcej jak mały psiak;).
-
[quote name='as_kate']Witamy się :) Masz świetną suńkę :loveu: słooooodziaaak!!! :loveu::loveu: Jak na takiego młodego psa to już dużo umie, masz zamiar coś z nią w przyszłości trenować?? [/quote] Tak, bikejoring;). Puki co komendy są dla przyjemności i zabawy ale kto wie co nam odbije w przyszłości:cool3:.
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
sunshine replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakie biedactwa serducho się kraje;(.Co słychać u psiaków jakieś foty, postępy w leczeniu?:) -
Lucky jest przepiękna :loveu:. Śliczny mix:cool3:. Btw. ładnie rysujesz:p fajne prace;). Zapraszamy do nas;). (Może też się pokusze i narysuje Shirke:razz:)
-
Co słychać u małego Cezusia:loveu:?Jak leci czas:cool3:?
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Hehe przed chwilą wróciłam z Shirą z przechadzki. Mijaliśmy gawędzących na ławce znanych mi od lat z widzenia starszych panów. (Jeszcze kiedy Nukusia żyła też tam chodziłyśmy). Przechodzimy koło nich i słyszę rozmowę(p1=Pan1): P1: No [B]popotrz[/B]:diabloti: tu też nowy piesek się [B]chowo[/B]:diabloti: P2:Wojna idzie bo ludzie zaczynają psy [B]hodowoć[/B]!:diabloti: P3:[B]Mosz[/B]:diabloti: racje bo niemiec jak przyszedł to wszystko wymordował! i ludzi i psy. Oto urywek gawędy osiedlowej starszyzny:-D. -
[quote name='Idolka']hej , to moje nowe konto - anusiak17 usuwam. Patrzę że shirka już wchodzi do wody ... już się nie boi ? słodziutka :loveu:[/quote] Nie już nie:p. Mamy sukces:multi: i Shirka w upalne dni na tym dobrze wyjdzie;)
-
Hej nareszcie zobaczyłam słynnego Idola:loveu:. jest śliczny:cool3:. Będziemy pilnie obserwować jak dorasta i się chowa;). Powodzenia:loveu:
-
Gonitwa:cool3: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5166/zdjcie014r.jpg[/IMG] He he:lol: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4186/zdjcie027i.jpg[/IMG] Szczęki:diabloti: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8788/zdjcie032m.jpg[/IMG] Trochę wody dla ochłody-głowa to husky a reszta ciała to ja nie wiem :diabloti: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4942/zdjcie045kch.jpg[/IMG] A po kąpieli wracamy do gonienia Nera:loveu: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3273/zdjcie047d.jpg[/IMG]
-
Kilka fotek z dzisiejszego spaceru z kolegą:razz: A oto kundlisz Nero-nieznośna ale kochana menda:loveu: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4548/zdjcie004k.jpg[/IMG] Łapsko na cielsko:eviltong: ( A ten język Nerka to chyba na mnie był:lol:) [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2651/zdjcie018cfg.jpg[/IMG] "Nie otrzepuj się na mnie chłopie:roll:" [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6325/zdjcie020u.jpg[/IMG] Nero klapnięte uszko:loveu: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/59/zdjcie024lop.jpg[/IMG]
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='Dariette.']Dziś dowiedziałam się, że psy krótkowłose są bardziej groźne od długowłosych :evil_lol:.[/quote] A to Ci dobre:diabloti: Ludzie to mają wyobraźnię:evil_lol: -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Nie ma za co przepraszać;) Po za tym masz racje mogą mieć "różne kombinacje":eviltong: Rodzice mojej Shirki oboje mieli kolorowe oczy matka niebieskie aż turkusowe a drugie lodowo-białe natomiast ojciec lodowo-białe a drugie brązowe.;) -
Haha to podobnie jak ja;p. Miałam iść do schroniska wyprowadzić psiule i jak Shira mnie o 6 wywaliła już się nie kładłam spać a tu kumpela zaspała i psikus:eviltong:. "Nic nie pozostało jak dogomania:razz:"
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Faktycznie Shira bardzo mruży oczy jak patrzy w kierunku słońca(ma niebieskie). Widać to nawet na niektórych fotkach w galerii, nawet nie zwróciłam na to uwagi... I też tak sobie pomyślałam, może stąd u Huskich tak częste, ciemne obwódki oczu i czarne plamki pod oczami.(Na zasadzie takiej jak u geparda- maja czarne plamy, kreski, jak zwał tak zwał:eviltong: pod oczami żeby odbijały promienie słoneczne i nie raziły je w oczy). Nie wiem ile w tym prawdy co do haszczaków ale wydaje się logiczne:-D. Co sądzicie?:cool3: -
Wy nie macie co robić od rana?:eviltong:Toż to środek nocy jest...co ja tu robie o tej godzinie:shake:. hehe ale skoro jestem to dzieńdoberek ^^
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
U huskych dopuszczalne są wszystkie kolory oczu. Niestety masz racje bo moda na oczy jest.Wiele ludzi kupuje je dla pięknych oczu i bajecznego wyglądu nie znając wymagań i charakteru rasy... z resztą z innymi rasami też jest często podobnie a później ludzie nie radza sobie z psem.Z tego co wiem ( nie pamiętam już dokładnie kiedyś czytałam o tym;p) że na wystawach husky z oczami "kolorowymi" były niemile widziane przez sędziów.:shake: Ale dla mnie husky jest piękny z każdym kolorem oczu:loveu:.(Przykład małej Lunki od dogomaniaczki Czarnulki-wszyscy się w niej zakochali:loveu: Lub Baskiego od Baski i Kropka) i wiele, wiele innych huskych które mi teraz nie przychodzą do glowy(sorki za pominiecie):eviltong: Z resztą jak rezerwowałam Shire nie miałam pojęcia jakie będzie miała oczy bo miała 4 dni:lol:. Bardziej się sugerowałam zachowaniem "przy sutku" i trafiłam z charakterem:lol: bo to było dla mnie najważniejsze nie wygląd;) -
A może mi ktoś podać jak się przelicza ile pies ma dostawać karmy?(mój psiak dostaje gotową karmę + smaki w ramach nagród;) i raz po raz troche mleka warzywek, owoców) Nie wydaje mi sie żeby mała chodziła głodna, systematycznie ma zwiekszane porcje i nie szpera szukając jedzenia. Przejedzona też nie jest bo jest w świetnej kondycji i kupka jak się należy :eviltong:. Ale z czystej ciekawości, uzupełnienia wiedzy i może uspokojenia sumienia że pies nie jest głodny chciała bym wiedzieć:cool3:.
-
A może gdzieś w tych okolicach porozkładać jedzenie... jeśli się nie da złapać to chociaż może się naje. A może ktoś dysponuje klatkami ...takimi do łapania zwierząt, wiem ze to bardzo stresujace dla psa ale sytuacja robi się coraz trudniejsza...Może schronisko lub leśnictwo ma na wyposarzeniu takowe?
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Bym musiała jakiegoś kota z podwórka capnąć po drodze:eviltong:. Nie no żart;) Jeśli nam się poszczęści i się jakiś nawinie to sprawdzimy:razz:...smycz mam mocną ;) -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
hehe skąd ja to znam:lol:... Niedługa kadencja z huskym a wiele uwag, że muszą być oczka kolorowe bo inaczej to nie husky:roll: Ach Ci ludzie:eviltong: -
Szczerze...to jak każdy szczeniak. Główny problem to siusianie(zdarza się jej jeszcze).Mieszkam na 4 pietrze więc czasem nie zdąrze zbiec i później biegam po schodach ale z mopem:diabloti:. Ogólnie duuużo ze mną chodzi więc resztę czasu przeważnie przesypia.Puki co trochę obgryzła mi kanapę :angryy: ale po za tym nie odniosłam na razie żadnych szkód.Buty stoją cała noc na korytarzu i małej nie interesują. Ma dużo zabawek i gryzaków i już załapała że to one są do gryzienia a nie przedmioty w domu:p. Shirka jest grzecznym psem ogólnie a jeśli się martwisz że nie masz domu z ogrodem to nie masz czym;). Hasior to cwana bestia i po 2 godzinach pobytu w ogrodzie pozna go na wylot i zaczyna szukać rozrywki czyli kopać dołki może nawet uciekać. Więc husky się nadaje do bloku równie dobrze jak do domu byle by i tu i tu miał dużo ruchu i zajęć. Shira także bardzo szybko się uczy("wykaz" komend jakie potrafi znajdziesz na pierwszej stronie galerii:razz:) i ma w tym dużo radości. A to wzmacnia więzi i daje jej solidne zajęcie;). Kiedyś w Przyjacielu Psie znalazłam fajny artykuł o tym że ludzie twierdzą że pies duży nie nadaje się do bloku. W artykule postawili tezę że "powinni zapytać o zdanie psa.Dla psa się nie liczy czy mieszka w bloku czy w domu bo po długim spacerze i tak śpi w nogach ukochanego właściciela:)." i to były bardzo madre słowa;). Bo psa nie da się zamknąć w ogrodzie bo to nie ma różnicy i tak psiak musi chodzić na spacery.:roll:. Jeśli masz na myśli jakieś konkretne problemy to śmiało pytaj.Bo tak w sumie ogólnie nasze życie przebiega w harmonii i zgodzie:loveu:.
-
[quote name='Anusiak17']shirka jest baaardzo energiczna :razz: szeleczki pasują jak najbardziej :):):)[/quote] Wulkan energii:eviltong: Shirka dziękuje za komplement:cool3: [quote name='bianka19']Jeśli mogę się spytać.. Mieszkacie w bloku ? :razz: Bo na przyszłość chciałabym kupić sobie Haszczaka tylko właśnie nie wiem jakiego .. albo takie umaszczenia , jak twoja ma , albo Lunka :hmmmm: Ale przejdźmy do rzeczy :evil_lol: Mieszkacie w bloku ?[/quote] Witam:multi: Tak mieszkamy w bloku;). Chętnie odpowiemy na pytania i wspomożemy dobrym słowem:lol: [quote name='monmar123']Jak ona szybko rośnie!!![/quote] Witam:loveu: Jak na drożdżach:loveu: Masz może galerie swojego hasiorka;>??
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
sunshine replied to Princess_York's topic in Galeria
Witamy co tam nowego u Arwenki?:cool3: Co tak mało foteczek:placz: -
[quote name='Czarnulka'][URL]http://img35.imageshack.us/img35/5137/zdjcie001f.jpg[/URL] Shirka jest cuuudowna :loveu: [URL]http://img156.imageshack.us/img156/489/zdjcie018y.jpg[/URL] Bokso, pasują jej te szeleczki ;) [URL]http://img200.imageshack.us/img200/8848/zdjcie035m.jpg[/URL] Powinni zrobić ławki dla psów ;p[/quote] Hehe święta racja:evil_lol: