Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='bianka19'][URL]http://img142.imageshack.us/img142/4942/zdjcie045kch.jpg[/URL] to zdjęcie śliczne :loveu: I jakbyś mogła to nagraj filmik o Shirce , nie musi być długi ;) Bo tylko chcę zobaczyć haszczaka , jak wogóle żyje w domu i na dworze :roll:[/quote] Hej jak tylko znajde czas to nagram;).A w domu pies praktycznie znika, ni ma go;p. Tak jak mówiłam większość czasu śpi. A nie przeszkadza w ogóle.Schodzi z drogi jak chodzisz i leży w miejscach gdzie sie nie poruszasz nie przeszkadza więcej jak mały psiak;).
  2. [quote name='as_kate']Witamy się :) Masz świetną suńkę :loveu: słooooodziaaak!!! :loveu::loveu: Jak na takiego młodego psa to już dużo umie, masz zamiar coś z nią w przyszłości trenować?? [/quote] Tak, bikejoring;). Puki co komendy są dla przyjemności i zabawy ale kto wie co nam odbije w przyszłości:cool3:.
  3. jakie biedactwa serducho się kraje;(.Co słychać u psiaków jakieś foty, postępy w leczeniu?:)
  4. Może jakiś dogomaniak który trenuje z psem tropienie by pomógł;) Mamy tu takich w rodzince chyba;)
  5. Lucky jest przepiękna :loveu:. Śliczny mix:cool3:. Btw. ładnie rysujesz:p fajne prace;). Zapraszamy do nas;). (Może też się pokusze i narysuje Shirke:razz:)
  6. Co słychać u małego Cezusia:loveu:?Jak leci czas:cool3:?
  7. Hehe przed chwilą wróciłam z Shirą z przechadzki. Mijaliśmy gawędzących na ławce znanych mi od lat z widzenia starszych panów. (Jeszcze kiedy Nukusia żyła też tam chodziłyśmy). Przechodzimy koło nich i słyszę rozmowę(p1=Pan1): P1: No [B]popotrz[/B]:diabloti: tu też nowy piesek się [B]chowo[/B]:diabloti: P2:Wojna idzie bo ludzie zaczynają psy [B]hodowoć[/B]!:diabloti: P3:[B]Mosz[/B]:diabloti: racje bo niemiec jak przyszedł to wszystko wymordował! i ludzi i psy. Oto urywek gawędy osiedlowej starszyzny:-D.
  8. [quote name='Idolka']hej , to moje nowe konto - anusiak17 usuwam. Patrzę że shirka już wchodzi do wody ... już się nie boi ? słodziutka :loveu:[/quote] Nie już nie:p. Mamy sukces:multi: i Shirka w upalne dni na tym dobrze wyjdzie;)
  9. Hej nareszcie zobaczyłam słynnego Idola:loveu:. jest śliczny:cool3:. Będziemy pilnie obserwować jak dorasta i się chowa;). Powodzenia:loveu:
  10. Gonitwa:cool3: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5166/zdjcie014r.jpg[/IMG] He he:lol: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4186/zdjcie027i.jpg[/IMG] Szczęki:diabloti: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8788/zdjcie032m.jpg[/IMG] Trochę wody dla ochłody-głowa to husky a reszta ciała to ja nie wiem :diabloti: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4942/zdjcie045kch.jpg[/IMG] A po kąpieli wracamy do gonienia Nera:loveu: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3273/zdjcie047d.jpg[/IMG]
  11. Kilka fotek z dzisiejszego spaceru z kolegą:razz: A oto kundlisz Nero-nieznośna ale kochana menda:loveu: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4548/zdjcie004k.jpg[/IMG] Łapsko na cielsko:eviltong: ( A ten język Nerka to chyba na mnie był:lol:) [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2651/zdjcie018cfg.jpg[/IMG] "Nie otrzepuj się na mnie chłopie:roll:" [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6325/zdjcie020u.jpg[/IMG] Nero klapnięte uszko:loveu: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/59/zdjcie024lop.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Dariette.']Dziś dowiedziałam się, że psy krótkowłose są bardziej groźne od długowłosych :evil_lol:.[/quote] A to Ci dobre:diabloti: Ludzie to mają wyobraźnię:evil_lol:
  13. Nie ma za co przepraszać;) Po za tym masz racje mogą mieć "różne kombinacje":eviltong: Rodzice mojej Shirki oboje mieli kolorowe oczy matka niebieskie aż turkusowe a drugie lodowo-białe natomiast ojciec lodowo-białe a drugie brązowe.;)
  14. Haha to podobnie jak ja;p. Miałam iść do schroniska wyprowadzić psiule i jak Shira mnie o 6 wywaliła już się nie kładłam spać a tu kumpela zaspała i psikus:eviltong:. "Nic nie pozostało jak dogomania:razz:"
  15. Faktycznie Shira bardzo mruży oczy jak patrzy w kierunku słońca(ma niebieskie). Widać to nawet na niektórych fotkach w galerii, nawet nie zwróciłam na to uwagi... I też tak sobie pomyślałam, może stąd u Huskich tak częste, ciemne obwódki oczu i czarne plamki pod oczami.(Na zasadzie takiej jak u geparda- maja czarne plamy, kreski, jak zwał tak zwał:eviltong: pod oczami żeby odbijały promienie słoneczne i nie raziły je w oczy). Nie wiem ile w tym prawdy co do haszczaków ale wydaje się logiczne:-D. Co sądzicie?:cool3:
  16. Wy nie macie co robić od rana?:eviltong:Toż to środek nocy jest...co ja tu robie o tej godzinie:shake:. hehe ale skoro jestem to dzieńdoberek ^^
  17. U huskych dopuszczalne są wszystkie kolory oczu. Niestety masz racje bo moda na oczy jest.Wiele ludzi kupuje je dla pięknych oczu i bajecznego wyglądu nie znając wymagań i charakteru rasy... z resztą z innymi rasami też jest często podobnie a później ludzie nie radza sobie z psem.Z tego co wiem ( nie pamiętam już dokładnie kiedyś czytałam o tym;p) że na wystawach husky z oczami "kolorowymi" były niemile widziane przez sędziów.:shake: Ale dla mnie husky jest piękny z każdym kolorem oczu:loveu:.(Przykład małej Lunki od dogomaniaczki Czarnulki-wszyscy się w niej zakochali:loveu: Lub Baskiego od Baski i Kropka) i wiele, wiele innych huskych które mi teraz nie przychodzą do glowy(sorki za pominiecie):eviltong: Z resztą jak rezerwowałam Shire nie miałam pojęcia jakie będzie miała oczy bo miała 4 dni:lol:. Bardziej się sugerowałam zachowaniem "przy sutku" i trafiłam z charakterem:lol: bo to było dla mnie najważniejsze nie wygląd;)
  18. A może mi ktoś podać jak się przelicza ile pies ma dostawać karmy?(mój psiak dostaje gotową karmę + smaki w ramach nagród;) i raz po raz troche mleka warzywek, owoców) Nie wydaje mi sie żeby mała chodziła głodna, systematycznie ma zwiekszane porcje i nie szpera szukając jedzenia. Przejedzona też nie jest bo jest w świetnej kondycji i kupka jak się należy :eviltong:. Ale z czystej ciekawości, uzupełnienia wiedzy i może uspokojenia sumienia że pies nie jest głodny chciała bym wiedzieć:cool3:.
  19. A może gdzieś w tych okolicach porozkładać jedzenie... jeśli się nie da złapać to chociaż może się naje. A może ktoś dysponuje klatkami ...takimi do łapania zwierząt, wiem ze to bardzo stresujace dla psa ale sytuacja robi się coraz trudniejsza...Może schronisko lub leśnictwo ma na wyposarzeniu takowe?
  20. Bym musiała jakiegoś kota z podwórka capnąć po drodze:eviltong:. Nie no żart;) Jeśli nam się poszczęści i się jakiś nawinie to sprawdzimy:razz:...smycz mam mocną ;)
  21. hehe skąd ja to znam:lol:... Niedługa kadencja z huskym a wiele uwag, że muszą być oczka kolorowe bo inaczej to nie husky:roll: Ach Ci ludzie:eviltong:
  22. Szczerze...to jak każdy szczeniak. Główny problem to siusianie(zdarza się jej jeszcze).Mieszkam na 4 pietrze więc czasem nie zdąrze zbiec i później biegam po schodach ale z mopem:diabloti:. Ogólnie duuużo ze mną chodzi więc resztę czasu przeważnie przesypia.Puki co trochę obgryzła mi kanapę :angryy: ale po za tym nie odniosłam na razie żadnych szkód.Buty stoją cała noc na korytarzu i małej nie interesują. Ma dużo zabawek i gryzaków i już załapała że to one są do gryzienia a nie przedmioty w domu:p. Shirka jest grzecznym psem ogólnie a jeśli się martwisz że nie masz domu z ogrodem to nie masz czym;). Hasior to cwana bestia i po 2 godzinach pobytu w ogrodzie pozna go na wylot i zaczyna szukać rozrywki czyli kopać dołki może nawet uciekać. Więc husky się nadaje do bloku równie dobrze jak do domu byle by i tu i tu miał dużo ruchu i zajęć. Shira także bardzo szybko się uczy("wykaz" komend jakie potrafi znajdziesz na pierwszej stronie galerii:razz:) i ma w tym dużo radości. A to wzmacnia więzi i daje jej solidne zajęcie;). Kiedyś w Przyjacielu Psie znalazłam fajny artykuł o tym że ludzie twierdzą że pies duży nie nadaje się do bloku. W artykule postawili tezę że "powinni zapytać o zdanie psa.Dla psa się nie liczy czy mieszka w bloku czy w domu bo po długim spacerze i tak śpi w nogach ukochanego właściciela:)." i to były bardzo madre słowa;). Bo psa nie da się zamknąć w ogrodzie bo to nie ma różnicy i tak psiak musi chodzić na spacery.:roll:. Jeśli masz na myśli jakieś konkretne problemy to śmiało pytaj.Bo tak w sumie ogólnie nasze życie przebiega w harmonii i zgodzie:loveu:.
  23. [quote name='Anusiak17']shirka jest baaardzo energiczna :razz: szeleczki pasują jak najbardziej :):):)[/quote] Wulkan energii:eviltong: Shirka dziękuje za komplement:cool3: [quote name='bianka19']Jeśli mogę się spytać.. Mieszkacie w bloku ? :razz: Bo na przyszłość chciałabym kupić sobie Haszczaka tylko właśnie nie wiem jakiego .. albo takie umaszczenia , jak twoja ma , albo Lunka :hmmmm: Ale przejdźmy do rzeczy :evil_lol: Mieszkacie w bloku ?[/quote] Witam:multi: Tak mieszkamy w bloku;). Chętnie odpowiemy na pytania i wspomożemy dobrym słowem:lol: [quote name='monmar123']Jak ona szybko rośnie!!![/quote] Witam:loveu: Jak na drożdżach:loveu: Masz może galerie swojego hasiorka;>??
  24. Witamy co tam nowego u Arwenki?:cool3: Co tak mało foteczek:placz:
  25. [quote name='Czarnulka'][URL]http://img35.imageshack.us/img35/5137/zdjcie001f.jpg[/URL] Shirka jest cuuudowna :loveu: [URL]http://img156.imageshack.us/img156/489/zdjcie018y.jpg[/URL] Bokso, pasują jej te szeleczki ;) [URL]http://img200.imageshack.us/img200/8848/zdjcie035m.jpg[/URL] Powinni zrobić ławki dla psów ;p[/quote] Hehe święta racja:evil_lol:
×
×
  • Create New...