-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Zabawa:razz: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2280/20090826021.jpg[/IMG] I tu też... zabawa :evil_lol: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1103/20090826020.jpg[/IMG] Zabawa?! :hmmmm: Bądź co bądź to nie fotomontaż:-D [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6020/20090826022.jpg[/IMG] I na koniec Shirka zastanawiająca się co w trawie piszczy?:loveu: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7651/20090826029.jpg[/IMG]
-
Małe AA spotkało husky Gaję podczas treningu:multi:.Lecą foteczki:diabloti: Śpiące bejbe :loveu:(to jeszcze przed spacerem:eviltong:) [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9263/20090826001.jpg[/IMG] Shira mówi "mam frisbee!":razz: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6444/20090826011.jpg[/IMG] Shirka z Gają:loveu: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3381/20090826023.jpg[/IMG] W zabawie:p [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5088/20090826016.jpg[/IMG] CDN!
-
[quote name='madziulik_13']Mogę to samo powiedzieć :evil_lol::evil_lol:[/quote] Jaaa?:diabloti: Ja abstynentka jestem:evil_lol: Btw. Włączyłam filmik przed chwila i już też nie mam muzyki:-(
-
[quote name='bianka19']To zobacze czy ja będę umieć i Ci będę robić bannerki , jak oczywiście będęą mi wychodzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jeach:multi: super:razz: Wybór zdjęć mamy duży:diabloti: próbuj;)
-
[quote name='bianka19']To kiedy nowe zdjęcia ? Bo się doczekać już nie mogę ;) Shirka jest śliczna :loveu:[/quote] O 16 na spacerek idziemy to może coś popstrykamy:razz:...chociaż pogoda jakaś dziwaczna...zachmurzone duchota i gorąco:roll: bleach
-
[quote name='madziulik_13'] To ja nie wiem kogo mój pies naśladuje :cool3:[/quote] Dobra, dobra:evil_lol:
-
[quote name='Idolka']Te zdjęcia Shirki w biegu :loveu: widać jaka już jest duża :):):)[/quote] Baba luj:diabloti::razz:
-
Nie, nadal nie umiem:eviltong:. Albo nie mogę znaleźć dobrego programu albo się poruszać po nich kompletnie nie umiem:placz:
-
Świetne foty ;). Złoty chłopak:razz:
-
Psa w całości i wyraźnie:eviltong:.Pozostałe to ogon, tylne łapy, nos, "pies duch","rozmazany pies", zęby zniecierpliwionego psa:diabloti:, niebo bo sobie postanowiła skoczyć na mnie i bam:eviltong: itp.itd:diabloti:
-
Próbowałam na tym i... się skończyło szybciej niż zaczęło:evil_lol: Ciapa jestem:eviltong:
-
[B]Inarugowa [/B]Widzisz! zmuszają mnie!!!:diabloti:
-
A ja na filmiku muzykę miałam:hmmmm: A co do AA to bardzo chętnie:diabloti:. Zaczniemy puki jeszcze jest młoda:razz:. Jak Shira miała 2 miesiące byliśmy nad jeziorem ze znajomymi i Shira dorwała butelkę z piwem stojącą przy ulicy...odciągnąć jej nie szło, przechodnie mieli niezły ubaw:eviltong:. Btw. wiecie że psy upodabniają się do właścicieli :baddevil::drinking:
-
Jaka maskotka:loveu:... Zimny łokieć na tapczanie :evil_lol:
-
Śliczne zdjęcia:cool3:. Nie ma jak to bezinteresowność psów:razz:. Shiry foty też tak wychodzą...na 30 zdjęć na 5 mam psa:diabloti:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Mało domowych jest Lunki w galerii więc chętnie pooglądamy zbója na włościach :evil_lol: -
[quote name='Czarnulka'][URL]http://img299.imageshack.us/img299/4276/20090825046.jpg[/URL] ślicznie Cos mi to przypomina. Moja Lunkajak wracamy ze spacerku to w domu zaczyna biegac i nie umi wyrobic na zakretach i dobija w drzwi lub w sciane. A potem biedactwo mi piszczy... A ja jakbym swoją spuściła to by mi kajś poleciała. No chyba ze jestem na dolinie z Boness to sie trzyma mnie bo pewnie niewie jak wrócić do domu. I takze nie ucieka bo jest Jim i Bona ;)[/quote] Hehe:diabloti:. Shira nawet po wyczerpującym spacerze wieczorem też tak robi...nie wiem skąd ona ma tyle energii:lol: [B]bianka19[/B] Dzięki ;)
-
Widzę że banerek zmienił się już:loveu:. Wszystko gotowe na przybycie....Saszki :razz:, śliczne imię pasuje do niej:loveu:
-
[quote name='Suciune']mój pies też miała takie wielkie uszyska, ale w miarę jak rósł, znikała różnica między ich a reszty ciała wielkością. więc pewnie ze shirą będzie tak samo ;) pzdr.[/quote] To by było super:multi:. Chociaż kocham ją taką jaką jest:loveu: bo jest cudowna z charakteru. Ma swoje za uszami (może temu ma takie wielkie:evil_lol:)ale jak tu się gniewać na tego dzieciora:loveu:.?
-
Jaki lakuś jest słodziutki z tą nagrodą:loveu:. A Idol tak jak Shira... na kanapie:diabloti:
-
Dzieńdoberek Cezusiek:loveu::multi:
-
[quote name='madziulik_13']Jeżeli lubi aportować to czemu nie ? :cool3: Powodzenia ! :D[SIZE=1] Mój tata miał pomysł żebym nauczyła Szilę przynosić coś bardziej z ...procentami :roll::lol:[/SIZE][/quote] Szczerze to Shira najchętniej by po to poszła:eviltong:. To jest mały alkoholik i ciągnie ja do %:diabloti:
-
Możliwe że uchole jej zostaną:lol:...brak rodowodu robi swoje;) ale czyż nie są urocze?:cool3: A z tym uciekaniem puki co się jej nie zdarza wiec korzystamy i uczymy się przychodzenia...ale z oka jej nie spuszczam i daleko odejść nie pozwalam... Jej matka i ojciec biegają bez smyczy i nigdy nie uciekły więc miejmy nadzieje ze jej też to do głowy nie przyjdzie oby była w tych 5% hehe:mad:;) . Czas pokarze;) P.S bo się ciągle domagają zdjęć:razz:... to wszystko ich wina!:diabloti:
-
Super zdjęcia!:shiny: Ale te najlepsze [url]http://i25.tinypic.com/213is6v.jpg:multi:[/url]
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
A moi stwierdzili że jestem szurnięta na punkcie zwierzaków :p Miałam kiedyś na raz w pokoju dwa chomiki dwie koszatniczki psa i rybkę:cool3:. I było bardzo fajnie;). I stwierdzili że mnie chyba na odwyk dadzą:mad:. "Bo jak nie bawisz się z psem to chodzisz z nim, jak nie chodzisz to tresujesz a jak pies śpi...to czytasz cały czas o psach" hehe to ich słowa:evil_lol:. A ja im mówię że to po prostu moje życie:diabloti: