-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Bardzo ciekawy artykuł :shiny:. Nasza Polska ma też wiele tajemnic jak widać :cool3: -
Biedne psiaki:-( Jak tak ludzie mogą postępować.Oni w ogóle mózgu nie mają. Nie ręcze za siebie jak bym takiego gnojka spotkała:mad:
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Psiak już ma komplet szczepień pozostaje jeszcze tylko we wrześniu wścieklizna chip i pozniej sterylka;). A psiaka do stałam w prezencie od mamy ( na dorosłego by się nie zgodziła). Wiecie jak to jest ... góra rządzi w domu. Do zobaczyska w schronie. -
Witamy,witamy nowych gości:loveu:
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Cześć Przepraszam że mnie długo nie było ale sie troche porobiło. Odeszła moja psinka Nuka :placz:.Był to duży cios i boli nadal... W czerwcu przybył mały hasior. I 3 miesięczny husky + praca=mało czasu i mało snu. W miare możliwości postaram się zawitać do schroniska tak dawno mnie nie było,aż wstyd:oops:. We wrezsniu jakos w szkole zorganizujemy zbiórkę dla schroniska wszystkiego co sie da:eviltong:. Z "górą" jest już załatwione tylko zwlekaliśmy tak długo bo od września nowa krew czyli więcej ludzi ;P. pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam:oops: -
Ej ej co mnie tu obgadujecie za plecami :mad:. Niewdzięczne 19 latek;p I Września to miejscowość z resztą fajowska:cool3:. Duzo miejsc na spacery z psem :loveu:. A o co kaman z tą opieką ?:cool3:
-
Gratulujemy tytułu:loveu: A obstawiam że Love ma większe szczęki:razz:
-
[B]Karilka[/B] mam tam rodzinę. Kurcze szkoda:placz:. Może się jeszcze tu spotkamy kiedyś...jak wpadniesz:cool3:
-
Golden z postawionymi uszami ... nowa rasa :evil_lol:
-
Ale zazdroszcze:placz: Ja też chce :placz: ...niech mnie ktoś przytuli:(
-
Nigdy nie grzeszyłam szybkością reakcji...:eviltong: Ja tez chce na taki zlot!!:placz: I Shirka też :razz: Jak za rok będzie to jak bozinka da, jadę :multi: A jak oglądam filmiki to mnie zazdrość zżera :mad: :evil_lol:
-
[B]Anusiak17 [/B]to już tylko kilka dni :razz: [B]Foteczki ze spacerku dzisiejszego[/B] :razz: Nowy kolega :multi: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9884/zdjcie0204v.jpg[/IMG] Ach ta szczenięca miłość:loveu: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6315/zdjcie0201v.jpg[/IMG] "No proooszę, wyjdź do mnie":lol: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6673/zdjcie0202l.jpg[/IMG] Przeciąganko z ciocią Adą :diabloti:(tak dla odmiany od gryznienia jej butów:evil_lol:) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8739/zdjcie0206.jpg[/IMG]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Lunka ma talent do freesbie:cool3:. Urocza jest :loveu: -
I na pysku ewidentny foch i irytacja;p. Nie no, masz psa z charakterkiem:razz:
-
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
sunshine replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Witajcie kochani we wielkiej psiej rodzinie :loveu: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
No nareszcie się wątek ruszył:multi:. Przeczytałam wszystkie posty i brakuje mi opowiadań tu :lol: Najciekawsze z tego wszystkiego były ciekawostki :eviltong: Mnie bardziej interesują opowieści prawdziwe,takie przeżyte na serio. Takie wymyślanki lubię opwiadać żeby postraszyć młodszych członków rodziny :evil_lol: Może zna ktoś jeszcze jakieś fajne strony z tych klimatów :diabloti:? -
Hmm jak tak sobie patrze na tego przystojniachę to on mi trochę belga przypomina momentami :razz:. Jest śliczny i nie widać po nim wieku:loveu:
-
Śliczne są te Twoje paskudy :cool3:. A uśmiech Inari powalający:razz:. Ciekawe z czego się śmiała :evil_lol: A nawiasem to mało fotek:p. Chcemy więcej !:diabloti:
-
[quote name='Inarugowa']Fajną ma chustke! Do twarzy jej w niej:lol:[/quote] Dzięki;) , pod kolor oczu hehe:eviltong: [quote name='Inarugowa']Ty też pochwal się od razu swoim urwisem gdy już będzie u ciebie:cool3:[/quote] No właśnie, już się doczekać nie możemy :multi:
-
[B]Kilka fotek z serii "zabawy w domu"[/B] :loveu: "Oddawaj kość"... i te wymowne spojrzenie:razz: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8559/zdjcie003x.jpg[/IMG] Co tam ta sterta zabawek na legowisku, butelka po mleku-to jest to!:laugh2_2: [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3873/zdjcie016s.jpg[/IMG] "Mniam, mniam, mniam" :bigcool: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4449/zdjcie029j.jpg[/IMG] Kałabanga! :cooldevi: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3476/zdjcie030r.jpg[/IMG] I na koniec w chustce do której wreszcie dorosła:sweetCyb: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3876/zdjcie034i.jpg[/IMG]
-
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
sunshine replied to Katarama's topic in Foto Blogi
Witam poczytałam o Shadow... faktycznie mieszanka wybuchowa :diabloti:. Śliczny jest no i strażak z niego ... za mundurem panny sznurem hehe :evil_lol: Pozdrawiamy :multi: -
[B]Justy$ka[/B] No a ba, czy te oczy mogą kłamać ? :eviltong: [B]Katarama [/B]Witamy serdecznie i zapraszamy :cool3: [B] Anetka83[/B] Shira wita Shire i Nuke ;p
-
To się psiaki wyhasały nad jeziorkiem :cool3:. A kumpel Nuki ... powalający :evil_lol:. Ślicznie tam :)
-
Śliczniutki :loveu: We wodzie mu się troche schudło ;p. No i ten wyborowy koktajl towarzyski :cool3: