-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Śliczności:loveu: ten buziol jest zabójczy:evil_lol: A Lunka jakaś rozanielona;p P.S też nie widze bannerka Lu -
[url]http://i26.tinypic.com/o0oxp2.jpg[/url] Super fotka:multi: I te w locie wszystkie ... hehehe co za pozy xD I na jednym tam wyszedł jak taki galopujący kuń:diabloti:
-
Haha jakie pozycje do spania:P... a myślałam że to ja dziwnie śpie:diabloti:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Ja tylko krzycze jak małe dziecko:P. A jak przechodziłam koło starej kamienicy (gdzie dzieja się dziwne rzeczy jak chcecie Wam opowiem na dobranoc:diabloti:) i zgasła latarnia to Shirce nawet powąchać nie dałam i zwiałam:P:lol: -
Witamy i serdecznie zaprazsamy:multi:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
moja siostra wlazła w jakieś drzwi i przeszła dalej:cool3: i później jest ta kołyska z dzieckiem...spróbuje z tą kołysanką...ale z siostrą dopiero:eviltong: -
A ja jeszcze polecę labradory. mają anielską cirpliwość do wszelkich zaczepek:diabloti:. Mamy dwa na osiedlu i z obyma mój szczyl może zrobić wszystko przy czym inne rasy już dawno ją przeganiały;p. No i Niufek tez celna rada;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='jmw']sunshine, masz cykora ? :diabloti: spoko, jak ja włączam tą gre też mam :evil_lol: normalnie nawet GTA IV ani San Andreas nie daje takich emocji jak ta :evil_lol: ja jutro mam zamiar sprawdzić zagadkę nawiedzonego domu sąsiadów koło kuzynki :diabloti: a ja idę do nich w sobotę na wesele :-o:diabloti:[/quote] sprawdzaj sprawdzaj i opowiadaj:cool3: czekam jutro z niecierpliwoscią:evil_lol: I tak, owszem, mam cykora jak diabli:P [quote name='Clandestine']Ja też włączyłam... Jezu prawie z krzesła spadłam jak zobaczyłam ta pokojówkę w łazience :crazyeye:[/quote] Ja kazałam siostrze grać...młodsza a się nie boi tylko raz krzykła bo ja krzykłam i mnie zrabała czego wrzeszcze:mad::eviltong: .To było na momencie tej pokojówki właśnie...a później już nawet moje wrzeszczenie jej nie ruszało:P Kto doszedł do momentu z dzieckiem w kołysce?? o co tam chodzi? -
[quote name='Alba1986'][URL]http://img134.imageshack.us/img134/7742/20090824033.jpg[/URL] genialna mina:cool3: [URL]http://img195.imageshack.us/img195/6548/20090824049.jpg[/URL] fajnie razem wyglądacie;)[/quote] A dziękuje bardzo:oops::cool3:
-
Dziękujemy wszystkim :loveu: A dla pozostałych odwiedzających przypominamy o filmikach na poprzednich stronach:cool3:... w ogóle mało nas ludzi odwiedza:(
-
Jaka słodycz:loveu: Takie maleństwo puszyste:razz:. I "głuchy" oczywiście hasior:diabloti:. Obydwa są cudowne;D
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
właśnie włączyłam grę... i postanowiłam jednak zaczekać na siostrę aż wróci :lol: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Jeśli przyjechał to znaczy że się dziwne rzeczy działy.:lol: Biedne dzieciaszki:-( -
Hej! Ja myślę że psiak to świetny pomysł.Dzieci chore dużo lepiej się rozwijają przy obecności zwierząt.Sama dogoterapia o tym świadczy. I właśnie jakaś bida z DT to jeszcze lepszy pomysł bo będzie wiadomo jak się psiak zachowuje;). Jakiś łagodny psiak... trzeba by poszperać:cool3:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
A moje to będą ostatnie wakacje:placz:
-
jednak się dał wyciągnąć na spacer:multi: śliczny czarnuch:loveu:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Ja dzisiaj miałam dziwne spotkanie z sąsiadką: Idzie z ukochaną wnusią i wchodzi na klatkę za mną i Shirą (pies na smyczy) i mała chce podejść do psa [LIST] [*]S:Michasiu nie podchodź do niej bo cię ugryzie, [*]Ja: Bez obaw, ona nie gryzie [*]S: a ja słyszałam że ostatnio kogoś zaatakowała [*]Ja:Cooo?...To nie możliwe. Tylko ja z nią wychodzę i nie przypominam sobie [*]S:no, na kogoś podobno szczekała [*]Ja: ale to że szczeka nie znaczy że jest agresywna,poza tym ona jest młoda i chce się bawić dlatego tak ciągnie się do ludzi którzy się z nią wcześniej bawili(wtedy była malutka a teraz nagle twierdzą że to duuuży pies ...ma 4 miesiące) [*]S:No, musiała byś jej kupić kaganiec [/LIST] [LIST] [*]Ja: Ona go jeszcze nie potrzebuje po za tym wg. prawa pies musi chodzić na smyczy lub w kagańcu. [/LIST] Zacznijmy od tego że w ogóle nie przypominam sobie sytuacji żeby Shira szczekała na kogoś. Jak już, to dwa razy szczekała na klatce zbiegając ze mną ze schodów ale nikogo wtedy tam nie było i na labradora podczas zabawy. Nie wiem czy ktoś sobie pomyślał że psy walczą albo czy szczekanie jest na niego, ale irytuje mnie to że z mojego 4 miesięcznego szczyla chcą agresora zrobić:mad: i skąd im się taki pomysł w ogóle wziął... :angryy:. Zastanawia mnie tylko jakim mordercą musiała być moja poprzednia sucz której się jadaczka nie zamykała:diabloti:( a w życiu muchy nie skrzywdziła). -
Buziol dla pańci :loveu: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6504/20090824044.jpg[/IMG] I jeszcze jedno z pańcią:loveu: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6548/20090824049.jpg[/IMG] Z Archiwum X:lol:.- nie mam pojęcia co to za mina i pozycja:diabloti: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4571/20090824048.jpg[/IMG] I na koniec nowy kumpel pudelek:cool3: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6253/20090824055.jpg[/IMG]
-
Trochę zabawnych fotek co by nudno nie było;) Przyczajony Tygrys:razz: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5600/20090824022.jpg[/IMG] Z butelką po wodzie:) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/310/20090824027.jpg[/IMG] Dziwna mina:eviltong:[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7742/20090824033.jpg[/IMG] Mam patyka!:evil_lol: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1818/20090824042.jpg[/IMG] CDN.
-
Standardowe zachowanie;p Przejdzie mu za jakiś czas;p Shira później sie zapierała pod blokiem tylko a jak poszłyśmy dalej to szła( bo pewnie nie wiedziała jak wrócić:p)
-
Jak jej szelki zakładałam to je gryzła a jak miała iść na smyczy to siadała... Ale po jakimś czasie kiedy zakumała że idzie na spacer i że później jest spuszczana zaakceptowała(chociaż nadal protestuje gdy jej zapinam smycz). A jak biorę szelki w rękę podstawia się żeby je zapiąć bo wie że idzie na spacer:). Idol z czasem przywyknie, przyzwyczai się:)
-
Sędzia bojący się psów?:diabloti: A to dobre:lol: P.S u nas w mieście jest jeden weterynarz który się boi psów :P