Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. sunshine

    Tofik ;)

    Brawo Tofiś:multi: śliczny psiur:loveu:
  2. [quote name='Alba1986'][URL]http://img14.imageshack.us/img14/6386/zdjcie005o.jpg[/URL] piękny uśmiech;) [URL]http://img38.imageshack.us/img38/3684/zdjcie046a.jpg[/URL] pozycja na "żabkę"[/quote] Faktycznie :evil_lol: Totalna żaba:lol:
  3. c.d;) A teraz szelki od góry:razz: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6906/zdjcie023e.jpg[/IMG] Akuku... na klatce schodowej;) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7364/zdjcie032aql.jpg[/IMG] Obserwacja kaczek:razz: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8936/zdjcie037i.jpg[/IMG] Polujemy na jabłko :evil_lol: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5403/zdjcie043gxy.jpg[/IMG] Pilnujemy zdobyczy:diabloti: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6268/zdjcie045a.jpg[/IMG] A pozycja tych łapek mnie po prostu rozwala:grin: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3684/zdjcie046a.jpg[/IMG] The End:cunao:
  4. A to robi Shira kiedy pańcia jest na dogo(to obgryzane to moje krzesło btw.);) [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7955/zdjcie003jec.jpg[/IMG] Uśmiech dla przyjaciół z dogo:loveu: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6386/zdjcie005o.jpg[/IMG] Co mi tutaj foty pstrykasz kiedy ja gryzaka gryze...:diabloti: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1479/zdjcie019n.jpg[/IMG] Na deptaku w new szelkach:razz: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2460/zdjcie021l.jpg[/IMG] c.d.n za chwile:eviltong:
  5. Dawać Basiora i Kropkę!!:loveu:
  6. [quote name='Baski_Kropka'][URL]http://img146.imageshack.us/img146/3876/zdjcie034i.jpg[/URL] To mi się bardzo podoba super w tej chustce! :D Kurcze a ja mam taki postój w galerii...:/ muszę jakiś aparat dorwać...[/quote] Tu Ci racje musze przyznać:eviltong:. Wchodze pooglądać zbóje a tu cisza:(. Czekam na fotki:razz:. I za chwilke wstawie Shirke z dzisiaj...w nowych szelkach:cool3:. Trudno ja było uchwycić bo dzisiaj w miejscu usiedzieć nie mogła:mad:. Ale jakieś tam się wyszuka:loveu:
  7. hehehe później pójdziemy na spacerek to spróbuje uchwycić parę ujęć w nowych szelkach:eviltong:
  8. My też zaraz pędzimy podzikować:cool3:. Trzeba nowe szelki wypróbować :diabloti:
  9. A propos brudnej mordki... ja uważam że jest cudowna :loveu: Taka złocista :cool3: Będziemy będziemy wpadać :loveu:
  10. Szkoda;( bo miałam w planach zabrać Shirke:cool3:. Ale teraz już tego klocka nawet przemycić się nie da:eviltong:. Ale yorki to mogą wszędzie<foch>:eviltong: P.S może bedzie robić za yorka?:siara:
  11. szkoda że nie zdążyłam:( Dzięki za info;p. a wracając do Cezusia to nie ma jak to nyny na pańci plecaczku:evil_lol:. Wygodniś mały:cool3:
  12. Piękne szpice...niedawno miałam okazje wymiziać szpica nad jeziorem, są cudowne:loveu:. Przystojniaki jak diabli:razz:
  13. Halo halo na czym leciało;p
  14. Lunka też była w zoo?:cool3:
  15. hihi ekipa nie do zdarcia:cool3:. Pięknie się razem prezentujecie:razz:
  16. Ja też jak Shirce zaczną wypadą zaczne kolekcjonować:diabloti:.Fajniutka pamiątka:loveu:
  17. Gratulujemy Firkowi:razz:. Zapisujemy:cool1:. Śliczne psiaki będziemy wpadać:loveu:
  18. Uśmiech do kamery:cool3: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8316/zdjcie024m.jpg[/IMG] Widzę sznur :cool3: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/655/zdjcie026rak.jpg[/IMG] Gdzie jest żarcie?! :diabloti: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7010/zdjcie032b.jpg[/IMG] Shira-żebrak:evil_lol: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7753/zdjcie037y.jpg[/IMG] Gdzie z tymi łapami?!:angryy: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1415/zdjcie039k.jpg[/IMG] Miłego oglądania:razz:
  19. Na życzenie kilka fotek Shirki z działki:razz: Z ulubionym sznurem klepniętym pańci:cool3: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1430/zdjcie004kdi.jpg[/IMG] Hę? Ktoś wołał? [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8018/zdjcie005f.jpg[/IMG] Dostojna młoda dama:loveu: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7540/zdjcie021k.jpg[/IMG] Zjadany patyczek od roślinek:diabloti: i to z jakim uśmiechem:evil_lol: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6295/zdjcie020i.jpg[/IMG]
  20. Łowca jest piękny:loveu: Też marzył mi się wilczak :razz:. Zapisujemy się i będziemy wpadać:loveu:
  21. [quote name='Czarnulka']Taa, a potem je zjada xD[/quote] A tam szczegóły...:eviltong:
  22. Czy ja dobrze widze?:eviltong: Ty wstajesz o 6 rano :crazyeye:...Jezusie :lol:
  23. Jejciu jaka słodka:loveu: a jak ładnie wącha kwiatki :lol:
  24. :evillaug: hahaha . Dobre...między staffikiem a bullterierem nie ma żadnej różnicy:mad:
  25. [quote name='kendo-lee']Hehe:diabloti:Jeśli ktoś źle mówi o moich pieseczkach i w ogóle o ich rasie,to wtedy ja jestem gorsza niż 40 astów:diabloti:Ci,którzy raz mi weszli w drogę więcej tego nie robią:diabloti:[/quote] Popieram. Chociaż nigdy nie miałam ascika ale ciocia miała i był wspaniały. Mam hasiora i to szczyla jeszcze ale kiedy się spotykam z jakimiś ludźmi z psami Shira się bawi a my gawędzimy to mnie sczyszcza jak mówi coś w stylu "dobrze że pani nie wzieła sobie tego psa mordercy...jak to on się nazywał?" lub "widziałam/łem jak XYZ szedł z takim psem zabójcą, jak takie coś mozna w domu trzymać?!." Uśmiecham się wtedy "osłabiona" i tłumacze że bulle sa potulne jak baranki, a ich agresja wynika z głupoty właściciela nie psa i że niejednokrotnie yorki są agresywniejsze od rzekomych morderców. A oni na to:" bo w TV tyle mówią o atakach na dzieci" itp. tłumacze grzecznie że wiele owczarków,jamników czy foksterierów i innych psiaków tez atakuje dzieci tylko nikt o tym szumu nie zrobi bo to nie ma sensacji. A że każda agresja psa jest wywołana głupota człowieka i to nie wina czworonoga. I serce mi skacze jak widze, że taki człowiek się zaczyna zastanawiać albo nawet mi przytaknie:multi:. Oczywiście rozmowy to nie kazania ale zwyczajne pogawędki psiarzy:razz:
×
×
  • Create New...