-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Hejo czrnuszki :cool3:. Co słychać w leniwą niedzielę?:evil_lol:
-
Daisy Bo ja kocham serce Twoje.. Ty wypełniasz myśli moje.. </3
sunshine replied to ruler of cherry <3's topic in Foto Blogi
Witamy się ze śliczną Daisy i będziemy wpadać :cool3: Ma takie umaczenie jak Shirka:loveu:. Piękności:multi: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
I jak?:cool3: -
Witamy śliczne wilcze:cool3:. A ten jęzorek to na mnie on wytyka?:eviltong:
-
Biedactwo:shake:. Jakiś paskudny wirus panuje:mad:. na forum co druga osoba chora:angryy:. Wracaj do zdrowia szybko i czekamy na te fotki:cool3:
-
Co tu taka cisza:mad:? Shilowate nas zaniedbują:placz:
-
[quote name='wilczanda']To postaram się dzisiaj wystawić, ale na tate muszę poczekać, bo jeszcze nigdy sama nie robiłam zrzucałam na komp. zdjęć z tego aparatu, a i obróbka w czym innym bedzie, więc nie wiem ile mi to czasu zajmie.:oops:[/quote] I tak czkam:cool3:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Czarnulka jak zagrasz to powiedz jak było to może też zagram:evil_lol: -
[quote name='bianka19']Cześć wam :hand: :loveu:[/quote] Siemka:multi: co słychać ;)?
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Śliczna rotkowa panienka ;) [*] -
A ja bym chciała zobaczyć spacerkowe fotki Cezarka:cool3:
-
Saszka też z pewnością wróci do was;)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Wow wyobraźnie Ci pracuje;), ale ja wciąż wolała bym się bać:lol: -
[quote name='Atkaaaa']no ej on tu na jakąś krwistą bestię wychodzi!:-(:shake: [/quote] Zaraz tam bestię:eviltong:. Po prostu na mężczyznę z twardym zdaniem:evil_lol:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img16.imageshack.us/img16/3553/p1050392h.jpg[/URL] "Jezuuuu! woda jest zua... zabierz mnie stąd!!" Śliczne foty ;D. A daktyl to borderek ;>?? -
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']łooo matko to faktycznie miałaś co robić po spacerku w domu :razz::razz::loveu::loveu:[/quote] ojj tak:evil_lol:. Jak babcia nas zobaczyła krzykła:"Jezus gdzie wyście były?":eviltong:
-
[quote name='bianka19']Cześć :evil_lol: Śliczny bannerek macie i fotki i filmik tez są cudne :loveu::loveu: Ach ta Shirka :buzi:[/quote] Dziękuję bardzo :razz: Bannerek od Ciebie ozdabia pierwszą stronę galerii :cool3:. Idealnie tam pasuje jeszcze raz dzięki wielkie za niego ;* [quote name='Czarnulka']Hej wam.. [URL]http://img41.imageshack.us/img41/7278/20090911014.jpg[/URL] Cudny pychol.. Moja się "jeszcze" nie tarza.. Fajny filmik ;)[/quote] Dziękować dziękować:loveu:... Z Shiry taki dziki dzik jest:eviltong:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
sunshine replied to Princess_York's topic in Galeria
No i gdzie te zdjęcia?:mad::cool3: -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='Czarnulka']Dzięki. A u nas dobrze.. Właśnie wybieramy sie do parku kościuszki z boness. ;) A jak u was?[/quote] W taki razie oczekujemy nowej porcji zdjęć:evil_lol::mad: -
Ślicznie a Timek to jakiś skokmistrz:evil_lol:
-
[quote name='Estera']W domkach się tylko śpi :cool3: Atkaaaa dopisać do Was Macho i os. two.? Czy na razie się wstrzymać? :cool3: sunshine- zapisuję Was do wolnego domku :)[/quote] Dziękować bardzo ... a czasami i na spanie się nie dociera:evil_lol:
-
Zdjęcia z serii "BO OD RANA PADAŁO...":evil_lol: błotko hlup:diabloti: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7278/20090911014.jpg[/IMG] A tak się taplamy żeby pani miała co w domu robić:cool3: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/760/20090911019.jpg[/IMG] "I nogi za pas, wiejemy!":evil_lol: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7397/20090911021.jpg[/IMG] [CENTER]A teraz filmik pt: "ADHD w kałużach":lol: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=OD5AxFRVotE"]YouTube - kałuże[/URL] P.S.Ten lament który słychać na filmiku to ja we własnej osobie,ponieważ mój piesek kochany szarpał jakimś starym woreczkiem i pryskał błotem na lewo i prawo... w tym na mnie też:p Ze sprintu przez kałuże tez dostałam, fajnie później razem wyglądałyśmy:diabloti: [/CENTER]
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='*Monia*']Miałam kiedyś fajną grę, podobno straszną, ale za nic nie pamiętam nazwy :roll:. A tak się przyjemnie w nią grało... U mnie jak stuknięcia słychać to znaczy, że któraś z suczy rozrabia albo Hexa kradnie jedzenie :mad: (sytuacja sprzed 10 minut). Jak obydwie śpią to znaczy, że nic się strasznego nie dzieje ;).[/quote] Duszki:evil_lol: -
No właśnie;) ale do tego o ile się nie mylę tam jest słynny nerwowy pudelek:evil_lol:. A kumpeli Nero też potrafi pazurki pokazać:diabloti:( nie na suczki tylko na niektóre psy). Nie wiem czy z domku by coś zostało... :evil_lol:ale dzięki za dobre chęci i tak będziemy mieli się okazje poznać i się razem bedziemy bawić z pewnością;)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='*Monia*']Ja bym chodzila na wał, ale Hexa nie chce :evil_lol:. Teraz dochodzimy do polowy lasku i ani kroku dalej. I jak tu psiora wybiegać między drzewami.. :shake:[/quote] "aport"-"przynieś":diabloti: slalom biegiem:evil_lol:... a tak poważnie to faktycznie kanał:shake:. Egzorcystę do lasu:evil_lol: