Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='Clandestine'] Internet nam muli... :angryy: i nie mamy ciekawych zdjęć :shake: [/quote] No to trzeba je zrobić:diabloti:
  2. No właśnie co się dzieje na tych galeriach?:lol: Szkoła nie może być aż tak zła...:eviltong:
  3. [quote name='Estowa']Nie martw się :eviltong: W takim razie z moją też xD Chyba, że to tak berneńskie mają :mad: XD[/quote] To husky raczej też:evil_lol:
  4. Nie ma jak to zgoda i harmonia:loveu: ... Nie bijcie :eviltong:!
  5. [quote name='Marta_Ares']do opony to predzej malamuty;) bo to jednak one wykorzystywane byly na udzwig, a haszczaki na predkosc:cool3: Co do zmeczenia haszczaka- rower + pływanie:loveu: pies pada:evil_lol:[/quote] P.S pływanie mniej... drugi pies do zabawy...gleba:evil_lol:
  6. [quote name='as_kate']a można zmęczyć haszczaka, przymocowując mu do obrzęży obonę od tira,niech sobie ciąga. bardzo to lubią, bo to psy zaprzegowe :) oczywiscie, nie dla szczeniaka taka rozrywka, ale dla więkzego psiaka ;)[/quote] Jest to jakiś sposób.Moja mała będzie biegać w uprzęży (bikejoring) kiedy skończy rok:razz:. Treningi z oponom to nie zbyt dobry pomysł (jeśli się trenuje:eviltong:), co prawda daje siłę i męczy psa ale skraca mu krok co w biegu powoduje że się szybko męczy. Sama do końca nie wiem co o tym sądzić bo nie mam doświadczenia czytałam tylko o tym. Ale bikejoringu na bank spróbujemy i może kiedyś się podpiąć także pod zaprzęg jeśli się nadarzy okazja:loveu:. Teraz tylko ćwiczymy komendy tak "na sucho".;)
  7. Gratuluję w takim razie wszystkich sukcesów Maksia i życzę spokojnej emeryturki :loveu:
  8. No nareszcie:multi: http://img38.imageshack.us/img38/1545/spacernamuchowcu1609099.jpg Rewelacyjne miny:evil_lol:
  9. sunshine

    Tofik ;)

    Beagelkowe trio:razz:. Super:loveu:
  10. Hejka co tu tak cichutko... :-(?
  11. Oooo tak nie ma jak to woda, błoto i bród:evil_lol:. Skąd ja to znam:roll:. I te przemoczone...wszystko po takich spacerach:diabloti:. A ta dorobiona fota pierwsza klasa:multi:
  12. U nas też nie ma że boli co najmniej godzina dziennie wybiegu musi być;). Wczoraj np. wróciłam chora ze szkoły i pierwszy raz nie poszłam z Shi na długi spacer od razu tylko miałam zamiar się przespać i iść wieczorem to myślałam że na głowę z nią dostanę. Szalała niesamowicie. ADHD kompletne nie szło z nią wytrzymać:eviltong:.Dopiero się teraz przekonałam o co biega z tym powiedzeniem "jeśli ktoś raz kupi huskyego to albo będzie miał ich całą gromadkę albo nigdy w życiu nie popełni już tego błędu" i "szczęśliwy husky to zmęczony husky:razz:" Jak ty wytrzymujesz z LU :eviltong:? Myślałam że moja mała ma wybrakowany charakter a tu proszę...jednak husky z krwi i kości:evil_lol:. Wspaniała wiadomość bo zawsze marzyłam o psie z którym będę mogła kilometry pokonywać:razz:
  13. To coś nareszcie ode mnie:cool3:. Jeszcze ciepłe bo sprzed chwili... a może zimne:evil_lol:. Siedzę sobie z Shirką obok mojej klatki schodowej i rozmawiam z kumpelą.Shira była na flexi więc słysząc szmery na klatce skróciłam jej smycz żeby nie dobiegła do kogoś czy coś.Gadam dalej czekam nikt nie wychodzi puściłam smycz pies biegał dalej. Kumpela pyta co słyszałam a ja że mi się pewnie przesłyszało i gadałyśmy dalej. Po chwili słysze wyraźnie że ktoś biegnie po klatce tak jak by rozmawia(bądź co bądź jakieś głosy) i słyszę, na dole znowu szmery takie jak by ktoś szedł od schodów do drzwi spojrzałam na psa nastawiła uszy w tym kierunku więc znów skróciłam smycz i kumpelu mówi "no wychodzi w końcu czy nie". Wkurzyłam się wychyliłam żeby sprawdzić czy się światło na klatce świeci ... i się nie świeciło:lol:. Spojrzałam na kumpele kumpela na mnie - dezorientacja totalna. Ale nie zdąrzyłyśmy się porządnie nastraszyć bo ojczyma kolega przyszedł po niego do pracy i zadzwonił domofonem po niego. (mieszkam na 4 pietrze i ojczym odebrał domofon więc wcześniej to nie on schodził).Rozstałyśmy się i pędem po dwa schodki biegłam do domu :oops:. Nadal nie wiem co to było i chyba nie chce wiedzieć:evil_lol:.
  14. sunshine

    Zmierzch :)

    Też miałam okazje widywać aktorów i nigdy na mnie to wrażenia nie robiło...człowiek jak człowiek tylko trochę więcej osób go zna bo ma taką a nie inną pracę i tyle:razz:
  15. Hej Idolki i Lakusie:razz: co nowego?;)
  16. [quote name='Idolka']hehe dobry filmik xD Shirka zaczepna :diabloti:[/quote] Ma to po mamusi:evil_lol:... a tak poważnie to gnojek mały się niczego nie boi:mad:
  17. sunshine

    Zmierzch :)

    A ja Wam powiem ze nieźle się bawię jak widzę np. Roberta idącego po czerwonym dywanie i stado lasek rzucających się przez ochronę próbując go dotknąć:evil_lol:. Ubaw po pachy po co one to robią?-dzieciaki na maxa:diabloti:. I tak za rok się zakochają w następnym fajnym bohaterze filmowym(nie w aktorze;)). Ludzie są dziwni:cool3:
  18. [quote name='Maks i Spark']Słoneczne dzień dobry :lol: A.[/quote] u nas także słoneczny doberek:razz:
  19. Witam współlokatorkę, imienniczkę i panią szczurzyka;). Co słychać?
  20. sunshine

    Zmierzch :)

    Keanu Reeves owszem i Patinson również ma super oczka i uśmiech:cool3:. Ile ludzi tyle gustów:eviltong:
  21. sunshine

    Zmierzch :)

    Nie mam zamiaru bo to święta prawda:razz:. Już we wywiadach widać że zachowuje się inaczej z resztąto logiczne przecież to aktor tylko...:eviltong: Co nie zmienia faktu że i tak jako wampir czy człowiek jest nieziemsko przystojny:evil_lol:
  22. Olek mi grozi:diabloti:... sięgo nie boję:evil_lol: ale bez tego dziękuję ślicznie bo zachodu trochę z tym jest, nie ma co:razz: Gratuluję organizacj:loveu: Gdyby nie ty nie było by zlotu;)
  23. [url]http://imgcash5.imageshack.us/img185/2355/1001547.jpg[/url] mini dobek jak nic:cool3:
  24. [quote name='Marta_Ares']ale bedzie haszczakow na zlocie:multi:[/quote] W tym dwa pod jednym dachem:evil_lol:- husky hous ;p A TZ jak bedzie marudził Okamia też w klatce można zamknąć:diabloti: Nie czyta tego?:eviltong::lol: Nasz domek to mieszanka wybuchowa- jak ktoś w lipcu zobaczy grzyb atomowy nad morzem to za pewne my:evil_lol:
  25. [quote name='Unbelievable']spoko spoko. wszystko się da :diabloti: przygotuj kolezankę na przypinanie psa jak najdalej od mojego, też przypiętego :evil_lol:[/quote] Nerowi jak się założy kaganiec to się obraża i leży cicho może podziała:evil_lol:. Shire tez bedę musiała przypinać bo z domku drzazgi zostana jak ona zobaczy tyyyyle nowych kumpli:diabloti:
×
×
  • Create New...