Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Siemanko my też dwie lekcje i do kościoła:cool3:.Tyle że kościół zaraz za szkołą i znów na lekcje:placz:. Ale pierwszy tydzień to takie tam sprawy organizacyjne;). A co tam u białasa słychać?:razz:
  2. Ślicznie wyszły psiaki:loveu:. Uwielbiam te roześmiane psie paszcze i jęzory na wierzchu:evil_lol:
  3. Uczynny ten Pacuś:loveu:. Paco ma doła i to całkiem własnego ;).
  4. Ślicznie:loveu:. Lu na prawdę się duża zrobiła już:crazyeye:. Shira jak na poczatku zaczęła włazić do wody to wsadzała nos pod wodę i puszczała bąbelki a później je chciała złapać na wodzie:lol:. Śmiesznie to wyglądało:evil_lol:
  5. Ale berneńczyków:loveu:. Ostatnio wymiziałam takiego przytulasa dużego:cool3:.Ślicznie Szilce we wstążce:razz:. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!
  6. No takich zdolności to ja bym nie chciała mieć... szybko by mnie do psychiatryka wywieźli a piła bym chyba tylko wodę święconą:lol:. A zrób może jakieś foty na tych schodach:cool3:. Btw. Na Twoim miejscu, mój tata by nie zdążył dojść do drzwi bym prędzej była do góry niż dźwięk do niego by dotarł:scared: A co do tych zdjęć faktycznie dziwne... U nas też w lesie "na dębinie" samobójcy sobie wybrali miejsce. Kiedyś na sprzątaniu świata moja koleżanka ze szkołą(ładnych parę lat temu;p) poszli właśnie tam. Sprząta sobie sprząta, wchodzi w krzaki i wpada na wisielca. Delikwent był szukany od 3 dni. Nie potrafię sobie wyobrazić jej przerażenia( wiadomo jak wygląda twarz uduszonego człowieka). Wiem tylko że była pod opieką psychologa:shake:. Po tamtych wydarzeniach(była seria takich "powieszanek" ludzie przestali tam spacerować. Jako dziecko chodziłam tam bardzo często z dziadkami, więc pewnej jesieni postanowiłam tam z koleżanką i psem jej sąsiadki się udać. Było coś po 17 więc było tak szaro już w sumie.Skręciłyśmy duktem w stronę wyjścia. Nagle pies sie gwałtownie obrócił i podkulił ogon... zignorowałyśmy to bo po chwili szedł już do przodu(tyle że mu sie spieszyło trochę bardziej;)). Nagle usłuszałyśmy szum liści...żeby nie spanikować, bo wiedziałam że w razie ucieczki to ja zostanę z tyłu:diabloti:, nic nie powiedziałam chociaż serce mi do gardła podeszło. Po chwili koleżanka zapytała czy słyszałam? Powiedziałam że tak obróciłyśmy się i na naszych oczach w miejscy zakretu coś przecieło drogę.Biegło tak szybko że dosłownie migło (przy czym dukt jest dość szeroki), nie był to zwierzak typu lis itp ponieważ było gdzieś mojego wzrostu(miałam wtedy 170 cm około), sarna jeleń tez odpada bo one podskakuja biegnąc no i nie są aż tak szybkie żeby nie rozpoznać ich. Było to koloru nijakiego... taka szara -biel a za tym czymś pozostały tylko uniesione opadajace już liście. Samochód tez odpada... nie wydawało to dźwięków. Nie zwlekajac ani sekundy rzuciłyśmy się do ucieczki a pies aż piszczał ze strachu i wiecie co...nie zostałam z tyłu...jak się boje nawet szybko biegam:diabloti:. Po latach w biały letni dzień postanowiłam innej koleżance pokazać to miejsce.Poszłyśmy z Shirą, zachowywała się normalnie nic nie widziałyśmy chociaż ja się bardzo bałam bo wciąż pamiętałam. Tylko ten dukt którym wtedy uciekałyśmy był niemal całkiem zarośnięty, zrobiła się z niego tylko ścieżka... widocznie mało kto juz tamtędy chodzi:lol:.
  7. Wiele informacji potrzebnych Ci o tych psach znajdziesz tu na forum;). Problem o którym piszesz to standard... niestety taka rasa . A ogród zawsze można lepiej zabezpieczyć i puszczając w nim psa mieć go na oku ;). Poczytaj o bikejoringu może się skusicie bardzo fajny sport, sprawiajacy wiele frajdy psu i opiekunowi no i stosunkowo nie drogi;). Powodzenia;)
  8. [quote name='Inarugowa'][B]sunshine[/B] a jakiej firmy karmą żywisz swojego psa?[/quote] Dog chow puppy
  9. Ale z Kropki mała skierka:razz:. Zatrzymuje się ona w ogóle na spacerach?:lol: A przy tej historyjce z zabraniem gumki się uśmiałam hehehe najlepsze foto "to spadaj!".:diabloti: Baski jaki kanapowiec:eviltong: Leniuch jeden:mad: P.S Przecinek ma niesamowicie śliczna oczyska ;). Piękny kolorek:)
  10. A jaka szczęśliwa na pysku:loveu:. Uśmiech od ucha do ucha:cool3:
  11. A ten kot to taki "przyczajony tygrys":evil_lol: Bona i Ji ślicznie się bawią w oplatywanie się:eviltong:
  12. Na zdrowie Lakuś:lol: A idolek wygodniś całkiem jak Shira:evil_lol:.Po co spać na podłodze skoro jest kanapa pani?:cool3:
  13. [quote name='Baski_Kropka']Nooo...zdjęcia zdjęcia :D Jak tam radzicie sobie z upałami :D?? Przyznam szczerze, że treningi wiele frajdy sprawiają. A jak już pies zaczyna biegać tak jak należy..mmmm, zyć nie umierać, ja teraz przez wakacje umieram z tesknoty za treningami, ale pomału już zaczynamy, pobódka o 6 i o 6.30 już idziemy do lasu :loveu:[/quote] Ja już widzę pierwsze trningi.... ała :eviltong: aż bolą myśli o nich:eviltong:. A w upały ciężko...nie lubię gorąca:shake:. Chodzimy na spacerki rano jak jeszcze chłodno lub wieczorem jak już jest chłodno:evil_lol:.( No teraz pozostaje tylko ta druga opcja... nie ma jak to rok szkolny:-() [quote name='Clandestine']A my byliśmy dzisiaj na spędzie koni :D To u nas pierwszy Sowiogórski Międzynarodowy Spęd Koni xD 50 koni i 10 jeźdźców. No i Mój goldek pierwszy raz widział konie xD Myślałam, że ucieknie a on szczekał :crazyeye: Fajnie było :eviltong:[/quote] Hehe to jednak nie taki cykor z niego:cool3: Nie spłoszył koni?:lol: [quote name='madziulik_13']Hej ! :loveu: No i koniec wolności .. :( Czekamy na więcej zdjęć! :multi: Maluchy prześliczne :loveu:[/quote] Dziękować bardzo:loveu:... a zdjęcia kolejne już są:evil_lol: [COLOR=Red][B]P.S. na wsteczu są fotki oraz Łatkowa historia;)[/B][/COLOR]
  14. Unik:eviltong: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1861/20090831013.jpg[/IMG] Jęzory:razz: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5805/20090831027.jpg[/IMG] Buzi :loveu: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8184/20090831031.jpg[/IMG] A to tak wygląda jak by Shira gilgała Lusię:lol: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8359/20090831040.jpg[/IMG] A tu Shirka sobie odpoczywa:loveu: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4397/20090831053.jpg[/IMG] The End :razz: Miłego oglądania w nowym roku szkolnym:diabloti::placz:
  15. A teraz kilka fotek Shirki:loveu: i pewnego kota:evil_lol: Kot Polski- maluchowy:razz: [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/3549/20090828001q.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4363/20090828.jpg[/IMG] "Jestem większa!":cool3: [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7758/20090831005.jpg[/IMG] "Biegniemy się bawić!":razz: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7763/20090831003.jpg[/IMG] CDN.!
  16. Witanko po krótkiej nieobecności :razz: Dzisiaj pozwolę sobie zacząć od historii psiaka mojej kuzynki.;) Przedstawiam Łatka małego, szalonego i gryzącego:diabloti: szczylka. Łatuś został znaleziony w lipcu... a właściwie wyłowiony.:-( Otóż mój kuzyn wieczorem wchodząc na pomost nad jeziorem zobaczył że we wodzie pod brzegiem rusza się coś małego, czarnego.Zawołał rodzinę i wszedł do wody. Pod brzegiem siedział mały bezbronny wycieńczony i wystraszony czarny piesek. Był wyczerpany nie mógł ustać na łapkach... wg mojego wuja miał wtedy jakieś 5 tygodni. Nie wiadomo skąd wziął się we wodzie ani gdzie jest jego ewentualne rodzeństwo, opiekunowie. Na wsi nikt się do niego nie przyznał. Wuja zatrzymał malca i rośnie jak na drożdżach. Łatuś wydobrzał i trafił w dobre ręce, zastanawia mnie tylko kto mógł mu zrobić coś takiego lub co strasznego go spotkało:placz:. I co się stało z innymi szczeniakami:shake:. A tu niewyraźna ale zawsze jakaś fotka naszego bohatera :loveu: u pani na ręcach:razz:. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3650/20090830006.jpg[/IMG]
  17. Śliczna moja Luncia:loveu:. Przestańcie o szkole :eviltong:. Mamy jeszcze wakacje:mad:
  18. hej jaki słodki:loveu:. Szybkiego powrotu do zdrowia;).A jak tam sierść poczwarka?;)
  19. cóż los bywa czasem okrutny:shake:. Ale ważne że Basior jest zdrowy:loveu:. Czekamy na te foty :mad:
  20. [quote name='asiunia']Paco jest już scerbullem całkowitym-dzisiaj wypadły 3 i je mam:loveu:i zębowej wróżce nie oddam:loveu:[/quote] ło:p. Shirce wypadła kolejny czyli to już 4...z przodu dwa na dole i dwa do góry :evil_lol:. Fajnie to wygląda:razz: ale wciąż ich nie mam:(. P.S później będą foty jakieś:p
  21. Też jestem potwornie ciekawa zdjęcia:diabloti:. A moja wyobraźnia przekracza wszelkie granice bywa że jak idę wieczorem z psem i się na maxa zamyśle dosłownie wystraszę się własnego cienia:lol:. Aktualnie czytam zmierzch i wyobraźnia tak mi pracuje że film to przy tym cienki bolek:evil_lol:. Nic nie jest mnie w stanie wyrwać z transu:razz:
  22. [quote name='bianka19']Witamy wieczornie i mi tutaj nie żartuj , bo się na poważnie pytam jaki rozmiar ma być bannera. ? :mad:[/quote] oj tam:p Taki ja każdy nie znam się;P Tak żeby było ładnie i dobrze:loveu: Nie denerwuj się:evil_lol:
  23. Jaka zamyślona:loveu:. Śliczna słodka czeko czeko ...ladka :cool3:
  24. [quote name='Clandestine']Witamy się :shiny:[/quote] Cześć goldziaki:razz: co tam u Was?;)
  25. Biedna Myszka :placz:. A Axelkowi porób fociki:cool3:. I jak wrócisz to chcęmój wyczekany banner!:p
×
×
  • Create New...