-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Siema cielaczki:cool3: Co tam w wielkim świecie?:loveu:
-
Hejka białasy:loveu:. Co słychać?:cool3:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://img440.imageshack.us/img440/9724/20090913015.jpg[/URL] jaka sloodka :iloveyou:[/quote] dzięki:loveu: [quote name='Czarnulka']Heh ;) a ja w szkole nie byłam troche gardło bolało i głowa a za to ide z Lu chyba na spacerek ;)[/quote] pewka spacerek musi być:evil_lol: co tam szkoła:diabloti: [quote name='HuSkYy-Paulina-94']no wiesz :razz: ja tam chora do tej pory jestem mam zapalenie oskrzeli i do szkoly chodze ..:D zycie jest nie fair:shake::diabloti::evil_lol:[/quote] też jestem chora... zaraziliście mnie tu wszyscy :mad::eviltong:. Ale też chodzę do szkoły nie chce mi sie później nadrabiać:evil_lol: P.S. właśnie wróciłyśmy z parku:diabloti: chcecie fotki?:cool3:
-
Witam słynnego pudelka:cool3:. Postanowiłam sprawdzić o kim to tak głośno na wątku zlotu:eviltong:. I będę wpadać częściej. Urokliwy ten złośnik:loveu:
-
[quote name='bianka19']Śliczne foty , a Shirka cudna :loveu: Kochanie moje :diabloti: A to niedzielne popołudnie chyba troszkę nudne było heh :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] I je skutecznie urozmiciłyśmy:evil_lol: P.S [B]Moje[/B] kochanie:mad::cool3: [quote name='Maks i Spark']Witanko :) A.[/quote] Siemka co słychać?;) [quote name='Czarnulka']Co tam u naszej pięknej Shirki słychać? ;)[/quote] Heja;) miałam dzisiaj trochę wolnego w szkole wiec z koleżankami wpadłam na herbatkę do domu i Shirka zmaltretowała wszystkie kumpele:evil_lol:, jest taka towarzyska:loveu:
-
[quote name='Minerva']Na ogół patrzy się na mnie błagalnym wzrokiem jakby mówiła 'Czego ode mnie znowu chcesz' :evil_lol:. A Shira w AA :eviltong:. No cóż. Każdy ma jakieś słabości :lol:.[/quote] Już od pierwszych dni życia miała ciągotki do piwa:eviltong:. Rodzima Polka:evil_lol: [quote name='Czarnulka']Hej wieczornie ;) [URL]http://img21.imageshack.us/img21/6180/20090913037.jpg[/URL] ślicznie ;)[/quote] Witamy :loveu: dziękujemy slicznie:multi: [SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=6]FOTKI NA STRONIE [COLOR=DeepSkyBlue]32 [/COLOR]I [COLOR=DeepSkyBlue]33[/COLOR]!![/SIZE] :)[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='madziulik_13']Ale ważne że oddała małymi kroczkami dojdzie się do celu :evil_lol: Zobaczysz jeszcze kiedyś do domu wróci bez robienia ''zatoczki'' na chodniku :cool3::lol:[/quote] Oby bo robi się co raz większa i sąsiedzi sie skarżą że im z drogi nie schodzi na schodach i wali od niej piwem:evil_lol:
-
[quote name='madziulik_13']Witajcie dziewoje :cool3: Jak tam AA ? Są jakieś sukcesy ? :evil_lol: A Twoje '' maleństwo'' przepiękne i świrnięte :diabloti:[/quote] ostatnio nie chciała mi oddać puszki od piwa:mad: Ciężko jej jest:eviltong:
-
A jak się na nią wrzaśnie to udaje że nic nie robi?:cool3: Bo Shira struga głupka z niewinną minką :evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Jak słodko :loveu: [url]http://images39.fotosik.pl/194/ae636f85c793e7fcmed.jpg[/url] [url]http://images39.fotosik.pl/194/7923a0418b9a5853.jpg[/url] Przystojniak ze mnie co nie?:razz: -
[url]http://images40.fotosik.pl/194/9bd0b02cd4c64607med.jpg[/url] Wystawia zwierza :razz:. Śliczna pannica:loveu:. Kawał baby z niej:eviltong:
-
[quote name='Maks i Spark']ale uuuuszy ;):p [URL]http://img440.imageshack.us/img440/9724/20090913015.jpg[/URL] A.[/quote] Nio, ma wielkie :eviltong:. Mama na nią mówi per "urban" :evil_lol: [COLOR=Red][B][SIZE=4]POCZĄTEK ZDJĘĆ NA WSTECZU:cool3:[/SIZE][/B][/COLOR]
-
Ups...! Przyłapali mnie:lol: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9867/20090913017.jpg[/IMG] Poddaję się...:placz: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5861/20090913022.jpg[/IMG] The End:multi:
-
Bruuuudas!:shake: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5081/20090913024.jpg[/IMG] Lecęęęę!!!:crazyeye: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/940/20090913052.jpg[/IMG] Otrzepywanko :cool3: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7176/20090913061.jpg[/IMG] ADHD :evil_lol: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4972/20090913079.jpg[/IMG] cdn.:cool3:
-
No to zaczynamy;). Niedzielne popołudnie...:roll: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1655/20090913002.jpg[/IMG] ... [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3029/20090913016.jpg[/IMG] ... [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9724/20090913015.jpg[/IMG] Nie musi być wcale nudne!:diabloti: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6180/20090913037.jpg[/IMG] cdn. :cool3:
-
Heja śliczny pychol łobuzicy:razz:. Dlaczego w domu nie możesz przeglądać?:niewiem:
-
Śliczności:loveu: Pieknie się kłania i patrzy Ci z dumą w oczy:p Widać że kocha to co robi i kocha Ci sprawiać przyjemność:razz: Super pies:multi:
-
Ależ ona jest bardzo fotogeniczna:cool3:. I to samo zastaje jak rano wychodzę z łazienki:diabloti:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
To ty tak na serio o tym mówisz?:crazyeye: Myślałam że sobie jaja robisz:lol:. Dziewczyno nawet mój 2 letni chrześniak by Ci w to nie uwierzył:diabloti: -
Jejku jak on słodko niedźwiadka robi:loveu:.I te szelki tak mu niezdarnie zjeżdżają taki słodki gapcio:loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Hejka Lunkowate co słychać?:cool3: Wybieracie się może na zlot :razz:? -
Daisy Bo ja kocham serce Twoje.. Ty wypełniasz myśli moje.. </3
sunshine replied to ruler of cherry <3's topic in Foto Blogi
[url]http://img193.imageshack.us/img193/2923/fa9d352eac1.jpg[/url] Hahah ja nie mogę. Super mina aż mama mi sie pytała czego sie tak śmieje do komputera:evil_lol: -
Ja się też boję że Shira będzie "natarczywa" wobec innych psów. Jednak nie wyobrażam sobie wyjechać na tak długo bez niej:loveu:. Mało tego nie wyobrażam sobie że mogła bym ją pozbawić 6-cio dniowego rojbrowania z innymi psiakami. Już nie mogę się doczekać jak zobaczę ją hasającą z psiulami i padniętą wieczorem.Wiem że nie będę mogła z niej oka spuszczać i moge się namęczyć pilnując jej żeby innym spokoju nie zakłócała ale uważam że za radość jaką jej ten wypad da to żadna cena:diabloti:. I mam nadzieję że do tego czasu zdołam troche chociaż pohamować jej entuzjazm bo teraz ma 4 miesiące ana zlocie bedzie już miała ponad rok:cool3:. Trzymajcie za nas kciuki:razz:. P.S jbc ja śpię na dolnym łóżku bo inaczej będziemy mieli serenadę przez całą noc w obozie:evil_lol:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[url]http://images37.fotosik.pl/193/cca078984eb38f98med.jpg[/url] haha co za mina:eviltong:. Taki "pssss żal":evil_lol: -
[quote name='Maks i Spark']Witamy się u Was, mała świetna :lol: Będziemy wpadać, miłego dnia A.[/quote] Witam i zapraszam:loveu: [quote name='Minerva']Ale super :loveu:. Moja też tak robi :evil_lol:. Fajny spacerek miałyście zabawę. Mnie kiedyś mój Cielaczek popchnął i wpadłam do kałuży :roll::evil_lol:. Pozdrawiamy.[/quote] Ałć:eviltong: fajnie musiałaś wyglądać hihi:evil_lol: [quote name='alex_sandereczka']Widziałam,że na zlot jedziecie :) My też się zastanawiamy...[/quote] Jedźcie jedźcie:multi:!! Negra pobryka z Shirką po morzu:cool3:. Juz się nie mogę doczekać jak będę ją oglądać szalejącą tam z psami:cool3::evil_lol: P.S ide na spacerek i może jakieś fotki powrzucam jak wrócę;)