Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [B]Shira[/B] bo szukałam fajnego oryginalnego imienia i mi wpadło to w oko :razz:. Później gdzieś znalazłam że w jakimś indiańskim (jest ich wiele:eviltong:)[B]Shiriri[/B] to kojot. Kiedy poszłam wybrać szczeniaka i padło na jedynego srebrnego w miocie zdecydowałam na 100% że będzie miała na imie Shira :razz:.
  2. Ja tam też z ciotkami lubię chodzić na spacery...:siara: ślicznie razem wyglądacie:razz: A co do wody to spróbuj wejść do wody i wołać Lu może sama się przekona :razz:. Shira też się bała ale zaczęła biegać luzem po kałużach i błocie i jej sie spodobało później któregoś pięknego dnia wlazła za kaczkami do stawku i tak się przekonała że woda jest suuuper i od tej pory przechodząc obok jeziorek, stawków itp.muszę uważać co by nie mieć kąpieli gratis :evil_lol:
  3. Cicho bo się wyda :evil_lol:. Wyszkole ją:diabloti: P.S Ale ducha wyczuje i jak na psa pociągowego przystało pociągnie mnie szybciej:evil_lol:
  4. Tak Esterko ja będę się bać bardziej:diabloti:.Jestem cykor niesamowity:eviltong:. I najlepsze jest to że ja się wcale nie boję żywych ( a już na pewno nie Olka:diabloti:) tylko umarłych i ich pochodnych:evil_lol:.Mambójna wyobraźnię i do lasu też bym nie wlazła a tym bardziej w górach!:mad:
  5. sunshine

    Zmierzch :)

    ale muzyka zabójcza:evil_lol:
  6. I tak śliczny mastiwek :razz:. gratuluję :loveu: Ja wczoraj narysowałam Shirę ale na zdjęciu prawie nic nie widać a przynajmniej nie tak jak powinno:mad:. Ale pokarzę Wam coś ze szkolnej wystawy z 2008roku. Rysowałam te prace w dwa dni :evil_lol: ( bo oczywiście zawsze na czas się wyrabiam:diabloti:). Karykatura 50 centa (mój pierwszy w życiu)pies koleżanki;) i 2pac- pierwsza twarz jaką próbowałam narysować. :evil_lol: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5633/s5003841.jpg[/IMG] Shira jak była mała ;) (słabo widać:/ bo to zdjęcia ;p) [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3406001/85/other/std/7d1b2062c7.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3406001/90/other/std/7a2099d7ba.jpeg[/IMG]
  7. [quote name='dogomanka_'] Sunshine- to Ty się wybierasz na zlot?;> jeśli tak to być moze poznam moją koleżankę,która jest straaasznie bojaźliwa i wystrachana!:multi::loveu::eviltong:[/quote] Hihi:diabloti: Mam nadzieje że ciemno tam nie jest po zmroku?:eviltong: jakieś lampy świecą?:razz: Bo jak nie to ja bez psa i latarki się nie ruszam...kto chce być moją obstawą?:cool3: I żadnych opowieści przy ognisku!:evil_lol: Dogomanka...wydałaś mnie:lol:
  8. Na jakimś pipidułku:evil_lol: Mnie trzy razy pod sklepem pytali czy im odsprzedam psa :evil_lol:. Naiwniacy ....dużo chcieli dać:eviltong:. Jak przywiązuje psa to co chwile latam do okna czy mi nikt jej nie skubnął:-( Bojam się:diabloti: Ale pewnie jak by mi ją ukradli szybko by oddali...:evil_lol: P.S ze stojakiem do rowerów też już raz odjechała:lol:.
  9. [quote name='olekg89']Już więcej nie przyjde :diabloti:[/quote] Nie? to nie :kiss_2: I tak wiem ze zajrzysz przynajmniej co odpisałam:evil_lol: P.S Dlaczego ty nie masz galerii swoich psiaków?
  10. [quote name='wilczanda']Wreszcie jakieś historie!:multi: [B]sunshine, [/B]ale miałaś!:-o Ja często słyszę jakieś dziwne odgłosy w domu.:cool3: Może moje COŚ się odzywa?[/quote] Bo go tutaj zwyzywałaś że o tobie zapomniał to się przypomina:evil_lol:
  11. sunshine

    Zmierzch :)

    Też mi się tak wydaję.... ta przemiana w wilkołaka:cool3:. Ale z kolei zauważyłam że w zapowiedziach często są pokazywane najlepsze sceny a reszta lipa...oby tu tak nie było:razz:
  12. [quote name='olekg89']A potem krążyliście w okół nas jak hieny:-( I sie bojałem szanszajn-no i narobiłaś mi smaka:lol:W drodze na spacerek chyba sobie kupie sasasa[/quote] Jaki ty przykład (dzieciom) pieskom dajesz?:mad: P.S moja jest na odwyku :evil_lol:
  13. [quote name='gops']ja tez przyszlam ze zlotowego sobie sprawdzic :evil_lol: piekna :loveu: swietne oczyska :lol:[/quote] Dziękować :loveu: i zapraszamy częściej :razz:
  14. dżizis biedny Gram... on przeżył?:diabloti:
  15. [quote name='C&B']sunshine - ja często jak stoję pod klatką to słyszę jakieś glosy a światło się nie pali chodź jest ciemno, a potem okazuje się że to moja sąsiadka odebrała komórkę i otworzyła drzwi żeby wziąć z pod drzwi reklamy :evilbat: mam się bać:lol!:?[/quote] Mieszkam tutaj całe życie czyli jakieś 19 lat i każdy odgłos umiem odróżnić:diabloti:. Serio ktoś szedł schodami i serio doszedł do drzwi(otwartych z resztą) tyle że nie wyszedł... nie wiem co to było ale mam tylko nadzieje że nic z cyklu uga buga:eviltong:
  16. [quote name='olekg89']Aż sobie przyszedłem zobaczyć co to za haszcz z właścicielką na zlot przybywa:diabloti:[/quote] Tak nie znośny i pyskaty jak i pani :evil_lol:
  17. ymmm Vipy:diabloti: dawno nie piłam :eviltong:
  18. [quote name='Atkaaaa']Oluś znalazłeś bratnią duszę!:lol:[/quote] P.S trzymajcie go ode mnie z daleka albo załóżcie mi/jemu kaganiec :eviltong:
  19. [quote name='Marta_Ares']no wlasnie vipy tylko na poczatku na takich groznych wygladaja:diabloti:[/quote] czy vipy to od biedronkowego rarytasu?:cool3:
  20. sunshine

    Zmierzch :)

    [quote name='Unbelievable']a ja mialam trochę odwrotną sytuację :evil_lol: bo zostałam ''poturbowana'' przez joannę liszowską :evil_lol: wpadła na mnie, menda, jak z pirógiem gadała :diabloti:[/quote] W dziub jej:diabloti:
  21. [quote name='olekg89']szanszajn-harmonii i zgody na dogo nie ma:diabloti:A na zlotach to już w ogóle:evil_lol:[/quote] Ja się tam z wami pozabijam:eviltong: Mam niewyparzona gębę:evil_lol:
  22. [quote name='tenshii']Wyłączyć głośniki? xDD Spoko. ;p a i witam po raz pierwszy. ; ]][/quote] Witam również:evil_lol: Wiedziałam że będziecie podsłuchiwać:eviltong: . Sama bym była ciekawa o czym się gada:evil_lol:.
  23. to czekamy do jutra:diabloti:
  24. [quote name='Marta_Ares']ale za to plywanie, swietnie wplywa na stawy;) a to sie zaleca szczegolnie mlodym psom. Jak nie moga jeszcze skakac i biegac za duzo, to maja duzo plywac;)[/quote] Aaa to się świetnie składa:razz:. Shira lubi wodę:eviltong:
  25. Nio właśnie jak tam egzamin?;) Zdałaś i jeszcze nie wytrzeźwiałaś:evil_lol:?
×
×
  • Create New...