-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[quote name='Okamia']Jeżeli pojedziemy to ok:eviltong: Ostrzegam że Kelly ma z głową :evil_lol: a i Bell też do normalnych nie należy :cool1:[/quote] No to się dogadają:evil_lol: swój do swego ciągnie:diabloti:
-
Ślicznie:loveu: Pluska się nawet :cool3: muszę się kobznąć z Shi nad jeziorko puki jeszcze jest ciepło:evil_lol:. Super zdjęcia jest śliczny:lol:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='Minerva'][URL]http://img3.imageshack.us/img3/962/p1050921.jpg[/URL] Oczka :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img40.imageshack.us/img40/817/p1050915t.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: u nas dzisiaj będą fotki. Pozdrawiamy[/quote] już mknę do Ciebie :razz: -
[quote name='Okamia']Mam to samo :evil_lol: Wytrzymali z Kelly tydzień :evil_lol: to wytrzymają ze wszystkim :evil_lol: Właśnie JA na 90% - domek - 1 i 1/2 psa :evil_lol:[/quote] Masz domek?:razz: Jeśli nie to oferuje nasz:eviltong: 2 husky pod jednym dachem:loveu:
-
[quote name='Bartosz222']gdzie mozna obejrzec ten film pt. "Przygoda na Antartydzie"?[/quote] Możesz ściągnąć go na torrentach np. leci tez co jakiś czas w TV ;)
-
Witanko co nowego u moich ulubionych szpicków??:loveu:
-
co u Tofisia jak tam obróżka?:cool3:
-
Trzymam za słowo:multi:. Za to ja teraz jestem chora:shake: ale z piesem i tak łażę:evil_lol:. Musieli by mi chyba nogi połamać żeby mnie w domu zatrzymać:diabloti:
-
[url]http://img5.imageshack.us/img5/579/zciociteresk017.jpg[/url] ApsiK?;p Wygląda jak by ja trawsko w nochala gilgało:evil_lol: Ślicznie:loveu:
-
[quote name='mineralna_'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/7172/kopiaimg8284.jpg[/URL] mord na kurczaku :diabloti: a ile ma bo nie doczytałam?[/quote] Bedzie rosół:evil_lol:. Co tu tak cicho:mad:? Gdzie nowe fotki?:cool3:
-
[quote name='bianka19'] Cześć wam , u nas dobrze ,a u was biało-czarni?:evil_lol: [SIZE=4][B]Jak wrócę ze szkoły dodam zdjęcia , ale za dużo ich nie będzie :eviltong: A teraz uciekam do szkoły [/B][/SIZE][/quote] Jak już to biało-srebrni :diabloti::evil_lol:.Wszystko si, byłyśmy prawie 2 godziny na spacerku i kradłyśmy maliny z działki:evil_lol: :cool1:. A później Shira się wsypała komuś na działkę ale pies tam "rządzący" pogonił ją z powrotem:roll:. Dobrze jej tak:evil_lol: Dawać foty!:mad:
-
Daisy Bo ja kocham serce Twoje.. Ty wypełniasz myśli moje.. </3
sunshine replied to ruler of cherry <3's topic in Foto Blogi
hej yo ;) do twarzy Ci s huskym:razz:. Fajne też ziomki szczególnie środkowy:evil_lol:. Pięknie;) -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
ooooooooo i Łowca się załapał:cool3:. Wilczanda fotek nie chce dać to ty dałaś chociaż:evil_lol:. I te dogi:razz: cud miód. Wiecie że nigdy jeszcze nie mizaiałam doga na żywo:placz::mad:. Lu ma fajnie że ma tylu znajomych:loveu: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='asiunia'] Hej,hej:multi:w porządku,za dwie godziny mam miejmy nadzieję ostatni egzamin i jestem na 3 roku:diabloti:[/quote] no to powodzenia:diabloti: a właściwie to gratuluję:cool1: -
Heja no na reszcie zdjęcia:loveu:. Pięknie ;) Dziewczyny ślicznie hasają:cool3:
-
[quote name='Maks i Spark']Ładne foty :) A.[/quote] Dziękować:razz:
-
[quote name='Minerva']Hej :hand: [URL]http://img24.imageshack.us/img24/752/20090914022.jpg[/URL] Super uśmiech Ale coś mało tych fotek :mad: Pozdrawiamy.[/quote] nieznośna była:eviltong: i trzeba było mieć na diabła oko:mad:
-
No i gdzie ten Łowca?:shake::placz:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/823/20090914018.jpg[/URL] biedna zmachana tak ja pewnie non stop gonilas :cool1::diabloti::loveu::loveu: [URL]http://img24.imageshack.us/img24/752/20090914022.jpg[/URL] usmiechy zawsze piekne :loveu::loveu: [URL]http://img200.imageshack.us/img200/6930/20090914z.jpg[/URL] haha myslalam ze ten opis do foty to o mnie xD[/quote] no nie no ty na mnie nie skaczesz:eviltong:
-
To zrzucaj w mig:diabloti: Bo jak nie...:mad: :eviltong:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Cześć poczwarki:evil_lol: Co tam?:cool3: -
Daisy Bo ja kocham serce Twoje.. Ty wypełniasz myśli moje.. </3
sunshine replied to ruler of cherry <3's topic in Foto Blogi
[url]http://img147.imageshack.us/img147/3871/67583df3791.jpg[/url] świetne foto:loveu: Shira też tak zębiska na wodę obnaża :evil_lol: -
Na zamówienie pędzący husky:evil_lol:. Nie pytajcie co czułam jak na mnie skoczyła...:roll: [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6930/20090914z.jpg[/IMG] Nie widać mnie?:diabloti: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3634/20090914003.jpg[/IMG] Wilcze podejście:cool1: [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2071/20090914013.jpg[/IMG] Taaakaa zmachana jestem:evil_lol: [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/823/20090914018.jpg[/IMG] I na koniec hasiowaty uśmiech dla Was:loveu: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/752/20090914022.jpg[/IMG] miłego oglądania:cool3:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img190.imageshack.us/img190/3572/p1050670.jpg[/url] wygląda jak by coś mówiła:cool3:. Ciekawe co?:eviltong:. Ślicznie super że Lu ma tyle kumpli:cool3:. Też bym chciała kogoś na spacery:evil_lol:. Pozazdrościć:loveu: -
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://i28.tinypic.com/23t1e6s.jpg[/URL] [COLOR=DarkOrange]piekna [/COLOR]!:loveu::loveu: [COLOR=DarkOrchid]Sliczna [/COLOR]!:loveu::loveu: [COLOR=Magenta]zabojcza[/COLOR] !:loveu::loveu: [COLOR=Pink]kochana[/COLOR]!:loveu::loveu: [COLOR=Plum]cud [/COLOR]!!:loveu::loveu: [COLOR=Blue]miód[/COLOR] !!:loveu::loveu: :multi::multi:[/quote] Dobre :cool3: Podpisuje się pod tym :loveu: I dlatego że to lucky liczba :evil_lol: