Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. hahaha a psy podobno bezinteresowne są :eviltong:
  2. Super film:loveu:. Ja nie umiem montować :angryy:. i wszystkie u mnie na stronie są naturalne:eviltong:. A i byłysmy nad jeziorkiem wypad sie udał sama wpadnij do galerii i zobacz jak chcesz:razz:
  3. hejka a u nas słonko na czyściutkim niebie:razz:. I dlatego w galrii zdjecia znad jeziorka:eviltong:
  4. Świetne zdjęcia :razz:. Jak była mała była znacznie jaśniejsza ... amyslałam że to tylko mój pies jest taki dziwny że ciemnieje z wiekiem:evil_lol:. Przy okazji zapraszam do galerii Shiry ;)
  5. jaki sliczny słodki berbeć:loveu:
  6. Hej Lunkowate:multi:. Co tam słychać? wpadnijcie do nas mamy duży wybór zdjęć z nad jeziora:loveu:
  7. [quote name='Unbelievable']do wrzucaj mnie do okamii i szanszajn :evil_lol:[/quote] Witamy w piekle:evil_lol::diabloti:. Nie wiem jak wy ale my mało sypiamy:eviltong:
  8. To super ;) A może pokarzesz nam go na fotkach i Maye też:cool3:
  9. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']dobrze ze Shirka sie wody nie boi :loveu::loveu: a jak Nero nauczył sie że woda nie gryzie?:lol::lol: sliczne zdjecia ;) :loveu:[/quote] Nie nauczył się...:evil_lol: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3883/20090916116.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Red]ZDJĘCIA Z NAD JEZIORKA NA WSTECZU!:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  10. I bez psów:placz: straszne! Dobrze że jest juz lepiej a Idol to faktycznie juz duuuży chłopak:evil_lol:
  11. [CENTER]Filmik z harców Shiry i Nera :loveu: [url=http://www.youtube.com/watch?v=k_CLd4DZv18]YouTube - Nero[/url] [/CENTER]
  12. Ze mną:loveu: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1879/20090916083.jpg[/IMG] A tutaj Ewa tłumaczy Nerowi że woda nie gryzie...:evil_lol: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3466/20090916078.jpg[/IMG] Mam takiego wielkiego kija:razz: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8489/20090916095.jpg[/IMG] I na koniec jeszcze troszkę hlapania:razz: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9341/20090916109.jpg[/IMG] The edn:cool3:
  13. Ganiamy:diabloti: Nawet Ewa się załapała:loveu: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7424/20090916058.jpg[/IMG] Dwa psy jeden patyk i ja:cool1: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6526/20090916074.jpg[/IMG] Lejemy się:evil_lol: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5585/20090916077.jpg[/IMG] ...:diabloti: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7062/20090916080.jpg[/IMG] cdn:razz:
  14. Ymmm nie ma jak to woda:cool3: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7/20090916008.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2733/20090916010.jpg[/IMG] Galopem!:razz: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8350/20090916020.jpg[/IMG] Ganiamy Nera:loveu: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4594/20090916016.jpg[/IMG] cdn;)
  15. [quote name='Maks i Spark']Dzień dobry :) A.[/quote] dzień doberek:razz: [quote name='bianka19']Śliczna Shirka :loveu::loveu: [URL]http://img24.imageshack.us/img24/752/20090914022.jpg[/URL][/quote] dzięki:loveu: [quote name='Anetka83'][URL]http://img24.imageshack.us/img24/752/20090914022.jpg[/URL] piękności :loveu::loveu::loveu: proszę wymiziac Shirkę ode mnie :loveu:[/quote] Nie ma sprawy da się zrobić:cool3: [quote name='Idolka']świetne foteczki :lol: hihi Mocno shira ochlapała cię :diabloti:?[/quote] No spodnie do prania były:evil_lol: A teraz dla was zdjęcia z wypadu nad jeziorko:loveu:
  16. o kurcze jak żywy:loveu: Pięknie :razz:
  17. [quote name='Unbelievable']Wrzućcie mnie narazie do pustego domku, co? bo okaże się że nie będę miała się gdzie wepchnąć później z moim szczuroagresorem :evil_lol: edit: jeżeli chcą : P to mogę iść i do domku z Okamią i sunshain, bo wygląda na to że tak same suki ;)[/quote] Bardzo chętnie tyle że psiul koleżanki to pies(jutro będzie miała tu konto i galerię nawiasem):-( i to taki właśnie różny do innych psów(samców)... ale może damy sobie rade jakoś;)?
  18. sunshine

    Zmierzch :)

    [quote name='WeronikaM']podesłać ci 4 e-booka :cool3: (jakby coś mam wszystkie 4 e-booki :eviltong:)[/quote] dzięki za szczere chęci ale na e book-u to by mi oczy w tyłek weszły chyba:eviltong:. Mam astygmatyzm i po godzinie takiego czytania już bym nic nie widziała hehehe muszę czytać książkę ;). A może mi ksiażkę zmaterializujesz?:cool3:
  19. sunshine

    Zmierzch :)

    [quote name='yuki']Poprzekręcane czy nie dla mnie film i tak bomba, trzy razy oglądałam i mogłabym jeszcze :evil_lol:[/quote] racja... ja nie liczę ile razy już oglądałam cały i ile ulubione sceny:evil_lol:. Ale też nie mało dobra książka dobry film dobry Edward i dobry Jackob:evil_lol::loveu:
  20. oooo tak, nie ma jak to wyrko:razz:. El Diabello w 7 niebie:eviltong:
  21. Spojrzenie mówiące:"czy tak dobrze robię?":loveu:
  22. Cześć też rysuję trochę dla przyjemności i z niepohamowanej nie do zniesienia czasem "chcicy":eviltong:. Czyli takiej weny jak by.:lol: Patrząc na wasze prace aż wstyd się przyznać do swoich ale może usprawiedliwię się tym że nigdy w życiu nie uczyłam się nigdzie tego po prostu od dziecka biorę ołówek i rysuję;). Tak szczerze to nawet nie znam się na kreskach nie umiem nazwać tych wszystkich rzeczy. Wiem tylko że mam miękki ołówek i kartki:evil_lol:. To kilka wypocin;): [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3406001/75/main/c4c7ed7f0e.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3406001/76/main/c7ae1581f1.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3406001/82/other/std/223f7a0b18.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3406001/70/other/std/23cf2ecc0a.jpeg[/IMG] To tyle:oops: P.S Papież to moja druga twarz w życiu ;)
  23. sunshine

    Zmierzch :)

    To są po prostu sadyści że tak wcześnie pokazują takie rzeczy:evil_lol:. Ja spać po nocach nie mogę:eviltong:. Właśnie skończyłam czytać 3 część sagi i uwierzcie że nie mam co ze sobą zrobić bo czekam na 4.:shake: Deneruje mnie że w filmie niektóre fakty są ciut poprzekręcane ale i tak nie omieszkam obejrzeć:diabloti:. Już się nie moge doczekać. 20.11 Cinemacity Poznań wita:eviltong:
  24. [quote name='Czarnulka']Hejo ;* [URL]http://img200.imageshack.us/img200/6930/20090914z.jpg[/URL] ślicznie. ;) więc następnym razem się odusń xD [URL]http://img24.imageshack.us/img24/752/20090914022.jpg[/URL] ślicznie :loveu:[/quote] To nie takie proste,ona umie skręcać:evil_lol: Ale jak się tak glebnie to niezły ubaw jest:cool3:... pod warunkiem ze to w trawie:eviltong:
  25. Oups...sorki:diabloti: Masz dobry gust :evil_lol:;)
×
×
  • Create New...