Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Sadystka:mad:. Ale właściwie to Shira też nie zna pociągów jeszcze... Wypadało by się kobznąć na dworzec:evil_lol:
  2. Ło ale tu zdjęć!:loveu:. Wydaje mi się że Sasza na domowych fotkach jest dużo bardziej zrelaksowana:cool3:. Już wie że to jej dom i jej człowiek:loveu:
  3. Jezus ja aż się boję w tył cofać:evil_lol: więc się nie cofnę:cool3:. Co słychać Cezusie i inne znajomki?? U nas nowe okazjonalne zdjęcia. Shira skończyła 4miesiące:loveu:
  4. [COLOR=Red][B]Shirka dzisiaj skończyła 4 miesiące[/B][/COLOR]:loveu:. Kawał baby z niej jest. I u weta byliśmy powiedział że wszystko gra a mała jest cudowna:razz: I dostała buzi z tej okazji:razz: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5984/20090904001.jpg[/IMG] I bieganko po łące w deszczu:evil_lol: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1480/20090905002.jpg[/IMG] "Nie widać mnie?":cool3: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2201/20090905007.jpg[/IMG] "No co Wy?...Zmokłego psa nie widzieliście?:mad:" [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2340/20090905014.jpg[/IMG] I na koniec powrót od weta, zahaczenie o park i biegiem za Nerem:diabloti: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3479/20090907.jpg[/IMG]
  5. [quote name='asiunia']Podlatywanie do innych psów to taki "urok"szczeniaka...Ja się tam z tego ciesze(oczywiscie pozwalam tylko do znajomych)bo wczesniej Paco uciekal z wrzaskiem na widok innych psów:roll:[/quote] Ja tez oczywiście,uwielbiam patrzeć jak pomyka po łące z innymi psiakami:loveu:. Ale wszystko si, gdyby nie to że nie które próbują ją zjeść:shake: [B]bianka19[/B] siemanko:multi:
  6. Łooo jaka urocza:loveu:. Aż jej się oczka śmieją jak nosi te rzeczy:razz:. Będziemy wpadać pozdrawiamy;)
  7. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']no to znajac wasze zdolnosci to ta nauka dlugo nie potrwa :eviltong: ona lata :crazyeye: to jakis wyjatkowy ten pies :lol::lol: niezle porownanie psa do koki :roflt:[/quote] zobaczymy jak pójdzie małej:razz: Damy znać jak się nauczy;p [quote name='vamp.']Wtam poraz pierwszy. :)Piękna Shira. :D Pozdrawiam i zapraszam do mnie. ;p[/quote] Już wpadamy:razz:
  8. [quote name='vege*']Mi mama nie dawno opowiadała, jak babcia mojej mamy opowiedziała co się stało jak ta babcia mojej mamy była mała. Właśnie u tej babci w wiosce taki strasznie bogaty człowiek brał ślub z taką dość biedną dziewczyną i on jej wszystko kupił na ten ślub, śliczną białą suknie, pierścionki po kilka tys. zł za jeden i w ogóle, no i wiecie tak na bogato była ubrana. No i jak szli do tego ślubu to w pannę młodą walnął piorun, no to zamiast ślubu odbył się pogrzeb, po pogrzebie wszyscy się rozeszli do swoich domów. Kiedy nikogo nie było koło miejsca gdzie pochowali tą pannę młodą, przyszli złodzieje, odkopali grób (jak każdy wie ziemia wyciąga te 'pole magnetyczne' które było na człowieku po uderzeniu pioruna) i panna młoda wstała z tej trumny (chcieli jej ukraść te pierścienie itp) a złodzieje tak się przestraszyli, że uciekli. Panna młoda wróciła w nocy do domu (bo odkopali ją w nocy) zapukała do swojego domu i otworzył jej mąż, bardzo się ucieszył na jej widok uściskał ją, a później rozwiesił ogłoszenia, bo chciał dać nagrodę temu kto odkopał jesgo żonę, ale nikt się nie zgłosił, ciekawe czemu. :evil_lol:[/quote] Też to słyszałam:razz:. Ksiądz na religii opowiadał nam ;p. Opowiadał też o pewnym znajomym grabarzu z jakiejś tam parafii. Gościu miał już z50 lat i kopał zawsze groby. W rozmowie z księdzem opowiadał mu że miał jakieś 3 razy sytuację że kopał grób obok świeżego i z tego obok, dobiegało pukanie... Nie pomyślał że ten ktoś może żyć, więc poszedł do pobliskiego baru wypić parę kieliszków i kopał dalej...:shake:Myślał że ma zwidy po tylu latach między nagrobkami
  9. [quote name='asiunia']życzy Ci dobrej zabawy i odprowadzi na pociąg:evil_lol:;)[/quote] Dokładnie:p. Odpoczniesz od niego w doborowym towarzystwie:razz::diabloti:
  10. Jejku! Co tam jest:cool3:[url]http://images42.fotosik.pl/105/9bcbb67ac4deca8emed.jpg[/url] Fajnie że jest ciekawa świata:cool1:
  11. Ślicznie:loveu: Wydaje mi się czy Lu najlepiej bawi się z Jimem? Z Boną mniej troche;)
  12. Oooo niesie piłkę:loveu:. Dobrze że chociaż nosi ja w pysku bo Shira pobiegnie złapie w zęby a jak zawołam żeby przyniosła to przybiega ale aport zostawia po drodze:shake:
  13. Nie pamietam jak miał na imię ale był wielki i puszysty:evil_lol:.Co nie przeszkadzało Shirce się w niego zaczepiać:mad:
  14. [quote name='asiunia']Idol to prawie równolatek Paco,mój młody urodził się 8.05;)[/quote] Shira 7.05:razz:... prawie mi telefon na lekcji za to zabrali bo odbierałam MMS-y z porodu wszystkich maluchów:evil_lol:. I tak byłam na bieżąco:razz:
  15. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']wooow:crazyeye: jest jakas komenda ktorej shira nie umie :crazyeye: taki wiek a ona umie praktycznie wszystko :cool3::loveu::loveu: nie widzialam tylko turlaj sie ale nad tym to pewnie pracujecie :Dlub sie wam nie chce;) ale to co ona umie to jestem pod wrazeniem:crazyeye::cool3::loveu::loveu::loveu: a ten drugi filmik :roflt:[/quote] Właśnie turlaj się zaczełyśmy dzisiaj:diabloti:. Ale kompletnie nie radze sobie z oduczaniem jej latania (bez pozwolenia) do innych psów. Po prostu obce psy to dla niej kokaina:shake: [quote name='madziulik_13']Ej super ! :multi::loveu::loveu: Co do agility to gdzie byście chciały trenować? w Poznaniu ? No i jeszcze musicie poczekać ;) ( wiek)[/quote] Poznań najbliżej;). Mam nadzieje że warunki finansowe w przyszłości na to pozwolą bo chętnie się byśmy spróbowały:evil_lol:.No i prawda wiek... tak jak na bikejoring czekamy z niecierpliwością a tu jeszcze tyle czasuuuu;) [quote name='asiunia']Super Wam idzie dziwczyny:multi:ja ostatnio troche zanidbałam naukę poczwara,ale teraz na dworze buro i ponuro więc się czegoś pouczymy:roll:[/quote] Dzięki:loveu: No my dzisiaj też trening już robiłyśmy bo na dworze "buba":eviltong:. Ale jak przestanie padać to świetna pogoda(temperatura;)) jak na dłuuugi spacer dla terrorysty:cool3:
  16. [quote name='Estera']Zmieniłam :cool3:[/quote] Dziękować:loveu: Już się nie mogę doczekać:multi:
  17. Dziękujemy bardzo. Staramy sie jak możemy a Shira uwielbia się uczyć... tak myślałam nad agiliti. Mała jest skoczna i ma mase energii...może się by sprawdziła..:razz: Zgłaszać się ziomki ;D [url]http://www.dogomania.pl/forum/f991/viii-ogolnopolski-zlot-dogomaniakow-145606/index10.html#post12912809[/url]
  18. Ale Lakuś hyca:razz:, A Idolek jaką ma kite:loveu:. Ślicznie:razz::razz:
  19. [B] Na razie zapisałam, do końca roku potwierdź :diabloti:[/B] plus koleżanka i jej pies i moja Shira:cool3:...wstępnie:eviltong: czyli + osoba i dwa psy... nie zamotałam?:lol:
  20. To dlaczego mokra była?:razz: A u nas nowe filmiki:evil_lol:
  21. A gdzie fotki Idola?:mad:Jakieś spacerowe?:cool3:
  22. [quote name='HuSkYy-Paulina-94'][SIZE=7]JA[/SIZE] :razz::razz::oops::loveu::loveu:[/quote] Więc proszę bardzo:razz:
  23. Biegiem!:cool3: [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7404/20090903001.jpg[/IMG] Odpoczynek w nogach pańci:loveu: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3848/20090903010.jpg[/IMG] A teraz filmik z "tresury". Nie umiem obrabiać więc wsłuchajcie się w głos jakie są komendy:lol:. I sorki za problemy techniczne:evil_lol:. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=5OoNqI99Y_E"]YouTube - Shira syberian husky[/URL] I filmik z dzikowania z ciocią Adą i patykiem:eviltong:. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=3wzmss1kiEg"]YouTube - zabawa SH[/URL] Zabije mnie za to...:evil_lol:
  24. Plan dnia?:eviltong: Sami się sobą zajmiemy:diabloti:. Puki co jestem chętna ale jeszcze potwierdze;):multi:.
  25. Kto chce nowe fotki i filmik z tresury?:razz:
×
×
  • Create New...