-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
tak tak uczy... dobra ściema nie jest zła :evil_lol: pokażta te rysunki :diabloti:
-
[url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/ux1688_DSC04307.JPG[/url] No proszę proszę daj mi już tego smaka :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/yt4662_DSC04326.JPG[/url] akukuk :lol: [url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qy2967_DSC04313.JPG[/url] no i w to mi graj :diabloti: Kochany białas :razz:
-
[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/Zdjcie082.jpg[/url] hahah jaki uroczy brudas :loveu:
-
Gratulacje dla Shirai ka :loveu:!! Brawo za dzielnosć dla niego mimo stłuczenia łapki :razz:
-
ślicznie :loveu: Macie duuużo miejsca do beztroskiego biegania, super :razz:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='WeronikaM'][B]sunshine[/B] czekamy na foty :roll: :cool3::lol:[/QUOTE] nie byłam tam jeszcze... :evil_lol: jakoś w tygodniu sie zmobilizuję;p [B]kuna[/B] do Gniezna mam trochę daleko ale napisz do "ata" ona jest spod Gniezna;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=134215[/url] tu też ja znajdziesz ;)) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
sunshine replied to dog_master's topic in Off Topic
o kurcze przepiękny ten szczeniorek :loveu: -
[quote name='Minerva'][URL="http://img403.imageshack.us/img403/5453/20091019070.jpg"][COLOR=#000000]http://img403.imageshack.us/img403/5453/20091019070.jpg[/COLOR][/URL] Stary niedźwiedź mocno śpi :evil_lol: Ale ona urosła :-o. Pozdrawiamy.[/QUOTE] No nie taki stary znowu :evil_lol: pozdrówki ;) [quote name='Kaya93']Hey :) Cudowna jest!!:loveu:[/QUOTE] siemka, dzięki :loveu: [quote name='tonacja'][URL]http://img514.imageshack.us/img514/322/20091019025.jpg[/URL] Jaki z niej dybuk mhroczny :diabloti: diabelskie psisko. Ja nie wiem...te husky to wam strasznie szybko rosną :evil_lol: Ej...to Shira w ogóle sypia? :crazyeye: ja myślałam, że ona jest na baterie :evil_lol:[/QUOTE] dokładnie, importowana wprost z czeluści piekielnych:diabloti:. A sypiać jej się czasem zdarza ( stwarza takie pozory żeby się nie wydało że to diaboł jest ):evil_lol:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
sunshine replied to dog_master's topic in Off Topic
Przedstawiam mojego psiaka Shirę ;). Po raz drugi rysowałam dopiero sierść :cool3: i jestem z siebie dumna :loveu: :diabloti: [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/497/skanuj0001at.jpg[/IMG] -
[quote name='Maks i Spark']Fajny banerek :) A.[/QUOTE] dziękować :loveu: [quote name='deer_1987']jaka usmiechnieta na banerku :D[/QUOTE] hehe ona prawie zawsze chodzi z takim ryjakiem :loveu:
-
usz to menda dominuje go;p
-
[quote name='Idolka']ja też :( brakuje mi bardzo idolka :-(:-(:-( a tak poza tym wiecie co się dzieje z dogomanią bo gdy kilkam w sygnatury czy wpisuje link do danej galerii to mi nie wyświetla ?[/QUOTE] Było podobno zderzenie z dogomania.com i stąd te problemy. Podejrzewam że wszystkie polinkowane bannerki nie działaja. Trzeba on nowa polinkować... tak było w przypadku mojego przynajmniej ;)
-
[quote name='Czarnulka']ale zajefajny banerek :loveu: od kogo go macie ;][/QUOTE] dziękówka od uczynnej " Zuzka i Shelciaki " ;)
-
[quote name='Feigned']ale ona już duża :crazyeye: śliczne dziewczę. :loveu: macie super tereny na spacerki :cool3:[/QUOTE] dzięki :loveu: Zgadza się są super... i super są tez powroty stamtąd i te błotko... wszędzie :evil_lol:
-
Wspaniałe jak pies potrafi pomagać aż mi sie łezka kręci w oku ze wzruszenie;). I jak tu nie kochać psa?:loveu:
-
[url]http://lh6.ggpht.com/_n75lxj0HkIU/Sts2pkWwc4I/AAAAAAAAA34/zLDOubtHSwA/s640/P1150641.JPG[/url] achhh jaki przystojniak :loveu:
-
No ja myślę...bo myślałam że nas olaliście:placz:
-
co tutaj tak cicho? Tez masz remont ? :diabloti: Dawać mi tu fotki gargulca :cool1:
-
A co porabia moja uzdolniona piękna Shilka?:cool1:
-
Cześć wilczaki! :loveu: A[B] Shirai [/B]bo ci mod gierki z dupska powyrywa :evil_lol:. Regulamin zabrania ;).
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Jezusiu ona taki tyćki puszak była! :loveu: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
sunshine replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='AgaMasel']Kucyk na szybko 25 minut:roll: Nie mam czasu na więcej. Kolory trochę siadły przez zdjęcie [/QUOTE] Jeśli to jest na szybko to boję się jak pięknie musi wyglądać na wolno :diabloti: :loveu: -
[quote name='Maks i Spark']fajne pozy :) [URL]http://img514.imageshack.us/img514/3068/20091019038.jpg[/URL] urocze zdjęcia A.[/QUOTE] dziękować dziękować;D [quote name='Czarnulka'][URL]http://img88.imageshack.us/img88/1809/20091019014.jpg[/URL] jeju jaka ona już duża jest i piękna :loveu: Shiraaaaaaa:loveu:[/QUOTE] wiadomka bo moja<skromny> :evil_lol: dzięki :loveu: [quote name='Shirai - Koki']Shira ma temperament i niewyczepalna enegie :evil_lol:[/QUOTE] oj tak :diabloti: [quote name='Agniecha93']Ale duża baba z niej :-o [URL]http://img403.imageshack.us/img403/5453/20091019070.jpg[/URL] Orion by się nie zmieścił, on musi zajmować cały pokój :evil_lol:[/QUOTE] hehehe ona na szczęście ma luzik puki co jeszcze w tym posłanku :cool1:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://img245.imageshack.us/img245/8720/20091019023.jpg[/URL] jesssu jakie z was olbrzymy w cieniach :lol:[/QUOTE] Nigdy nie należałam do maluczkich :evil_lol: [quote name='deer_1987']widac ze sie spotkanie udalo :D[/QUOTE] ojjjj tak :diabloti:
-
Attaken!! [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3068/20091019038.jpg[/IMG] I znów zagryzam:cool1: [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5269/20091019055.jpg[/IMG] I znów jestem zagryzana:cool1: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3707/20091019063.jpg[/IMG] A później, padnięta, śpię tak: :cool1: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5453/20091019070.jpg[/IMG] The End :cool3: