-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
I staję na jednej łapie :cool1:... a Ty tak nie umiesz :p [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/322/20091019025.jpg[/IMG] I zagryzam :diabloti: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2057/20091019032.jpg[/IMG] I jestem zagryzana :cool1: [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4080/20091019053.jpg[/IMG] I leżę :evil_lol: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1174/20091019051.jpg[/IMG] Biec, ciągle biec w strone słońca...:cool3: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2973/20091019048.jpg[/IMG]
-
I ganiam :diabloti: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2860/20091019016.jpg[/IMG] I ganiam...:evil_lol: [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/536/20091019017.jpg[/IMG] i wciąż ganiam! :multi: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1650/20091019018.jpg[/IMG] Będąc huskim, nie łatwo jest się zatrzymać :shake: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8720/20091019023.jpg[/IMG]
-
Fotki! :multi: Tak sobie radośnie tuptam :loveu: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5328/20091019001.jpg[/IMG] Nero&Shira :diabloti: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2231/20091019002.jpg[/IMG] I znów tuptam;) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7792/20091019004l.jpg[/IMG] I leżę :cool1: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5743/20091019009.jpg[/IMG] I tuptam :loveu: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1809/20091019014.jpg[/IMG]
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Estera']Skoro ten tchórz mimo wszystko interesuje się paranormalnością, to pierwsze co powinien zrobić zdjęcia :cool3:[/QUOTE] [quote name='358Andzik358']łohoho ale strasznie :D :ghost_2::ghost_2::ghost_2: tak :D właśnie tego chcę:eviltong::bigcool:[/QUOTE] dobra dobra ;p Gadałam z Aniolek666 w szkole i się przejdzie sprawdzić jak jej pies tam reaguje i później pójdziemy razem i pofocimy ;p. Jak coś na tym wyjdzie to stracę świetny plejs przez was!:diabloti::placz: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
obecnie Shira ma 5,5 miesiąca ze trzy bite miesiące ;) Może by się z 15 takich sytuacji uzbierało na 15 spacerów tamtędy :evil_lol:. Rozmawiasz z największym tchórzem na dogo i chcesz żeby ten tchórz fotografował"nawiedzone śmietniki?":diabloti: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
wiki i tak mod nam wszystkim łby pourywa :diabloti: Ale ja mam ?historyjkę? :diabloti: Bądź co bądź dziwne zachowanie Shiry :evil_lol:. Czasami na wieczorne spacerki z kuzynką i psem wędrujemy przez park przez "rzekę" i drugi park. Ale do rzeczy czy to dzień czy noc idziemy zawsze tą samą drogą od kiedy Shira skończyła trzy miesiące... Mijamy skrzyżowanie asfaltowych dróżek w cywilizowanym miejscu ;) I zawsze w tym samym miejscu, Shira zachowuje się identycznie czyli: staje, zawiesza się później poszczekuje, opada jej ogon a później zaczyna poszczekując rzucać się na smyczy jak by coś chciała gonić. I nie ma określonej pory dnia na to za każdym razem jak tamtędy przechodzimy i dziś było tak samo.Nigdy jeszcze nie przeszła tamtędy obojętnie. Stoi tam kosz na śmieci może jej o to chodzi ale wątpię bo przecież te same kosze stoją w różnych miejscach w całym parku i je mija obojętnie... Dziwne to trochę zastanawiałam się nawet czy tam jakieś wiewiórki czy coś nie mieszkają :evil_lol: I chciałam nadmienić że akurat w tym miejscu jest pusto najbliższe drzewo jakieś 5-7 metrów od punktu w jaki się gapi a krzewy mamy w tym momencie za plecami ;) Wiadomo, park stary. Kiedyś był posiadłością hrabiny, różne pisane i nie pisane legendy o nim krążą ale ja tam całe życie chodzę dniami...i nocami (:diabloti:) i nigdy nic nie ludzkiego nie zauważyłam...chociaż w pewnych miejscach klimacik jest :razz:. Jak myślicie o co tej mojej bestyjce może chodzić? :roll: P.S i nie zrobię tam zdjęć:diabloti: -
[url]http://img33.imageshack.us/img33/7214/img0178nh.jpg[/url] rewelacyjne foto :loveu:
-
[url]http://img30.imageshack.us/img30/2440/ttry.jpg[/url] jaki przystojniak :loveu: [url]http://img23.imageshack.us/img23/6012/gfghg.jpg[/url] nawet mu trochę wychodzi :evil_lol:
-
Husky/Malamute ... kilka pytan do wlascicieli
sunshine replied to paulinka12344's topic in Siberian Husky
[quote name='ere77e2']... moze jednak zdecydowala sie na kota :P[/QUOTE] Bardzo śmieszne :diabloti: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Tak bywa niestety z ludźmi nie wiedza na czym praca polega i zapominaja że są jeszcze wezwania, że boksów i psów jest masa i ja myślę że tam jest rewelacyjnie czysto jak na to że sprząta tam praktycznie jeden pan. :) A co do nowego schroniska co wiadomo? Jest teren, budowa ruszyła? czy coś. Jak ma ono wyglądać?:) Uświadomcie mnie proszę ;) -
[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/PA154291.jpg[/url] ale słooodko :loveu:. Jak by miała takiego psiula to mama by go z kokardkami prześladowała :evil_lol:. Kiedyś kupie mamie yorka...:cool1:
-
spóźnione ale najszczersze życzenia dla Orionka!!:loveu: :laola::BIG::new-bday:
-
Co słychac białe białachy?? :evil_lol:
-
[url]http://img12.imageshack.us/img12/1493/p1010486h.jpg[/url] Nie no mojemu psiakowi się oczyska świecą na czerwono...ale zielonych to jeszcze nie widziałam :evil_lol:
-
Gratuluję Tofikowi:loveu: A nam tez tereny się kurczą... coś budują ciągle, albo domy albo firmy :placz:. Na szczęście terenów jest dość sporo więc tak szybko im nie pójdzie :mad:
-
[quote name='Okamia']Ogólnie mi to wisi dopóki nikt się na mnie nie drze jak bym zawadzała całemu światu :roll: Ogólnie drażnia mnie takie paniusie ... zwłaszcza ze później stanie jedna taka z drugą na środku chodnika i pitollą o wszystkich głupoty :roll: Nie cierpię mojego zadupia :angryy:[/QUOTE] Dokładnie u mnie tak samo... Kiedyś jak Shira miała 3 miesiące (czyli była mała tyćka i puchata:eviltong:) , zostałam zapytana na klatce schodowej przez sąsiadke dlaczego ona nie ma kagańca, tu cytat: bo "słyszałam że jest agresywna" normalnie padłam wtedy :diabloti:. Po prostu nienawidzę jak ktos oskarża mi psa o agresywność albo zmyśla inne rzeczy. Tzw szał macicy! :angryy:
-
[quote name='Maks i Spark']Wpadaj, wpadaj ;) A.[/QUOTE] byłam, było warto :loveu: masa zdjęć wystawowych!! :multi:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
ejeje ja mam jeszcze niebieska i czarna bandankę kto się zamieni?? :diabloti: -
[quote name='groszek83'][URL]http://i36.tinypic.com/a5gprb.jpg[/URL] widać że sie kochają:eviltong: Timek faktycznie spory urusł wydawało mi sie że jest mniejszy;)[/QUOTE] No pewka że się kochają... ona się tylko tak do niego uśmiecha na pewno :diabloti::loveu:
-
U nas w rodzinie była fajna sytuacja :diabloti:. Kuzyn miał yorka a ciocia amstafa. I jak na święta się zjeżdżali do rodziców to oczywiście z psami. Więc york mieszkał w kojku amstafa a amstaf bał się zbliżyć :evil_lol:. W końcu skapitulował i spał obok :diabloti:
-
[quote name='Okamia']Przepraszam ..... My mamy tylko takie twarze :eviltong: A właśnie... dzisiaj nas babcia jakaś wyzywała od agresywnych psów i złych niewychowanych bachorów:roll: My tylko stałyśmy przy poczcie z boku chodnika czekając na Domina... czy to moja wina do ch... że ona się psów boi? :shake:[/QUOTE] Ech tam na głupotę nic nie poradzisz:diabloti: Nie przejmuj się
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
nie pękaj [B]Kibaa[/B] tez jestem taki cykor, ale ja w takich sytuacjach się obracam, odchodzę i żeby nie uciekać w popłochu wmawiam sobie, że panika nic nie da :evil_lol:. I wiesz że działa :cool1:. Moge troche "racjonalniej" myśleć przynajmniej :diabloti: -
Te problemy dzisiaj z dogo to podobno zderzenie z dogomania.com ;)
-
[url]http://img29.imageshack.us/i/obraz316z.jpg/[/url] Jaki kochany :loveu: [url]http://img5.imageshack.us/img5/5831/obraz329z.jpg[/url] :crazyeye:WOW to za mało jak tam pięknie!! :loveu: Chciałabym tam mieszkać kocham góry!! :loveu:
-
[quote name='Okamia']Ja jestem tak grzeczna i kochana że na wszystko zasługuje :lilangel::lilangel: Az mi skrzydełka i aureolka wyrosły :lilangel::evil_lol:[/QUOTE] Pies się podobno upodabnia do właściciela... tak patrząc na Kelly ... :evil_lol: