Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Super zdjęcia!! Chciałam pocytować ale to bym musiała z połowę chyba :evil_lol:. Na jednym tam gdzie Lu ze smyczą leci Bona wygląda jak by sie obracała i mówiła "śledzisz mnie?" :eviltong: [url]http://img10.imageshack.us/img10/6357/p1070733q.jpg[/url] A tu jak Lu nie jest ruda to wygląda nawet jak Shira :evil_lol: A przynajmniej identycznie śpi :cool1:
  2. Hej Ceziki gdzie te obiecane zdjęcia siatkarzy??:diabloti::loveu:
  3. Cielaki a ja mam obiecane fotki :diabloti:
  4. A ten pusiak znów się popisuje na dwóch łapkach :mad::evil_lol: Uwodziciel jeden :razz:
  5. Genialne zdjęcia!! :loveu: Odróżniliście ich później?? :evil_lol: Też bym się chciała spotkać z innymi haszczakami na wybiegu :loveu: zazdroszczę :multi:
  6. A wędrując po działkach, wlazłyśmy gdzieś gdzie nigdy nie wchodziłyśmy i znalazłyśmy wielki kawał, wypas, mega bezpiecznej, zielonej łąki :multi: Ale był ubaw :cool3: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4631/20091018034.jpg[/IMG] Wszystkie tyłki w górę!! :multi: [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4664/20091018037.jpg[/IMG] Lecimy! :cool3: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/469/20091018038s.jpg[/IMG] A taaaaaaaka długa była :diabloti: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/89/20091018039.jpg[/IMG] A tak odlatywały z niej ptaszki na zimę :loveu: (w ramach objaśnienia to ta masa kropek na niebie:evil_lol:) [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4355/20091018035q.jpg[/IMG] [COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Początek zdjęć na stronie[B] [COLOR=Red]66[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  7. Od kiedy się zaczęły porządki jesienne na działkach Shira różne korzenie i kłody kradła i wynosiła...:lol: No ale teraz to już przesadziła!!:mad::evil_lol: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3066/20091018007.jpg[/IMG] "no dobra jak nie tamten korzeń... to może chociaż mniejszy patyczek"? :diabloti: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/562/20091018014.jpg[/IMG] :cool3: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5617/20091018021.jpg[/IMG] Niuchanko:loveu: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1413/20091018025.jpg[/IMG] "Co?! Ta dziura pod płotem... to ona mnie prowokowała!! :placz:" [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7405/20091018030.jpg[/IMG]
  8. Na początek coś domowego;): Shira i jej kauczuk :evil_lol: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4701/20091015053.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8056/20091015059.jpg[/IMG] No i zaczynamy dzisiejszo-spacerkowe :multi: : Błotko, błotko...mniam :razz: [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9265/20091018002.jpg[/IMG] Ło :-o ... pies? :diabloti: [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5751/20091018003.jpg[/IMG] cdn ;)
  9. [quote name='Minerva']Alpinistka :eviltong: Idźta na spacerek i fotki róbta, bo mi się oglądać Shiry chce ;)[/quote] Idę idę może coś popstrykam :evil_lol:
  10. A wiesz że tyle kartkówek w jeden dzień to nielegalne :mad:. Kłóćta się :diabloti:. A mówiłam już może że z goldenkiem Ci do twarzy ??:evil_lol: Spływam na spacerek może walne jakieś foty moim wypas telefonem :diabloti: do zobaczenia(?) później :diabloti:
  11. [quote name='Minerva']Hej Wam :hand: Jak tam niedziela leci?[/quote] hejo jakoś tak sennie;p właśnie mi Shira włazi na plecy(dosłownie) że czas iść na spacer pobiegać :evil_lol: i jeszcze później się uczyć trzeba ojojoj:shake: o właśnie mi wlazła na krzesło za plecy i piszczy bo nie umie zejść :evil_lol:
  12. Dzięki Idolka;) :loveu:
  13. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]Sto lat sto lat dla Kellowatego uparciucha[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: :BIG::new-bday::tort::drink1: Które to już??:cool3: P.S mycha śliczna...:loveu: tez pojedzie na zlot?:diabloti:
  14. sunshine

    Fotogaleria Sh

    [url]http://img80.imageshack.us/img80/603/p161009164702.jpg[/url] Pięknie i zarazem uroczo:loveu:
  15. A Shira to może być damska odmiana Shirai?? :evil_lol: Bo z tym uzależnieniem by się zgadzało :razz: Mój śliczny Shirai :loveu::diabloti:
  16. sunshine

    Duffel

    Duffelek jest ślicznusi :loveu: [url]http://images40.fotosik.pl/211/1ddebb7633863d16med.jpg[/url] gdzie ten biały psiak z pierwszych stron?? :evil_lol:
  17. [quote name='Shirai - Koki']Tytul galerii jak najbardziej trafny :evil_lol:, prawdziwy Diablik i te oczy :loveu:[/quote] hie hie dzięki :loveu: [quote name='Ewa&Duffel']prześliczna sunia :loveu: Duffel ma koleżankę Shirę (tosa inu), właśnie ją przed chwilą spotkaliśmy na spacerze;)[/quote] Dzięki :loveu:. Na pewno jest słodka wszystkie Shirki są :evil_lol:
  18. [url]http://i35.tinypic.com/skvl76.jpg[/url] On taki jakiś potężniejszy? :hmmmm: Albo futerko zimowe dostał :grins:
  19. Jezzuu :crazyeye: [url]http://img28.imageshack.us/img28/804/p1070035.jpg[/url] Dopiero teraz widzę jaka ona już wielka jest :evil_lol:
  20. [url]http://i35.tinypic.com/svq9gm.jpg[/url] Super fotka tej małej błyskawicy :loveu::diabloti:
  21. Super będą zgrabne tyłeczki :loveu::diabloti:
  22. [quote name='Ewa&Duffel']hej :) u nas pogoda nie jest taka zła, chociaż Duffel wrocil ze spaceru taki czysciutki, ze myslalam, ze nas z domu wywala :evil_lol:[/quote] Skąd ja to znam... :evil_lol: A u cielaczków co słychać?? :razz: dajcie jakąś domową sesyjkę chociaż:lol:
  23. [quote name='Czarnulka']Fajny filmik ;) [URL]http://img377.imageshack.us/img377/6550/20091015018.jpgojj[/URL]. ;D jak słodko wyszła :loveu:[/quote] cała Shirka :evil_lol: słodkie oczka i diabełek w duszy :diabloti: [quote name='Minerva'][URL]http://img70.imageshack.us/img70/9152/20091015041.jpg[/URL] :loveu: Filmik szczery :lol: Pozdrawiamy.[/quote] do bólu :evil_lol: [quote name='tonacja']Niee... ale uwielbiam jak psy (obojętnie jakiej płci) wypinają tyłki... takie zboczenie :evil_lol:[/quote] No trzeba przyznać coś w tym jest :loveu: [quote name='bianka19']Cześć :loveu: Ale Shirka urosła :-o:-o Piękne fotki , a filmik super :loveu::loveu:[/quote] Dziękowąć:loveu: No kawał baby z niej w końcu już na 6 miesiąc jej leci :razz:
  24. ja chcę jakieś wyższe adidaski tylko ze ze skórki bo te mam szmaciaczki i.... mokro mi ciagle:evil_lol:
  25. tak, tak ciekawosć szczyli nie zna granic [url]http://img386.imageshack.us/img386/373/p1010319.jpg[/url] :evil_lol:
×
×
  • Create New...