-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Aci aci biedactwo :evil_lol:. też jakiś czas temu miałam remont całego mieszkania i tynk skówany ze scian... buuu :placz: -
[url]http://i33.tinypic.com/1zejsc5.jpg[/url] ale wiejska baba:evil_lol: i biedactwo ta minke zrobił "co tymi pańcia robisz?!"
-
[quote name='bloody']Co ty gadasz. :eviltong: To nie biedny psiak. :eviltong::eviltong: To .... SKUBANY PSIAK. :evil_lol: Wiec nie gadaj jak nie wiesz. :diabloti: I nie dobinój mnie! :angryy: Maxiu i Martyna z Pomorza pozdrawiają.[/quote] jak tak możesz mówić o tym kochanym słodziaku :placz::diabloti: [quote name='stratoos']Hej :hand: [URL]http://img261.imageshack.us/img261/3868/20091015.jpg[/URL] :evil_lol: [URL]http://img386.imageshack.us/img386/8931/20091015028.jpg[/URL] ale lubi duże badyle :lol:[/quote] heheh no i nie szkodzi że są większe od niej:evil_lol: [quote name='deer_1987']widze ze nie przepusci okazji kaluzy..[/quote] no nie przepuści brudas jeden:evil_lol: [quote name='tonacja'][URL]http://img261.imageshack.us/img261/3868/20091015.jpg[/URL] Ale ponętnie tyłek wypięła :evil_lol: ja bym tam klapsa już jej zapuściła... :eviltong: [URL]http://img377.imageshack.us/img377/6550/20091015018.jpg[/URL] A bo jak brudne i śmierdzące to najlepiej smakuje :eviltong: A filmik świetny :diabloti: hihihi[/quote] dzięki dzięki....ale tonacja...:lol: ... ty gustujesz w suczkach?:evil_lol: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Cyan][B]ZDJĘCIA NA STRONIE [COLOR=Red]64[/COLOR]!! :cool3: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
-
Szczeniaczek Bull Teriera potrzebuje domu. PILNA POMOC!!
sunshine replied to Pieseczkowo's topic in Bull terrier
Popytam u siebie może ktoś go zechce...:) życzę powodzenia dla tej piekności:loveu: -
Szczeniaczek Bull Teriera potrzebuje domu. PILNA POMOC!!
sunshine replied to Pieseczkowo's topic in Bull terrier
Jaki piękny :loveu: Czy psiak jest zdrowy? czy wszystko z nim ok?:) -
A to ja też jeszcze złożę!!! :evil_lol: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=MediumTurquoise][B]STO LAT STO LAT[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: :new-bday::tort::bday::BIG::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
-
Ja tez mieszkam na samej górze :evil_lol: co prawda tylko 4 piętro... ale bez windy :placz: Asia ładnie tak nabijać się z ludzi??:mad: A co do Ringulca toż to york tez nie jest:evil_lol: ( chociaż york mojego kuzyna niczego się nie bał"wielki pies w małym ciele" :cool3:)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
A ja chcę poogladać Poczwara!! :placz: -
białasy zasypało was czy wywiało??:evil_lol:
-
[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/PA144279.jpg[/url] Przepiękny odważny mężczyzna w bardzo twarzowym różowym :cool3:
-
[quote name='Feigned']hahaha ale ma oczy na ostatnim zdjęciu, wygląda jakby była gotowa zrobić wszystko, byle tylko piłeczkę dostać. :diabloti:[/quote] dokładnie:evil_lol: to mały kauczukowy maniak:diabloti: [quote name='bloody']Fajny filmik. Szkoda tylko, że nie mogę nagrać jak Max rozwala mój pokój. :diabloti: Gdzie się rusyz to tylko .... Coś spada! :diabloti: Raz o małe do nie wywrócił fotela... :diabloti: A zrobił takie oczka jak zbity pies... ;D Pozdrawiam. Mieszkacie w bloku czy w domku .... ?[/quote] biedny maxiu:evil_lol: a my mieszkamy w bloku ;)
-
[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9152/20091015041.jpg[/IMG] Aportuję sobie :loveu: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/8557/20091015046.jpg[/IMG] [CENTER] A oto jak pies demoluje mi pokój - Shirka i jej kauczuk :diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=kdQO6fe3HgY]YouTube - kałczuk[/url][/CENTER]
-
Ja też chcę z nimi pograć w piłkę...:-( [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7041/20091015014.jpg[/IMG] Brudny brudas gryzie brudny konar:evil_lol: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/6550/20091015018.jpg[/IMG] O takiego patyka sobie znalazłam...:razz: [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8931/20091015028.jpg[/IMG] Kałabanga po kałużach :evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7903/20091015039.jpg[/IMG] [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/929/20091015040.jpg[/IMG]
-
Nikt nie chce ale i tak dodam :diabloti: Ogon to ZUO! :diabloti: [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/8306/20091015036.jpg[/IMG] Widzę kota!:wolfie: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3868/20091015.jpg[/IMG] No serio skubaniec tam był :watpliwy: [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/2776/20091015001.jpg[/IMG] Niuchanko:loveu: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8991/20091015003.jpg[/IMG]
-
A ja dostałam zdjęcia Tamiki a wy nie :diabloti: A Shirki też mam z dzisiaj :razz:... Komu komu?? :evil_lol:
-
[quote name='WeronikaM'][URL]http://images42.fotosik.pl/125/67ab3d51413b36e8.jpg[/URL] ja chyba tą kupie ;)[/quote] W jakim kontekście?:evil_lol: Co odpowiesz jeśli ci ktoś powie że :"mam na myśli że nie istnieje" :diabloti:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Niby tak ale najczęściej to stare cmentarzyska a orby to do esterki były bo mówiła że wierzy w jakąś tam energię :evil_lol:. Ja tam nigdy nie mówię że coś jest w 100% ale myślę że skoro takie gadające chodzące i budujące dziwactwa jak my chodzą po ziemi to dlaczego nie i inne?:razz: -
[url]http://i33.tinypic.com/25a281h.jpg[/url] Nawet sąsiad podziwia
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
a Orby to energia w ramach przypomnienia :evil_lol: -
Ślicznie się prezentował :loveu: A jakie wrażenia?? :cool3:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Estera']Sanszajn- te orby są dla mnie tak głupie , że szok :lol: Rzeczami paranormalnymi też się interesuję. Właściwie interesowałam kiedyś. Ostatnio nie poglębiam wiedzy, bo brak czasu :lol: Dlatego nie boję się duchów. Mam nadzieję, że długopis Cię straszy, tylko dlatego, że się na czymś skupiasz a tu nagle łuuup :evil_lol: Jakbyś oglądała/czytała komedię też byś tak miała :cool3: Nie myślisz, że to duch? :lol:[/quote] No pewka że o to mi chodziło :evil_lol: no i mam jeszcze ducha-psa... chodzi jak duch a jak się zbliża i mnie niespodziewanie dotyka też zachowujęsię jak by mnie dotknoł duch ... Ale są tez chwile kiedy jestem odważna i nawet prowokuję duchy :cool3: ale nie jestem wtedy trzeźwa :evil_lol: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
A ja tam zawału dostaje nawet jak długopis spadnie mi na panele :evil_lol:. Wiem cykor jestem :evil_lol:. Bo tak to jest z zaciekawieniem czytać dogo po nocach a tu nagle bach :evil_lol:. [B]Wilczadna[/B] niezamaco intresuje się paranormalnością. Dziwne zainteresowanie a spowodowane ty że szukam racjonalnych wyjaśnień i tego co jest duchem w oparciu o nauke... co by zawału i zapaści nie dostać :D -
Ale te koszulki coniektóre są mega :evil_lol: szkoda że mają taki mały dekolt :diabloti: Ale może się poświęce :eviltong:
-
Tak i z Shirą ulubioną zabawą jest... wzajemne dominowanie się!!:loveu: