Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='CaneSs']Siemaaanko! :loveu:[/QUOTE] Dzieńdoberek Caprisie :razz:
  2. [quote name='Idolka']O matko ! to całą polskę bym musiała przejechać żeby skorzystać z kursu :-o hehe w zimę shirkę doczepisz do sań i przyjedziecie :) hihi[/QUOTE] Jak już to nastepnej zimy bo teraz jeszcze jest za chuda w uszach :eviltong:
  3. a te zakłócenia jak w TV to przez to że to było robione komórką bo nie miałyśmy aparatu. :eviltong: A zdjęć z ów miejsca jest więcej ale są czyste... Obeszłyśmy to miejsce dookoła i robiłyśmy zdjęcia z różnych miejsc i czysto. Później Nero zaczął się w czymś kulać i Ewa go wyzywała więc do jaj robiłam im zdjęcia na których nic oprócz ciemności nie było widać bo nie mam flesza:evil_lol:. Później jeszcze jedno pstrykłam do jaj, temu tajemniczemu miejscu i pierwszy raz jako pierwsza spojrzałam na gotową fotkę i zwątpiłam...:lol:. Było tam właśnie to coś i jak dzisiaj w sql pokazałyśmy innej kumpeli stwierdziła że już tam chodzić nie będzie :evil_lol:. I padł pomysł ze strony Ewy że jak odzyska aparat to pójdziemy tam jeszcze raz bo ona nie wytrzyma :evil_lol:... nie podoba mi się ten plan ale ciekawość mnie zżera :diabloti:! A w dzień byłam tam wiele razy tyle że zdjęć nie robiłam... . P.S nic się podejrzanego nie działo w momencie robienia zdjęcia. Psy spokojne zimno tak samo jak i wcześniej a odgłosów prócz kopania piłki na boisku jakieś 100 m za plecami tez nie było :cool1:... i całe szczęście :eviltong:
  4. [quote name='Idolka']Dziękuje , zgłosimy się jak będzie potrzeba :lol: hehe :) A w jakiej części polski mieszkasz jeżeli można wiedzieć ;> ?[/QUOTE] We Wrześni 25 km od Gniezna 60 km od Poznania w stronę Konina :diabloti: Przy autostradzie A2 :eviltong:
  5. [quote name='aniolek666']Nie nie musisz heh :lol:nie no musze się w końcu zabrać do końca za tą stronke ale to zrobie w weekend tak na fest[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG][/QUOTE] za daleko do weekendu! :mad:
  6. [quote name='Shirai - Koki']Filmiki bardzo mi sie podobaly, Sunshine powiedz mi z reszta nie mamy problemow, ale jak nauczycz "daj glos" Shirai nie chce !!!![/QUOTE] Daj głos wyszło z inicjatywy Shiry ( bo husky to zwykle gaduły i pyskacze;p) Więc Shira jak wykonywała komendy z "podniecenia" szczekała czasami a ja to szybko wykorzystywałam i mówiłam"daj głos" i pokazywałam palcem i dostawała nagrodę. Szybko załapała o co biega i zrobiła się jeszcze bardziej pyskata i rozgadana :evil_lol: [quote name='Idolka']pomóż nauczyć Shiraia :) a jak będę miała kiedy haszaka to cię zatrudnię ;> hihi[/QUOTE] oki :razz: jak dla ciebie i Twojego husky to kurs gratis :diabloti: :loveu:
  7. ej co tu tak cicho! mam ci pomóc?:mad::diabloti:
  8. no to już lepiej;p A nieznajomy śliczny :loveu: zgubił się komuś?:(
  9. [quote name='Minerva']:lol:. To teraz będzie stowarzyszenie grzecznych dziewczynek :loveu::diabloti:[/QUOTE] wierzysz w to? :lol: bo ja nie :evil_lol: [quote name='tonacja']Mój Gargulec nażarł się piachu i też śpi jak zabity :diabloti: nawet nie chciało mu się wyjść na wieczorny spacer :evil_lol:[/QUOTE] uuu biedactwo :diabloti: Ja tez Shirce obroże na leżąco zakładałam żeby ją wywlec :evil_lol: [quote name='Idolka']Shirka jest bardzo mądra ... jestem pełna podziwu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: powinnaś zostać treserką do psiaków :) pozdrowionka i buziaki dla shirki[/QUOTE] chciała bym :loveu: a jak się tym zostaje?;p
  10. Ja wykończyłam dwa bonsaie w moim pokoju naraz :placz:...Tylko kaktusy mi zostały i jeden storczyk :evil_lol:... chyba jednak powinnam zostać przy psach:lol:
  11. a wasza trzęsidupa była w owym tajemniczym miejscu z kumpelą i jej psem i udowodniła że Shira tam się dziwnie zachowuje :evil_lol: Więc, wszystkie zdjęcia były robione z "wolnego miejsca" czyli teoretycznie żadne drzewa, psy itp. nie siedziały w "kadrze". Zdjęcia robiłam osobiście tylko telefonem aczkolwiek 3 mpix ;p. I zrobiłam kilka zdjęć z jednego ujęcia po czym na jednym wyszło coś: Chodzi o coś zaznaczone w lewym dolnym rogu [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2485/20091026006.jpg[/IMG] I albo mi kumpela w tak szybkim czasie weszła w kadr że nie zauważyłam przy czym kolana jej się wyginały w drugą stronę ;p. Albo coś czego gołym okiem nie widziałam chodziło mi przed nosem. Po czym stwierdziłyśmy zgodnie że czas iść do domu ;p I jeszcze kwestia światełka ale to całkiem możliwe że przebijała jakaś latarnia zza drzew z głównej alejki.;)
  12. [quote name='Minerva']juz Ci wierzę :evil_lol:. Dzownię do policji dla zwierząt w Houston(czy jak to sie tam pisze). Zaraz cię zgarną :cool1:. TurboDymoCielak[COLOR=Red][B] się tym załatwi [/B][/COLOR]:eviltong:[/QUOTE] pfy mi rogi przyprawia a sama Cielaczka na pewna śmierć posyła :diabloti:
  13. Siemanko Rudzielce co słychać w wielkim świecie??:diabloti:
  14. siemanko co tam u mojego ulubionego Cavka?? :loveu:
  15. ślicznusi pokoik :loveu: a jak czyściuchno :eviltong:. Pozazdrościć :razz:
  16. Najpierw mnie oskarżasz o morderstwo psa a teraz ze niby jakimś prawieumarłym poetą jestem :evil_lol:?!
  17. [quote name='bianka19']Śliczna Shira , a jaka mądra :loveu::loveu: Ja chcę haszczaka , a nie takiego lenia , jak Cezar.! :placz::diabloti:[/QUOTE] Jest super ale nie ma że boli, gorączka czy praca 12 godzin musisz iść z nim poszaleć bo gimelka w domku :evil_lol:... a ja ogrodu i drugiego psa nie posiadam :diabloti:
  18. [quote name='Minerva']Wykręcasz sie spacerem! Ty ją zabiłaś, wyczytuje to między wyrazami "DiabelskaShira[...]śpi, bo[ją wykończyłam] i padła jak martwa" Jak mogłaś :placz:. Już nigdy nie zobaczę tej diablicy z plamkami pod oczami, które przypominaja mi limo(teraz już wiem skąd to sie wzięło):evil_lol:[/QUOTE] i białą plamką z tyłu prawego ucha :evil_lol:... A te limo to nie ja! to matka natura :razz:
  19. [quote name='Minerva'] Hej :hand: A w domu piesa nie mata :evil_lol: [/QUOTE] Mata ale nie turbodynamoCielaka :evil_lol:
  20. [quote name='Minerva']Turbodymocielak śpi i ma mnie w doopie :evil_lol: Już nie przemęczaj DiabelskiejShiry, bo jej się komputerek przegrzeje :evil_lol:[/QUOTE] DiabelskaShira tez śpi bo była na spacerze z anilek666 i Nerem i padła jak martwa:evil_lol:
  21. [quote name='Minerva']TurboDymoCielak umie duzo komend. DiabelskaShira zawstydziła TurboDymoCielaka! Umie strasznie duzo komend. I jak tu zyć? :placz: :help1::flaming:[/QUOTE] uczyć turbodynamoCielaka :diabloti: DiabelskaShira została zaniedbana bo miała sie nauczyć obiegania ale pańcia pokpiła sprawę :oops: Ale DiabelskaShira się nauczy tylko nie wiem jeszcze jak :evil_lol: [COLOR=Red][B]Na 74 fajne filmiki z tresury ;)[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Minerva']Chyba mam takie same skarpetki :eviltong: Fajnie wykonuje obrocik. Sie pochwalę, ale moja robi już tylko na komendę głosową :cool3:.[/QUOTE] a to ja sie przechwalę że wszystkie komendy Shira umie i na sam głos i na sam znak :evil_lol: ( nie licząc aport/przynieś;p)
  23. oj nie marudź :eviltong: [B]a teraz mam coś dla kogoś kto twierdzi że huskiego nie da się wytresować! :loveu: ... a to na końcu "przynieś" to dopiero pierwszy raz próbowałam[/B] :eviltong: Filmik fatalny bo nagrany telefonem z pozycji książek podpartych budzikiem i nie zmontowany więc w dwóch częściach... ale co trzeba to widać :evil_lol:. Lenistwo... :cool1: [url]http://www.youtube.com/watch?v=VR4VY9xOsvo[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=p_UTpOW9HM8[/url]
  24. [quote name='CaneSs']Witamy się :)[/QUOTE] Cześć caprisie :loveu: [quote name='Minerva']Jak ja lubię mazać po kartce :cooldevi::cooldevi::cooldevi: Ale na ogół wychodzi mi to gorzej niz tobie shirka :eviltong:[/QUOTE] nie wierze że może byc gorzej :diabloti:
  25. [quote name='CaneSs']Witamy się :)[/QUOTE] Cześć caprisie :loveu: [quote name='Minerva']Jak ja lubię mazać po kartce :cooldevi::cooldevi::cooldevi: Ale na ogół wychodzi mi to gorzej niz tobie shirka :eviltong:[/QUOTE] nie wierze że może byc gorzej :diabloti:
×
×
  • Create New...