Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Ja też chcę taki śnieg u nas!! :placz: Mojej bestyjce nawet dzisiejszy grad i wichura nie przeszkadzały :evil_lol:. Ważne że można biegać, psocić i unorać pańcie :mad:
  2. Jak mama mi powiedziała że gdzie nie gdzie w Polsce leży śnieg moje pierwsze słowa: " oooo niektóre dogomaniackie szczeniaki zobaczą pierwszy śnieg":cool3: A u mnie jak na złość deszcz i wiatr :placz:... i zimno jak cholerka brrr ale w parku za to nie ma ludzi :evil_lol: Ja też mam wysokie adidasy ale mi cholerka przeciekają bo to takie szmaciaki :evil_lol:... trzeba zainwestować w nowe :lol: Właśnie patrzę jak nasze Orły grają w śniegu :evil_lol:
  3. [url]http://images48.fotosik.pl/214/b69eb2e4732df3e3med.jpg[/url] No pięknie po prostu:loveu: A przynosi ślicznie... i ja wolę mirindę :loveu:
  4. [quote name='Minerva']Mam dwa pytania :evil_lol: Jaka u Was pogoda? A drugie to Kiedy foty nowe Shiry :mad:? Pozdrawiamy ;)[/quote] U nas ta część Polski z wiatrem gradem i deszczem:-o Po południu byłam na spacerze i jedyny plus pogody to że park był pusty i Shira mogła swobodnie po całym biegać:diabloti: mięczaki się trochę silnego wiatru boją.... :evil_lol: A zdjęci jak przestanie wiać bo ledwie szłam w tej wichurze :evil_lol: masakra....:shake: a u was który ze stanów pogodowych?? :evil_lol: [quote name='ere77e2']Zastanowie sie :) czekam na magiczne slowo :P[/quote] Każesz kobiecie prosić?:eviltong: .... Dobra dla takiej słodkiej mordki się poświęce :diabloti: ( mówie o psie):evil_lol: PROOOOOSZĘĘĘ
  5. Ano tak... znam ten ból:watpliwy:
  6. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f553/nero-czyli-niepospolity-fafik-d-148771/[/url] a oto galeria Nera czyli mieszkańca naszego domku;p i konto jego pani czyli Ewy (anilek666) ;) tak dla formalności:evil_lol:
  7. Tęskno tutaj za tym przystojniakiem;)
  8. [url]http://img67.imageshack.us/img67/2384/dsc02645e.jpg[/url] ale słodycz:cool3:
  9. winner niach niach :diabloti:
  10. Kto cię zawiódł?? :angryy: Dawaj go tu zaraz:mad:
  11. Tak się cieszę że mała łobuzica w domku:loveu:
  12. [quote name='ere77e2']Moja Taami, zamiast sklepowych fasfoodów woli "domowe" jedzonko :p czyli polskie "gołąbki" cukrówki, a z francuskiego jadła to ślimaczki winniczki hihi, a że mieszkam w bardzo zalesionym terenie to ma po prostu "szwedzki stół" :) btw dobra poddaje sie :P niech bedzie, z psem jak z dzieckiem :oops:[/quote] Shira ma wszystko i karmę i domowe i las i pola i miasto... :evil_lol: to dopiero szwedzki stół :diabloti:
  13. Jezus?!...co się stało??!
  14. [quote name='ere77e2']no tak racja :) zresztą po spacerze kazalbym obu chuchnac i psu i wlascicielce :P A idąc dalej tym tropem podczas spaceru kolo sklepów z zabawkami piesek nie bedzie plakac jak mu nie kupie transformersa :D, a zadowoli sie pogonią za kotami ;)[/quote] Oj tak mój pies to mały alkoholik :evil_lol: ale koło zoologika placze!:diabloti: i domaga sie kurzej lapki albo świńskiego ucha :evil_lol:
  15. sunshine

    Tofik ;)

    [quote name='iwcza']Juto kończymy lekcje trochę wcześniej, więc najprawdopodobniej będą zdjęcia ;)[/quote] a my jutro mamy wolne :diabloti:
  16. Witam pięknego Nerka :loveu: Pierwszą miłość Shirki :razz:
  17. [quote name='bloody']Hejj. ;) Słodka SYBERIANKA. :cool3: Ja mam Malmuciaka. :loveu: Ale Nie przebije tych...NIEBIESKICH OCZĄT!! :loveu::loveu: Pozdrawiam. MARTYNA & MAX . :eviltong:[/quote] oj tak diabła w nich widać:evil_lol: I witamy imienniczkę oraz Maxa zakładaj swoja galerię i dawaj tu link:loveu: [quote name='HuSkYy-Paulina-94']cudna była ta Nuka :placz: [SIZE=4] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*][/SIZE][/quote] Tak...w każdym calu :-( [quote name='tonacja']Piękna psina... widać, że byłyście ze sobą szczęśliwe :-( doskonale wiem co czujesz :-(:-(:-([/quote] Bardzo... widziałam Twojego pięknego Soiska... pierwsi przyjaciele zawsze pozostawiają najmocniejszy odcisk psiej łapki na sercu...:-(
  18. [url]http://img97.imageshack.us/img97/8923/p1070001u.jpg[/url] Widać po Jimmie że mu się ten pomysł podoba:evil_lol:
  19. http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy9GtQeOWI/AAAAAAAAAGs/3FZ7UON2c6A/DSC_1401.JPG Ringo metodycznie planuje jak się na niego rzucić:evil_lol:
  20. sunshine

    Zmierzch :)

    wow gdyby ta newborn miała inny krój skusiła bym się :evil_lol:
  21. Hej Cezarki dawać foty :diabloti:
  22. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/jesien/DSC08379.jpg[/url] ale słodki choko brudas :loveu:
  23. Tym strasznym, przerażająco... kochanym i słodkim jamnisiem??:loveu: Szczuj!:diabloti: Wybierasz się do nas do Wetu??:razz:
  24. [quote name='ere77e2']haha jaka skromność ;) Narazie nie mam, galerie w necie to nie dla mnie, moja Taami jest pięknem zarezerwowanym tylko dla mnie :cool3: (pazernik i zazdrosnik jestem), moze kiedys sie skusze :)[/quote] No weź się podziel:eviltong: nie bądź taki:diabloti: [quote name='Minerva']Szkoda suńki :-(. Ale teraz nasz swoje haszczakowe, piękne, śliczniutkie stworzonko zwane Shira :loveu: Pozdrawiamy.[/quote] Zgadza się... i wyjątkowo wredne i nieznośne:evil_lol: [quote name='Pusiakowa']sliczna byla Nukusia [*] . :-([/quote] Dziękuję:-( [quote name='Czarnulka'][URL]http://img66.imageshack.us/img66/4220/20091011015.jpg[/URL] ślicznie:loveu:[/quote] Dzięki:loveu:
×
×
  • Create New...