Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='Ewa&Duffel']Fajny nowy kolega :) Duffel bardzo lubi się bawić z mniejszymi psami, pozwala im na wszystko, a one po nim skaczą i gryzą gdzie się da ;) [URL]http://img20.imageshack.us/img20/9130/20091103002.jpg[/URL] Na tym zdjęciu wyszła tak...dorośle ;)[/QUOTE] hehe dobry pies z niego ;) [quote name='Boness.']Piękna jest :p Prześlicznie wyrosła ;) [URL]http://i37.tinypic.com/8wxg6s.jpg[/URL] Haha, super![/QUOTE] nio nawet nie zauważyłam kiedy się z niej taka pannica zrobiła :evil_lol: za 4 dni kończy 6 miesięcy (czyli psie 18) już :evil_lol:
  2. dziękuje wszystkim :loveu: No tak wilczy wilk... i kły też ma ostre (zeżarła mamie kawałek tapety bo odstawała :evil_lol:) A teraz jak pewnie wiecie jest zamieszanie w Polsce z powodu próbnej matury z matmy. Mam nie chlubny zaszczy pisać ją w tym roku :placz:. tu sa arkusze i odpowiedzi z dziś dla ciekawych :diabloti: [URL]http://bi.gazeta.pl/im/3/7216/m7216183.pdf[/URL] [URL]http://bi.gazeta.pl/im/2/7216/m7216182.pdf[/URL] i powiem że mam 14 punktów z zamkniętych i 4 znaki zapytania bo mnie pamięć zawodzi :evil_lol:... no coment;p do dyskusji zapraszam tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/maturzysci-matematyka-172795/[/URL] ;)
  3. sunshine

    Duffel

    Ja też wymrożona na maxa... Próbną maturę mieliśmy w lodówce :placz: 2 godziny siedzenia w zamrażalniku i później spacer z psem...i tak na dworze mi było cieplej :evil_lol:
  4. cześć zaginione ceziki :diabloti:
  5. [url]http://img442.imageshack.us/img442/6733/obraz566.jpg[/url] jaki radosny pysiol :loveu:
  6. http://img21.imageshack.us/img21/4700/cotamjestp.jpg Normalnie jak prawdziwy wilk w lesie :diabloti: ślicznie :loveu:
  7. [url]http://i36.tinypic.com/2hyxjzd.jpg[/url] ożesz w mordę :crazyeye: jak on się zmienił :loveu: Normalnie colasek jak się patrzy :multi:. Piękny :multi:
  8. [quote name='CaneSs']hahah. Oczywiście. Shira na pewno by na niego poleciała nie? xD :evil_lol: "Rozmiar się nie liczy" nie? xD :diabloti:[/QUOTE] Pewka że tak. Miłosc jest najważniejsza :loveu: A jak u teściowej (czyt. ja:evil_lol:) miał by dobrze:loveu:
  9. [quote name='Czarnulka'][URL]http://img20.imageshack.us/img20/9130/20091103002.jpg[/URL] śliiczna a :loveu: mojaa shirkaa :loveu: haah ale teraz nie ma takich duzych uszków. A moze zmień imię ;p uszatek ;p hehe[/QUOTE] hehe wystarczy że mama na nią vel. Urban woła :evil_lol: (Jerzy Urban był politykiem z takimi meeeeega wielkimi ucholami...w ramach wyjaśnienia:diabloti:) [quote name='deer_1987']Tofik zostal zagryziony..[/QUOTE] nie no, przeżył :evil_lol:. Tak szczerze to Shira częściej leżała na glebie niż ten maluszek :lol: [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue]ZDJĘCIA STRONA [COLOR=Red]81[/COLOR]!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :)[/CENTER]
  10. [quote name='PapryczkaChili']heh jak ktoś oglądał egzorcyzmy emily rose, oparte na autentycznych wydarzeniach - można sobie na jutubie oglądnąć te autentyczne... lepiej jednak nie robić tego w nocy ;), to wie, że lepiej się nie budzić o 3 w nocy.... każda pora, tylko nie 3 w nocy.... ;) brrrr.... ja też jestem straszna boid**a a właśnie od 4 dni mieszkam w nowym mieszkaniu, sama samiusieńka i trzymam swoją wyobraźnię na wodzy ;) mimo że mi księżyc w pełni całą noc zagląda do mieszkania, bo to poddasze :D[/QUOTE] Księżyc w pełni :loveu:. Zawsze mam wtedy super humor i mega dużo energii ... za to mojej kuzynce zawsze się chce wtedy spać... dziwne ale kocham pełnię i mój "wilk też". (btw. nie mam huskiego dla tego że lubię pełnię i nie lubię pełni dlatego że mam huskiego...czysty zbieg okoliczności:evil_lol:) Niesamowity klimat i silna dusza...od zawsze :loveu: a ten artykuł ciekawy, ale jakoś tak nie do końca mnie przekonuje... bo psy też czują te pole?;p Niby są bardziej wyczulone niż my na wszelkie te sprawy (włącznie z polem magnetycznym bo przecież też katastrofy przeczuwają). Ale są też miejsca gdzie się raz widziało ducha( czy coś tam) i nikt nigdy więcej nic nie widział i co pole znikło czy wszyscy zdrowi byli?;p Ale w sumie miało tez by sens trzeba pokopać więcej na ten temat :evil_lol: P.S A co do kociaka jeszcze. To bardzo możliwe. Kiedyś na osiedlu mieszkała na parterze taka miła staruszka i uwielbiała kociaki ( miała swoje3) a my ją czasem odwiedzaliśmy bo mieszkała sama. Opowiedziała nam ciekawą historie. Zanim jeszcze się z nią zaprzyjaźniliśmy, parę lat wcześniej (btw. miałam wtedy 7 lat kiedy pani opowiadała nam to miałam może 13 teraz mam 19;)) po osiedlu biegała starsza bezpańska kotka bez ogona. Pamiętałam ją dobrze bo nie pozwoliła do siebie podejść a miała młode... Jednak nasza starsza pani karmiła kotkę i z czasem kotka wchodziła do niej na balkon i pozwoliła się opiekować jej młodymi jednak nigdy nie weszła do mieszkania i nigdy nie dała się dotknąć aż do pewnego letniego dnia. Pani siedziała w fotelu a kocica przyniosła do mieszkania młode. Zaskoczona starsza pani zaczęła do niej mówić "co się stało kiciu itp." Kotka podeszła do niej otarła się o nogi, dała się pogłaskać po czym wyszła z mieszkania i już nigdy nie wróciła. Starsza pani mówiła że kotka przyniosła młode i podziękowała jej a później poszła gdzieś umrzeć w spokoju bo była już stara... Jedno z jej trzech kotków to właśnie syn kocicy. Był śliczny :) i bardzo inteligentny
  11. cześć Rudzielce :diabloti: co tam słychać??:razz:
  12. To mieliście super psie halloween :diabloti: Ale mekeka :evil_lol:
  13. taaa obiecanki cacanki :placz:
  14. [url]http://lh5.ggpht.com/_x16eEneDV3M/Su8Ew6NWJzI/AAAAAAAABm4/qoFO_DkyuS0/s720/PB020065.JPG[/url] Jaki śliczny elegancik " w dziczy" :loveu: Normalnie wszystkie laski jego :evil_lol:
  15. Wszystkiego najlepszego imienikowego :loveu: A co tam u Shiraia? :cool3: Jak tam złośliwi sąsiedzi? :mad:
  16. [IMG]http://i37.tinypic.com/2ekrg5t.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/oj0ajo.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1418aqo.jpg[/IMG] A to takie wygodne... :evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/2ur2o1x.jpg[/IMG] THE END :multi:
  17. oupsia... BAM :evil_lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/8wxg6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2s6apep.jpg[/IMG] "Szczęśliwy husky- to zmęczony husky" :cool3: [IMG]http://i36.tinypic.com/rjfaz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/16ld6r5.jpg[/IMG]
  18. Ewidentnie szedł tędy pies :diabloti: [IMG]http://i36.tinypic.com/xpsl5u.jpg[/IMG] Niuchanko:cool1: [IMG]http://i37.tinypic.com/2yjvuiq.jpg[/IMG] Sesja z serii ADHD :evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/2lbo0o7.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/14wbp5w.jpg[/IMG]
  19. "O kurcze!":diabloti: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4374/20091031d.jpg[/IMG] Wołałaś mnie?;) [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9130/20091103002.jpg[/IMG] Już biegnę!:cool1: [IMG]http://i34.tinypic.com/16jmte9.jpg[/IMG] Recykling:evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/2dkmjwm.jpg[/IMG]
  20. Takiego nowego kumpla sobie poznaliśmy :loveu: Prezentujemy Tofika :cool3: [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/6480/20091031001z.jpg[/IMG] Dominantka:mad: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8597/20091031005.jpg[/IMG] Taki mały a taki bojowy :evil_lol: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/508/20091031008.jpg[/IMG] Przytulmy się :lol: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7339/20091031010.jpg[/IMG]
  21. Jakie piękne dzieciaszki :loveu:. Moja Shirka jeszcze niedawno taka była :loveu: I przystojny Firek świrek :evil_lol:
  22. Siemanko siemanko wszystkim :loveu: Trochę lekcji było no i święta. Normalnie czas przez palce ucieka... :shake: Ale w nagrodę mam kilka fajniutkich fotek. Chociaż zimno to słoneczko się u nas ostatnio pojawia :multi: Zaraz powrzucam :razz:
  23. Misiek??..hehe słodki;p
  24. śliczny :loveu: jak się wabi??:razz:
×
×
  • Create New...