-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[quote name='Czarnulka']Heeh u mnie tak samo było byłam na placu na osiedlu u miee ijakas babka z brnardynem idzie i se czeka na cos kolezanką idziemy kajs a ona sie nas czepia że tu z psem nie wolno byc ze niby moja sie zalatwia na jej klatce [a mieszkam w innej] i że ja tego wg nie sprzątam juz jej chciałam nagadac ale nas kolezanki zawołały :diabloti: wredna baba ;][/QUOTE] ludziom zawsze jak sie nudzi szukają problemów...:evil_lol: [quote name='Pusiakowa']hej.:) [URL]http://i33.tinypic.com/17zf2s.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='Maks i Spark']fajne :lol: [URL]http://i35.tinypic.com/16a7i52.jpg[/URL] A.[/QUOTE] dzięki:loveu: [quote name='deer_1987']Kopac kopac kopac to definicja Sherry[/QUOTE] hehe to mają już dwie wspólne cechy ...imię na S i kopać kopać kopać;p [quote name='Minerva'][URL]http://i37.tinypic.com/571b8.jpg[/URL] Nie ma to jak wpraszać się na imprezę do kretów xD[/QUOTE] Heheh one ją zaprosiły tylko drzwi były za małe :evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
no w końcu pasterski niby :evil_lol: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Ale wy macie wyobraźnię i skojarzenia :evil_lol: -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Powiesiła bym za jaja....:angryy: U nas też taki pan starszy chodzi z huskym-Krezusem i jak sie spotykamy na spacerze to gawędzimy o huskych i w ogóle psach. I jakiś czas go nie widziałam . Pewnego wieczoru go spotkałam i opowiedział mi ze szedł miastem z Krezusem i z bramy wyleciał amstaff(biedny psiak bo to nie jego wina że tak mu ktos porył psychikę) i ten amstaff dorwał Krezusa i wgryzł mu sie w brzuch... biedny psiak miał 7 szwów zew i 4 wew. Panu tez się oberwało bo próbował oderwać psa i miał 3 szwy na ręce... Oczywiście piesek był nieletniego syneczka a odpowiadali na policji rodzice.Biedny psiak był na obserwacji u weterynarza. Nie wiem co się z nim stało...:-( -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
http://images44.fotosik.pl/221/09c70f382772b838med.jpg Z Onkiem Ci do twarzy :evil_lol: mówiłam to już?:razz: -
[url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF5520.jpg[/url] Dokładnie!! Ja dzisiaj kucałam przy Shirze to zostałam zdewastowana! Skoczyła na mnie, padłam na tyłek, ona sobie biegała wokół mnie skoczyła na mnie, popsuła mi fryzurę a na końcu na siedzącą na chodniku biedną mnie, wskoczyła i położyła się na kolanach... umierałam ze śmiechu :evil_lol:
-
Ślicznie wygląda :loveu: A wciągneła sie tak pewnie w ramach "focha" bo wygląda na urażoną na tych fotach:evil_lol:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']wez mi nawet nie mow o halooween :roll: bo miałyśmy jutro robić szydere i straszyć ludzi ... to ja oczywiście musiałam sie rozchorowac i sobie najwyżej to do doooopy pojde :roll:[/QUOTE] oj biedactwo ;) na następne pójdziesz:eviltong: [quote name='Czarnulka'][URL]http://i36.tinypic.com/wqognq.jpg[/URL] Jejku jak jej sie maska zmieniła ile ona ma już? Bo większa od Lunki ;* aj a ja ide jutro na imprezke ; ] do kumplek na nooc ; ] xDD[/QUOTE] no 7. listopada skończy 6 miesięcy:loveu: a ja na halloween idę na imprezę, na dyskotekę;p [quote name='Ewa&Duffel'][URL]http://i34.tinypic.com/qyw9s5.jpg[/URL] Zdobywca szczytów ;) [URL]http://i33.tinypic.com/17zf2s.jpg[/URL] Pięknie się uśmiecha :) Pozdrawiamy jesiennie :)[/QUOTE] dziękuję :loveu: [quote name='Shirai - Koki']Akity to chyba jak sie tylko "pali " to szczekaja, na koty nie szczeka, na ptaki poluje i tez nie szczeka bo by pouciekly, szczeka tylko na sasiadow z ktorymi sie poklocilismy, bo mowili ze siersc psa lata po klatce i mi odkurzac cala klatke kazali...a ja ich w d... ma i zawsze jak oni laza, gadaja Shirai szczeka jak szalony. A jak jest podekscytowny to skacze i skacze i wyje !!![/QUOTE] To chyba Shirai jednak nie jest stworzony do tej komendy :evil_lol:. Chyba że w końcu uda się wykorzystać to rzadkie szczekanie(albo częściej przechodzić koło wrednych sąsiadów) :evil_lol:. U nas ta sama historia tyle że niby Shira sika na klatce...:shake: Owszem jak była młodsza zdarzało sie, ale zawsze leciałam z mopem i zmywałam. A teraz ktoś coś rozleje - nasikał mój pies; nasika pies sąsiadów bo pani wyjechała i rzadko z nią wychodzą...-nasikał mój pies. Szału można dostać ale powiedziałam że po kimś juz nie będę sprzątać i zaczełam sie kłócić. :diabloti:
-
czesć shiraiki co tam??:diabloti:
-
[url]http://images48.fotosik.pl/221/4452d17dc2326403med.jpg[/url] jaki słodki:loveu: ... lew salonowy :evil_lol:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://i35.tinypic.com/30dl4ev.jpg[/URL] duchy atakuja :placz: [URL]http://i33.tinypic.com/17zf2s.jpg[/URL] śliczna :loveu::loveu::loveu:○☺♥[/QUOTE] jutro hallowen w końcu :evil_lol: [quote name='Idolka']Jaka ona już duża :crazyeye: śliczniusia :loveu::loveu::loveu: widać że jest bardzo radosna u twego boku - tak trzymać :) pozdro[/QUOTE] dziękuję;) ale... to ja jestem szczęśliwa u jej boku :loveu: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=SeaGreen]Jesienne zdjątka na[/COLOR] [COLOR=Red]77 i 78[/COLOR] [COLOR=SeaGreen]stronie![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
bunt :diabloti: hehe -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
siemanko :loveu: Wynocha na dwór po zdjęcia :evil_lol::mad: -
hejo weekendowo cielaki...mam fotki :evil_lol:
-
[quote name='CaneSs']Mooooja kochana Shira < 333 :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] dziękuję pięknie :loveu: Ale to moja Shirka!:evil_lol: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=SeaGreen]Jesienne zdjątka na[/COLOR] [COLOR=Red]77 i 78[/COLOR] [COLOR=SeaGreen]stronie![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][COLOR=SeaGreen] [/COLOR]:loveu:
-
I na koniec, przykład jak piesio pańci przeszkadza w lekcjach... :eviltong: [IMG]http://i38.tinypic.com/29uq9hl.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/9rhy6r.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2dw90r4.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/34hxso0.jpg[/IMG] I jest z tego powodu całkiem zadowolona:evil_lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/17zf2s.jpg[/IMG]
-
Ładnie wyglądam :cool3: [IMG]http://i33.tinypic.com/28s5839.jpg[/IMG] Jesiennie :loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/2ryn51k.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/10xeihv.jpg[/IMG] A później w zaciszu domowego ciepełka... :loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/2dvqvk8.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/vrbuh4.jpg[/IMG]
-
i podziwiać wspaniałość natury... [IMG]http://i33.tinypic.com/rsbtk4.jpg[/IMG] A teraz Shira-hybryda :evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/30dl4ev.jpg[/IMG] Kopacz :loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/dfg5xy.jpg[/IMG] Widzę psa :razz: [IMG]http://i35.tinypic.com/16a7i52.jpg[/IMG]
-
można też wejść na sam szczyt...:roll: [IMG]http://i33.tinypic.com/ev76mo.jpg[/IMG] ... i zastygnąć w zadumie:cool1: [IMG]http://i34.tinypic.com/qyw9s5.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2wdsdxu.jpg[/IMG] I odpocząć przez chwilkę... [IMG]http://i36.tinypic.com/wqognq.jpg[/IMG]
-
[quote name='CaneSs']Co tam u was? Wygłaszcz Shire ode mnie xD[/QUOTE] a u nas jakieś tam fotki jesienno-domowe :razz: jesienią jest fajnie! [IMG]http://i38.tinypic.com/20ig9i8.jpg[/IMG] Można gryźć gałęzie:multi: [IMG]http://i33.tinypic.com/mcsrxy.jpg[/IMG] szukać kretów...:diabloti: [IMG]http://i36.tinypic.com/23vx1d2.jpg[/IMG] Rozkopywać krety...:evil_lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/571b8.jpg[/IMG]
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
oszołom i wariat... tak bardzo przypomina mi Shirkę :loveu::evil_lol: -
[url]http://i39.tinypic.com/in74b5.jpg[/url] Piękny kociak niczym maskotka :loveu: Współczuje utraty Lusi...:placz: Ale coś umiera, i cos się rodzi dlatego tez gratuluje ślicznej Abi niech rośnie zdrowo!;) I uszy do góry Lusi na pewno nad Tobą teraz czuwa... ;)
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Jutro w schronisku będzie radio :)) Są zainteresowani stałymi audycjami o naszym schronisku. Chętnych wolontariuszy zapraszamy jutro o 12.00, im więcej będzie tym lepiej :)[/QUOTE] Jutro o 12 jestem... w szkole :-( -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Shirex ma juz wszystkie zębiska wymienione :diabloti: a za co masz karę?? :evil_lol: -
uuu jak niewinnie śpi :loveu: