[quote name='Feigned']właśnie rozkminiłam, że dzisiaj Axel powinien mieć szczepienia, więc jutro pojedziemy, a że ja też jutro muszę jechać się zaszczepić od grypy to będziemy wspólnie cierpieć. :placz::evil_lol:[/QUOTE]
[IMG]http://th.interia.pl/40,b8163b5991305880/hart-kun.jpg[/IMG]
Macie na pocieszenie słodziaka :loveu:
P.S co to jest niepytka?;p