Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Zamiast psem się zająć to siedzisz na dogo i później tak jest :evil_lol:. A tak nawiasem mówiąc Shirka tez uwielbia jajka i na lśniaca sierść dostaje tak raz w tygodniu surowe :diabloti:
  2. Dzięki ludziska... mam nadzieje że biance się spodoba... ona wie od jakiego czasu spędzało mi to sen z powiek "trudny klient"ten Cezik :loveu:
  3. czyli tak z 15 możemy ponabijać...wyrobi się :diabloti:... a tak nawiasem to u nas też masa błota :placz:. Będę musiała niedługo znowu wykąpać Shirexa...straaaszne. Pozwalanie jej na "bycie psem" kosztuje mnie bardzo dużo szmaponu dla psów :evil_lol:
  4. [quote name='dogomanka_']A ja mam taką historię pewną. W niedziele koło 10 zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka i się mnie pyta czy nic mi nie jest itp. Powiedziala,ze mi to wyjasni potem. Po południu sie spotkałysmy i opowiedziala mi,ze w nocy z soboty na niedzielę obudziła się o 2 w nocy i spojrzala w stronę drzwi do łazienki (ona ma tak ustawione łóżko ,że przy otwartych drzwiach jest totalnie na przeciwko łazienki) i zobaczyla w tych drzwiach mnie,przetarłą kilka razy oczy i dalej mnie widziala,potem ze strony pokoju jej rodziców od telewizora poszło na `mnie` światło jasne i zniknęłam. Ola jest pewna,ze jej sie to nie śniło bo od razu wstala i poszła do łazienki sprawdzić co to mogło być. Ja z poczatku myslalam,ze to jakiś recznik byl i jje sie tak wydalo,ale ona jest pewna,ze to nie był recznik ani nic takiego...Dlatego zadzwoniła do mnie zeby sie zapytac czy nic mi nie jest bo się wystraszyla,ze to coś moze znaczyc. W sumie nie wiem co o tym myśleć,bo to z jednej strony smieszne ,ale z drugiej ja też się wystraszyłam tego troche...chociaz bardziej mnie to ciekawi niż straszy,już sama nie wiem. :roll: :razz:[/QUOTE] Ty mi to specjalnie robisz?! :diabloti: Mam dokładnie taki sam układ pokoju i mieszkania i już wystarczająco mam cykora, że muszę się gapić w korytarz od kiedy mam Shirę bo nie mogę zamknąć drzwi :-(( chociaż w miarę możliwości zasypiam z głową pod kołdrą...serio:lol:) i mam zwidy że widze kogoś /coś na korytarzu albo w progu pokoju, a mamę bym posiekała jak znad drzwi mojego pokoju chciała ściągnąć stary przedpotopowy krzyżyk to mi tu jeszcze takie rzeczy opowiadasz! :placz: ... A swoją drogą może to OOB?:D... jeśli tak to się ciesz bo ludzie latami się uczą żeby takie rzeczy wyprawiać a ty masz talent :evil_lol:
  5. To ja też długasy pogratuluje 100 ;)
  6. A tutaj jeszcze coś obiecanego dla [COLOR=Red][B]bianki19[/B][/COLOR] ;-). mam nadzieję że się podoba bo robiłam to 2 godziny a srebrnym kolorem...rzygam :evil_lol: (kolorowałam długopisami:roll:) [IMG]http://i35.tinypic.com/k4gspx.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1tobau.jpg[/IMG] Graffiti to "Cezik" jak by ktoś pytał :diabloti:
  7. A tutaj jeszcze coś obiecanego dla [COLOR=Red][B]bianki19[/B][/COLOR] ;). mam nadzieję że się podoba bo robiłam to 2 godziny a srebrnym kolorem...rzygam :evil_lol: (kolorowałam długopisami:roll:) [IMG]http://i35.tinypic.com/k4gspx.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1tobau.jpg[/IMG] Graffiti to "Cezik" jak by ktoś pytał :diabloti:
  8. WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LOVE!!! :loveu: :tort::bday::new-bday::BIG::popcorn::beerchug::knajpa:
  9. A teraz troszkę Shirki :loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/okzkew.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2cqmib4.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/b9fz29.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2zsw6kk.jpg[/IMG] Jesienna Shirka :loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/2115f5w.jpg[/IMG]
  10. Doopki:) [IMG]http://i33.tinypic.com/6ocv0n.jpg[/IMG] Coś tam słyszymy :cool3:! [IMG]http://i34.tinypic.com/2vcer20.jpg[/IMG] Wysłannicy mocy piekielnych :diabloti: [IMG]http://i38.tinypic.com/10d7c4n.jpg[/IMG] Zatrzymali się na chwilę :multi: [IMG]http://i36.tinypic.com/2ex4qie.jpg[/IMG] Bo w biegu wyglądali tak::evil_lol: [IMG]http://i36.tinypic.com/mkhc81.jpg[/IMG]
  11. jęzorki:loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/einrth.jpg[/IMG] Duchy z fajnymi minami :evil_lol: [IMG]http://i36.tinypic.com/71oj8m.jpg[/IMG] Gdzie jest Shira?? :diabloti: [IMG]http://i33.tinypic.com/ftzwnl.jpg[/IMG] Kret!:cool1: [IMG]http://i34.tinypic.com/2zdu0w4.jpg[/IMG] Przyczajony tygrys :evil_lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/111pcti.jpg[/IMG]
  12. Tak jak mówiłam kilka w miarę wyraźnych fotek dla Was ;D Shira&Nero :loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/2mxpde1.jpg[/IMG] Pauza :diabloti: [IMG]http://i33.tinypic.com/iftonb.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/160975.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2gydfky.jpg[/IMG] I lecimy ;) [IMG]http://i33.tinypic.com/209n4p3.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Cavy']Witamy się, u was też taka paskudna pogoda? :D[/QUOTE] [quote name='bianka19']Oo.. To znaczy , że u was też taka paskudna pogoda , jak u nas?? :eviltong:[/QUOTE] Nio mgła i szarówa :placz: i deszcz w porywach :diabloti: [quote name='wiki4']Ha! A u mnie nawet, nawet :cool3: Dzisiaj na pół godziny słońce wyszło :evil_lol:[/QUOTE] Farciary :evil_lol: mam nadzieje że na zdjęcia je wykorzystałyście :diabloti:. A nasze fotki z dzisiaj ze spaceru z Nerem za chwilkę :diabloti: Tyle że była taka szarówa że muszę sprawdzić które się nadaja do uzytku bo wiekszosc to psy-duchy :evil_lol:. No i ta mgła...
  14. [quote name='kish']Witam! Mysle, ze podepne sie pod ten temat, poniewaz, mozliwe ze sytuacja jest troche podobna. Od miesiaca mam psa, to szczeniak, mieszaniec owczarka niemieciego. Ma w tej chwili 4 miesiace, wychowywał sie bez matki, ktora zdechłą gdy mial tydzien. Moja siostra, ale i cala moja rodzin, czyli ja odkarmialysmy szczeniaki butelka. No i naszym problemem jest, że Karo szczeka na moich współlokatorów (nie wspomnę o gościach). Problemem jest każde najmniej sze poruszenie po mieszkaniu, przechdzenie z pokoi... Zdarza sie tez, że podgryza ich... Nie wiem skąd się to może brać, ale przedewszystkim nie wiem jak temu zapobiec, bo choć oczywiście boję się, że takie zachowanie przerodzi sie w coś gorszego, to jego ciągłe szczekanie jest po prostu nie do zniesienia. Proszę, może ktoś wie, jak zaradzić takiej sytuacji?? Dodam, że zdarza mi się z psem wyjezdzać na weekendy, więc moze po porostu miał za mało czasu, żeby sie przyzwyczaić?? Bardzo potrzebuję jakiejs rady...[/QUOTE] Hmmm myślę że problem wywiązuje sie z faktu braku matki:(. A czy psiak bawi się ze starszymi psami które mogły by "utęperować" mu nosa? Jeśli na prawde się martwisz proponuję skontaktować się z dobrym treserem ponieważ psiak jest jeszcze młody sa duze szanse naprawienia błędów byc moze nie zależnych od ciebie( bo na smierć matki nikt nie miał wpływu :placz:). Ważne żeby ktos się tym fachowo zajoł bo moim zdaniem jego wychowanie jest teraz ważne gdy nie miał podstaw od matki i na pewno wyglada troche inaczej niz juz odchowanych szczeniąt ;).
  15. agacia obstawiam ze to korzeń :evil_lol:
  16. jak tam Maksiu?... Dawno już nie było wieści :(
  17. na pewno będzie ok :loveu:. Dzieciaki łapia różne wirusiska;)
  18. Wszystkiego najlepszego dla "pełnoletniego" już Paculca :loveu: jak te dzieci szybko rosną :placz:
  19. [url]http://img691.imageshack.us/img691/8651/niepatrz.jpg[/url] łowca killem LU!! :placz: super zdjęcia niach niach :diabloti:
  20. śliczne te psiaki :loveu: ( z reszta wszystkie są śliczne co my tu wyliczamy :evil_lol:) Ale Puszek by chciał swoje :mad:
  21. No właśnie popieram koleżankę wyżej albo my załatwimy... :mad::evil_lol:
  22. kurcze ale rozmowa nic nie kosztuje ;). Albo ze zwykłym księdzem jak on to widzi po prostu...no coś w tym musi być :diabloti:
  23. Kurcze jaka z niej baba luj :loveu:./ pięknie wyrosła :diabloti:. Ja tez bym chciała u siebie takie miejsce gdzie można spotkać psy :placz:. (znaczy sie są takie) ale nie koniecznie zawsze tam sie kogoś spotka :placz:
  24. Siema długaśne amatory haszczaków :evil_lol:
  25. Czyli mi odpowie! :evil_lol: Cavisie jaka u Was pogoda...? Też leje?:(
×
×
  • Create New...